Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

Mēģināsi attūrēties?:teehee:

 

Eh, es atceros, ka man arī bija agri jāceļas, bet es pa netu dzīvojos līdz diviem naktī :naughty:

 

Sēdēšu pa dienu. :biggrin2:

Man vienmēr ir ļoti grūti piecelties, tāpēc cenšos skolas dienās ātrāk iet gulēt, bet tik un tā pa gultu vāļājos. :blink:

(klausoties mūziku austiņās, he he)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sēdēšu pa dienu. :biggrin2:

Man vienmēr ir ļoti grūti piecelties, tāpēc cenšos skolas dienās ātrāk iet gulēt, bet tik un tā pa gultu vāļājos. :blink:

(klausoties mūziku austiņās, he he)

 

:biggrin2:

 

Vot,to gan es nevaru.. kkā nevaru aizmigt, ja klausos mūziku.. :boxed:

 

Visur citur bez mp3 pleijera nekā, bet gulēt.. :naughty:

 

 

 

 

Starpcitu.. iedomājos.. jūs kā jaunie MFCeri, zinat, ko nozīmē daži saīsinājumi forumā, kā piemēram..

 

asap, atm, idk, t4p, btw, utt.. Ja nezinat, droši jautājat.. Un ko galu galā MFC nozīmē 'chicken' :teehee::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu.. iedomājos.. jūs kā jaunie MFCeri, zinat, ko nozīmē daži saīsinājumi forumā, kā piemēram..

 

asap, atm, idk, t4p, btw, utt.. Ja nezinat, droši jautājat.. Un ko galu galā MFC nozīmē 'chicken' :teehee::roftl:

 

Es zinu, kas ir t4p, btw un slaveno chicken es arī zinu. :naughty:

Bet kas ir idk, atm un asap?

Link to comment
Share on other sites

Aaaaw, paldies tev! :biggrin2: Tu arii esi feina :D

 

hehe, tiešām? Forshi.. tadas lietas vismaz interesantas un butu super, ja varetu nopelnit, darot to, kas patik :wub2:

 

Ko labu shodien sadariji? :)

 

:) šodien spēlēju klavieres un skatījos savu iemīļoto serioālu, nuviņu jau sen rādīja bet tagad iet atkārtojums varbūt ka zini saucas "Eņģelis"

nu ko vēl sadarīju protams,ka Miku klausījos :)

un vēl kurināju krāsniņu, jo vispār ir baigi auksti :D:)

Link to comment
Share on other sites

:) šodien spēlēju klavieres un skatījos savu iemīļoto serioālu, nuviņu jau sen rādīja bet tagad iet atkārtojums varbūt ka zini saucas "Eņģelis"

nu ko vēl sadarīju protams,ka Miku klausījos :)

un vēl kurināju krāsniņu, jo vispār ir baigi auksti :D:)

 

Jap, zinu to seriālu, viņš tas,kas arī Bafijā bija, ne? :)

 

Šodie pie mums atkal pa ilgiem laikiem bija silti :naughty: bet tgd gan līst šausmīgi!!! :boxed:

 

Es atkal skatījos savu mīļāko seriālu, man ierakstītas sērijas...saucās "Neparastā ģimenīte" pa tv3 gāja kādreiz, ritīgi ņirdzīgs:roftl:

 

Un vēl esmu sākusi skatīties to, kas 16:00 pa tv3, Aizliegtā mīla.. parasti jau tādas neskatītos, bet šis tāds foršs liekas:naughty:

 

Sakrāmēju mantas, rīt uz kojām laižu.. Nez vai saies tikai mašīnā viss :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:D jā to seriālu 16:00 es ar biju domājusi, ka varētu paskatīties, bet kka nav sanācis :)

Mašīnā ir baigi izdevīgi visu vest, jo tad var nekārtīgi samest un nav jādomā kas ir un kas nav jāņem līdzi :D

Par seriāliem vēl, jap viņs bija arī Bafijā, bet man tā Bafija ne īpaši, bet Eņģelītis gan man īpaši patīk :D:D Labi tas tā :D:D

MAN VIENS SVARĪGS JAUTĀJUMS - varbūt zini kur var lejupielādēt tieši Mikas dziesmas How muchdo you love me un Erase, šīs divas dzēsmas es uzzināju tikai šeit būdama un biju pārsteigta, ka iepriekš nezināju, cik viņas vecas ir apmēram? Un varbūt vēl ir kādas tādas dziesmas, kuras nav ne 1. ne otrajā albūmā, bet kuras Tev ir? :):)

Link to comment
Share on other sites

njā, chicken

a kas bija t4p, sākumā zināju, bet tā kā bieži neizmantoju, aizmirsās

čau, Egit :bye:

 

T4p ir - thanks for posting :wink2:

jā to seriālu 16:00 es ar biju domājusi, ka varētu paskatīties, bet kka nav sanācis :)

Mašīnā ir baigi izdevīgi visu vest, jo tad var nekārtīgi samest un nav jādomā kas ir un kas nav jāņem līdzi :

Par seriāliem vēl, jap viņs bija arī Bafijā, bet man tā Bafija ne īpaši, bet Eņģelītis gan man īpaši patīk :D:D Labi tas tā

MAN VIENS SVARĪGS JAUTĀJUMS - varbūt zini kur var lejupielādēt tieši Mikas dziesmas How muchdo you love me un Erase, šīs divas dzēsmas es uzzināju tikai šeit būdama un biju pārsteigta, ka iepriekš nezināju, cik viņas vecas ir apmēram? Un varbūt vēl ir kādas tādas dziesmas, kuras nav ne 1. ne otrajā albūmā, bet kuras Tev ir? :):)

 

Njā, tieši tā.. nav jākrāmē baigi somās kārtīgi, lai varētu satilpināt un vest ar busu vai kā, ar mašīnu pavisam vēsi :))

 

Jap, man ir tās dziesmas, mošk pēc kādas pusstundas vari ieiet skaipā, ja tev ir? es tev tur varētu aizsūtīt.. :thumb_yello: Atrodi mani tur- babuccia27 :)

Link to comment
Share on other sites

čau, Egit :bye:

 

T4p ir - thanks for posting :wink2:

čau..!:bye: ak tad posting bij tas vārdiņš kas bij piemirsies...:naughty:

 

and jā draugi.. jūs zināt vietu, kur var apskatīties kurš memmbers pēc kārtas šajā MFC esat..? gribās zināt, bet nevaru atrast :winksmiley02:

Link to comment
Share on other sites

čau..!:bye: ak tad posting bij tas vārdiņš kas bij piemirsies...:naughty:

 

and jā draugi.. jūs zināt vietu, kur var apskatīties kurš memmbers pēc kārtas šajā MFC esat..? gribās zināt, bet nevaru atrast :winksmiley02:

 

Es jau tev vienreiz teicu kā var paskatities.. :wink2: Nu ir taa, ka tu piem, panem uz manu profilu uzklikskini, tad augsha, kur adrese(links) japaradas kursh cipars ir.. nezinu ka gan sev var paskatities, mosk, kad panem savu profilu.. paskatisos,kura tu esi.. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Es jau tev vienreiz teicu kā var paskatities.. :wink2: Nu ir taa, ka tu piem, panem uz manu profilu uzklikskini, tad augsha, kur adrese(links) japaradas kursh cipars ir.. nezinu ka gan sev var paskatities, mosk, kad panem savu profilu.. paskatisos,kura tu esi.. :thumb_yello:

ja..? es neatradu tavu atbildi,, bet paldies tev tagad..!:huglove:

es atradu.. esmu 8787th memmbers..:clap:

tu, Baibiņ, esi diezgan priekšā.. 7474th :glasses2:

Link to comment
Share on other sites

ja..? es neatradu tavu atbildi,, bet paldies tev tagad..!:huglove:

es atradu.. esmu 8787th memmbers..:clap:

tu, Baibiņ, esi diezgan priekšā.. 7474th :glasses2:

 

Es jau atpakal kadu laiku tev rakstiju par to, bet nu nekas, labi, ka paarprasiji ;)

 

Hehe, mazliet esmu, jaa.. :thumb_yello: Man patik mans cipars, viegli atcereties.. un tavejo ari :D

Link to comment
Share on other sites

LV vien bija vairak par 8 000 :)

 

Hmm, tas gan. Bet es gāju kopā ar vienu meiteni, kura nebija fane. Viņai mamma vienkārši uzdāvināja biļeti par labām sekmēm skolā. Es nedomāju, ka viņa koncertu baigi izbaudīja. Es tur viņai blakus lēkāju un dziedu un viņa neko. :biggrin2: Viņa šad tad tikai ar rokām pamāja pie zināmajām dziesmām. Iespējams jau bija vēl tādi, kā viņa. Bet labi tik un tā, ka bija tie 8000. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tas gan. Bet es gāju kopā ar vienu meiteni, kura nebija fane. Viņai mamma vienkārši uzdāvināja biļeti par labām sekmēm skolā. Es nedomāju, ka viņa koncertu baigi izbaudīja. Es tur viņai blakus lēkāju un dziedu un viņa neko. :biggrin2: Viņa šad tad tikai ar rokām pamāja pie zināmajām dziesmām. Iespējams jau bija vēl tādi, kā viņa. Bet labi tik un tā, ka bija tie 8000. :mf_rosetinted:

 

Man ari bija lidzi draudzene, kas nebija fane, bet tgd ir.. :naughty: Vinja lekaja lidzi visu konci :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ak jūs laimīgās.. Man gan tā nav. Es priecātos, ja man vispār būtu draugi, kas ir Mikas fani, bet nav. : (

viņa ira mana bijusī klasesbiedrene, un pa cik es esmu fane, viņa grbēja redzēt, kāds viņš ir, un es pierunāju viņu, lai braucam abas, viņai baigi patikās. sākumā jau viņai Mika neinteresēja, bet viņš taču ir tiiiik foršs:wub2:

Link to comment
Share on other sites

viņa ira mana bijusī klasesbiedrene, un pa cik es esmu fane, viņa grbēja redzēt, kāds viņš ir, un es pierunāju viņu, lai braucam abas, viņai baigi patikās. sākumā jau viņai Mika neinteresēja, bet viņš taču ir tiiiik foršs:wub2:

 

Ir, ir. :naughty:

Man agrāk jau vispār bija draugi - Mikas fani. Mēs pat gribējām kopā iet uz konci. Bet mums viss sagāja greizi. :no: Tagad es viena tāda, un neviena apkārt. :aah:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy