Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

hát igen... szerintem se erről kellene értekezni a magyar részen, arra megvannak a különféle thread-ek angol nyelven. 2007 tavaszán az első magyar thread pont épp ilyen beszélgetéssel kezdődött, azért sem csatlakoztam ahhoz...:sneaky2: (Az egész ugyanis úgy jön ki, mintha egy másik vonalon külön kezdenénk el kommentálni azt, amit mások máshol mondanak.)

 

Persze, ha valami tisztázásra szorul (a cikkek eredetisége, szófordulatok, stb), arról beszélhetünk:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :)

 

Egészen friss magyar anyag Mikáról - végre egy értelmes, lényegretörő vélemény - és nem csak a szexuális beállítottságáról... :biggrin2:

 

http://www.rtlklub.hu/cikk/284566

 

Nekem kicsit fura volt a "magyar hangját" hallani, nem vagyok ehhez hozzászokva... :)

 

Ja és a videót ki ne hagyjátok, a cikk végén van a link!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :)

 

Egészen friss magyar anyag Mikáról - végre egy értelmes, lényegretörő vélemény - és nem csak a szexuális beállítottságáról... :biggrin2:

 

http://www.rtlklub.hu/cikk/284566

 

Nekem kicsit fura volt a "magyar hangját" hallani, nem vagyok ehhez hozzászokva... :)

 

Ja és a videót ki ne hagyjátok, a cikk végén van a link!! ;)

 

Köszi a linket!:flowers2:

 

Végülis legalább elég hosszú anyagot leadtak róla, de azért betették a lekicsinylő megjegyzéseket - pl. Párizsban ment a franciák agyára, melegszívű..stb. :sneaky2:

Biztos valami rekámszövegíró tanonc írta a szöveget, és rendkívül poénosnak gondolta magát :thumbdown:

A szinkronhang meg valami fiatal gyereké, de még mindig jobb, mintha Steiner Kristóf szinkronizálta volna:teehee:

 

Na, mindegy. Magára vessen Mika, hogy a WAG-gel indított.

Szerintem a világ nagyobbik felén nem vették a poént. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :)

 

Egészen friss magyar anyag Mikáról - végre egy értelmes, lényegretörő vélemény - és nem csak a szexuális beállítottságáról... :biggrin2:

 

http://www.rtlklub.hu/cikk/284566

 

Nekem kicsit fura volt a "magyar hangját" hallani, nem vagyok ehhez hozzászokva... :)

 

Ja és a videót ki ne hagyjátok, a cikk végén van a link!! ;)

 

váááá!!kösziösziköszi!!ez annyira aranyos:)dehát igen...ez a melegszivü...stb.nem kellett volna,de nembaj.még életemben nem láttam őt magyar tv-n és nagyon jó érzés volt:biggrin2:

mégegyszer kösziköszikösziiiii:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

hát igen... szerintem se erről kellene értekezni a magyar részen, arra megvannak a különféle thread-ek angol nyelven. 2007 tavaszán az első magyar thread pont épp ilyen beszélgetéssel kezdődött, azért sem csatlakoztam ahhoz...:sneaky2: (Az egész ugyanis úgy jön ki, mintha egy másik vonalon külön kezdenénk el kommentálni azt, amit mások máshol mondanak.)

 

Persze, ha valami tisztázásra szorul (a cikkek eredetisége, szófordulatok, stb), arról beszélhetünk:wink2:

 

 

Hááát én nagyon örülnék, hha valaki lefordítaná (legalább nagyjából), mert én nem teljesen értem az interjút... :blush-anim-cl:

 

Sziasztok! :)

 

Egészen friss magyar anyag Mikáról - végre egy értelmes, lényegretörő vélemény - és nem csak a szexuális beállítottságáról...

 

http://www.rtlklub.hu/cikk/284566

 

Nekem kicsit fura volt a "magyar hangját" hallani, nem vagyok ehhez hozzászokva... :)

 

Ja és a videót ki ne hagyjátok, a cikk végén van a link!! ;)

 

OMG! El sem hiszem! Végre egy korrekt írás magyarországon a mi Mikánkról! :naughty: Hát tényleg van benne pár dög megjegyzés, de azért én büszke vagyok a Reflektorra! :) És hát Mika naggyon aranyos benne. :blush-anim-cl::mf_lustslow::wub2: De a magyarhangjától én hülyét kapok!:aah: Habáár Steiner Kristófnál tényleg jobb!

Link to comment
Share on other sites

Najó, páran már biztos rátaláltatok a csodára, de azok kedvéért akik még nem találtak rá:

Szerintem ahogy táncol benne az valami zseniális! :roftl::mf_lustslow: Mondjuk a táncoscsajok nem annyira jönnek be, de sebaj! Várom a véleményeket! ^^
Link to comment
Share on other sites

Najó, páran már biztos rátaláltatok a csodára, de azok kedvéért akik még nem találtak rá:
Szerintem ahogy táncol benne az valami zseniális! :roftl::mf_lustslow: Mondjuk a táncoscsajok nem annyira jönnek be, de sebaj! Várom a véleményeket! ^^

 

neneneneneeee:naughty::naughty::naughty:

én ezt eddig miért nem láááttaammmm?????áááááá

decuki!!!!!!:wub2::mf_lustslow::mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Najó, páran már biztos rátaláltatok a csodára, de azok kedvéért akik még nem találtak rá:
Szerintem ahogy táncol benne az valami zseniális! :roftl::mf_lustslow: Mondjuk a táncoscsajok nem annyira jönnek be, de sebaj! Várom a véleményeket! ^^

 

aranyos ,de sztem iszonyat kevés...látszik hogy elsiették.....pl. a táncoslányok nem tudják a koreográfiát.....azért ez elég ciki....meg úgy egyébként is....sztem semmi különös..a ruha mondjuk nagyon tetszik, meg a paróka...de nem egy kiemelkedő/kedvenc klip. Nekem legalábbis. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

aranyos ,de sztem iszonyat kevés...látszik hogy elsiették.....pl. a táncoslányok nem tudják a koreográfiát.....azért ez elég ciki....meg úgy egyébként is....sztem semmi különös..a ruha mondjuk nagyon tetszik, meg a paróka...de nem egy kiemelkedő/kedvenc klip. Nekem legalábbis. :wink2:

 

igen,igen én is ezt gondolom...a ruhájuk marha jóóóó be KELL szereznem egy olyat...de szerintem sincs eléggé kidolgozva!MIKA ennél sokkal többre képes:biggrin2:

ja és bocs...nem tudtam hogy már felrakták(mondjuk tudhattam volna...)deee igen tudod kicsit pihent vagyok:biggrin2:

engem sem érdekel...csak gondoltam megosztom veletek!(najó ennél bénább szöveget nem irhattam volna deee ezsebaj)deee most komolyan...egyszerűen annyira IMÁDOM ezt az embert, hogy ez az amőbás dolog sem érdekelne:aah::aah:

na...nagyon jól megfoglmaztam magam(mint mindig) na ennyiii !pápáááá!!

 

ui.:KI JÖN BÉCSBE?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

A Gay&Night interjúra gondoltál, ugye?

 

 

Igeen igen, arra. Csak hát én már meg sem próbálom lefordítani a bonyolultabb interjúkat, mert úgyis csak félrefordítom és akkor meg belezavarodok a rossz információkba. :P

Link to comment
Share on other sites

aranyos ,de sztem iszonyat kevés...látszik hogy elsiették.....pl. a táncoslányok nem tudják a koreográfiát.....azért ez elég ciki....meg úgy egyébként is....sztem semmi különös..a ruha mondjuk nagyon tetszik, meg a paróka...de nem egy kiemelkedő/kedvenc klip. Nekem legalábbis. :wink2:

 

Hááát igazából nekem csak Mika tánca miatt tetszik nagyon!:teehee: Amúgy tényleg látszik rajta, hogy kissé el van sietve... Ééés hát igen, nem egy Happy Ending videóklipp minőség, de azért nem rossz ez. :)

 

 

Ja és DuMika: Én megyek a bécsi koncerte!:roftl: Tegnap megvettem a jegyem!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hááát igazából nekem csak Mika tánca miatt tetszik nagyon!:teehee: Amúgy tényleg látszik rajta, hogy kissé el van sietve... Ééés hát igen, nem egy Happy Ending videóklipp minőség, de azért nem rossz ez. :)

 

 

Ja és DuMika: Én megyek a bécsi koncerte!:roftl: Tegnap megvettem a jegyem!:mf_rosetinted:

 

iiiiiiiiiip HOLNAP MEGLESZ NEKEM IIIIIS:mf_lustslow::mf_lustslow:

 

meega TBWKTM iiis

Link to comment
Share on other sites

Hááát igazából nekem csak Mika tánca miatt tetszik nagyon!:teehee: Amúgy tényleg látszik rajta, hogy kissé el van sietve... Ééés hát igen, nem egy Happy Ending videóklipp minőség, de azért nem rossz ez. :)

 

 

Ja és DuMika: Én megyek a bécsi koncerte!:roftl: Tegnap megvettem a jegyem!:mf_rosetinted:

 

Énis megrendeltem. :das:

 

Ajjajj. :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Énis megrendeltem. :das:

 

Ajjajj. :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

 

Ááááh dejóó már! :roftl::naughty::mf_lustslow::wub2: Annyira várom már! Egyébként, ha tényleg együtt akarunk menni, akkor most már nem ártana betervezni előtte egy találkozót! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

DÓRIDÓRIDÓRIDÓÓÓÓRRIIIIIIII!!!!

 

annyira várom már a pénteket:biggrin2::biggrin2:

 

ÉNISÉNISÉNIS!!!!!! :naughty::roftl::biggrin2::teehee:

 

Jaa és a azok kedvéért akik nem értik miről beszélünk: mi mindketten pestiek vagyunk, szóval megdumáltuk, hogy pénteken talizunk. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

ÉNISÉNISÉNIS!!!!!! :naughty::roftl::biggrin2::teehee:

 

Jaa és a azok kedvéért akik nem értik miről beszélünk: mi mindketten pestiek vagyunk, szóval megdumáltuk, hogy pénteken talizunk. :biggrin2:

 

iippp!!!bizooooony:biggrin2::biggrin2:

jajj nagyonvááárom!csak remélem nem lesz ilyen szar idő:(

ma egész nap a Rain-t halgattam:D:D

Link to comment
Share on other sites

iippp!!!bizooooony:biggrin2::biggrin2:

jajj nagyonvááárom!csak remélem nem lesz ilyen szar idő:(

ma egész nap a Rain-t halgattam:D:D

 

Én is várom nagyon! :biggrin2: És hát igen a szar időőő :S Én reggel futottam a busz után és beleléptem egy a bokámig érő pocsolyába, majdnem kiment a bokám és teljesen átázott a cipőm, utána meg jött egy kocsi és úgy lefröcsölt, h a combomig csurom víz volt a gatyám.:shocked:Tehááát így nem kicsit volt szar... És am én is egész nap Rain-t nyomattam :naughty: Én a Sandler's Wells-es live verzióját, nekem az a kedvenc Rain változatom:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Én is várom nagyon! :biggrin2: És hát igen a szar időőő :S Én reggel futottam a busz után és beleléptem egy a bokámig érő pocsolyába, majdnem kiment a bokám és teljesen átázott a cipőm, utána meg jött egy kocsi és úgy lefröcsölt, h a combomig csurom víz volt a gatyám.:shocked:Tehááát így nem kicsit volt szar... És am én is egész nap Rain-t nyomattam :naughty: Én a Sandler's Wells-es live verzióját, nekem az a kedvenc Rain változatom:wub2:

 

na...hehe igen!erre annyit irok igy tömören hogy: DETTÓ:biggrin2::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Zsina!Láttam,hogy már fel vagyok irva a yearbookra!

na akkor most küldjem el e-mailben a csajnak a szöveget??:roftl::roftl:

 

november közepéig ráérsz,ahogy gondolod..ha kész vagy akkor küldj el mindent egy emailen amire feliratkoztál!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

heloo!!

csatlakozott még egy magyar!Xtyna a neve!úgyhogy már vagyunk durván 10-en:biggrin2::aah:

 

 

ja éshát meg volt az első magyar fantali!!!2 egész emberkével...

ésőőőőő hát szerintem a betépett pasas hitte azt,hogy mi vagyunk betépve:D:D

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

heloo!!

csatlakozott még egy magyar!Xtyna a neve!úgyhogy már vagyunk durván 10-en:biggrin2::aah:

 

Most ellenőriztem... nincs egyetlen bejegyzése sem. Honnan tudod, hogy magyar?

 

Na mindegy, ha olvassák még magyarok az MFC-t, azok nyugodtan bejelentkezhetnek ide. Ha olvasni nem ciki, akkor ez sem az :wink2:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Most ellenőriztem... nincs egyetlen bejegyzése sem. Honnan tudod, hogy magyar?

 

Na mindegy, ha olvassák még magyarok az MFC-t, azok nyugodtan bejelentkezhetnek ide. Ha olvasni nem ciki, akkor ez sem az :wink2:

 

jaa...igen most irt nekem,hogy nem küldték el neki az e-mailt,de most csinált egy gmailosat és elvileg készen van a regisztrációval:thumb_yello:

ja és onnan,hogy magyarul ir:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy