Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

A posle...:tears: A ja bas htjela da kazem kako me nma ovdje i tako to...Na plazi sam od 8AM do 9PM nema se time :das: A i nemam sati ovo mi je zadnji:thumbdown:Da ako mi tata uplati $utra....Vidimo se guys :flowers2:(jes da nedje kaze da se cvijece ne daje uvece,al' znate da ja to iz dobre namjere:das:) noc'...:huglove:

Link to comment
Share on other sites

Hellou!

Opet ja...ali nemam mnogo vremena. Samo sam došla malo da vidim šta ima novo, i da se veselim pošto je Španjolska pobijedila Rusiju.:punk:

 

Kako ste??

 

MANCA/pozna:če to bereš, jutri ti odgovorim na tvoj post, danes enostavno nimam časa, sem pa videla, da si poslala nekaj.:wink2:Se čujema jutri, ko bom mela malo več časa, preden na novo začnem z učenjem.

Link to comment
Share on other sites

Hellou!

Opet ja...ali nemam mnogo vremena. Samo sam došla malo da vidim šta ima novo, i da se veselim pošto je Španjolska pobijedila Rusiju.:punk:

 

Kako ste??

 

Ćaos Ana! Kako napreduje učenje? Vidiš kako je lepo biti u osnovnoj školi... ove naše tri, G,K i D, sad mogu da puste mozak na pašu...naredna dva meseca. A miiiii ...:no:

Link to comment
Share on other sites

Hellou!

Opet ja...ali nemam mnogo vremena. Samo sam došla malo da vidim šta ima novo, i da se veselim pošto je Španjolska pobijedila Rusiju.:punk:

Kako ste??

zdravo Ana, a evo, bezveze...ja sam navijala za Rusiju:emot-sad:

Ćaos Ana! Kako napreduje učenje? Vidiš kako je lepo biti u osnovnoj školi... ove naše tri, G,K i D, sad mogu da puste mozak na pašu...naredna dva meseca. A miiiii ...:no:

 

neka, neka proci ce to i njima :sneaky2:

 

 

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

hei ana! ti kr preber moj post sam mal ksnej odpiši ker grem jst dones na veliko planino tko da nebom mogla odpisat še štiri dni. jah bom odpisala takoj ko bom mogla - ko se vrnem. hahah midve se pa res vedno zgrešive. upam da pom najdla tvoj odgovor in ti moj post =D!

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je ovo okupljanje...kad mu vreme nije?:bleh:

 

Ne vredi...ja i kad sam tu niko me ne primecuje...:mf_rosetinted:

 

oprosti ne videh te, a i koje okupljanje, ja ne vidim vise nikog?

mislis ti i ja smo okupljene?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li cu veceras moci pa rek'o da odmah odradim MFC za danas:naughty:

 

ej, videla sam ti slike na fb, jedna me bas dojmila, ali nisam htela tamo nista da pisem, tamo sta god kazes celom svetu odmah razglase!:naughty:

 

ona jedna gde se vidi cela ta prostorija, ti sedis skroz na suprotnom kraju,ali nekako ipak prvo sto pada u oci je tvoj dekolte:thumb_yello: :naughty:

 

nemoj da se ljutis, to je kompliment!

Link to comment
Share on other sites

oprosti ne videh te, a i koje okupljanje, ja ne vidim vise nikog?

mislis ti i ja smo okupljene?

 

Ma bila je i Dragana, samo je zbrisala u roku od odmah!

 

ja ne znam da li cu veceras moci pa rek'o da odmah odradim MFC za danas

 

ej, videla sam ti slike na fb, jedna me bas dojmila, ali nisam htela tamo nista da pisem, tamo sta god kazes celom svetu odmah razglase!:naughty:

 

ona jedna gde se vidi cela ta prostorija, ti sedis skroz na suprotnom kraju,ali nekako ipak prvo sto pada u oci je tvoj dekolte:thumb_yello: :naughty:

 

nemoj da se ljutis, to je kompliment!

 

Hehe, ja reko ona s dairama...sledeći stadijum bi bilo penjanje na stolove...al i roditelji od te moje drugarice su bili tu, pa ne bi bilo u redu...:bleh:

 

ja sad moram da idem, a bilo bi lepo da mi makar kazes da to i jesi shvatila kao kompliment i da nisi uvredjena, da se ja ne sekiram:biggrin2:

 

caos, cujemo se:wink2:

 

 

Ih, garant da se ljutim. Pa to je jedina dobra stvar koju dobijem kad se ugojim. Onda namerno obučem dekoltiranu majicu, da ljudima skrenem oči sa trokrilnog ormana koji se nalazi na nešto nižoj koti...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Upam da boš videla ta post, potem ko se vrneš iz, uh, zdaj sem pa pozabla, kam si že rekla da greš. *ups*

Kako si kaj? Kaj novega?

Joooooooj, ja, jaz se že tak veselim Coldplay koncerta! Sigurno bo noro, upam samo, da bojo igrali tudi Fix you. Mislim da me pobere od sreče.:blush-anim-cl:Ne, tega s koncerta Bon Jovija nisem poslušala, si pa mislim da mora bit noro,aaaa. Ti pa tudi, samo še odštevaš dneve, ha? Do koncerta Mike, jaooooo, kak ti zavidam.:crybaby:Ga lepo pozdravi ja...pa povej mu, da mora prit kaj v SLO.:naughty:

Eh izpitov mam odločno preveč še. Raje sploh ne razmišljam o tem, ker mi je kr slabo.

Euro 2008 je nogomet ja.:soccer_h4h:Jaz ga mam ful rada, navijam pa za Španijo, na klubski ravni pa za Real Madrid.:biggrin2:Ej za Španijo pa navijam skoraj bolj, kot bi za SLO, če bi se tem našim, am...''nogometašem'', kdaj še uspelo uvrstit na kak evro al pa svetovno. Samo ne okol govorit, ker me zagrizeni patrioti že zdaj dovolj grdo gledajo.:mf_rosetinted::naughty:No ja, jaz samo upam, da Španija zmaga, ker mi bo res kr celo leto polepšalo.

 

Nič, res upam, da se ne boma zgrešili spet.

Lepo uživaj tam, kjer si (sori, sem res čist pozabla, ko mam tak polno glavo, lol)! Se čujema!

Papa!

Link to comment
Share on other sites

Ma bila je i Dragana, samo je zbrisala u roku od odmah!

 

 

 

Hehe, ja reko ona s dairama...sledeći stadijum bi bilo penjanje na stolove...al i roditelji od te moje drugarice su bili tu, pa ne bi bilo u redu...:bleh:

 

 

 

 

Ih, garant da se ljutim. Pa to je jedina dobra stvar koju dobijem kad se ugojim. Onda namerno obučem dekoltiranu majicu, da ljudima skrenem oči sa trokrilnog ormana koji se nalazi na nešto nižoj koti...:mf_rosetinted:

a i ta gde si u zaru borbe, mislim pesme ti je super!

 

ja sam juce istripovala da su se moje smanjile pa sam se bila silno zabrinula, posto mi i ovako sedalni deo zestoko preteze:naughty:

Ima li kogaaaaa?:wink2:

ma jesi ti to anderkaver?:sneaky2::bleh::biggrin2:

 

edit: sori,tek sad videh da je to bilo pre vise od sat vremena, sorry!

Link to comment
Share on other sites

Šta,pesme koje su žene pisale Miki? Jaooo znam,pročitala sam neke! I umrla od smeha! :roftl: ozbiljno,i ja se nadam da neće stići do njega...mada,mislim da bi se i on smejao...:naughty: šta ćeš,i to je sastavni deo slave. Moraš da trpiš takve stvari :bleh:

Šta radiš,kako si provela dan?

Link to comment
Share on other sites

da, ja ne znam ni na srpskom dva stiha da sklepam:thumbdown:

 

toliko sam se smejala!

 

ja danas, ne znam ni gde mi prodje dan pravo da ti kazem...

 

jesu tebi konacno zavrsena sva polaganja, je li sada mozak na pasu do septembra?

 

sve sam htela da te pitam, gde ucis engleski?

Link to comment
Share on other sites

da, ja ne znam ni na srpskom dva stiha da sklepam:thumbdown:

 

toliko sam se smejala!

 

ja danas, ne znam ni gde mi prodje dan pravo da ti kazem...

 

jesu tebi konacno zavrsena sva polaganja, je li sada mozak na pasu do septembra?

 

sve sam htela da te pitam, gde ucis engleski?

 

Jesu! :biggrin2: završena su sva! :biggrin2:pa da,idem uskoro na Zlatibor,a tamo ima dosta lepih paša....:bleh:

 

A engleski učim na Tašu,tamo kod plivališta,zove se Master Class. Stvarno je super,žao mi što idem još samo osmi razred...

 

Je li,jesi li ti išla da vidiš onu izložbu u DKC?

Link to comment
Share on other sites

jaoj nisam jos nikako! a planiram znas vec od kad! ali gledala sam ti radove na sajtu, onaj akvarel mi se narocito dopao :clap:

 

super, znaci jos malo na odmor:thumb_yello:

hiiiii, pa kako ces bez MFC-a?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy