Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

You will! ... When Mika finally kicks off his second tour! :wub2:

 

(Have you people noticed this thread is slowly getting more and more english? :das::roftl: )

 

yes you are right:wink2:...english in practise, as you said that´s the best way for improving of our english:thumb_yello:...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj sluníčko! :wink2: Mám se fajn, jen škola nás s Bajunkou velmi... eeeeh how to put it delicately... vytáčí :bored::D

 

Ale jinak všechno super, plánujeme takovou akci, nevím jestli už Barunka povídala :punk:

 

martinka, tak to nie je az take zle...skola raz skonci a potom vas uz nebude mat co vytacat:naughty:...you know...

 

a co su to za plany?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Olá! Como vai você? ...

 

Tak vidíš, konečně sis jednou dokázala cestování vychutnat, takže už aspoň trochu rozumíš... :-)

No jasně, to je myslím zvyklost na celým iberským poloostrově, tenhleten jejich "maňana" přístup ... parádička ne :) ...

 

Děkuju...! :wub2: Zafungovalo :-) (Teda asi, lidi mě dost chválili :blush-anim-cl: ) Ale nebudu se vychvalovat, sebechvála totiž co? ... Nepříjemně zapácha :bleh:

 

ach aaaaaaano...vychutnala som si krasne milovane portugalsko...:wub2:...ale zit tam je pre mna nepredstavitelne...ved ma poznas, ja som hodne akcna...takze neviem, co by som tam robila...asi by ma ukamenovali, lebo by som im tam kazila moralku:naughty:

 

Barunka, takze si bola hviezda...vidis, ja som to vedela...a pochvalit sa mozes, ved je to pravda...takze pre teba :huglove:

Link to comment
Share on other sites

NN ještě ne .. ale už se na něj těším :D

 

kocky, ja sa musim pochvalit...:wub2:...uz som si dvd objednala...jedno na supermusic - no pochybujem, ze to bude deluxe...tak som nasla nejaku stranku z anglicka, ktora dodava i na slovensko a co chvila ocakavam zasielku...:wub2::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ono fotek bohužel moc není, nějak jsme na to celý zapoměly, ale zkusím jsem nějaký nahrát, až mi to pujde (teď mi to pořád hlásí nějakou chybu :boxed::confused: )

 

 

ja si pockam:wink2:...

 

ale i ja vas troska potesim...dokonalosti nie je nikdy dost...takze sa pripravte na riadnu davku:wub2::

 

img091-Copie.jpg

 

a teraz moja uplne uplne naj :chkn:

 

img091.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jo taky bych prostě úplně zrušila všechno co se byť vzdáleně podobá matice, fyzice nebo chemii :thumbdown: Life-energy-sucking stupidities! :bash:

Na Kaňu se mooooc těším :devil: ( :debil: ) Nepromluvím s ním už ani slovo..

 

martinka, ved by si ma uplne zrusila:shocked:...co by som asi tak robila:shocked:...to fakt netusim...to je moj zivot:blush-anim-cl:...tak mi prepacte, asi sem moc nezapadam:blush-anim-cl:...polepsim sa...

Link to comment
Share on other sites

yes you are right:wink2:...english in practise, as you said that´s the best way for improving of our english:thumb_yello:...

Eeexactly! :wink2:

 

Soon we're gonna rename this to "Czechs & Slovaks learning english Thread" :roftl:

Link to comment
Share on other sites

ach aaaaaaano...vychutnala som si krasne milovane portugalsko...:wub2:...ale zit tam je pre mna nepredstavitelne...ved ma poznas, ja som hodne akcna...takze neviem, co by som tam robila...asi by ma ukamenovali, lebo by som im tam kazila moralku:naughty:

 

Barunka, takze si bola hviezda...vidis, ja som to vedela...a pochvalit sa mozes, ved je to pravda...takze pre teba :huglove:

:roftl: No... mohla bys chodit brzo domů.... bys denně zvládla práce na tři dny.... :naughty: ...

Takže by to byla docela výhoda! :das:

 

:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

kocky, ja sa musim pochvalit...:wub2:...uz som si dvd objednala...jedno na supermusic - no pochybujem, ze to bude deluxe...tak som nasla nejaku stranku z anglicka, ktora dodava i na slovensko a co chvila ocakavam zasielku...:wub2::blush-anim-cl:

Teeeeeeda!

My muzeme jen tise zavidet. Hned jak prijde, musis poreferovat :wink2: !!!

Link to comment
Share on other sites

kocky, idem troska popracovat a do pisania a citania sa pustim neskor...milo ste ma prekvapili:wink2:....dens je tu toho ozaj dost na citanie:punk:

 

tak zatial...pa:thumb_yello:

Budeme se moc tesit na dalsi posty :wink2:

 

Jsem moc rada, ze te tu zase mame! :huglove:

 

A dekujeme za nove obrazky, sice moc nechapu, co to tam tvori, ale jak rekla ircazo, ten je tak "hot", ze je uplne jedno, co ma na sobe nebo co dela, je "hot" porad (-: :wub2:

 

Zatim papa a preju hodne energie do vraceni se do pracovniho chodu... :-))

Link to comment
Share on other sites

:das: Budeš se divit, ale je tomu tak.

 

Přijď na nějakou naši hodinu chemie a hned pochopíš... :boxed:

 

halo halooo...hlasim sa:naughty:...tak mozno ako pedagog, ale myslim, ze to uz sme tu raz rozoberali:naughty:...to by bola ina sila...

 

p.s.: mohli by sme tak preberat, ake reakcie prebiehaju v nasom organizme pri pohlade na MIKU alebo pri pocuvani jeho hlasu...myslim, ze by ste si hodiny chemie oblubili...je to len uhol pohladu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: No... mohla bys chodit brzo domů.... bys denně zvládla práce na tři dny.... :naughty: ...

Takže by to byla docela výhoda! :das:

 

:blush-anim-cl:

 

:roftl:...vlastne by som si to mohla kludne otocit - 5 dni vikend a tie zvysne 2 dni by som to snad v tej praci nejako vydrzala:naughty:...asi sa stahujem do portugalska:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Teeeeeeda!

My muzeme jen tise zavidet. Hned jak prijde, musis poreferovat :wink2: !!!

 

 

tak to sa teda nemsis bat, rozhodne sa pochvalim:wub2:...ani nevies ako sa tesim...z anglicka by mi to mali expedovat uz zajtra:wub2:...takze buduci tyzden si uz snad budem moct vychutnavat tu krasu:punk:

Link to comment
Share on other sites

Budeme se moc tesit na dalsi posty

 

Jsem moc rada, ze te tu zase mame! :huglove:

 

A dekujeme za nove obrazky, sice moc nechapu, co to tam tvori, ale jak rekla ircazo, ten je tak "hot", ze je uplne jedno, co ma na sobe nebo co dela, je "hot" porad (-: :wub2:

 

Zatim papa a preju hodne energie do vraceni se do pracovniho chodu... :-))

 

Barunka, kde by mi bolo lepsie ako tu s vami:blush-anim-cl:...takze spokojnost je na obidvoch stranach a tak to ma byt, vsak...

 

aby si bola v obraze, co nas maestro tvoril, tu pridavam pokracovanie...milujem tieto fotky...milujem ked je zaujaty tvorivostou:wub2:...

 

mika-with-clown-head.png

 

royal-sympathy-band-clown-head.png

 

royal-sympathy-band-clown-head-2.png

Link to comment
Share on other sites

a este i trocha poezie...tento text ma uplne dostal...:wub2::blush-anim-cl:...i v podobe piesne je fajn, ale radsej si ho citam...tak sa s vami podelim...:wink2:

 

krasny den pre vsetkych...:punk:

 

Keď mi ráno slnko do obloka zasvieti

Je čisté nebo a ty sa pri mne zahniezdiš

A ranná káva na pozdrav nám zavonia

Je krásny deň a vtedy usmieva sa každá tvár

 

Som rád, že ľudia prestali byť nevrlí

Že kvitnú stromy a v riekach ľad sa roztopí

A s čistou dušou bez stresu a nátlaku

Som súčasť tohto nádherného zázraku

 

REF: Je to nádherný deň

 

Ako čistá duša chodíš medzi hriešnymi

Ako biela ruža, ktorá dýcha medzi čiernymi

Si taká nádherná, že nemôžeš byť viac s iným

A prisahám ti na žiaru slnka, chcem byť jediný

 

REF: Je to nádherný deň

 

A preto

Čo sa mi chce, to robím a vôbec na nič nemyslím

A v tomto, v tomto skvelom stave môžem

Môžem dýchať, dýchať, voľne dýchať

Zhlboka dýchať, dýchať, dýchať voľne dýchať

Link to comment
Share on other sites

halo halooo...hlasim sa:naughty:...tak mozno ako pedagog, ale myslim, ze to uz sme tu raz rozoberali:naughty:...to by bola ina sila...

 

p.s.: mohli by sme tak preberat, ake reakcie prebiehaju v nasom organizme pri pohlade na MIKU alebo pri pocuvani jeho hlasu...myslim, ze by ste si hodiny chemie oblubili...je to len uhol pohladu:wink2:

Tak rozhodně by mě to bavilo tak tisíckrát víc, než s naší madam Mu(n)dlovou....

Její věk odhaduji na dobu, kdy vzniklo černé uhlí.

Proto víme tolik o jeho vzniku, ona to vše sepsala :naughty:

 

To není úhel pohledu - to je probíraná látka... rozhodně by mě to bavilo mnohem víc než karboxylové sloučeniny... :das:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy