Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To já taky... ! o.O

Fakt? :shocked: No dobrý... :wink2: Přijeď někdy do Brna... můžeš si zahrát na mistrově klavíře... :wink2:

A hlavně - PŘIHLAŠ SE NA JAMU! .... Ono je to klidně možný, že byl její prastrejda, proč ne (-:

To si zvykneš v pohodě :) Tak po dvou hodinách ;-)

 

jasné, přijedu!:)

a na JAMU se asi hlásit nebudu...to by byla naprostá šílenost:-D ta škola mi připadá hrozně nedosažitelná...už jen ten název.. uf, to je až strašidelný!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

no mna chvalabou az za 4 roky ale nemyslim si ze dovtedy sa nejak dramaticky zlepsim...:D

 

určitě jó:) já jsem teď začala odebírat takový anglický časopis - Bridge se jmenuje. tak doufám, že mi to pomůže:D a naštěstí jsme chytli dobrou učitelku, která je navíc moc sympatická, tak snad všichni projdem:-D

Link to comment
Share on other sites

jj len na maturite ich nezaujima ci mas prax a na vyske vobec..:D a ozaj ty ked chodis na gympel na jaku vysku potom chces ist??

No, to je taky pravda :boxed:

To ještě bohužel nevím :D Ale určitě to bude nějaká humanitní věda, přírodní nesnáším :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

určitě jó:) já jsem teď začala odebírat takový anglický časopis - Bridge se jmenuje. tak doufám, že mi to pomůže:D a naštěstí jsme chytli dobrou učitelku, která je navíc moc sympatická, tak snad všichni projdem:-D

:roftl: To se u nás odebírá taky - kdo chce...

Link to comment
Share on other sites

určitě jó:) já jsem teď začala odebírat takový anglický časopis - Bridge se jmenuje. tak doufám, že mi to pomůže:D a naštěstí jsme chytli dobrou učitelku, která je navíc moc sympatická, tak snad všichni projdem:-D

 

no my sme mali na zakladne takeho ucitela, ktory by po anglicky nenaucil nic aj anglicana..:D no a teraz na strednej sa nam na to po troch tyzdnoch vykaslala profka a tak ako nahradu nam dali na kazdy den v tyzdni ked mame anglinu inu profku! to teda bude....:D

Link to comment
Share on other sites

no my sme mali na zakladne takeho ucitela, ktory by po anglicky nenaucil nic aj anglicana..:D no a teraz na strednej sa nam na to po troch tyzdnoch vykaslala profka a tak ako nahradu nam dali na kazdy den v tyzdni ked mame anglinu inu profku! to teda bude....:D

 

to jste na tom podobně, jak jsme byli my. Za čtyři roky na škole jsme vystřídali asi 7 učitelů:boxed: podle toho to s náma taky vypadá.

Link to comment
Share on other sites

jasné, přijedu!:)

a na JAMU se asi hlásit nebudu...to by byla naprostá šílenost:-D ta škola mi připadá hrozně nedosažitelná...už jen ten název.. uf, to je až strašidelný!:roftl:

Přijeď! :)

Já už jsem si na jeho klavíře zahrála :)

 

Proč ne... :shocked: Já myslím, že šanci bys měla! Aspoň to zkus!

Link to comment
Share on other sites

Přijeď! :)

Já už jsem si na jeho klavíře zahrála :)

 

Proč ne... :shocked: Já myslím, že šanci bys měla! Aspoň to zkus!

 

vážně? to je veřejnosti přístupný?:o

 

možná bych to zkusila, ale třeba až příští rok. I když spíš ne. Já nevím.:-D

A ty znáš někoho, kdo chodí na JAMU?:) Jednou si myslím mluvila o nějakým Kristiánovi, co tam chodí na zpěv, ne?

Link to comment
Share on other sites

no my sme mali na zakladne takeho ucitela, ktory by po anglicky nenaucil nic aj anglicana..:D no a teraz na strednej sa nam na to po troch tyzdnoch vykaslala profka a tak ako nahradu nam dali na kazdy den v tyzdni ked mame anglinu inu profku! to teda bude....:D

Dooobrý! :roftl:

Naše učitelka zase pořádně neumí anglicky. Minulý týden jsme měli v hodině (přivedla kámoška) dva američany.

Učitelka přišla, řekla "eeeh i must..." a odešla :lmao: Beztak chtěla zamaskovat to, že neumí anglicky!

Link to comment
Share on other sites

vážně? to je veřejnosti přístupný?:o

 

možná bych to zkusila, ale třeba až příští rok. I když spíš ne. Já nevím.:-D

A ty znáš někoho, kdo chodí na JAMU?:) Jednou si myslím mluvila o nějakým Kristiánovi, co tam chodí na zpěv, ne?

Jojo, je :) V Janáčkově muzeu :D

 

jojo, ten tam chodí na muzikálovej zpěv. Já myslím, proč to nezkusit teď :)!

Link to comment
Share on other sites

Dooobrý! :roftl:

Naše učitelka zase pořádně neumí anglicky. Minulý týden jsme měli v hodině (přivedla kámoška) dva američany.

Učitelka přišla, řekla "eeeh i must..." a odešla :lmao: Beztak chtěla zamaskovat to, že neumí anglicky!

 

:D no to by som chcela vyskusat na tom co sme ho mali na zakladke...:D baby ja uz idem rano vstavam o siestej a musim sa trepat preplnenou bratislavskou mhd aj s doskou na kreslenie:furious::furious: treba sa na to psychicky pripravit...:D papa...

Link to comment
Share on other sites

Jojo, je :) V Janáčkově muzeu :D

 

jojo, ten tam chodí na muzikálovej zpěv. Já myslím, proč to nezkusit teď :)!

 

Tak se podívej jaký jsou požadavky u přijímaček, chachá:-D To bych asi nedala:)

Link to comment
Share on other sites

:D no to by som chcela vyskusat na tom co sme ho mali na zakladke...:D baby ja uz idem rano vstavam o siestej a musim sa trepat preplnenou bratislavskou mhd aj s doskou na kreslenie:furious::furious: treba sa na to psychicky pripravit...:D papa...

 

dobrou noc :)

Link to comment
Share on other sites

Já už se také pomalu odeberu. Zítra jdu k volbám! Ale ne jako volič, ale do komise!:-D Docela mám z toho strach, nikoho tam neznám..:D a budu muset být slušně oblečená. Držte mi, prosím, palce!:D

Link to comment
Share on other sites

Já už se také pomalu odeberu. Zítra jdu k volbám! Ale ne jako volič, ale do komise!:-D Docela mám z toho strach, nikoho tam neznám..:D a budu muset být slušně oblečená. Držte mi, prosím, palce!:D

Ty jdeš do volební komise :shocked::roftl: ...

Tak to držíme palce! :-) Co tam budeš dělat? :shocked:

 

Tak dobrou noc a vůbec :-) Aaahoj brzo! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:D no to by som chcela vyskusat na tom co sme ho mali na zakladke...:D baby ja uz idem rano vstavam o siestej a musim sa trepat preplnenou bratislavskou mhd aj s doskou na kreslenie:furious::furious: treba sa na to psychicky pripravit...:D papa...

Ou! Držím palce :wink2: V pátek vstávat v 6 je nelidské... :blink:

Budu na tebe myslet! Dobrou noc :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy