Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Óh koncerten, csak nem Mika koncerten? :biggrin2: Ha igen, akkor mesélj! :)

 

A Little Noise-on..

 

Őszintén szólva azért nem írogatok ide, mert úgy gondoltam, mindenki szokta olvasni a fórum többi részét angolul - oda szoktam mindenféle idiótaságokat írogatni... :teehee:

 

duplán túl sok idő lenne.. és amúgy se annyira népszerű ez a thread, legalábbis úgy tűnik...

 

Nem szeretne véletlenül valaki írni a Mikasounds-os magyaroknak, hogy néha nézzenek be ide is?

 

Egyébként ki az akinek már megvan márc. 29-re a jegye? :)

Pl. nekem, de még nem tudom, hogy jutok ki. Előző nap érkezem haza Németországból.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A Little Noise-on..

 

Őszintén szólva azért nem írogatok ide, mert úgy gondoltam, mindenki szokta olvasni a fórum többi részét angolul - oda szoktam mindenféle idiótaságokat írogatni... :teehee:

 

duplán túl sok idő lenne.. és amúgy se annyira népszerű ez a thread, legalábbis úgy tűnik...

 

Nem szeretne véletlenül valaki írni a Mikasounds-os magyaroknak, hogy néha nézzenek be ide is?

 

 

Pl. nekem, de még nem tudom, hogy jutok ki. Előző nap érkezem haza Németországból.

 

Óh dejó egyeseknek :) Azért ha kérhetnék egy rövid magyar élménybeszámolót kérlek! :) csak mert nekem biztos 6x annyi idő lefordítani az angolt, mint amennyi idő egy rövidke magyart írni ide nekünk :) Egyébként azért nem teljesen kihalt a thread természetesen! :biggrin2: És a jegyem nekem is már meg lett rendelve, de még nem hozták ki... Én azon gondolkodtam, hogy nekünk Magyaroknak együtt kéne mennünk mindenképp... Ha te Németországból jössz akkor nem tudom mennyire egyeztethető ez össze... :sad:Mindenesetre jó lenne együtt menni! És ez a többieknek is szól, akik jönnének márciusban! Dorinával (DuMika) mi bizti együtt megyünk, de nagy csapatban lenne a legjobb!

 

Ja és boldog és Mikában gazdag karit mindenkinek! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Óh dejó egyeseknek :) Azért ha kérhetnék egy rövid magyar élménybeszámolót kérlek! :) csak mert nekem biztos 6x annyi idő lefordítani az angolt, mint amennyi idő egy rövidke magyart írni ide nekünk :) Egyébként azért nem teljesen kihalt a thread természetesen! :biggrin2: És a jegyem nekem is már meg lett rendelve, de még nem hozták ki... Én azon gondolkodtam, hogy nekünk Magyaroknak együtt kéne mennünk mindenképp... Ha te Németországból jössz akkor nem tudom mennyire egyeztethető ez össze... :sad:Mindenesetre jó lenne együtt menni! És ez a többieknek is szól, akik jönnének márciusban! Dorinával (DuMika) mi bizti együtt megyünk, de nagy csapatban lenne a legjobb!

 

Ja és boldog és Mikában gazdag karit mindenkinek! :biggrin2:

 

jáháááj!!!BIZONY!!mi megyünk együtt!!!Na akinek van jegye az írjon,énis mennék együtt...amúgy én nemtudom még biztosan,hogy kivel megyek,lehet hogy édesanyám jön,de az is lehet,hogy nem:biggrin2:

na mindegy én megyek az 100%...ja és Dóri méég nem jött meg a jegyed?az gáááz...írni kéne a MS-osoknak,hogy Hello,No JEgy!!!:)

najóó,nektek is további Mikával teli Boldog Karácsonyt!

Link to comment
Share on other sites

jajj és mégvalalami...kicsit utánanéztem a kijutásnak...busszal kilehetne menni így össz.2000ft-ért.a busz vissza is hozna,csak az a gáz,hogyha mondjuk elindulnánk reggel 6-kot akkor a busz minket időre visszahoz 16 órára,úgyhogy az nem jó.viszont vonattal még akár éjszaka is vissza tudnánk menni...

na én ennyire jutottam...PÁ!

Link to comment
Share on other sites

ja és Dóri méég nem jött meg a jegyed?az gáááz...írni kéne a MS-osoknak,hogy Hello,No JEgy!!!:)

najóó,nektek is további Mikával teli Boldog Karácsonyt!

 

Írtam már nekik és válaszoltak is, h azért nem küldték a jegyet, mmert még ők sem kapták meg a cégtől, akik a jegyeket gyártják vagy mi. De elvileg amint megkapják a jegyeket ír nekem a csaj és ki is küldik rögtön a jegyem. :)

 

 

Egyébként hallottátok a Poker Face MIKA féle változatát? :shocked: Annnnyira k**va jó, hogy arra nincsenek szavak! :wub2::teehee::biggrin2::mf_lustslow::roftl: Most épp egyfolytában azt hallgatom.....

Link to comment
Share on other sites

jajj és mégvalalami...kicsit utánanéztem a kijutásnak...busszal kilehetne menni így össz.2000ft-ért.a busz vissza is hozna,csak az a gáz,hogyha mondjuk elindulnánk reggel 6-kot akkor a busz minket időre visszahoz 16 órára,úgyhogy az nem jó.viszont vonattal még akár éjszaka is vissza tudnánk menni...

na én ennyire jutottam...PÁ!

 

Én a vonatra szavazok, mert az megy rendszeresen éjszaka is! :) De ezt majd még egyeztetjük. :)

Link to comment
Share on other sites

Elvileg a Mikasoundsról rendelt jegyeket, amik 2010re vonatkoztak még senkinek nem küldték ki, szóval egyenlőre felesleges írni nekik...majd ha Januárban sem lesz meg, nah akkkor..:P

 

Én is megyek Bécsbe, és én inkább a vonatra szavarok,mert kényelmesebb, meg sztem Pest-Bécs járatok vannak közvetlenek.

Link to comment
Share on other sites

Írtam már nekik és válaszoltak is, h azért nem küldték a jegyet, mmert még ők sem kapták meg a cégtől, akik a jegyeket gyártják vagy mi. De elvileg amint megkapják a jegyeket ír nekem a csaj és ki is küldik rögtön a jegyem. :)

 

 

Egyébként hallottátok a Poker Face MIKA féle változatát? :shocked: Annnnyira k**va jó, hogy arra nincsenek szavak! :wub2::teehee::biggrin2::mf_lustslow::roftl: Most épp egyfolytában azt hallgatom.....

 

ja...háát akkor lehet,hogy azéért nem:aah: én itthon vettem meg a jegyeket a ticket expressz-ben,úgyhogy nekem már megvaaan!!!!bibibiiiiii:biggrin2:

jaaa és hát igen.én is felfedeztem már,de jaaaa,jobb mint azé a nőé az tuti :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Elvileg a Mikasoundsról rendelt jegyeket, amik 2010re vonatkoztak még senkinek nem küldték ki, szóval egyenlőre felesleges írni nekik...majd ha Januárban sem lesz meg, nah akkkor..:P

 

Én is megyek Bécsbe, és én inkább a vonatra szavarok,mert kényelmesebb, meg sztem Pest-Bécs járatok vannak közvetlenek.

 

Ok...ha neketek vonat,akkor megyünk vonattal:biggrin2:

nekem mindegy

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Most csak egy kis időm van írni, csak annyit jegyeznék meg, hogy a jegyeket van úgy, hogy csak 2 héttel előtte küldik ki - kár izgulni emiatt.

Remélem, a bécsi koncerttel minden rendben, a lipcsei elmarad. Aki vett rá jegyeket (pl én :emot-sad:) , azoknak az árát visszautalják majd. Ezzek semmi gond nem szokott lenni, tavaly nekem is visszautalták a londoni koncert postaköltségét, mert végül túl későn küldték volna ki, és a helyszínen kellett átvennem.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Most csak egy kis időm van írni, csak annyit jegyeznék meg, hogy a jegyeket van úgy, hogy csak 2 héttel előtte küldik ki - kár izgulni emiatt.

Remélem, a bécsi koncerttel minden rendben, a lipcsei elmarad. Aki vett rá jegyeket (pl én :emot-sad:) , azoknak az árát visszautalják majd. Ezzek semmi gond nem szokott lenni, tavaly nekem is visszautalták a londoni koncert postaköltségét, mert végül túl későn küldték volna ki, és a helyszínen kellett átvennem.

 

Tényleg csak 2 héttel előtte? :shocked: A francba, pedig már úgy vártam, hogy a kezembe vehessem őket!:teehee:. És a lipcsei koncert hogyhogy elmarad? Amúgy suzie, te hány koncerten voltál már, ha szabad kérdezni? :wink2: Csak mert látom eléggé szorgos koncertezős vagy :)

Link to comment
Share on other sites

amúgy a MikaSoundson mennyi volt a jegy?

én itthon vettem 10000-ért

 

Forintba átszámítva kb. 8500 + szállítási költség. Mondjuk ha tudom, hogy lehet kapni nálunk is lehet itt vettem volna meg... habáár így járt érte Magic Number! :biggrin2: Egyébként ha megkérdezhetem ki hányadik a Mika's Magic Numbers játében? :blush-anim-cl: Csak kíváncsiságból, én úgyanis a 356. vagyok azt hiszem. :)

 

Jaaa és képzeljétek el, ma nagyon beaktivalizálódtam és találtam kb 30 embert (MS-en és itt), akik magyarok, de még nem tagok itt és suzie te sem írtál nekik még, ha jól láttam! :biggrin2: Elég büszke vagyok magamra... remélem legalább 2-3-man azért feliratkoznak ide! :)

Link to comment
Share on other sites

Mert így első pillantásra, csak lányokat látok, és meg ne sértődjekek a "kicsi lányok" miatt, de szerintem rajtam kívül itt mindenki tinédzser:) A jegyeket a koppenhágai koncertre én a Mikasounds oldalon rendeltem, hitelkártyával ki is fizettem és a kapott e-mail-es értesítést kinyomtatva őrzöm - azt gondolom, hogy ha ne is érkezik egyéb, ez, a kinyomtatott értesítés arról, hogy kifizettem a jegyeket, belépő a koncertre. Az más kérdés, hogy pont várom a válaszukat arra a kérdésre, hogy lehet e más helyszínre "átváltani" a jegyeket, mert úgy tűnik, hogy a barátnőm Koppenhágában nem rajong mostanában értem:( Szívesen mennék Veletek Bécsbe!

XXX / OOO

Pucsesz

Link to comment
Share on other sites

Mert így első pillantásra, csak lányokat látok, és meg ne sértődjekek a "kicsi lányok" miatt, de szerintem rajtam kívül itt mindenki tinédzser:)

 

Ezt rosszul gondolod...:wink2: Bár úgy tűnik, a magyarok közt valóban Te vagy a rangidős. Nem gondoltam volna, hogy még nálam is idősebb magyar téved errefelé. :teehee:

 

 

a korfa ezen a thread-en található, bár természetesen nem reprezentatív:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=19470

 

Eszerint a szavazók több mint fele 20 év feletti, és több mint negyedük 30 év feletti..:wink2:

Ez egyébként országonként eltér. Nálunk szerintem az "idősebbek" nem is igen hallottak Mikáról, hacsak nem érdeklődnek kifejezetten az angolszász területről érkező zenék iránt.

 

Amúgy :welcomeani: ... és csak úgy kívácsaiságból, milyen zenét szeretsz?

 

A jegyeket szerintem nem lehet átváltani más koncertre, de ha szerencséd van és a koppenhágai koncert teltházas, akkor itt az MFC-n eladhatod valakinek. ( Vagy lehet, hogy akkor, is, ha nem teltházas.. :dunno:)

 

 

én csatlakozok..vagyhát csatlakoznék.de hol lehet?

 

Már csatlakoztál is:thumb_yello:

 

Mindjárt felírom mindkettőtok nevét az első mail-be.

Ez szerintem teljesen jó dolog, mert ha nem is látogattok el ide minden nap, de ha pl. valami sürgős dolgot szeretnétek valakitől kérdezni, csak írtok egy pm-et (private mail) és az alap beállításban értesítőt küld az MFC-n általatok megadott e-mail címre...

 

 

Jaaa és képzeljétek el, ma nagyon beaktivalizálódtam és találtam kb 30 embert (MS-en és itt), akik magyarok, de még nem tagok itt és suzie te sem írtál nekik még, ha jól láttam! Elég büszke vagyok magamra... remélem legalább 2-3-man azért feliratkoznak ide! :)

 

Köszi, Dóri :thumb_yello:

 

És a lipcsei koncert hogyhogy elmarad?

 

Igen, elmarad...:emot_sad:

de Párizsban és Dublinban lesz még egy extra nap..

 

Amúgy suzie, te hány koncerten voltál már, ha szabad kérdezni? :wink2: Csak mert látom eléggé szorgos koncertezős vagy :)

 

Az idén 4 + 1 , előtte csak 1 koncerten, ami egy lemondott koncert megrendezése volt, és ezért egy kicsit bizalmatlan voltam a koncertekkel szemben...:cool: Tavasszal úgy tünik, 6 koncertre megyek - de várjuk ki a végét... A bécsivel szerintem nem lesz gond, kivéve, ha megfázik.

A hangját biztosan nem teszi tönkre egyetlen koncert miatt sem.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Mert így első pillantásra, csak lányokat látok, és meg ne sértődjekek a "kicsi lányok" miatt, de szerintem rajtam kívül itt mindenki tinédzser:) A jegyeket a koppenhágai koncertre én a Mikasounds oldalon rendeltem, hitelkártyával ki is fizettem és a kapott e-mail-es értesítést kinyomtatva őrzöm - azt gondolom, hogy ha ne is érkezik egyéb, ez, a kinyomtatott értesítés arról, hogy kifizettem a jegyeket, belépő a koncertre. Az más kérdés, hogy pont várom a válaszukat arra a kérdésre, hogy lehet e más helyszínre "átváltani" a jegyeket, mert úgy tűnik, hogy a barátnőm Koppenhágában nem rajong mostanában értem:( Szívesen mennék Veletek Bécsbe!

XXX / OOO

Pucsesz

 

Szija! Jaj de örülök, hogy regisztráltak többen is akiket meghívtam! :biggrin2: Ha jönnél velünk Bécsbe az pedig nagyon jó lenne, hiszen minél többen vagyunk annál jobb! Mondjuk szerintem se nagyon lehet átváltani a jegyeket, de biztos lenne olyan aki szívesen megvenné tőled. :)

Link to comment
Share on other sites

Köszi, Dóri :thumb_yello:

 

Igen, elmarad...:emot_sad:

de Párizsban és Dublinban lesz még egy extra nap..

 

Az idén 4 + 1 , előtte csak 1 koncerten, ami egy lemondott koncert megrendezése volt, és ezért egy kicsit bizalmatlan voltam a koncertekkel szemben...:cool: Tavasszal úgy tünik, 6 koncertre megyek - de várjuk ki a végét... A bécsivel szerintem nem lesz gond, kivéve, ha megfázik.

A hangját biztosan nem teszi tönkre egyetlen koncert miatt sem.

 

Nincsmit! :) Közös érdek, hogy mi magyarok összetartsunk! :biggrin2: És hát gyűű, jó sok koncerten voltl! :blink: Jó neked... :) én is szívesen elmennék sokkal többre is, csak hát a zsebpénzemből nem telik rá :aah: De minden évben legalább 1-re szeretnék elmenni mostantól, úgy döntöttem! :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni a fórumhoz. És én is a koridősökhöz tartozom a magam 34 évével...:biggrin2:

 

Áh szija! Köszöntelek téged is! :) Egyébként téged érdekelne a bécsi koncert? Mert hát minél többen megyünk annál jobb! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

látom elég aktív vagy xD de igen...minél többen annál jobb...

rég láttalak,amúgy :thumb_yello:

 

:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Igen, beaktivalizálódtam! :roftl:

Am háát kéne talizni! Majd dumáljuk meg! (feljöhetnél néha msnre xD)

Link to comment
Share on other sites

Arra kíváncsi lennék, hogy az angollal ki hogy áll, márcsak azért is, hogy mennyire lenne érdemes 1-2 mondatban híreket, aktualitásokat összefoglalni ide...

Azt tudom, hogy Zsina jól beszél angolul, és szerintem Kriszti is, de a többiek úgy tűnik, nem nagyon olvassák az MFC-t... Vagy rosszul gondolom és csak nem írtok az angol részekre?

 

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni a fórumhoz. És én is a koridősökhöz tartozom a magam 34 évével...:biggrin2:

 

:welcomeani:

Mindjárt felírlak Téged is az első post-ra..

 

De jó, hogy ilyen sok magyar van már:thumb_yello:

 

 

Thank you all. Gonna go and check the other threads now. :wink2:

 

Ez itt a magyar thread :wink2:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy