Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juče je bio taj famozni koncert, da. Imaš i thread i mnogo slikica tamo.:)

 

Hej Vedrana!!:huglove:

 

Evo idem ja sad...bio je dug dan i bit će dug sutra.

Lepo mi budite!

Čujemo se!

Slatko spavajte!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Juče je bio taj famozni koncert, da. Imaš i thread i mnogo slikica tamo.

 

Hej Vedrana!!

 

Evo idem ja sad...bio je dug dan i bit će dug sutra.

Lepo mi budite!

Čujemo se!

Slatko spavajte!!

 

Ok.Hvala:wink2: Ja msilim da sam skinula neke slike :boxed: Kako sam ih skinula ako sam mislila da je danas koncert :lmfao: Ne znam sta mi je :blink: Idem i ja.Laku noc!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zdravoooo!! kako ste mi? Evo ja malo da se javim...kako mi je neobicno,od nedelje nisam sela za komp !!

Ja sam sad na Zlatiboru...nije mi nesto preterano zanimljivo cekam drugaricu iz BG-a da dodje ovih dana....vreme je tako-tako,juce bio strasan pljusak i grmljavina...danas je malo toplije...ja sam sva smorena bila ovih dana,ali sam danas konacno otisla do centra,malo se prosetala i kupila jednu knjigu,nadam se da ce mi se dopasti...i tako..sad sedim za laptopom i kuckam pokusavala sam da vam se javim juce,ali mi je bio pao sistem na racunaru i straaaaaasno je bio spor

Nedostajete miiiiii i kad samo pomislim sta sve propustam ovde,izvestaje sa Mikinih koncerata,slike,snimke,sve,i sad taj projekat za njegov rodjendan dodje mi da pocupam kosu!

Elem,17. jula idem na more,pa sam onda od 1. avgusta opet na Zlatiboru...(mogu li da napomenem da se sad osecam kao Mika,ono kad nije bilo korova od njega i kad je slao izvestaj gde je,kako je,sta radi i sta namerava da uradi )

Kako ste mi vi,sta radite? Ima li neceg novog?

Ja cu se truditi da se javljam malo cesce,ako mi ovaj kompjuter to dozvoli,ali bogami i tata,jer mi isticu sati interneta...u sv. slucaju,otici cu do internet kafea pa se odatle javiti (bila sam danas da proverim cene,nije mnogo skupo XD )

 

Eto tako...ako se do veceras ne cujemo ponovo - CAOS!!!

 

Ćaos Keti!!! Baš lepo od tebe što i na odmoru misliš na nas!:huglove:

 

Evo i mene kad se sve razbežaste!Držite mi palčeve sutra idem opet kod g-a! :tears:

 

:thumb_yello: Držimo! Ja idem u ponedeljak kod privatnog...ne mogu da ustanem pre 5 da bih stigla da predam knjižicu!:mf_rosetinted: I ovako ne spavam...

 

I znate šta ima novog? Ništa od mog Exita ove god. Danas sam sat vremena stajala u redu, na suncu...čekala akreditaciju...da bi mi na kraju rekli, da nam nisu odobrene...:thumbdown: Ovo je prva god. da neću ići...:tears:

Link to comment
Share on other sites

JBTE!:shocked: A ja juče htela da ti se žalim kako moja drugarica ide a nije planirala uopšte, a ja ne idem koja sam planirala! :tears:

 

Ove god. su baš postrožili kriterijume... Četvoročlana porodica koja živi gore je dobila dve propusnice. I čovek pokušava da objasni ovoj šalteruši, da mu je to adresa stanovanja...a ona će ladno: "Pa dobili ste dve blanko...možete da ih rotirate izmedju sebe." :mf_rosetinted: Znači ili će oni ući u stan, ili deca...zajedno ne mogu...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ove god. su baš postrožili kriterijume... Četvoročlana porodica koja živi gore je dobila dve propusnice. I čovek pokušava da objasni ovoj šalteruši, da mu je to adresa stanovanja...a ona će ladno: "Pa dobili ste dve blanko...možete da ih rotirate izmedju sebe." :mf_rosetinted: Znači ili će oni ući u stan, ili deca...zajedno ne mogu...:thumbdown:

 

Koji kreteni!:shocked::thumbdown:Valjda im dolazi previše narkosa iz inostranstva pa su pretrpali tvrđavu...

 

Iskreno, meni se baš niko ova prva 2 dana ne sviđa nešto naročito...subota mi je super, ali je preeeeeskupa 3 090 din!:shocked:Preeeeviše!:thumbdown:

Samo sam se iznervirala i skenjala što me je ova zvala samo da mi napravi zazubice!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

čau anaaaaa.

na koncertu je blo zakoooooooooooooooooooooooooooooooooooooon!!!!!!!!!!!!!!!!!! čist prou si mela da bo the best day of my life! predskupini sta ble še kr ful sam mika je biu pa seveda najbolši. kr nism mogla vrjet da se mi to dogajaaaa. res. bla sm skor čist spredi tko da sm use vidla pa še slike sm za vs nardila. evo:

 

jz2-IMG-40.jpg

 

n2g-IMG-40.jpg

 

pzo-IMG-40.jpg

 

qtu-IMG-40.jpg

 

sy-IMG-40.jpg

 

d6k-IMG-40.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozna slike su ti :thumb_yello:

Hvala. Pošiljam jih vam zbog da vidite kako je bilo na koncertu v amsterdamu.

oprostite za mojo slabo srbščino (sorry for my bad srbian language:D) razumete slovensko:D?

Link to comment
Share on other sites

Hvala. Pošiljam jih vam zbog da vidite kako je bilo na koncertu v amsterdamu.

oprostite za mojo slabo srbščino (sorry for my bad srbian language:D) razumete slovensko:D?

 

Ma ne brini se sve te razumemo, a slovenački razumemo u granicama!:blush-anim-cl::wink2:

 

Hvala još jednom za slike!:flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy