Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Hello!

 

Igen, és sokakat ismer is:wink2:

 

Az MFC 2007 januárjában indult a Mikasounds mellett, de a legtöbben erre a fórumra írtak, mert ez sokkal jobb volt már a kezdetektől. A Mikasounds fórum részét szinte mindenki otthagyta már több mint két éve, vagy eleve csak ide ír. Itt van igazi közösség.

Link to comment
Share on other sites

heloo!!

csatlakozott még egy magyar!Xtyna a neve!úgyhogy már vagyunk durván 10-en:biggrin2::aah:

 

 

ja éshát meg volt az első magyar fantali!!!2 egész emberkével...

ésőőőőő hát szerintem a betépett pasas hitte azt,hogy mi vagyunk betépve:D:D

 

Hááát én nem tom, h a mi talinkat mennyire lehet fantalinak nevezni, de sebaj XD és hááát igen, poén volt nagyon! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:doh:

Majdnem elfelejtettem, de most frissítettem a listát. :wink2:

10 magyar rajongó - egész jó arány ahhoz képest, hogy nálunk nem is játsszák Mika számait.:teehee:

 

Ez nem teljesen igaz mert én hallottam, rádiókba a számait :)

Link to comment
Share on other sites

Szijó Xtyna! Üdv itt a magyar MFC-sek közt! Veled együtt már keményen 10-en vagyunk :naughty: Ha van kedved írj magadról egy rövidke bemutatkozást! :)

 

Szia! Nem tom hol kell :S Meg minek ? xD

Aztán lehet hogy majd irok. Majd egyszer :D

Link to comment
Share on other sites

Ez nem teljesen igaz mert én hallottam, rádiókba a számait :)

Tényleg hallani Mika számokat magyar rádión?:blink:

 

Én a Grace Kelly-t hallottam néhányszor a Danubiuson 2007 márciusában, majd a Big Girl-t 2-3-szor, szintén a Danubiuson. Az idén is egyszer.

 

+ az említett dalok videóit 1-2-szer a Viván és kétszer a Lollipop videóját a magyar MTV-n.

 

Én csak ezekre emlékszem az elmúlt 2 és fél évből, de bevallom, nem sokszor hallgatok magyar adókat.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tényleg hallani Mika számokat magyar rádión?:blink:

 

Én a Grace Kelly-t hallottam néhányszor a Danubiuson 2007 márciusában, majd a Big Girl-t 2-3-szor, szintén a Danubiuson. Az idén is egyszer.

 

+ az említett dalok videóit 1-2-szer a Viván és kétszer a Lollipop videóját a magyar MTV-n.

 

Én csak ezekre emlékszem az elmúlt 2 és fél évből, de bevallom, nem sokszor hallgatok magyar adókat.:teehee:

 

Én sokszor hallom a Relax számát a Radio1en :)

Meg csomó videoját láttam a viván :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Társszerkesztőt/ Admint keresek a mikafan.gportal.hu oldalamra.

 

Szeretném megtartani az oldalt, viszont a suli mellett lehetetlen hogy naponta/hetente frissítsek, ezért egy olyan megbízható és értelmes emberkére lenne szükségem aki legalább hetente érdemi infóval tudna szolgálni az érdeklődőknek Mikáról.

 

Ha pedig megnyílna majd valamikor az a bizonyos .hu-s Mika rajongói oldal, szeretnék én is részt venni a szerkesztésében, főleg design terén, de erről lehet hogy még korai tárgyalni.

 

Nah mindegy, akit érdekel dobjon rám egy e-mailt, vagy itt egy Private Message-t.

 

Üdv. :original:

Link to comment
Share on other sites

Helloo!

na szerintem ha együtt akarunk koncertre menni,akkor nem ártana előtte egy találkozót tartani...mondjuk igaz Dórival már megoldottuk 2-en:aah:,de azért nem ártana még pár ember...:wink2:

szóval ha valaki szivesen eljönne vhova Pestre,akkor irjon!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Helloo!

na szerintem ha együtt akarunk koncertre menni,akkor nem ártana előtte egy találkozót tartani...mondjuk igaz Dórival már megoldottuk 2-en:aah:,de azért nem ártana még pár ember...:wink2:

szóval ha valaki szivesen eljönne vhova Pestre,akkor irjon!:thumb_yello:

 

Én nem tudok eljutni pestre sajnos :emot-sad::dunno::emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Szia! Nem tom hol kell :S Meg minek ? xD

Aztán lehet hogy majd irok. Majd egyszer :D

 

Hááát én arra gondoltam, hogy simán csak ide írj nekünk egy rövidke bemutatkozást, tudod korod meg ilyenek :)

Link to comment
Share on other sites

Tényleg hallani Mika számokat magyar rádión?:blink:

 

Én a Grace Kelly-t hallottam néhányszor a Danubiuson 2007 márciusában, majd a Big Girl-t 2-3-szor, szintén a Danubiuson. Az idén is egyszer.

 

+ az említett dalok videóit 1-2-szer a Viván és kétszer a Lollipop videóját a magyar MTV-n.

 

Én csak ezekre emlékszem az elmúlt 2 és fél évből, de bevallom, nem sokszor hallgatok magyar adókat.:teehee:

 

Háát én a Grace Kellyt és a Big Girlt hallom néha a Danubiuson és a Relax, Take It easy-t a Rádió1-en rendszersen! :teehee: Sőőőt legutóbb hallottam (asszem a Danubiuson) a We Are Goldent! *-*:mf_lustslow:

És Viván Grace Kelly videó szokott néha menni, meg MTVn a Lollipop és a Relax. Szóval azért annyira nem szörnyű a magyar helyzet sem, de lehetne sokkal jobb is!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na.

1.sziasztoook!!!!!!van itt még valaki?:boxed:

naszóóóóóval...csatlakozott még egy magyar,csak én nem találom,pedig fent van meg a kereső ki is írja meg nemtudom.

a neve : kicsizsux

ha valaki megtalálja akkor légyszi szóljon!azt mondta,hogy nem igazán tud angolul,úgyhogy majd valahogy ideirányítjuk:)

na köszi és páááá:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

De kíváncsi valaki... Koromat elárultam, szerintem ennyi bőven elég :)

 

Hello, nem is láttam, hogy folytadott a thread - mondjunk aznap épp koncerten voltam...:teehee:

 

Én még a koromat sem írtam meg, max. céloztam rá az elmúlt 2,5-3 évben. Nem feltétlenül ez a lényeg szerintem sem, vagy legalábbis számomra nem.

 

Azért annak tényleg örülök, ha valaki bejelentkezik erre a részre, mert jó tudni, hogy esetleg mások is érdeklődnek Magyarországon is Mika enéje iránt.

Lehet, hogy ismét el is küldöm ezt a linket a Mikasounds-on bejelentkezett újabb honfitársainkat, hátha érdekel valakit az MFC..

Link to comment
Share on other sites

Hello, nem is láttam, hogy folytadott a thread - mondjunk aznap épp koncerten voltam...:teehee:

 

Én még a koromat sem írtam meg, max. céloztam rá az elmúlt 2,5-3 évben. Nem feltétlenül ez a lényeg szerintem sem, vagy legalábbis számomra nem.

 

Azért annak tényleg örülök, ha valaki bejelentkezik erre a részre, mert jó tudni, hogy esetleg mások is érdeklődnek Magyarországon is Mika enéje iránt.

Lehet, hogy ismét el is küldöm ezt a linket a Mikasounds-on bejelentkezett újabb honfitársainkat, hátha érdekel valakit az MFC..

 

Óh koncerten, csak nem Mika koncerten? :biggrin2: Ha igen, akkor mesélj! :)

 

Egyébként ki az akinek már megvan márc. 29-re a jegye? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy