Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

A "rangidős" jelenti (köszi Suzi:): egyrészt: angol megy, ez év áprilisa óta olvasom is az angol nyelvű thread-eket, de írni nincs időm. Ide is csak most jelentkeztem be. Éltem Londonban a 20-as éveimben, aztán tolmácsként is dolgoztam, mára kicsit passzívvá vált, sajnos, de azért még tudok kérni egy pint csapolt sört egy londoni pub-ban:)

másrészt: már kaptam is választ a koppenhágai kérdésemre: nem tudják "átváltani" a jegyeket más helyszínre, de azt lehet csinálni, hogy törlik azt a rendelést, én meg vehetek másik jegyeket - ha vannak. A bécsi koncertre van még jegy egyáltalán?

harmadrészt: hogy milyen zenéket szeretek, az hangulattól (is) függő. Klasszikus zenén nőttem fel, 10 évig zongoráztam Bach-ot, Beethovent, Chopin-t..., kórusban is énekeltem, Kodály-módszerrel neveltek. Nincs egy műfaj, amit meg tudnék nevezni kedvencemként, inkább úgy fogalmaznék: mindenből a minőséget szeretem. Ami a pop zenét illeti, hát MIKA csúcsminőség, bár magát a műfajt nem neveztem volna pár évvel korábban kedvencemnek. Néhány példa azokból, amiket szeretek: Chumbawamba, Annie Lennox, Spin Doctors, Jimmy Sommerville, Lou Reed (őt nagyon!), persze a Queen, Def Leppard, Santana, especially feat. Rob Thomas!, és Rob Thomas magában is, Phil Collins, Gun's and Roses - akik most eszembe jutnak. Ja, és még Leonard Cohen is belefér.

Ölelés Nektek!

Pucsesz

Link to comment
Share on other sites

Arra kíváncsi lennék, hogy az angollal ki hogy áll, márcsak azért is, hogy mennyire lenne érdemes 1-2 mondatban híreket, aktualitásokat összefoglalni ide...

Azt tudom, hogy Zsina jól beszél angolul, és szerintem Kriszti is, de a többiek úgy tűnik, nem nagyon olvassák az MFC-t... Vagy rosszul gondolom és csak nem írtok az angol részekre?

 

Háát én 6 éve tanulok angolt,szóval beszélni tudok csak nem vagyok valami aktív...a féltestvérem kint él Washingtonban és vele csak angolul tudok beszélgetni szóval így valahogy azéért megy:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A "rangidős" jelenti (köszi Suzi:): egyrészt: angol megy, ez év áprilisa óta olvasom is az angol nyelvű thread-eket, de írni nincs időm. Ide is csak most jelentkeztem be. Éltem Londonban a 20-as éveimben, aztán tolmácsként is dolgoztam, mára kicsit passzívvá vált, sajnos, de azért még tudok kérni egy pint csapolt sört egy londoni pub-ban:)

másrészt: már kaptam is választ a koppenhágai kérdésemre: nem tudják "átváltani" a jegyeket más helyszínre, de azt lehet csinálni, hogy törlik azt a rendelést, én meg vehetek másik jegyeket - ha vannak. A bécsi koncertre van még jegy egyáltalán?

harmadrészt: hogy milyen zenéket szeretek, az hangulattól (is) függő. Klasszikus zenén nőttem fel, 10 évig zongoráztam Bach-ot, Beethovent, Chopin-t..., kórusban is énekeltem, Kodály-módszerrel neveltek. Nincs egy műfaj, amit meg tudnék nevezni kedvencemként, inkább úgy fogalmaznék: mindenből a minőséget szeretem. Ami a pop zenét illeti, hát MIKA csúcsminőség, bár magát a műfajt nem neveztem volna pár évvel korábban kedvencemnek. Néhány példa azokból, amiket szeretek: Chumbawamba, Annie Lennox, Spin Doctors, Jimmy Sommerville, Lou Reed (őt nagyon!), persze a Queen, Def Leppard, Santana, especially feat. Rob Thomas!, és Rob Thomas magában is, Phil Collins, Gun's and Roses - akik most eszembe jutnak. Ja, és még Leonard Cohen is belefér.

Ölelés Nektek!

Pucsesz

 

Szia!A bécsi koncertre megkérdeztük a magyar ticket express-ben lehet jegyet kapni...összvissz 10-et adtak el szóval még van bőven:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Csak-csak idetaláltam! :blush-anim-cl:

 

Jó látni, hogy ennyien vagyunk, ami meg a kérdést illeti, az angollal nincs gondom, főleg külföldi oldalakon voltam eddig is megtalálható. :biggrin2:

 

A másik kérdésre: én nagyon szívesen mennék a koncertre, de 1. lehet-e még jegyet venni 2. mibe kerül (sajnálom, de sok a költségtérítésem, bleh) - egyébként ennek én is utána tudok guglizni 3. előfordulhat, hogy dolgozom aznap is (kiszámíthatatlan a munkarendem, főleg így márciusra előre).

 

Még egy (tapintatlan) kérdés, csak kíváncsiságból: milyen az életkor-megoszlásunk itt a magyar Mika-fanok között? Persze csak kb, pontos dátumokat inkább őrizzünk meg hét pecsét mögött.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

harmadrészt: hogy milyen zenéket szeretek, az hangulattól (is) függő. Klasszikus zenén nőttem fel, 10 évig zongoráztam Bach-ot, Beethovent, Chopin-t..., kórusban is énekeltem, Kodály-módszerrel neveltek. Nincs egy műfaj, amit meg tudnék nevezni kedvencemként, inkább úgy fogalmaznék: mindenből a minőséget szeretem. Ami a pop zenét illeti, hát MIKA csúcsminőség, bár magát a műfajt nem neveztem volna pár évvel korábban kedvencemnek. Néhány példa azokból, amiket szeretek: Chumbawamba, Annie Lennox, Spin Doctors, Jimmy Sommerville, Lou Reed (őt nagyon!), persze a Queen, Def Leppard, Santana, especially feat. Rob Thomas!, és Rob Thomas magában is, Phil Collins, Gun's and Roses - akik most eszembe jutnak. Ja, és még Leonard Cohen is belefér.

Ölelés Nektek!

Pucsesz

 

Ez is téma? Csak mert nagyon sokban egyezünk: én is mindenevő vagyok, de keresem mindenből a minőséget. Egyébként magyarok közül Magna cum laude, Republic, TCS, Kistehén T.Z., Illés, Omega... Külföldről meg:Santana, GnR szintén, bár nálam Aerosmith is, Norah Jones, Alicia Keys, Lauryn Hill, minőségi RnB minden mennyiségben, pop téren csak Mika, mert egyébként nem vagyok poprajongó (ezért nem is értettem magamat eleinte, hogy miért hallgatom Mikát, de egyszerűen nem bírom abbahagyni:biggrin2:), komolyzenéből Brahms és Beethoven, illetve Strauss (II), alig várom az újévi koncertet!

Link to comment
Share on other sites

Na, utánanéztem az árnak, meg hasonlóknak, egészen tűrhető, főleg ha tényleg benne van a városi közlekedés díja is, még ha csak oda-vissza. Egyébként akik mennek, Bécsbe vonattal szándékoznak eljutni? Mert akkor nálam az ár mindjárt duplázódik. :boxed: És eddig hányan készülünk?

Link to comment
Share on other sites

Az én zenei ízlésem is eléggé eklektikus:

Queen, the Beatles, Blur, Led Zeppelin, Rufus Wainwright, Edith Piaf, U2, The Killers, Simon&Garfunkel, Eurythmics, Lady Gaga, GN'R – itthonról az LGT, az Omega, Máté Péter, de jó a Quimby is...stb,

A klasszikusok közöl elsősorban Csajkovszkij, Verdi, Mozart, Beethoven, Mendelssohn.. stb. és én se hagyom ki az újévi koncertet Bécsből!.. - tehát Strauss is jöhet a megfelelő időpontban.

Link to comment
Share on other sites

én nagyon szívesen mennék a koncertre, de 1. lehet-e még jegyet venni 2. mibe kerül (sajnálom, de sok a költségtérítésem, bleh) - egyébként ennek én is utána tudok guglizni 3. előfordulhat, hogy dolgozom aznap is (kiszámíthatatlan a munkarendem, főleg így márciusra előre).

Én a Mikasounds-on vetten a jegyet, de valószínűleg a legolcsóbb a Gasometer-től közvetlenül megvenni, az interneten keresztül.

 

Ezt hiszem, van valami kedvezményes retúr vonatjegy Bp-Bécs között, kb 6ezer Ft, csak meg kell előre adni az utazás pontos dátumát és idejét – nem lehet más vonatra szállni. De majd még rákérdezek.

 

 

Még egy (tapintatlan) kérdés, csak kíváncsiságból: milyen az életkor-megoszlásunk itt a magyar Mika-fanok között? Persze csak kb, pontos dátumokat inkább őrizzünk meg hét pecsét mögött.:naughty:

 

Szerintem Szerintem Pucsesz és án 30 felettiek vagyunk, Te 25 felett, a többiek pedig fiatalabbak.

 

 

Háát én 6 éve tanulok angolt,szóval beszélni tudok csak nem vagyok valami aktív...a féltestvérem kint él Washingtonban és vele csak angolul tudok beszélgetni szóval így valahogy azéért megy:thumb_yello:

ha jól emlékszem, te úgy 12-13 lehetsz... ennyi idős koromban én egy szót sem tudtam angolul... :blink:Szóval jó úton haladsz..:thumb_yello:(láttam, több thread-re írtál már)

 

 

 

@ Pucsesz

ha a rövid önéletrajzodban 1-2 szót kicserélünk (pl. a zongorát hegedűre), eléggé hasonlít az enyémhez:teehee:

Link to comment
Share on other sites

ha a rövid önéletrajzodban 1-2 szót kicserélünk (pl. a zongorát hegedűre), eléggé hasonlít az enyémhez:teehee:

 

Te is hegedültél? Én 6 évig, standard zenesuliban Nagykanizsán (onnan való vagyok), de sajnos mostanában nem volt időm gyakorolni, így lekopik rólam a tudás...:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Te is hegedültél? Én 6 évig, standard zenesuliban Nagykanizsán (onnan való vagyok), de sajnos mostanában nem volt időm gyakorolni, így lekopik rólam a tudás...:emot-sad:

 

Igen, 7 évig... 14 évesen hagytam abba. Inkább a tanulást választottam. Nem találtam racionális magyarázatot arra, hogy miért kellene folytatnom, mert gyakorolni sohasem szerettem, csak a zenekarral fellépni:teehee:

Végül nem bántam meg, és a zenét így is szeretem. Sőt. Szerintem még most is tudnék hegedülni, ha akarnék, bár 20 éve nem volt hegedű a kezemben.

Link to comment
Share on other sites

Igen, 7 évig... 14 évesen hagytam abba. Inkább a tanulást választottam. Nem találtam racionális magyarázatot arra, hogy miért kellene folytatnom, mert gyakorolni sohasem szerettem, csak a zenekarral fellépni:teehee:

Végül nem bántam meg, és a zenét így is szeretem. Sőt. Szerintem még most is tudnék hegedülni, ha akarnék, bár 20 éve nem volt hegedű a kezemben.

 

Suzie-val ellentétben, én nagyon megbántam, hogy felhagytam a zenével! Hamarabb tudtam kottát olvasni, mint az ABC-t - hadd untassalak Benneteket egy kicsit: nagycsoportos óvodás koromban kezdtem zongorázni, és úgy kezdődött, hogy ahová balettra járattak, ott élőben zongorázott egy néni, ami nekem nagyon tetszett, balettozni ellenben nagyon utáltam. A szüleim abszolút liberálisan kezelték a nevelést: ha a gyerek zongorázni akar, akkor zongorázik. Ki is derült hamar, hogy érzékem van a zenéhez, kis "zseninek" indultam, persze zenei tagozatos iskolába jártam (már említettem a Kodály módszert) - aztán, érettségi előtt valami köd szállt az agyamra, mert úgy döntöttem, hogy abbahagyom a zenélést, fő a "komoly" továbbtanulás. Van is két diplomám, amikkel semmit nem tudok kezdeni, 10 éve egy multinál gályázok (úgy emlékszem Suzie, Te is valami multinál nyomod, mintha említetted volna valahol) - hát, egészen más lenne az életem, ha maradok a zenénél. Lehet, hogy nem lettem volna egy Fischer Annie, de boldog kis zongoratanárnőként el tudom képzelni magam. Különben enneka fiúnak - már, hogy rajongásunk tárgyához visszatérjek ennyi személyeskedés után - a ténykedése, a lénye is azért ragadott ennyire magával, hogy ennyi idősen itt irogatok, meg kívülről fújom az összes dalát és szövegét, mert MEGVALÓSÍTOTTA AZ ÁLMAIT! És még csak 26 éves! Általa megfiatalodok én is, úgy érzem!

Untatásnak vége:

A "rangidős"

Link to comment
Share on other sites

Úristen milyen régen nem írtam már ide! Most látom mi mindent összeirtatok míg nem írtam! Először is Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek utólag is! És továbbra is Mikában gazdag BUÉK! :)én egyedül erre a chatre irogatok... Szorgosan tanulom az angolt, de nem tudom még olyan szinten hogy angol fórumokra irkáljak... Továbbra se tudok semmilyen találkozón részt venni... Meg koncerten sem :(((

Link to comment
Share on other sites

Hát igen.... Azt hiszem, azért a mi időnkben egy kicsit más volt. Szerintem kifejezetten arra voltunk kényszerítve, hogy egy területen fejlődjünk, és alap volt, hogy akinek a tanulás jól megy, az ne akarja önmagát asztalosként megvalósítani..:cool: ... Mondjuk ez szerintem nem is fog jó sokáig megváltozni itt, Magyarországon. :emot-sad:

Én is zenei általánosba jártam, és szintén saját akaratomra, mert bár a szüleim más iskolába szántak, az oviban megfertőzték az agyamat a helyi zeneiskola tanárai egy bemutató órán:teehee:

 

Ezt persze nem bántam meg, és nagyon sokat köszönhetek annak, hogy gyerekfejjel olyan sok mindent csináltam, és mindent elég magas színvonalon. Ez csak a személyiséget gyarapítja. Kár, hogy utána egy kicsit ellustultam. Ha a mai fejemmel kipróbálnék valami kreatívat, az a zeneszerzés lenne - és ezt természetesen Londonban tanulnám:blush-anim-cl:..

 

Igen, én is multinál dolgozom, de én még bírom a "gályát". Egy időben kifejezetten élveztem is. Most már csak (kapaszkodj meg) a szabadsgomat élvezem a munkámban... Azt hiszem, elég kivételezett helyzetben vagyok: csupa jó fejjel és általában nem magyarokkal dolgozok együtt - lehet, hogy ez is segít egy kicsit.:teehee:( a korábbi munkahelyeimre ez kevésbé volt jellemző, bár mindegyik multi volt )

 

Amit Mikáról írt Pucsesz, abban maximálisan egyetértek. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen értelmes lehet egy 25 éves srác - ráadásul úgy, hogy látszólag mindent szinte félvállról vesz, és sem írni, sem pedig zongorázni nem tud rendesen. Még sohasem volt példaképem, de ezt a nálam tíz évvel fiatalabb gyereket rendkívül sokra tartom, és ugranék segíteni neki bármiben, ha tehetném. Az MFC-hez is ezért csatlakoztam 3 éve. Előtte még az interetet se igen böngésztem, most pedig szinte a rabja vagyok.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

jajj ez nekem úúgy tetszik...énisééénis!!

na szóóóval,ZENE: Queen,Beatles,Vanhalen,Guns 'n' Roses,Rolling Stones,ELO:wub2:

 

ésháát igen,így 12évesen.Sokan eléggé furának tartják,hogy ennyi idősen Queent hallgatok,lehet. hogy fura,de ezvan.:biggrin2:

a velem egyidősek nem igazán bírják MIKÁt ééés eez GÁZ!!nemtudom...vannak akik utálják(?),amit én egyáltalán nem bírok felfogni.már azt sem,hogy hogy nem lehet IMÁDNI,dehogy utálni!!!

Na az képtelenség...

így röviden ennyi,na pááá!

Link to comment
Share on other sites

Tetszik nekem, hogy ilyen jól elcsevegünk itt. :P

 

Egyébként én is Kodály-módszerrel tanultam anno. Én azért hagytam abba, mert hülye vagyok (és lusta): 14 évesen úgy éreztem, elég nekem, hogy a zeneiskolát befejeztem, ennyi volt, és azóta csak tessék-lássék zenélgetek, inkább passzívan élvezem a zenét. :naughty: Azóta rájöttem, hogy mit veszítettem el, de újra belerázódni az akkori formámba legalább egy év lenne munka és tanulás mellett.

Mellesleg én is multinál dolgozom, ez már kész ragály! :P

Ha már itt tartunk, távban tanulok a BGF-en, így a karácsony nagy részét is tanulással töltöttem, pedig egy éve már azt hittem, hogy ennek egyszer és mindenkorra vége. :boxed:

 

DuMika: ne foglalkozz mások véleményével, a lényeg az, hogy nekünk tetszik, akinek nem, nem tudja, mit veszített, és maradjon a susnyásban. :roftl:

 

Mikában a zenéje mellett engem is az fogott meg leginkább, hogy valósággal árad belőle valami pozitív életerő, egy olyan magával ragadó dinamizmus, ami csak keveseknek adatott meg. Ez átitatja a dallamait is és az egész személyiségét, én pedig szeretem az ilyen embereket. (Jómagam nem vagyok ilyen, sajnos. :blink:)

 

Ja, csak úgy mellesleg (ha már a zenei ízlésünket megosztottuk): egyéb rajongások/kedvtelések, people? Nálam nem Mika az első (már időrendben, mert perpillanat helyezésileg első a listán), aki megragadta a figyelmemet, hogy felnőttesen fogalmazzam meg, és ne hangozzak sikoltozó fangirl-csitrinek. (Egyébként a lista főleg színészeket tartalmaz nálam: Gary Oldman, Ewan McGregor, Hugh Laurie (igen, már a pre-House érából),Hugo Weaving, Alan Rickman, Sir Ian McKellen, és egyetlen amerikaiként és korban hozzám illőként Matthew Gray Gubler - Gyilkos elmék Dr. Reid-je, na.:aah:)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!

 

Jujj, dejó ilyen élettel és értelmes csevegéssel telinek látni ezt a thread-et. Komolyan, végig mosolyogtam ahogy olvasgattam amit írtatok.

 

Teljesen egyetértek a Mikával kapcsolatos megjegyzéseitekkel....van benne vmi őserő (hülyén hangzik de...) ami magával ragad...megmagyarázhatatlan, de az emberek többségét tényleg pár perc alatt lenyűgőzi. Az a fajta ember aki ha belépne egy hatalmas emberekkel teli terembe,ahol én is ott vagyok... akkor tuti hogy rögtön kiszúrnám. Ezt lehet stílusnak, személyiségnek, tehetségnek, vonzalomnak tulajdonítani, fogalmam sincs mi az amivel több mint az átlagemberek, de irtóra irigylem érte. Ez az álom megvalósítás dolog is teljesen igaz....hasonlítani szeretnék rá.

 

Emiatt is kezdtem el magamtól zongorázni meg gitározni...sajnos én sohasem tanultam komoly hangszeren, csak furulyán, de az is ilyen kötelező dolog volt...:huh:

Viszont egyre jobban úgy érzem hogy ez érdekel, ezt csinálnám szívesen....ezért is szar hogy épp GTK-n tanulok...semmi köze az ilyesmihez.

Rajzolni nagyon szeretek, rengeteg Mikás rajzom van már (ld.: signature) de ezzel szintén az a baj hogy nem látok benne jövőt...Yasmine-t például ezért is irigylem...meg úgy az egész családot....mert ha belegondoltok mind azt csinálják amit szeretnek...és milyen jól.

 

Zene...hm...mindenevő,talán csak a metált nem bírom,r tényelg annak smmi értelmét nem látom. Olyan zenéket hallgatok amik adnak vmit...vmilyen érzést váltanak ki belőlem...ezért is fontos a lyrics...: Beatles, James Blunt, Jason Mraz, George Michael, Michael JAckson....stb, stb...rengeteg mindent hallgatok.

 

Nah Bécsbe szuper lenne ha együtt tudnánk menni...és én mindenképp vonatra szavaznék..mert lényegesebben kényelmesebb s biztonságosabb is ztem mint a busz vagy akár egy bérelt kisbusz is....szóval majd értekezzünk ezügyben, jó lenne ha csapatostul tudnánk menni. :]

 

Ui.: én a fiatalka korban vagyok elvileg, a magam 20 évével...bár nekem már ez is elég sok..:huh: Szegeden tanulok, ezért is írok mostanság kevesebbet ide mert vizsgaidőszak van....

 

Üdv mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Nekem sohasem voltak kedvenc színészeim, mert nem is nézek sok filmet, de ha jobban belegondolok, vannak olyan színészek, akiknél egyszerűen végig kell néznem a filmet, annyira megfog a személyiségük. Ilyen színészek pl Jack Nicholson vagy Shirley Maclaine – a teljsesség igénye nélkül.

 

Ja, a kedvenc zenéim közül kihagytam hármat, akiknek némely periódusuk vagy dalaik kifejezetten cikik, de nagyon szeretem Elton John-t a 70-es évekből, George Michael zenéjét elsősorban 1985 és 1998 között, és Michael Jackson első 2 (jó indulattal 3) szóló lemezét :teehee:

 

@Zsina ja igen, a vizsgaidőszak... Gondoltam, hogy ez lehet a kevesebb post oka, de láttam, hogy az évkönybe azért leszállítottad a vállaltakat:wink2:

 

@DuMika szerintem sem kell azzal törődni, hogy ki mit gondol a zenei ízlésedről. Gondolj arra, hogy az idő úgyis téged igazol.. vagy inkább semmire se, csak azt hallgasd, amit kedvelsz.

A zenei ízlés egyébként a korral változik is részben. Emlékszem, hogy 13 évesen még el nem tudtamképzelni, hogy az emberek mit esznek a U2-n. Aztáb később megértettem...

Vagy itt van pl.a Queen. Tinédzserként abszolút nem értékeltem az elso 2 lemezt, talán a Seven Seas of Rye kivételével. Most meg imádom - ahogy a Led Zeppelint is megkedveltem, amint 15 évvel idősebben újra meghallgattam a zenéjüket.

Link to comment
Share on other sites

Boldog új évet mindenkinek!

 

@DuMika

http://www.sendspace.com/file/wknycq (voice and music) 111minutes

 

Edited to add:

http://www.sendspace.com/file/n0wkqd (edited, only voice) 16 minutes

 

http://www.youtube.com/watch?v=ykSep7uTP3U (part 1)

http://www.youtube.com/watch?v=JA6I4_fbdCc (part 2)

 

Ezeket a számokat játszotta:

The Who: My Generation

The Beach Boys I Get Around

Paolo Nutini: Pencil Full of Lead

Blondie:Call Me

Michael Jackson Man In the Mirror

Mika Blame It on the Girls

Scissor Sisters I Don’t Feel Like Dancing

Britney Spears: Toxic

Johnny Cash: Ring of Fire

Madonna: Like a Prayer

Mika : Grace Kelly

INXS: The Original Sin

Fleetwood: Mac Everywhere

Frank Sinatra: New York New York

The Bare Necessities from the Jungle Book soundtrack

Michael Sembello: Maniac (from Flashdance sountrack)

The Communards: Don’t Leave Me This Way

Barry Manilow: Copacabana

Mika Rain

Beyonce: All the Single Ladies

Estelle American Boy

Dolly Parton and Kenny Rogers:Islands in the Stream

The Bee Gees Nights on Broadway

The Pulp Disco 2000

Kylie Minogue: I Should Be So Lucky

Ace of Base: The Sign

Queen: Radio Gaga

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Boldog új évet mindenkinek!

 

@DuMika

 

 

Ezeket a számokat játszotta:

The Who: My Generation

The Beach Boys I Get Around

Paolo Nutini: Pencil Full of Lead

Blondie:Call Me

Michael Jackson Man In the Mirror

Mika Blame It on the Girls

Scissor Sisters I Don’t Feel Like Dancing

Britney Spears: Toxic

Johnny Cash: Ring of Fire

Madonna: Like a Prayer

Mika : Grace Kelly

INXS: The Original Sin

Fleetwood: Mac Everywhere

Frank Sinatra: New York New York

The Bare Necessities from the Jungle Book soundtrack

Michael Sembello: Maniac (from Flashdance sountrack)

The Communards: Don’t Leave Me This Way

Barry Manilow: Copacabana

Mika Rain

Beyonce: All the Single Ladies

Estelle American Boy

Dolly Parton and Kenny Rogers:Islands in the Stream

The Bee Gees Nights on Broadway

The Pulp Disco 2000

Kylie Minogue: I Should Be So Lucky

Ace of Base: The Sign

Queen: Radio Gaga

 

jajj NAGYON KÖSZI érte!!aztán megtaláltam a bbc-n és az egyész 2órát végighallgattam:biggrin2:

kösziköszikösziiiii és

 

Boldog Új Évet Mindenkineeek!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=It9tD8zC5gc&feature=PlayList&p=BFF50E67D98DC42F&index=97

Boldog új évet nektek! Nem tudom, hogy a hivatkozás működik e - én egy szót sem beszélek franciául ugyan, de az rabul ejt, amikor MIKA francia sanzonokat énekel!

Grace Kelly franciául, amit szintén megpróbálok csatolni, a szerelmem!

 

http://www.youtube.com/watch?v=GRY0dDtKb5c&feature=PlayList&p=BFF50E67D98DC42F&index=15

 

MIKA EXCLUSIVE LIVE "Sacrée Soirée" TF1du 16/12/2009 - ez az első címe a youtube-on

 

ez a másodikként hivatkozotté: Mika - Grace Kelly (french) live HQ

 

Ölelés:

Pucsesz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy