Jump to content

Recommended Posts

Jedin!...é..Čo sa to tu podialo:eek:?!

Hm..najprv, bola som vyhukana a potešena že tu je ďalšia slovenka vitaaaaj sunshine :welcomeani: no a ..dikes za správy Barunka a vôbec mi nemusíš odpovedať hned [potom sa ja hanbim]

:original: no a vôbec ...Asi musím mávať pravidelné narkotické stavy že tu nechodím a náhle vrazím..ale tak čo.Dôvod prečo som tu práve teraz prišla je - že už mám po s-k-u-š-k-a-ch !!!!:partytime2:Teraz by som mala mať teoreticky lážo plážo až do augusta lenže ked si ja niečo zaumienim tak sa vetko čo je vo vesmíre spojí pre to aby mi v tom zabránilo a myslím že sa mi črtá další problem..nóóó.Hadam to nejako uhram

hm...Terou sorač že neodpisujem, fakt nevydalo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedin!...é..Čo sa to tu podialo:eek:?!

Hm..najprv, bola som vyhukana a potešena že tu je ďalšia slovenka vitaaaaj sunshine no a ..dikes za správy Barunka a vôbec mi nemusíš odpovedať hned [potom sa ja hanbim]

:original: no a vôbec ...Asi musím mávať pravidelné narkotické stavy že tu nechodím a náhle vrazím..ale tak čo.Dôvod prečo som tu práve teraz prišla je - že už mám po s-k-u-š-k-a-ch !!!!:partytime2:Teraz by som mala mať teoreticky lážo plážo až do augusta lenže ked si ja niečo zaumienim tak sa vetko čo je vo vesmíre spojí pre to aby mi v tom zabránilo a myslím že sa mi črtá další problem..nóóó.Hadam to nejako uhram

hm...Terou sorač že neodpisujem, fakt nevydalo...

 

Sunshine nám to tady trochu rozproudila :punk:

Není zač :naughty: Já teda měla taky brutální zpoždění... :blink:

A co zkoušky?? Jakej z nich máš pocit? :)

Link to comment
Share on other sites

Sunshine nám to tady trochu rozproudila

Není zač Já teda měla taky brutální zpoždění...

A co zkoušky?? Jakej z nich máš pocit?

To neva, ja som skoro ani nezaregistrovala že si odpísala neskor bo som tu tak dlho nebola..

no, celkom ušli, dúfam že čosi kvapne.Pred skuškami by so m dala čokoľvek (okrem flauty a možnosti vedieť o Jeho existencii,prirodzene ) za to aby bolo potom a teraz sa cítim voľná ako ptáček.....byť že som vtáčkom, letím strašne výýýýýýýýýýýýýýýýýýsokoooo....:wub2::hypo:

Nebolo to až také hrozné, vlastne celkom super ale zaroven to bolo fakt príšerné, už to nechcem nikdy zažiť :hypo:é..trochu zmiešané pocity ?

Link to comment
Share on other sites

To neva, ja som skoro ani nezaregistrovala že si odpísala neskor bo som tu tak dlho nebola..

no, celkom ušli, dúfam že čosi kvapne.Pred skuškami by so m dala čokoľvek (okrem flauty a možnosti vedieť o Jeho existencii,prirodzene ) za to aby bolo potom a teraz sa cítim voľná ako ptáček.....byť že som vtáčkom, letím strašne výýýýýýýýýýýýýýýýýýsokoooo....:wub2::hypo:

Nebolo to až také hrozné, vlastne celkom super ale zaroven to bolo fakt príšerné, už to nechcem nikdy zažiť :hypo:é..trochu zmiešané pocity ?

 

Terou: Zdááár :thumb_yello:

 

Lidi, já jsem tak ráda, že vás tady zase vidím :punk:

 

a teď Veronca: Ať už jsou pocity jakýkoliv, teď už to máš za sebou a můžem jen doufat v dobrej výsledek :thumb_yello: Kdy se dozvíš výsledky?:)

Link to comment
Share on other sites

ách noo netuším to je tam tak všelijako ...a možno to bude skor na nastenke v škole, možno skor na nete čo ja viem už to dajako vydržim :o

u, prečo sa mi tu davaju reklamy na Wiener Mozart Orchester?:blink:

frasa musim padať majte sa....

 

hm, to je večer, čo?:)dia da da daa..

Link to comment
Share on other sites

ách noo netuším to je tam tak všelijako ...a možno to bude skor na nastenke v škole, možno skor na nete čo ja viem už to dajako vydržim :o

u, prečo sa mi tu davaju reklamy na Wiener Mozart Orchester?:blink:

frasa musim padať majte sa....

 

hm, to je večer, čo?:)dia da da daa..

 

Snad to bude co nejdřív! Nezapomeň nás pak ihned informovat!

Ty reklamy tu nemám:shocked: No ony asi poznaly hudebnici:D

brou brou

Link to comment
Share on other sites

ách noo netuším to je tam tak všelijako ...a možno to bude skor na nastenke v škole, možno skor na nete čo ja viem už to dajako vydržim :o

u, prečo sa mi tu davaju reklamy na Wiener Mozart Orchester?:blink:

frasa musim padať majte sa....

 

hm, to je večer, čo?:)dia da da daa..

Pak hlavně poinformuj jak to dopadlo! :-) Strašně moc ti držím palce :thumb_yello:

Pořádně se z toho vyspi... :)

 

Aano, jak říká Terou, poznali hudebnici :naughty: Já tady mám reklamu na lístky na Bon Joviho :blink:

Link to comment
Share on other sites

Jedin!...é..Čo sa to tu podialo:eek:?!

Hm..najprv, bola som vyhukana a potešena že tu je ďalšia slovenka vitaaaaj sunshine :welcomeani: no a ..dikes za správy Barunka a vôbec mi nemusíš odpovedať hned [potom sa ja hanbim]

:original: no a vôbec ...Asi musím mávať pravidelné narkotické stavy že tu nechodím a náhle vrazím..ale tak čo.Dôvod prečo som tu práve teraz prišla je - že už mám po s-k-u-š-k-a-ch !!!!:partytime2:Teraz by som mala mať teoreticky lážo plážo až do augusta lenže ked si ja niečo zaumienim tak sa vetko čo je vo vesmíre spojí pre to aby mi v tom zabránilo a myslím že sa mi črtá další problem..nóóó.Hadam to nejako uhram

hm...Terou sorač že neodpisujem, fakt nevydalo...

 

ahoj veronca, dakujem za privitanie...nasla som vas...:-)

 

a blahozem ku skuskam...v ktorom rocniku si?...

Link to comment
Share on other sites

mila rebeka,

 

k tvojim dnesnym narodeninam ti prajem vsetko naj naj naj...hlavne vela krasnych chvil s dobrou hudbou...dni prezite v spolocnosti tych, ktori ich robia krajsimi...a radost z kazdeho noveho rana...

 

TAKE CARE!

 

a tento mlady muz ti prisiel osobne zaspievat

 

437087281_8d90e24821.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aaa ono uz to je dneska! :blink:

*totáálně zapoměla* ... měly by se vymyslet nějaký prášky "Birthday-reminder-pills" :naughty:

 

Milá Rebeko! K tvým narozeninám ti přeju hodně štestí, zdraví, lásky (staré ohrané kecy.. :mf_rosetinted: ), hodně MFC, úspěchů (nejen) v práci a aby pro tebe každý den byl taaak příjemným, stejně tak jak byly ty dny v Londýně :) .. atd. atd.

 

Hepi bŕzdej! :roftl:

 

P.S. Takový dárek bych si taky nechala líbit, Mika osobně... :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

čautee

To vážne má Rebeka narodky?Tak je tiež gratulujem!:original:Nech si zdravá, šťastná a spokojná:happybday:!!!

 

sunshine dik,noja som deviatačka a dnes som sa dozvedela že IDEM na konzervu ! ! ! :winner_first_h4h:Bola som na prvom ešte s jednym gitaristom tušim .... som z toho prudko happy a ďakujem že ste mi tak držali palce!

 

Ej, aky je tam kočkoš :bleh:

a to sako m.i.l.u.j.e.m. :mf_lustslow::mf_lustslow::mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

...barunka, myslim, ze sa ujde pre vsetkych, alebo si taka velka jedacka:naughty: ...

To je vidět, že mě neznáš osobně :mf_rosetinted:

:roftl: No dobře, celý bych to asi nesnědla ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ale vem si to rychle Veru, než ti to sním já

Hi hi

zide sa

ĎAKUJEM A ĎAKUJEM A ĎAKUJEM

 

to bol tyžden. . .

..tiež som to tu nemusela cele zamoriť.. no čo musim drichmať majte sa

Link to comment
Share on other sites

To je vidět, že mě neznáš osobně :mf_rosetinted:

:roftl: No dobře, celý bych to asi nesnědla ;-)

 

cize kusocek by sa mi usiel:wink2: ...

 

ja mam rada sladke...:mf_rosetinted: ...

 

barunka, neviem, ci si zachytila tie odkazy na tie minividea, ak ano, vies o aku pesnicku, resp. pesnicky ide?...myslis, ze to najdem na youtube?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy