Jump to content

Recommended Posts

Dalsia bojova uloha je zistit, co znamena "knitting" cize strikovanie. To je lahke.. Radim ti pouzit search option..

 

ak to prepletenie suvisi s chicken aktivitami, tak asi by som si vedela predstavit vyznam toho slova v realite:mf_lustslow: ...a este len dodam, ze je to pre mna pouzitelnejsie aj slovencine...jeho rozne pady v SK neviem zaradit do slovnej zasoby...je to dost vulgarne...

 

nikdy som nehrala ziadne hry, ale mozme postupit na dalsi level, ak bola uloha splnena...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

rebeka, dakujem...to boli prve videa, ktore ma tu zaujali:blush-anim-cl: ...

 

ak si ich chcete pozriet cele, tu su...kocky boli velmi ochotne a akcne a poslali mi na ne linky...

 

 

 

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

rebeka, dakujem...to boli prve videa, ktore ma tu zaujali:blush-anim-cl: ...

 

ak si ich chcete pozriet cele, tu su...kocky boli velmi ochotne a akcne a poslali mi na ne linky...

 

 

 

:thumb_yello:

Dekuju! :wink2: Konecne se na ne taky podivam :-)

Link to comment
Share on other sites

Akorat sem se na to taky dneska divala! :naughty:

Inu.... gratuluju k druhemu mistu :cool:

 

A ja ti zase gratulujem k prvemu miestu, si nas zase vsetky o kus tromfla.

Poradie u nas sa nemeni.

 

ak to prepletenie suvisi s chicken aktivitami, tak asi by som si vedela predstavit vyznam toho slova v realite:mf_lustslow: ...a este len dodam, ze je to pre mna pouzitelnejsie aj slovencine...jeho rozne pady v SK neviem zaradit do slovnej zasoby...je to dost vulgarne...

 

nikdy som nehrala ziadne hry, ale mozme postupit na dalsi level, ak bola uloha splnena...:sneaky2:

 

:shocked: Ja som to nejako nepochopila :shocked:

Barunka, ty si to pochopila?

Link to comment
Share on other sites

A ja ti zase gratulujem k prvemu miestu, si nas zase vsetky o kus tromfla.

Poradie u nas sa nemeni.

 

:shocked: Ja som to nejako nepochopila :shocked:

Barunka, ty si to pochopila?

 

:-) Myslim, ze poradi se jen tak neposune, jedine ze byste zcvokly stejne jako ja a psaly sem furt :wink2:

 

Ja prave si nejsem jista co tim basnik taky chtel rict, takze taky by se dalo rict ze nevim :shocked:

Link to comment
Share on other sites

barunka, ty poznas puchov:shocked: ...a si vlastne slovenska:shocked: ...to chce podrobnosti...:wink2:

:-) Jednoduche, mamka je Slovenka, tata Cech no a ja jsem se narodila a prvnich par let sveho zivota zila v Bratislave :punk:

Link to comment
Share on other sites

no mozno som to nepochopila ja...to bude pravdepodobnejsie...myslela som, ze to znamena nieco neslusne, zvrhle, nemravne...:shocked:

 

Cize perverzne. Super! Tak teraz si myslis, ze na tomto fore su sami chicken-obsessed knitters :naughty: A mozno mas aj pravdu :roftl:

 

Skus zistit "Plastic Bag", to je celkom nevinne. :wink2:

 

:-) Jednoduche, mamka je Slovenka, tata Cech no a ja jsem se narodila a prvnich par let sveho zivota zila v Bratislave :punk:

 

Tvoj otec je Cech Cech alebo Moravak?

Link to comment
Share on other sites

Cize perverzne. Super! Tak teraz si myslis, ze na tomto fore su sami chicken-obsessed knitters :naughty: A mozno mas aj pravdu :roftl:

 

Skus zistit "Plastic Bag", to je celkom nevinne. :wink2:

 

 

 

Tvoj otec je Cech Cech alebo Moravak?

 

V podstate jsme vsichni knitters. Uchylna komunita. A to mame byt oficialni fanklub :roftl:

*vzpominky na knitting thread*

 

:-) plastic bag je prvni naprosto slusne slovo!

 

Cech Cech, ale bydlel asi 2 kilometry od pomyslne hranice s Moravou :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:-) Jednoduche, mamka je Slovenka, tata Cech no a ja jsem se narodila a prvnich par let sveho zivota zila v Bratislave :punk:

 

...tak preto CZ&SK Thread...uz mi to je jasne...:naughty: ...

 

Cize perverzne. Super! Tak teraz si myslis, ze na tomto fore su sami chicken-obsessed knitters :naughty: A mozno mas aj pravdu :roftl:

 

Skus zistit "Plastic Bag", to je celkom nevinne. :wink2:

...zatial absolutne netusim vyznam...napoveda nie je?...
Link to comment
Share on other sites

...tak preto CZ&SK Thread...uz mi to je jasne...:naughty: ...

 

...zatial absolutne netusim vyznam...napoveda nie je?...

 

:biggrin2: No ne, ja bych to zalozila tak jako tak jako CZ&SK protoze si myslim, ze je blbost aby meli cesi a slovaci oddelenej... kdyz je nas tu tak malo :-)

 

Noo, ze bysme ti dali napovedu? To musim prvne probrat s Rebekou :mf_rosetinted:

Co ty na to, Rebeko? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Who are the top posters of this thread?

 

Barunka 359

REBEKA 142

Terou 131

Veronca 103

sunshine18 47

 

Safra, musím se víc snažit! Jaksi jsem to tu poslední dobou zanedbávala, ale napravím se! Taky je to tím, že mi nechodí žádný messages :crybaby:

 

Vítej Drndo:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Safra, musím se víc snažit! Jaksi jsem to tu poslední dobou zanedbávala, ale napravím se! Taky je to tím, že mi nechodí žádný messages :crybaby:

 

Vítej Drndo:wink2:

Mě taky nechodí žádný messages, ale jsem tu taky :naughty: (Tedy .. občas sem tam nějaká :-) Což mi připomíná, že musím jednu teďka dopsat. )

Náhodou, 131, teď už 132 posts je hodně dobrý! :thumb_yello: Gratulace k 3. místu! :-P

Link to comment
Share on other sites

Mě taky nechodí žádný messages, ale jsem tu taky :naughty: (Tedy .. občas sem tam nějaká :-) Což mi připomíná, že musím jednu teďka dopsat. )

Náhodou, 131, teď už 132 posts je hodně dobrý! :thumb_yello: Gratulace k 3. místu! :-P

 

Tož dík:naughty: Já tobě zase gratuluju k prvnímu :das:

Link to comment
Share on other sites

Skus zistit "Plastic Bag", to je celkom nevinne. :wink2:

 

:-) plastic bag je prvni naprosto slusne slovo!

 

...zatial absolutne netusim vyznam...napoveda nie je?...

 

Noo, ze bysme ti dali napovedu? To musim prvne probrat s Rebekou :mf_rosetinted:

Co ty na to, Rebeko? :naughty:

 

Zase az take nevinne a slusne TO nie je :wink2:

 

Moja napoveda znie takto: Ako sa povie "plastic bag" v krajine, kde stravil svoje prazdniny Scut Monkey? :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Zase az take nevinne a slusne TO nie je :wink2:

 

Moja napoveda znie takto: Ako sa povie "plastic bag" v krajine, kde stravila svoje prazdniny Scut Monkey? :roftl:

:naughty: No není... ale tak nakolik to je slušné my zase nemůžemě vědět. :wink2:

 

Teda, řeknu ti, to byla náápověda! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: Gratulace k 3. místu! :-P

 

Aj ja sa pripajam! Terou, mas skutocnu - kovovu - medajlu! :wink2:

Minule, ked ma chytili tieto statisticke chutky, ta myslim tromfla Veronca, a tebe sa usla zemiakova medajla, ak si to teda dobre pamatam..

Link to comment
Share on other sites

:naughty: No není... ale tak nakolik to je slušné my zase nemůžemě vědět. :wink2:

 

Teda, řeknu ti, to byla náápověda! :biggrin2:

 

To mas pravdu.

 

Vsetko, co musi Sunshine urobit, je poslat Scut Monkey PM. :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Myslis ze sa odvazi?

Vsetky dobre vieme, aky je Scut Monkey hnusny chlap! Brrrrr!

No, vzhledem k tomu, že ona neví, teď bude mít asi strach ještě větší.

 

Samozřejmě, že JE čeho se bát :glasses2:

 

Ale ona to zvládne :wink2:

 

I když ta představa "Hello Scut Monkey, which country did you go for your holiday to?" :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

No, vzhledem k tomu, že ona neví, teď bude mít asi strach ještě větší.

 

Samozřejmě, že JE čeho se bát :glasses2:

 

Ale ona to zvládne :wink2:

 

I když ta představa "Hello Scut Monkey, which country did you go for your holiday to?" :blink::roftl:

 

:sneaky2::boxed::ghostrider_h4h:

Tak ze ho teda pozdravujem, dobre Sunshine?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy