Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

Ir, ir. :naughty:

Man agrāk jau vispār bija draugi - Mikas fani. Mēs pat gribējām kopā iet uz konci. Bet mums viss sagāja greizi. :no: Tagad es viena tāda, un neviena apkārt. :aah:

žēl, ka tā. man jau tikai šī viena meitene. Pārējiem jau tā īsti nekādi mūziķi, dziedātāji nepatīk tik ļoti.. nu nefano...

ai nu lab, beigsim par šiem nefanojošajiem... galvenais, ka mēs, īstie fani esam te, un visi kopā Mīlam mūsu Mikuci:wub2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

žēl, ka tā. man jau tikai šī viena meitene. Pārējiem jau tā īsti nekādi mūziķi, dziedātāji nepatīk tik ļoti.. nu nefano...

ai nu lab, beigsim par šiem nefanojošajiem... galvenais, ka mēs, īstie fani esam te, un visi kopā Mīlam mūsu Mikuci:wub2:

 

Pilnīgi pareizi. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

manējā draudzene ar tagad ir Mr. M fane..tikai pateicoties Koncertam:biggrin2:

Tā,kas bija lidzi tev? ;) Un, kas visvairāk uzgrieza pudeli un dabuja atbildēt uz Mika related jautājumiem? :roftl:

Ak jūs laimīgās.. Man gan tā nav. Es priecātos, ja man vispār būtu draugi, kas ir Mikas fani, bet nav. : (

 

Zēl gan :huh:

 

Man pat te augstskola ir fanu barinjs.. mes svinejam, kad uzzinajam,ka Mika bus LV.. sagerbamies koshi, salokojam matus, edam makaronus ar nutellu.. (Mikas viens no milakajiem edieniem, lol) spelejam chubby bunny.. dziedajam GK ar heliju :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Man pat te augstskola ir fanu barinjs.. mes svinejam, kad uzzinajam,ka Mika bus LV.. sagerbamies koshi, salokojam matus, edam makaronus ar nutellu.. (Mikas viens no milakajiem edieniem, lol) spelejam chubby bunny.. dziedajam GK ar heliju :roftl:

 

Āāāā, izklausās tik superīgi...!

Makaroni ar nutellu? Omg, es biju dzirdējusi, ka viņam kaut kas tāds garšo, bet izklausās tik jocīgi. Būs jāpamēģina. :biggrin2: Garšīgi?

Link to comment
Share on other sites

Āāāā, izklausās tik superīgi...!

Makaroni ar nutellu? Omg, es biju dzirdējusi, ka viņam kaut kas tāds garšo, bet izklausās tik jocīgi. Būs jāpamēģina. :biggrin2: Garšīgi?

 

Vnk super! Man loti garsoja :biggrin2::biggrin2:

 

Bija gan ideals vakars.. ja neskaita, ka mes vel ari kapeiku uz Dzinu spelejam un vienu meiteni piedzirdijam, jo klat pielejam snabi :roftl: bet taa bija vakars uz godu! Un man ari viens video par to pat uztaisits, saucas Blame it on the Mika:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Vnk super! Man loti garsoja :biggrin2::biggrin2:

 

Bija gan ideals vakars.. ja neskaita, ka mes vel ari kapeiku uz Dzinu spelejam un vienu meiteni piedzirdijam, jo klat pielejam snabi :roftl: bet taa bija vakars uz godu! Un man ari viens video par to pat uztaisits, saucas Blame it on the Mika:teehee:

 

Ha ha, nabaga meitene. :naughty:

Tev tas video ir internetā? :blink: Gribētos redzēt. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ha ha, nabaga meitene. :naughty:

Tev tas video ir internetā? :blink: Gribētos redzēt. :teehee:

 

Nu mes jau tik 3as tikam tai vakaraa, jo parejie brauca uz majam, bet mums gaja jautri :D

 

Nee, nav.. parak traks, lai vinju kkur liktu :roftl:

 

varbut mazs ieskats :teehee:

6f72d304d73f.jpg

 

477e29d966af.jpg

 

9022ca3bb6a3.jpg

Edited by babuccia
Link to comment
Share on other sites

Nu mes jau tik 3as tikam tai vakaraa, jo parejie brauca uz majam, bet mums gaja jautri :D

 

Nee, nav.. parak traks, lai vinju kkur liktu :roftl:

 

varbut mazs ieskats :teehee:

 

3a6221dd281a.jpg

 

477e29d966af.jpg

 

Spageti gan izskatās traki. Kaut kad būs jānomēģina, mana mamma gan domās, ka esmu sajukusi. :aah:

Link to comment
Share on other sites

Tā,kas bija lidzi tev? ;) Un, kas visvairāk uzgrieza pudeli un dabuja atbildēt uz Mika related jautājumiem? :roftl:

jā tā pati..:roftl:viņa teica, ka pat par savām māsām viņa nezina tik daudz cik mēs par Miku :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nu mes jau tik 3as tikam tai vakaraa, jo parejie brauca uz majam, bet mums gaja jautri :D

 

Nee, nav.. parak traks, lai vinju kkur liktu :roftl:

 

varbut mazs ieskats :teehee:

6f72d304d73f.jpg

 

 

 

9022ca3bb6a3.jpg

mmm lollipopi..:wub2:

kas tiem spageti virsū? šokolādes krēms..?:aah:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Man šķiet, ka tas "gasmic" ir cēlies no kāda cita vārda, bet neesmu pārliecināta..

Kā vispār tautiešiem klājas? :biggrin2:

Man ir ok... pēdējā laikā MFC paspēju ienākt tikai lai apskatītos jaunumus, un vēl šo to, jo Strādāju pie yearbook artworkiem un man ir tik daudz skiču, kas līdz 5dienai jāpabeidz pilnīgi....:mf_rosetinted:

vēl jau protams gatavojos dažādiem k.d.kas šonedēl ir gana daudz...

un laigan z-svētki vēl tālu, nespēju beigt klausīties Mikas dziedāto ''Let it snow''... vnk tik ideāli:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Man ir ok... pēdējā laikā MFC paspēju ienākt tikai lai apskatītos jaunumus, un vēl šo to, jo Strādāju pie yearbook artworkiem un man ir tik daudz skiču, kas līdz 5dienai jāpabeidz pilnīgi....:mf_rosetinted:

vēl jau protams gatavojos dažādiem k.d.kas šonedēl ir gana daudz...

un laigan z-svētki vēl tālu, nespēju beigt klausīties Mikas dziedāto ''Let it snow''... vnk tik ideāli:wub2:

Es aizsūtīju yearbookam tikai vienu darbu, lai gan man bija vēl viena ideja. Nezinu, vai paspēšu, jo piektdien jau ir tas deadline! Ko tu uzzīmēji?

 

Un dziesma tik labi skan. :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Es aizsūtīju yearbookam tikai vienu darbu, lai gan man bija vēl viena ideja. Nezinu, vai paspēšu, jo piektdien jau ir tas deadline! Ko tu uzzīmēji?

 

Un dziesma tik labi skan. :wub2:

 

man kopā bija 9 zīmējumi. Pārsvarā tādi, ko zīmēju kopā ar mazo brāli. Man viens artworks bija Mikas portrets, vēl 2vos vai 3os bija Mika darām ko interesantu, ārpus ierastā veidoja, un vēl šis, tas...:wink2:

Ko tu..?

Link to comment
Share on other sites

man kopā bija 9 zīmējumi. Pārsvarā tādi, ko zīmēju kopā ar mazo brāli. Man viens artworks bija Mikas portrets, vēl 2vos vai 3os bija Mika darām ko interesantu, ārpus ierastā veidoja, un vēl šis, tas...:wink2:

Ko tu..?

 

Varu iedod linku:

http://verylinda.deviantart.com/#/d2w1dwz

Tāds jocīgs krāsu veidojums. :biggrin2: Ir bijuši citi Mikas zīmējumi, bet pārāk neglīti sanāca, lai kaut kur sūtītu..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy