Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale zítra přijde škola a to už tak v pohodě nebude co... :blink:

Já už jsem momentálně ve stavu (ano, za tu poslední půl hodiny), že bych všechno rozmlátila.

 

co to tu citam:shocked:...Barunka, a co sa nedari?

 

takze este stastie, ze sme v bezpecnej vzdialenosti:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Jsem byla totálně vynervovaná, protože jsem se učila na dvě písemky a nic mi nešlo, no, už to mám naštěstí za sebou :)

Taktéž jsem zjistila, že mi chybí oblek na Halloween :sneaky2: Zjistilo se, že ho nemáme. Tak jsem si vymyslela náhradní alternativu, místo bílého obleku budu mít červený.... sice to nebude tak autentické, ale co už se dá dělat. :)

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Jsem byla totálně vynervovaná, protože jsem se učila na dvě písemky a nic mi nešlo, no, už to mám naštěstí za sebou :)

Taktéž jsem zjistila, že mi chybí oblek na Halloween :sneaky2: Zjistilo se, že ho nemáme. Tak jsem si vymyslela náhradní alternativu, místo bílého obleku budu mít červený.... sice to nebude tak autentické, ale co už se dá dělat. :)

 

vidis, ja som to hovorila, vsetko zvladnes si :thumb_yello:...pocit po tom je asi najlepsi:wink2:

 

tak budes cervena smrtka, bude to posobit optimistickejsie:naughty:

 

a kedy vyrazas?

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ja stale riesim tu objednavku dvd...:mf_rosetinted:...vzhladom na krajinu, kde sa nachadzam je to dost problem...linky, ktore su uverejnene sice funguju, ale napr. play.com neponuka na vyber slovensko ako krajinu dorucenia...inde zasa nie je verzia deluxe, pripadne to je format Blu ray...

tak co ted????...musim to dvd-cko mat cim skor, ved preboha cakat kym sa to dostane ku nam...:shocked:...nechcem si to ani predstavit...

Link to comment
Share on other sites

vidis, ja som to hovorila, vsetko zvladnes si...pocit po tom je asi najlepsi:wink2:

 

tak budes cervena smrtka, bude to posobit optimistickejsie

 

a kedy vyrazas?

Je.. to rozhodně je :wink2: Jen mě zítra zase čeká chemie :sneaky2: A ještě jsem se nezačala učit.... navíc je to písemka na alkoholy, no myslím, že v nejhorším napíšu, že tyto otázky jsou v rozprou s mým náboženským přesvědčením.... :roftl:

 

Jinak ona postava je sice smrtce podobná, ale ve skutečnosti je to Duch jazzu... yeah :naughty: Jinak učím se i jeho hlas :mf_rosetinted: Ale moc mi to nejde :-D

 

Razím v pátek... v 5 ráno už z Brna :boxed: ...

Zítra se jdou zařizovat poslední detaily 8-)

Link to comment
Share on other sites

a novinka, buduci tyzden idem prednasat na fakultu...bude to sranda:naughty:...to znamena, ze by som si mohla zacat nejaky material zhromazdovat...budu to 4 hodiny a to je dost...takze funny:naughty::wink2:

Teda teda... to není moc času na přípravu :shocked: ...

 

A co jdeš přednášet... :shocked:

 

Budu držet palce každopádně... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ja stale riesim tu objednavku dvd...:mf_rosetinted:...vzhladom na krajinu, kde sa nachadzam je to dost problem...linky, ktore su uverejnene sice funguju, ale napr. play.com neponuka na vyber slovensko ako krajinu dorucenia...inde zasa nie je verzia deluxe, pripadne to je format Blu ray...

tak co ted????...musim to dvd-cko mat cim skor, ved preboha cakat kym sa to dostane ku nam...:shocked:...nechcem si to ani predstavit...

Teď jsem ve škole, ale doma se ti podívám na nejlepší možnost, odkud to objednat.... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Je.. to rozhodně je :wink2: Jen mě zítra zase čeká chemie :sneaky2: A ještě jsem se nezačala učit.... navíc je to písemka na alkoholy, no myslím, že v nejhorším napíšu, že tyto otázky jsou v rozprou s mým náboženským přesvědčením....

 

Jinak ona postava je sice smrtce podobná, ale ve skutečnosti je to Duch jazzu... yeah :naughty: Jinak učím se i jeho hlas :mf_rosetinted: Ale moc mi to nejde :-D

 

Razím v pátek... v 5 ráno už z Brna :boxed: ...

Zítra se jdou zařizovat poslední detaily 8-)

 

:naughty:...no myslim, ze na temu alkoholy by si sa vedela pekne rozohnit...len pozor su horlave:naughty:

 

takze duch jazzu...hluboce se ospravedlnuji :-)...ale nepomozem si, posobi naozaj ako smrtka!!!!...tak drzim palce, aby si nacvicila i ten hlas...:-)

 

Barunka, pekne vsetko povybavuj a hlavne dobre docestuj...a nakolko ides?

Link to comment
Share on other sites

Teda teda... to není moc času na přípravu :shocked: ...

 

A co jdeš přednášet... :shocked:

 

Budu držet palce každopádně... :wink2:

 

vcera som si to troska sumarizovala...mala by to byt prednaska o textilnych materialoch, ktore s apouzivaju pri vyrobe pneumatik:wink2:...delenie, vlastnosti, sposob vyroby, adhezne upravy, testovanie...

no a samozrejme co to i o plazme ako novinke...:wink2:...dufam, ze som ta moc neodradila, ale podavam to uplne laicky, pre beznu verejnost to moc nie je...ja budem prednasat piatakom, ktori sa na to specializuju...takze tak...

 

no a o 2 tyzdne si dam repete, ale to uz bude ina kava - vyskumne centrum v portugalsku a english :naughty:

Link to comment
Share on other sites

dodavaju dodavaju, to mas pravdu, ale bohuzial amazon neponuka deluxe verziu:mf_rosetinted:...

 

tak, ak nadabis na nejaku inu moznost, daj mi vediet:wink2:

Aaaha... :sneaky2: Už chápu, už chápu... budu hledat :wink2: A co je v extra verzi navíc?

Link to comment
Share on other sites

:naughty:...no myslim, ze na temu alkoholy by si sa vedela pekne rozohnit...len pozor su horlave:naughty:

 

takze duch jazzu...hluboce se ospravedlnuji :-)...ale nepomozem si, posobi naozaj ako smrtka!!!!...tak drzim palce, aby si nacvicila i ten hlas...:-)

 

Barunka, pekne vsetko povybavuj a hlavne dobre docestuj...a nakolko ides?

 

:roftl: Tak to ještě vím! ... Kupodivu (-: Test jsem pěkně zprasila, ale nevadí ...

 

Já vím, vypadá děsivě, no dneska jsem zjistila, že party bude hned den poté co přijedu, takže mě její kamarádi uvidí poprvé jako takovýho magora :roftl: ... No, už to tak trochu mám.... pro správný "I-am-reaaally-creepy-look" :wink2: ...

 

Zítra mě čeká poslední vybavování ... :-) Vracím se až v sobotu 1. listopadu....

Link to comment
Share on other sites

vcera som si to troska sumarizovala...mala by to byt prednaska o textilnych materialoch, ktore s apouzivaju pri vyrobe pneumatik:wink2:...delenie, vlastnosti, sposob vyroby, adhezne upravy, testovanie...

no a samozrejme co to i o plazme ako novinke...:wink2:...dufam, ze som ta moc neodradila, ale podavam to uplne laicky, pre beznu verejnost to moc nie je...ja budem prednasat piatakom, ktori sa na to specializuju...takze tak...

 

no a o 2 tyzdne si dam repete, ale to uz bude ina kava - vyskumne centrum v portugalsku a english :naughty:

 

:shocked: Zní to komplikovaně, ale co mě děsí víc je, jestli to chápu správně, ty budeš o tomhle přednášet v angličtině? :shocked: ...

A ještě - Ty jedeš do Portugalska? (-: Teda! Kdy a jak a co? A kde? :naughty:

 

Každopádně budem držet palce na obě!!!

Link to comment
Share on other sites

Aaaha... :sneaky2: Už chápu, už chápu... budu hledat :wink2: A co je v extra verzi navíc?

 

noooooo, moc velky rozdiel asi nebude, zatial co som sa docitala, tak hlaven kvalita obalu bude ina a viac neviem...len jednoducho chce deluxe:blush-anim-cl:...cenovy rozdiel je zanedbatelny, tak preco nie...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Tak to ještě vím! ... Kupodivu (-: Test jsem pěkně zprasila, ale nevadí ...

 

Já vím, vypadá děsivě, no dneska jsem zjistila, že party bude hned den poté co přijedu, takže mě její kamarádi uvidí poprvé jako takovýho magora :roftl: ... No, už to tak trochu mám.... pro správný "I-am-reaaally-creepy-look" :wink2: ...

 

Zítra mě čeká poslední vybavování ... :-) Vracím se až v sobotu 1. listopadu....

 

:naughty:...tak to vidim na zoznamenie vo velkom style...to je ten lepsi pripad, potom ich bude cakat uz len lepsi a lepsi pohlad:thumb_yello:

 

aaaach uprimne ti zavidim, to mas riadnu dovolenku...hlavne na nic nezabudni pri vybavovani:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Zní to komplikovaně, ale co mě děsí víc je, jestli to chápu správně, ty budeš o tomhle přednášet v angličtině? :shocked: ...

A ještě - Ty jedeš do Portugalska? (-: Teda! Kdy a jak a co? A kde? :naughty:

 

Každopádně budem držet palce na obě!!!

 

ja sa citim ako na kinedryle, este mi to nedochadza:naughty:...v utorok to bude v slovencine a v portugalsku samozrejme v english:naughty:...

idem tam iba na 3 dni od 5.-7.11....takze to bude taka rychlovka, ale hodne napratana...a uz teraz sa mi tam vobec nechce...ale co uz...praca je praca...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy