Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

Paldies :)

 

es apstiprināju draugos :D

:yay:

 

Starpcitu.. tu uzrakstīji Introduction thread? (nu kā iepazišanos, kur pasaki visiem čau.. ?:wink2:)

forši, ka viņam te patika, bet viņš tač teica ka pateiks, kas tieši viņam patika Latvijā.. bet viņš jau to noteikti aizmirsa, ka teica, ka ''pateiks to rīt''...:naughty:

njā, man arii skola, tagad tikai jādomā ko darit vai kur braukt pēc svinīgā..:biggrin2:

 

 

:roftl:ofic 2 augusts... nu vismaz man...:wub2:

Čau,Egit :bye:

 

Kad viņš to teica,-ārā? es zinu, ka viņam jautāja, kas viņam latvijā vislabāk patīk un viņš kko atbildēja, tik nezinu ko.. :boxed:

 

Hmm..tā kā es vsp uz tādu svinīgo neeju.. Bet tev derētu gan pēc tam kkur.. kaut vai ar draudzenēm uz kādu vietiņu pasēdēt, kādu kokču iedzert vai saldējumu apēst:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko tu domā vilkt uz svinīgo?

man bija baltā blūze, svārki un kurpes... nothing special:naughty:

mūsu Raiņa ģimnāzijā melnbaltais ir obligāts :wink2:

Helllooooooo, kāds mājās? :D

čau, čau.. es ir..:biggrin2: uzreiz asociējas ar ''.. is there anybody home.. who want belive won't decive, don't try to change me..ah, ah, ah..'':aah:

dievinu šo dziesmu..:wub2:

Link to comment
Share on other sites

man bija baltā blūze, svārki un kurpes... nothing special:naughty:

mūsu Raiņa ģimnāzijā melnbaltais ir obligāts :wink2:

 

čau, čau.. es ir..:biggrin2: uzreiz asociējas ar ''.. is there anybody home.. who want belive won't decive, don't try to change me..ah, ah, ah..'':aah:

dievinu šo dziesmu..:wub2:

 

Es arī :teehee: Tā bija viena no pirmajām dziesmām, kas man iepatikās no LICM.

Kā iet? Kā pirmā skolas diena? :aah:

Link to comment
Share on other sites

:yay:

 

Starpcitu.. tu uzrakstīji Introduction thread? (nu kā iepazišanos, kur pasaki visiem čau.. ?

 

 

Jā jā es to pat pirmo par šo te jau uzrakstīju :))

mna tieši no turienes ieteica šo Latviešu čatu :thumb_yello:

 

Lai visiem jums super puper duper jaunais mācību gads!!!!!!!!:thumb_yello:

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:yay:

 

Starpcitu.. tu uzrakstīji Introduction thread? (nu kā iepazišanos, kur pasaki visiem čau.. ?

 

 

Jā jā es to pat pirmo par šo te jau uzrakstīju :))

mna tieši no turienes ieteica šo Latviešu čatu :thumb_yello:

 

Lai visiem jums super puper duper jaunais mācību gads!!!!!!!!:thumb_yello:

:naughty:

 

Paldies :biggrin2: Tev arī to pašu! ;)

 

Kā vsp iet? Uz skolu atpakaļ gribas?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

biju domājusi, ka būs sliktāk, bet tā nebija.. šķiet, ka klase kļuvusi draudziigāka.. bet tad jau redzēs kā būs riit..:wink2:

 

skatiijos bildes draugos, izskataas forsha klase:wink2:

 

ka gaja afterpartija?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu... Gan jā, gan nē... :naughty:

 

 

 

Neskauž jau man :mf_rosetinted:

 

Un, re.. rīt jau 5diena :roftl:

 

Njā, bet no otras puses.. ko es tur sadarīšu?! :dunno: Sēdēt kojās ar draugiem, protams, ir jauki, bet es tgd esmu pieradusi katru dienu strādāt un man besī, ka neko nedaru:naughty: Ja nu vienīgi pie kompi tgd būšu vēl biežāk.. Bet nē... jāmeklē, kur piepelnīties.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

skatiijos bildes draugos, izskataas forsha klase:wink2:

 

ka gaja afterpartija?:biggrin2:

domāju, ka šogad būs forši..klasē jaunas meitenes, kuras nau tādas cacas kā daža laba..:teehee:, but already pirmajā sporta stundā zēnu skolotājs pasauca mani ar vēl vienu meiteni spēlēt basketbolu ar zēniem..:biggrin2::naughty:

 

šoreiz kopā ar klasi nebijām svinēt, bet gāja forši... atkal pieēdos savu mīļo ''CIELAVIŅU'':licks_lips::roftl:

Link to comment
Share on other sites

@ LAURA

 

Man tikko pazinoja, ka katru 2-o nedēļu man būs skola tikai 1dienās un 4dienās :lmfao: Wai nav superīgi?! :roftl: Njā.. jāsāk meklēt darbu :mf_rosetinted:

 

Ew tad jau Tev vēl superīgāk nekā man :D man ir gan pirmdien gan otrdien gan ceturtdien, nu labi es jau zinu ka tas ir ideāls saraksts :biggrin2:

bet 2 dienas tas ir vēl interesantāk :sneaky2::naughty::thumb_yello:

Jā man arī jāmeklē darbs, bet es gribu kaut ko ļoti interesantu un radošu, PLĪDZIET UN IESAKIET MAN KAUT KO :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka šogad būs forši..klasē jaunas meitenes, kuras nau tādas cacas kā daža laba.. but already pirmajā sporta stundā zēnu skolotājs pasauca mani ar vēl vienu meiteni spēlēt basketbolu ar zēniem..:bigg

šoreiz kopā ar klasi nebijām svinēt, bet gāja forši... atkal pieēdos savu mīļo ''CIELAVIŅU''::

hehe, man vidusskolā ta vienmēr bija,ka tas meitenes, kas labi speleja basketbolu, lika kopā ar puišiem lai spelē.. mani gan lika tikai volejbolaa:naughty:

 

Mmm cielavinja :das: Garshiga!!

Jums klasee daudz skolenu?

Ew tad jau Tev vēl superīgāk nekā man :D man ir gan pirmdien gan otrdien gan ceturtdien, nu labi es jau zinu ka tas ir ideāls saraksts :biggrin2:

bet 2 dienas tas ir vēl interesantāk :sneaky2::naughty::thumb_yello:

Jā man arī jāmeklē darbs, bet es gribu kaut ko ļoti interesantu un radošu, PLĪDZIET UN IESAKIET MAN KAUT KO :biggrin2:

 

High 5 :roftl:

 

Nuuuu es domaju, ka butu forshi stradat kada ar reklamam, pasakumiem vai tv/radio saistitam lietam, bet es nezinu vai tur ta bez pieredzes un diploma pienem.. :blink: es pati personigi domaju meklet, varbut, auklites darbu vai kadaa kafejnicaa par oficianti... sliktakaa gadijumaa- trauku mazgataju :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

hehe, man vidusskolā ta vienmēr bija,ka tas meitenes, kas labi speleja basketbolu, lika kopā ar puišiem lai spelē.. mani gan lika tikai volejbolaa:naughty:

 

Mmm cielavinja :das: Garshiga!!

Jums klasee daudz skolenu?

 

 

High 5 :roftl:

 

Nuuuu es domaju, ka butu forshi stradat kada ar reklamam, pasakumiem vai tv/radio saistitam lietam, bet es nezinu vai tur ta bez pieredzes un diploma pienem.. :blink: es pati personigi domaju meklet, varbut, auklites darbu vai kadaa kafejnicaa par oficianti... sliktakaa gadijumaa- trauku mazgataju :lmfao:

 

:D Tu esi forša babuccia Baiba :thumb_yello:

jā nu es zinu ka man arī ir jāmeklē, tikai nezinu kā lai saņemos :D

un par reklāmām utt. visu ko Tu pierakstiiji, tā itkā man no galvas nolasītu :D

es jau kkā sen par to tieši biju domājusi :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:D Tu esi forša babuccia Baiba :thumb_yello:

jā nu es zinu ka man arī ir jāmeklē, tikai nezinu kā lai saņemos :D

un par reklāmām utt. visu ko Tu pierakstiiji, tā itkā man no galvas nolasītu :D

es jau kkā sen par to tieši biju domājusi :thumb_yello:

 

Aaaaw, paldies tev! :biggrin2: Tu arii esi feina :D

 

hehe, tiešām? Forshi.. tadas lietas vismaz interesantas un butu super, ja varetu nopelnit, darot to, kas patik :wub2:

 

Ko labu shodien sadariji? :)

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka šogad būs forši..klasē jaunas meitenes, kuras nau tādas cacas kā daža laba..:teehee:, but already pirmajā sporta stundā zēnu skolotājs pasauca mani ar vēl vienu meiteni spēlēt basketbolu ar zēniem..:biggrin2::naughty:

 

Kaut nu man tā būtu, man sports padodas slikti, nemaz negaidu pirmo sporta stundu.. :boxed:

 

Un vispār es uzzināju, ka man katru pirmdienu būs astoņas stundas, tātad jāceļās sešos. Tas nozīmē, ka nekādas sēdēšanas MFC vēlu vakarā. :sneaky2::aah:

Link to comment
Share on other sites

Kaut nu man tā būtu, man sports padodas slikti, nemaz negaidu pirmo sporta stundu.. :boxed:

 

Un vispār es uzzināju, ka man katru pirmdienu būs astoņas stundas, tātad jāceļās sešos. Tas nozīmē, ka nekādas sēdēšanas MFC vēlu vakarā. :sneaky2::aah:

 

Mēģināsi attūrēties?:teehee:

 

Eh, es atceros, ka man arī bija agri jāceļas, bet es pa netu dzīvojos līdz diviem naktī :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy