Jump to content

Recommended Posts

...tu sa mi ich viac nevojde, a v tvojej spravicke ich bolo more...tak aspon takto som tu priniesla troska jari...v podobe smajlikov...

Aha takhlee! :P

Tak to jo O:-)

Ať žije má závislost na smajlících! :):D:naughty::lmfao::das::lmao:;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No já jsem totiž myslela, že jsem se už odmilovala, ale to bylo na krátkou dobu! Jakmile vidím nějakou novou fotku nebo slyším písničku, tak je to tu zase :das:

...terou, to musis napravit, ved predsa MIKA je laska na cely zivot...:wink2: ...

 

alebo si si nasla nahradu?

Link to comment
Share on other sites

Nejlepší sekta jsou jehovisti! :lmfao:

Vždycky je straším, když mě osloví. :roftl:

Já jsem ale hnusná...

 

A jak je strašíš? Ty snad vystrašit ani nejde:roftl: Nechápu, jak můžou jen tak nehnutě stát s kamenno tváři...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

A jak je strašíš? Ty snad vystrašit ani nejde:roftl: Nechápu, jak můžou jen tak nehnutě stát s kamenno tváři...:roftl:

Inu, dá se to :naughty:

Dobrý den, blablablablablabla my jsme svědci jehovovi, blablablabla...sice k nám často nechodí, ale když už dojdou, vymýšlím na ně vždycky novou strategii! Tak například posledně jsem se koukla přes kukátko, koukám, ha, jehovisti! Zaběhla jsem pro svíčku, zapálila ji, otevřela a s brutálním výrazem na tváři jsem je vyslechla a pak sem řekla "Vy jste ti lidé, co pochybují o naší organizaci?" "O jaké?" "Přece Satanisti! *muheheheheh*" ... ti už se k nám asi nevrátí :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ked som o tom počula 1.krát tak som bola rozrušená, rozčúlená a takmer urevaná.

No, celé je to o tom že 9/11/2001 je "inside job"

Bud budete veriť oficiálnej teórii (bin laden, lietadlá atd.) alebo zákonom fyziky.Strávila som pri tom toľko hodín...

Ked ja neviem podľa čoho mám zistiť kto má o tom záujem.

A nieje to žiadna sekta, len pár architektov, fyzikov a ľudí so zdravým rozumom...

Link to comment
Share on other sites

Inu, dá se to :naughty:

Dobrý den, blablablablablabla my jsme svědci jehovovi, blablablabla...sice k nám často nechodí, ale když už dojdou, vymýšlím na ně vždycky novou strategii! Tak například posledně jsem se koukla přes kukátko, koukám, ha, jehovisti! Zaběhla jsem pro svíčku, zapálila ji, otevřela a s brutálním výrazem na tváři jsem je vyslechla a pak sem řekla "Vy jste ti lidé, co pochybují o naší organizaci?" "O jaké?" "Přece Satanisti! *muheheheheh*" ... ti už se k nám asi nevrátí :roftl:

 

:shocked: tak ty seš drsnááá! :roftl: na tohle bych asi neměla:roftl: pamatuju, jak k nám vždycky chodili za ségrou, protože ona nebyla se jich schopná zbavit (byla ještě mladá:roftl: ). No a tak na ně jednou poslala taťku a od té doby k nám už jaksi nechodí...:)

Link to comment
Share on other sites

Ked som o tom počula 1.krát tak som bola rozrušená, rozčúlená a takmer urevaná.

No, celé je to o tom že 9/11/2001 je "inside job"

Bud budete veriť oficiálnej teórii (bin laden, lietadlá atd.) alebo zákonom fyziky.Strávila som pri tom toľko hodín...

Ked ja neviem podľa čoho mám zistiť kto má o tom záujem.

A nieje to žiadna sekta, len pár architektov, fyzikov a ľudí so zdravým rozumom...

 

Tak tomu moc nerozumím..:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Vam chodia jehovisti po bytoch???:eek:a čo chcú?

U nás byli asi dvakrát co pamatuju, ale třeba ke kámošce chodí pořád... nechápu co tam chcou :blink:

No co by, vymýt ti mozek, o všechno tě oškubat a překonvertovat tě na jejich pošahanou víru! :wink2:

(Doufám že nikdo z vás není jehovista... :lmfao: )

Link to comment
Share on other sites

:shocked: tak ty seš drsnááá! :roftl: na tohle bych asi neměla:roftl: pamatuju, jak k nám vždycky chodili za ségrou, protože ona nebyla se jich schopná zbavit (byla ještě mladá:roftl: ). No a tak na ně jednou poslala taťku a od té doby k nám už jaksi nechodí...:)

Já si strašně ráda dělám z takových exotů srandu :roftl:

Nebo všeobecně.. *vzpomíná na časy, kdy s kamarádkami buzerovaly linky, na které člověk volá zadarmo... * :roftl:

 

Tak to je dobře :-) Jen ať nedolízaj!

Link to comment
Share on other sites

...aha...uz mi je to jasne...:mf_rosetinted:

 

na toto totiz kuzla nezaberaju...ani bibi rosbergova neuspela v tejto oblasti so svojimi hex hex...:naughty:

Právě! :wink2:

 

Mika is the magician nambr uan! :P

 

Mimochodem, sunshine, za chvíli dosáhneš 100 postů! To chce mexickou vlnu!

:groupwave:

 

A co si také zaslouží naši pozornost je fakt, že máme skoro 1000 příspěvků! Juchuuu!!! :groupwave:!!!! Ještě 2000 a zakládáme novou část... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Asi rozšiřovat jejich pravdu a zblbnout lidi, co jinýho:roftl: A taky rozdávají časopisy "Strážná věž" :naughty:

 

:roftl: :roftl: To bych nečetla ani násilím :lmfao:

 

...spoznat novych ludi:roftl: ...asi sa citia so lonely...

 

"Nazdar kočko, já jsem jehovista, nesbratříme se dnes u mě v 7?"

Link to comment
Share on other sites

...ked sa tak nad tym zamyslam...aj ja mozem posobit na niekoho podobne ako jehovisti...kazda moja debata sa totiz ubera jednym smerom...vzdy skoncim pritom istom...

 

no a schvalne, ci uhadnete kde?

Myslím že to bude mít něco dočinění s tím týpkem co zpívá Grace Kelly... jak se jenom jmenuje...? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy