Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

waw, it sounds perfect:thumb_yello:...I agree with you, but you have to be our english teacher:wink2:...what do you thing about my offer?:punk:

I wouldn't mind... :wink2:

Martinka could be the second teacher, she's also reaaaally good.

 

(Don't tell her, but I'm starting to be afraid she gets better soon! :naughty: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:roftl:...vlastne by som si to mohla kludne otocit - 5 dni vikend a tie zvysne 2 dni by som to snad v tej praci nejako vydrzala:naughty:...asi sa stahujem do portugalska:naughty:

A jak já pak budu za tebou jezdit nebo jak budeme dělat srazy, co.... :shocked::sneaky2:

 

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak to sa teda nemsis bat, rozhodne sa pochvalim:wub2:...ani nevies ako sa tesim...z anglicka by mi to mali expedovat uz zajtra:wub2:...takze buduci tyzden si uz snad budem moct vychutnavat tu krasu:punk:

Jeee.... :wub2:

Budeme tiše závidět.... :)

Já bohužel asi nebudu zrovna mít prostředky na to, si ho koupit... takže prostě budu asi zkoukávat kousky na youtube, nebo co já vím :-)

Link to comment
Share on other sites

a este i trocha poezie...tento text ma uplne dostal...:wub2::blush-anim-cl:...i v podobe piesne je fajn, ale radsej si ho citam...tak sa s vami podelim...:wink2:

 

krasny den pre vsetkych...:punk:

 

Keď mi ráno slnko do obloka zasvieti

Je čisté nebo a ty sa pri mne zahniezdiš

A ranná káva na pozdrav nám zavonia

Je krásny deň a vtedy usmieva sa každá tvár

 

Som rád, že ľudia prestali byť nevrlí

Že kvitnú stromy a v riekach ľad sa roztopí

A s čistou dušou bez stresu a nátlaku

Som súčasť tohto nádherného zázraku

 

REF: Je to nádherný deň

 

Ako čistá duša chodíš medzi hriešnymi

Ako biela ruža, ktorá dýcha medzi čiernymi

Si taká nádherná, že nemôžeš byť viac s iným

A prisahám ti na žiaru slnka, chcem byť jediný

 

REF: Je to nádherný deň

 

A preto

Čo sa mi chce, to robím a vôbec na nič nemyslím

A v tomto, v tomto skvelom stave môžem

Môžem dýchať, dýchať, voľne dýchať

Zhlboka dýchať, dýchať, dýchať voľne dýchať

Ty fotky jsou zase jako vždy perfektní..... :)

Jen by mě zajímalo, k čemu to tvořil ... :shocked:

 

Text té písničky je hezkej, to jo..... a myslím, že Cmoro tomu dodává ještě ten správný říz.... navnadilas mě.... hned jsem si ji pustila... :punk:

Link to comment
Share on other sites

Jemu to sekne zásadně... :wub2:

 

Ten by snad mohl vylízt i z kanálu a být pořád kus :wink2:

 

pripajam len tichy suhlas:wub2:...

 

aj ked by sa naslo zopar fotiek, ktore mi vyrazili dych...pozrite si fotky z tej U2 ceremonie...vystupoval tam s vyzehlenymi vlasmi...brrrrrr...chvilku je v LA (ci kde) a hned ho nastailuju do american look...snad len pochopil, co je pre neho dobre:naughty:...

Link to comment
Share on other sites

Tak rozhodně by mě to bavilo tak tisíckrát víc, než s naší madam Mu(n)dlovou....

Její věk odhaduji na dobu, kdy vzniklo černé uhlí.

Proto víme tolik o jeho vzniku, ona to vše sepsala :naughty:

 

To není úhel pohledu - to je probíraná látka... rozhodně by mě to bavilo mnohem víc než karboxylové sloučeniny... :das:

 

:roftl::roftl:...Barunka, tak mate info z prvej ruky...tu si hickajte:naughty:...to sa len tak nevidi...

Link to comment
Share on other sites

I wouldn't mind... :wink2:

Martinka could be the second teacher, she's also reaaaally good.

 

(Don't tell her, but I'm starting to be afraid she gets better soon! :naughty: )

 

don´t worry, I´m as silent as the grave:naughty:...

finally will be there more teachers than students:naughty:...no, kidding:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A jak já pak budu za tebou jezdit nebo jak budeme dělat srazy, co.... :shocked::sneaky2:

 

:wink2:

 

 

aaaaaaale, Barunka, ved ty si ina cestovatelka...:wink2:...a mozno by tam bola i vacsia sanca, ze MIKA najde portugalsko na mape:naughty:...alebo ta zoberiem za moju asistentku...o chemii vies velmi pekne rozpravat a to je v portugalsku postacujuce:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jeee.... :wub2:

Budeme tiše závidět.... :)

Já bohužel asi nebudu zrovna mít prostředky na to, si ho koupit... takže prostě budu asi zkoukávat kousky na youtube, nebo co já vím :-)

 

a co jezisko:shocked:...nemala si si to najst ako darcek pod stromcekom?...alebo si si napisala nieco ine?...

neboj, nejake riesenie sa najde...ved i prve dvd mas...teda, ak sa nemylim...

Link to comment
Share on other sites

Ty fotky jsou zase jako vždy perfektní..... :)

Jen by mě zajímalo, k čemu to tvořil ...

 

Text té písničky je hezkej, to jo..... a myslím, že Cmoro tomu dodává ještě ten správný říz.... navnadilas mě.... hned jsem si ji pustila...

 

:shocked:...tak dufam, ze to bola len sranda Barunka...v opacnom pripade mas cierny puntik:naughty:...mrkni sem, je to z pariza z toho velkeho koncertu (co je i dvd), bola to riadna akcia so vsetkym, co ku tomu patri...klauni...artisti...a samozrejme bozska music a :chkn::wub2: maestro MIKA...

 

2773561477996796c63fbpp2.jpg

 

 

ooo, som rada, ze sa ti paci...texty ma bozske, teda aspon niektore...a vies, ze bol v istom obdobi mojou srdcovkou...:wub2:...takze pridavam dalsi...na zaciatok dna dobre padne...tak krasny den...

 

Za oknom mráz, dívam sa von,

nechcel by som byť bezdomovcom.

Umývam sa teplou vodou,

svetlo zapínam.

 

Holím si tvár, uvarím kávu,

prečítam, tlač už tri dni starú.

Vychutnám kľud dobrého rána,

vonia mi káva.

 

REF.

Pobozkám tých, ktorí sú pri mne, veď ich mám rád.

A spokojný úprimne, mám oči v slzách.

Keď také ráno príde vždy zastavím svoju dušu na chvíľu.

 

Niečo je v nás, stále to cítim,

pri srdci mráz a prekážka v mysli.

Či rýchlosť dní, kolobeh stály, na čele vrásky.

 

REF.

Skúsme byť z tých, čo túžia byť ľudia z mäsa kostí.

Byť spokojný úprimne, tešiť sa z dní.

Keď taká chvíľa príde vždy zastavím na moment môj svet

Link to comment
Share on other sites

pripajam len tichy suhlas:wub2:...

 

aj ked by sa naslo zopar fotiek, ktore mi vyrazili dych...pozrite si fotky z tej U2 ceremonie...vystupoval tam s vyzehlenymi vlasmi...brrrrrr...chvilku je v LA (ci kde) a hned ho nastailuju do american look...snad len pochopil, co je pre neho dobre:naughty:...

No tam no comment.... já myslím, že jsou ty experimenty ale pro něj opravdu dobré, protože jak říkáš, aspoň pochopí co NE :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:...Barunka, tak mate info z prvej ruky...tu si hickajte:naughty:...to sa len tak nevidi...

:roftl: To se opravdu jen tak nevidí, to máš pravdu.

Pro představu :mf_rosetinted: : Představ si prastarou bytost, která má blond-oranžové vlasy, velmi často nosí oranžový lak na nehty a velmi často nezapomene připojit svoji oblíbenou skládanou koženou sukni... :boxed:

Tu by ani do formalinu dávat nemuseli (beztak už je provlhlá všema možnýma chemickýma blbostma :naughty: ) a mohla by rovnou do muzea jako vzácný exemplář! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

don´t worry, I´m as silent as the grave:naughty:...

finally will be there more teachers than students:naughty:...no, kidding:thumb_yello:

It could be possible, though :naughty: I mean, who else, except from you, would be a student?

 

There are no other people posting right now... :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaale, Barunka, ved ty si ina cestovatelka...:wink2:...a mozno by tam bola i vacsia sanca, ze MIKA najde portugalsko na mape:naughty:...alebo ta zoberiem za moju asistentku...o chemii vies velmi pekne rozpravat a to je v portugalsku postacujuce:naughty:

:roftl: Tak se tam odstěhujme všichni! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

a co jezisko:shocked:...nemala si si to najst ako darcek pod stromcekom?...alebo si si napisala nieco ine?...

neboj, nejake riesenie sa najde...ved i prve dvd mas...teda, ak sa nemylim...

Ale jo, nejak se to splasi.. :-)

Presne tak, napsala jsem si o penize... :wink2::naughty: ..Abych zase mohla podnikat sve silenosti, cesty a koncerty... :naughty:

 

A co ty? Uz dorazilo??? :shocked: Koukam, ze posledni dtyri dny nejsi online, neivm, jeslti mam predpokladat, ze jsi srostla s gaucem z nemoznosti se odtrhnout od te dokonalosti nebo co... :shocked::naughty:

Link to comment
Share on other sites

K poslednímu postu sunshine: Musím říct, že jsem vážně nevěděla.... já se na fotky z PdP vůbec nějak tak nedívala, říkala jsem si, že se tím nechám zahltit až z DVD... :wink2:

 

Cmoro mě zase dostal... :wub2::punk:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: To se opravdu jen tak nevidí, to máš pravdu.

Pro představu :mf_rosetinted: : Představ si prastarou bytost, která má blond-oranžové vlasy, velmi často nosí oranžový lak na nehty a velmi často nezapomene připojit svoji oblíbenou skládanou koženou sukni... :boxed:

Tu by ani do formalinu dávat nemuseli (beztak už je provlhlá všema možnýma chemickýma blbostma :naughty: ) a mohla by rovnou do muzea jako vzácný exemplář! :wink2:

 

:roftl:...predstava sice desiva, ale si ma dobre rozosmiala...

Link to comment
Share on other sites

Ale jo, nejak se to splasi.. :-)

Presne tak, napsala jsem si o penize... ..Abych zase mohla podnikat sve silenosti, cesty a koncerty...

 

A co ty? Uz dorazilo??? :shocked: Koukam, ze posledni dtyri dny nejsi online, neivm, jeslti mam predpokladat, ze jsi srostla s gaucem z nemoznosti se odtrhnout od te dokonalosti nebo co...

 

 

naplnit svoje cestovatelske sny:wink2:...aj my sme vcera pisali jeziskovi...uz sice mame zapisane 2 A4, ale michalka nevyzera, ze by koncila...tak asi dnes pokracujeme...som zvedava ako to jezisko vsetko postiha...

 

neboj, dvd este nemam, to by som sa tu uz inak rozjimala:wub2:...13.11 islo na expediciu...netusim kolko moze trvat cesta na slovensko...takze v tychto dnoch ho tuzobne ocakavam...:punk:

 

vikend som mala hodne rozbity...v piatok sluzobka, nastastie len na slovensku...v sobotu velka rodina party - ujo mal 50-tku...takze som napapana este aj dnes...a normalne som i tancovala:blush-anim-cl:...v nedelu sme boli v TN v Maxe na nakupy a vcera som dohanala zameskane v domacich pracach...si predstav, pc zapadal prachom...neuveritelne...:wink2:

 

a ty si ako zvladla vikend?...bola si niekde?...

Link to comment
Share on other sites

K poslednímu postu sunshine: Musím říct, že jsem vážně nevěděla.... já se na fotky z PdP vůbec nějak tak nedívala, říkala jsem si, že se tím nechám zahltit až z DVD... :wink2:

 

Cmoro mě zase dostal... :wub2::punk:

 

:wink2:...tak ja by som neodolala...snazim sa registrovat fotodokumentaciu...:wub2:...ved vies...

 

ani sa nedivim...aspon vies, preco mam tak rada rana:wub2:...takze dnes uzavriem moju best 3 jeho textov...a prajem krasny start do noveho dna...

 

 

Na nebeskú bránu ticho búši

čudný zástup nahých duší.

Už pár dní tam vládne mierny chaos

nikto presne nevie čo sa stalo.

 

V kúte farár tajne krstí vínom

zvyšok svojich márnotratných synov.

 

REF.

Ale kým sa brána otvorí

ktosi stale do tmy hovorí

verše o láske.

Verše o láske, verše o láske.

 

Starý zlodej a naliaty básnik

pri fernete zabúdajú na smy

Vrah si ticho púšťa starú platňu,

každý čaká či ho prídu zatknúť.

 

V kúte farár tajne krstí vínom

zvyšok svojich márnotratných synov.

 

REF.

 

Na nebeskú bránu ticho búši

zástup nahých duší.

Z gramofónu zúri osudová

keby sa tak dalo začať znova.

 

V kúte farár tajne krstí vínom

zvyšok svojich márnotratných synov.

 

REF.

Link to comment
Share on other sites

naplnit svoje cestovatelske sny...aj my sme vcera pisali jeziskovi...uz sice mame zapisane 2 A4, ale michalka nevyzera, ze by koncila...tak asi dnes pokracujeme...som zvedava ako to jezisko vsetko postiha...

 

neboj, dvd este nemam, to by som sa tu uz inak rozjimala...13.11 islo na expediciu...netusim kolko moze trvat cesta na slovensko...takze v tychto dnoch ho tuzobne ocakavam...

 

vikend som mala hodne rozbity...v piatok sluzobka, nastastie len na slovensku...v sobotu velka rodina party - ujo mal 50-tku...takze som napapana este aj dnes...a normalne som i tancovala...v nedelu sme boli v TN v Maxe na nakupy a vcera som dohanala zameskane v domacich pracach...si predstav, pc zapadal prachom...neuveritelne...

 

a ty si ako zvladla vikend?...bola si niekde?...

 

:naughty: Teda... a co mu to všechno vypisujete? :-) Jéé... jak ráad bych si zase zažila tu atmosféru, kdy pro mě Vánoce byly alfa omega... těšila jsem se na ně jak malej Janek :) ..

Mě se Ježíšek vytrvale už dva týdny ptá, co chci, a mě pořád nenapadá nic jinýho než peníze... :wink2:

 

Už aby tu bylo... má načase :wink2: ..

 

No zírala jsem, že tvůj PC zapadá prachem, vůbec se mi nechtělo věřit! :naughty:

Vy těch oslav tead máte :-) Já taky byla na oslavě - kamarádka slavila 18 (-: ... Typická ladies night , 7 holek :punk: ...

 

A jinak jsem jinde za celý prodloužený víkend nebyla, něco na mě asi lezlo, tak jsem zůstakla doma a üzdravovala se... (-:

 

Já bych taky měla začít dohánět,co se týče domácích prací... :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy