Jump to content

The Estonian thread (part 2)


MikaaFan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
:bye: Vaatasin eile Tallinna kontserdi aruandeid seal üleval - eestlasi on, vähemalt oli. Aga siin on vaikus :teehee:

 

Nojah.. Ma vaatasin ka.. :D Või noh. Tegelikult ma vaatasin Eesti kontserdi asju .. :P Ja no, seal oli ka postitusi ja värki aga no, kedagi pole siin,.. =D Kõik eestlased on kadunud kuhugi

Link to comment
Share on other sites

Nojah.. Ma vaatasin ka.. :D Või noh. Tegelikult ma vaatasin Eesti kontserdi asju .. :P Ja no, seal oli ka postitusi ja värki aga no, kedagi pole siin,.. =D Kõik eestlased on kadunud kuhugi

 

Ei usu, et huvi on kadunud - sellised emotsioonid olid pärst kontserti. Ei ole vist lihtsalt aktiivsed.

Edited by Lera
Link to comment
Share on other sites

Ei usu, et huvi on kadunud - ellised emotsioonid olid pärst kontserti. Ei ole vist lihtsalt aktiivsed.

 

Vist küll jah.. Kuule ja.. Ma ise ka peale kontserti siin ju.. Kontsert ajas täitsa hulluks ära no :D Aga nad siiski võiksid veidi aktiivsemad olla :)

Link to comment
Share on other sites

Vist küll jah.. Kuule ja.. Ma ise ka peale kontserti siin ju.. Kontsert ajas täitsa hulluks ära no :D Aga nad siiski võiksid veidi aktiivsemad olla :)

 

Kontsert...Tulin siia ka pärast kontserti, mitte koha , aga... Noh, mul pole lihtsalt sõnu, võin öelda, et olen nüüd täiesti teine inimene. Ei usuks, et see on võimalik minu eas :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Kontsert...Tulin siia ka pärast kontserti, mitte kohe , aga... Noh, mul pole lihtsalt sõnu, võin öelda, et olen nüüd täiesti teine inimene. Ei usuks, et see on võimalik minu eas :naughty:

 

Tõsi tõsi :D ma olen ka hoooopis teistsugune inimene.. No, uskumatu et ÜKS kontsert võib NII palju muuta inimeses.. =D Ma mäleta, et ma seisin seal lava ees (esireas :mf_rosetinted:)

AAAAAAAAAAAAAAAAA-1.jpg

:teehee:

Ja siis ma kontserdi ajal lihtsalt karjusin ja hüppasin. aga kui ta kõrgeid noote laulis, siis ma lihtsalt jäin seisma ja vaatasin teda.. =D Ma ütlesin kontserdi ajal umbes 50 korda oma parimale sõbrannale " I THINK I JUST FELL IN LOVE " xD

Link to comment
Share on other sites

Tõsi tõsi :D ma olen ka hoooopis teistsugune inimene.. No, uskumatu et ÜKS kontsert võib NII palju muuta inimeses.. =D Ma mäleta, et ma seisin seal lava ees (esireas :mf_rosetinted:)

AAAAAAAAAAAAAAAAA-1.jpg

:teehee:

Ja siis ma kontserdi ajal lihtsalt karjusin ja hüppasin. aga kui ta kõrgeid noote laulis, siis ma lihtsalt jäin seisma ja vaatasin teda.. =D Ma ütlesin kontserdi ajal umbes 50 korda oma parimale sõbrannale " I THINK I JUST FELL IN LOVE " xD

 

Kas oled pildil ka? Mul oli kontserdil ka alguses väga lõbus, aga pärast tundsin, et tahan lihtsalt seista ja vaadata...vaadata. Ja pärast terved päevad internetis. Mõtle, täiskasvanud inimene olen ju...

Link to comment
Share on other sites

Kas oled pildil ka? Mul oli kontserdil ka alguses väga lõbus, aga pärast tundsin, et tahan lihtsalt seista ja vaadata...vaadata. Ja pärast terved päevad internetis. Mõtle, täiskasvanud inimene olen ju...

 

Olen pildil. See keskmine blondiin :D Kuuule, eks ma saan aru jah sellest. :wink2: Aga vaata.. Poiss muudab kõiki inimesi no :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy