Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malacis, tu esi riktīgi pastrādājusi! Man tas kaķis baigi patīk, tas violetais. :biggrin2:

Es citus nesūtīju, jo tie man īsti nebija no Mikas iedvesmoti. Galvenais vispār piedalīties, ka Mika mūsu darbus redzēs!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Malacis, tu esi riktīgi pastrādājusi! Man tas kaķis baigi patīk, tas violetais. :biggrin2:

Es citus nesūtīju, jo tie man īsti nebija no Mikas iedvesmoti. Galvenais vispār piedalīties, ka Mika mūsu darbus redzēs!:thumb_yello:

Jā, tas ir galvenais:mf_rosetinted:

Tu piedalījies vēl kādā kategorijā.?

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas ir galvenais:mf_rosetinted:

Tu piedalījies vēl kādā kategorijā.?

 

Nē, man nav nekādu kvalitatīvu bilžu ar viņu uz skatuves, jo koncertā bildēju no mobilā. Message arī neuzrakstīju, jo nepaspēju, arī īsti nezinu, ko rakstīt. Gribās būt oriģinālai, tāpēc nezinu..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nu ko... vēl 2as dienas, un tad nedēļa brīva...:aah:

man liekas, ka šie 2 mēneši pagāja tik ātri...:wink2:

kā jums?

 

āāā, beidzot brīvlaiks!

īstenībā tiešām pagāja ļoti ātri, tikai man nezkāpēc šķiet, ka tieši šī nedēļa velkas kā gliemezis. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kā Latviešu tautai labi neiet..?

Tāds klusums te iestājies...:teehee:

 

Ir, ir labi. Tikai nesanāk te vairs ieiet tik daudz, jo man skolā tik daudz kas uzdots pēdējā laikā! :boxed: Tāpēc es tagad lasu visas daudzās, neizlasītās diskusijas.

Un pa SWH katru dienu skan Mika, whoo hoo!

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir labi. Tikai nesanāk te vairs ieiet tik daudz, jo man skolā tik daudz kas uzdots pēdējā laikā! :boxed: Tāpēc es tagad lasu visas daudzās, neizlasītās diskusijas.

Un pa SWH katru dienu skan Mika, whoo hoo!

jā, ar tām mācībām ir traki... man uz riitu, piemēram, ir 2 ieskaites, bet vēl neesmu pieķērusies nekam...

sēžot šeit laiks paiet nemanot....

pa swh.? neesmu dzirdējusi... ok, radio vispār nesanāk laika klausīties...:aah: bet prieks, ka atskaņo...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mums te ir par klusu... jums tā nešķiet..?:biggrin2:

protams labi, ka nav tā kā draugiem.lv Mikas domubiedros... man tik tiešām nepatīk ka lielākā daļa latviešu ir tik... kā to pateikt.... Skaudīgi? īgni??? tādi, kas... nu nezinu...

bet šeit viennozīmīgi ir daudz labāk...!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

mums te ir par klusu... jums tā nešķiet..?:biggrin2:

protams labi, ka nav tā kā draugiem.lv Mikas domubiedros... man tik tiešām nepatīk ka lielākā daļa latviešu ir tik... kā to pateikt.... Skaudīgi? īgni??? tādi, kas... nu nezinu...

bet šeit viennozīmīgi ir daudz labāk...!:wink2:

 

Jā.. Mēs te tik klusi..

Man dažreiz šķiet, ka pārsvarā latvieši tāda jau ir - īgni. Pukst visu laiku par kaut ko, bet te ir tādi pozitīvi. :)

Kā pie jums? Sniegs un aukstums ir?

Link to comment
Share on other sites

Jā.. Mēs te tik klusi..

Man dažreiz šķiet, ka pārsvarā latvieši tāda jau ir - īgni. Pukst visu laiku par kaut ko, bet te ir tādi pozitīvi. :)

Kā pie jums? Sniegs un aukstums ir?

 

jā man arī te ļoti patīk - it īpaši cilvēku attieksme

Un sniegs ir foršs.. man patīk, bet aukstums gan varētu bišķiņ mazāks varbū kādi -5 vai -6 gradi

būs jānopērk jauna cepure...piemēram tā jaunā Mikas cepure:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

jā man arī te ļoti patīk - it īpaši cilvēku attieksme

Un sniegs ir foršs.. man patīk, bet aukstums gan varētu bišķiņ mazāks varbū kādi -5 vai -6 gradi

būs jānopērk jauna cepure...piemēram tā jaunā Mikas cepure:biggrin2:

 

Kāda ir jaunā Mikas cepure? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
sveiki visiem....:wink2:

kā klājas..??? piedalījāties kādos gadadienas konkursos..???

 

Nepiedalījos, diemžēl, bet gan jau kādreiz būs vēl kāda iespēja. :thumb_yello:

Ir ok, es bieži sevi pieķeru pie domas par Mikas jauno albūmu, kas labākajā gadījumā iznāks 2011. gada beigās, vai vēlāk. Man vajag kaut ko jaunu! :naughty: Lai gan vakar klausījos Grace Kelly, pašu pirmo, kas iepatikās. :naughty:

 

Kā jums visiem? (cik nu mēs te esam)

Link to comment
Share on other sites

Nepiedalījos, diemžēl, bet gan jau kādreiz būs vēl kāda iespēja. :thumb_yello:

Ir ok, es bieži sevi pieķeru pie domas par Mikas jauno albūmu, kas labākajā gadījumā iznāks 2011. gada beigās, vai vēlāk. Man vajag kaut ko jaunu! :naughty: Lai gan vakar klausījos Grace Kelly, pašu pirmo, kas iepatikās. :naughty:

 

Kā jums visiem? (cik nu mēs te esam)

 

čau, čau...!!

Es arī šausmīgi gaidu jauno albūmu... viņš pats tač teica, ka šis būs kas atšķirīgs.... ja viņš attiecīgi pie tā piestrādās, tam būs jābūt par vislabāko ko viņš būs radījis....

patiešām gribās dzirdēt arī ko jaunu..!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy