Jump to content

'thirteenturningfourteensoonandallMikaobssessives' PART 5 !!!


keti

Recommended Posts

to je definitivno:wu2:

 

jao! nasla sam radnju u Kotor(u:glasses2:) dje se prodaju tregeri1:boing:

na*ebala je kad jouj ja dodjem:das:

 

mmm da...a sttttoooooooo blam?:roftl: nisi valjda nesto uradila? "neposredno" zinula,ili okrenula?:das:

 

Jaooo,stvarno?? Javi mi kad odeš u nju kakvi sve tregeri imaju :das:

 

Ma jok,nego da sam bila recimo sa drugaricom tu i pričala sa njom o njemu,a on dečko bio iza/pored mene (a ja ga nisam primetila) i sve me čuo! :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Jaooo,stvarno?? Javi mi kad odeš u nju kakvi sve tregeri imaju

 

Ma jok,nego da sam bila recimo sa drugaricom tu i pričala sa njom o njemu,a on dečko bio iza/pored mene (a ja ga nisam primetila) i sve me čuo!

ocuuuuu:das: rekla mi drugarica za nju....i da ima SVIH boja(znas sto o znaci-s v i h??:bonig:-ljubicastaaaa i crnaaa:drool:)

 

hahaha,e bilo bii...chaos:das:

 

hahahahha bem ti zemlju da ti bem zemlju kako sam se ismijala sad!:roftl: kako se glupirao na ring ring,stalno se smijao i nzm sta je to uradio s glasom 1 dio sve kroz nos pjevao:lol3:

 

e budala nasa:wub2:

 

a e! i kako mi je glupo ovo na just cant get enough "thiny girl!" "big girl" ...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ocuuuuu: rekla mi drugarica za nju....i da ima SVIH boja(znas sto o znaci-s v i h??:-ljubicastaaaa i crnaaa:ol

 

hahaha,e bilo bii...chaos:

 

hahahahha bem ti zemlju da ti bem zemlju kako sam se ismijala sad!:ro: kako se glupirao na ring ring,stalno se smijao i nzm sta je to uradio s glasom 1 dio sve kroz nos pjevao:lol

 

e budala nasa:wu

 

a e! i kako mi je glupo ovo na just cant get enough "thiny girl!" "big girl" ...:mf_rosetinted:

 

Joj što bih ja volela da imam LJUBIČASTE....*sighsighsighsigh* :wub2:

 

Jao ma znam,blesavko jedan mali,šta je sve radio te večeri u Parizu...:roftl: gig je bio nezaboravan,deffo. :wub2:

 

Ček,šta beše to "tiny girl - big girl" ??

Link to comment
Share on other sites

 

Joj što bih ja volela da imam LJUBIČASTE....*sighsighsighsigh* :wub2:

 

Jao ma znam,blesavko jedan mali,šta je sve radio te večeri u Parizu...:roftl: gig je bio nezaboravan,deffo. :wub2:

 

Ček,šta beše to "tiny girl - big girl" ??

ma one 2 lupale...znas ona deeeebela i ona serenada:naughty:

 

e da! ZNAS NA STA SAM SAD POMISLILA?!:blink:

 

kako ce je on siguno jednom pozeljeti(znas na ta misim) i tako to...i dobit ...i tako to...

 

bem ti zemlju :glasses2: ja nea da se to desi:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

ma one 2 lupale...znas ona deeeebela i ona serenada:naughty:

 

e da! ZNAS NA STA SAM SAD POMISLILA?!:k:

 

kako ce je on siguno jednom pozeljeti(znas na ta misim) i tako to...i dobit ...i tako to...

 

bem ti zemlju :gla2: ja nea da se to desi:crybaby:

 

Ahaaa,Sem i Uspavanka,što kaže moja drugarica :roftl: mrzim Serenadu :mf_rosetinted: nervira me!

 

ja sam mislila to još odavno,i znaš šta još? Mislim da je mika VEĆ TO DOBIO :mf_rosetinted:

 

 

Pa jbš ga,ne dam ni ja da se to desi,ali šta možeš kad su muškarci glupi :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

 

Ahaaa,Sem i Uspavanka,što kaže moja drugarica mrzim Serenadu nervira me!

 

ja sam mislila to još odavno,i znaš šta još? Mislim da je mika VEĆ TO DOBIO

 

 

Pa jbš ga,ne dam ni ja da se to desi,ali šta možeš kad su muškarci glupi

i mene...iako su svi mikini prijatelji i moji.."pokoću mempa":lmao:

mislis?!:shocked:

 

:shocked:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:shocked:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:shocked:

 

 

 

 

Bem ti zemlju da ti bem zemlju!:blowup:

 

a

Edited by Daniella92
Link to comment
Share on other sites

i mene...iako su svi mikini prijatelji i moji.."pokoću mempa":lmo:

mislis?!:shocked:

 

 

 

 

 

 

Bem ti zemlju da ti bem zemlju!:blowup:

 

a nije valjda...naci ti misis da on nij....nevin?:mf_rosetinted:

 

Ma jesu đavola :roftl:

 

Mislim ....:boxed:

 

Šta ti je to sa zemljom,šta nju diraš?? :roftl:

 

Jao i ja sam to jedno vreme mislila!! Ali posle rekoh,ma ne,verovatno nije...pogledaj šta sve radi sa Big Girls na sceni...samo što ne počne da ih jbe na sceni...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

 

Ma jesu đavola

 

Mislim ....

 

Šta ti je to sa zemljom,šta nju diraš??

 

Jao i ja sam to jedno vreme mislila!! Ali posle rekoh,ma ne,verovatno nije...pogledaj šta sve radi sa Big Girls na sceni...samo što ne počne da ih jbe na sceni...

 

ma jesuuu:mf_rosetinted:

 

hahaha,paaa..nzm to mi je uzrecica u zadnjih 15 dana...prosto mi je savrsena..moram nju da krivim,jer da nema nje ne bi bilo svh ovih sr*nja:naughty:

jao ja to jo mislim!:boxed:

 

pa bem ti zemlju da ti bem zemlju!:boxed:

 

 

Edited by Daniella92
Link to comment
Share on other sites

 

ma jesuuu:mf_rose

 

hahaha,paaa..nzm to mi je uzrecica u zadnjih 15 dana...prosto mi je savrsena..moram nju da krivim,jer da nema nje ne bi bilo svh ovih sr*nja:nau

jao ja to jo mislim!:boxed:

 

a tooo jes!:mf_rosetinted: stvarno to s big girls,misim...strasnooo...a 100% se po *tiiiiit* ...mislim imao je bilion prilika:mf_rosetin

pa bem ti zemlju da ti bem zemlju!:boxed:

 

 

E to ti je genijalno onda! :roftl:

 

Ček,šta ti znači ovo "100% se po *tiiit* ? Pjbao ? :roftl: jeste vala..na koncertima se baš uspali...mada,s druge strane,opet nešto nisam sigurna...ne izgleda baš kao toliki jbač...možda u stvari i izgleda...sve mi je to čudno i zbunjena sam...:blink: ali da je gej - to sigurno nije!!:mf_rosetinted:[/COL

 

 

 

Vidim da si editovala post - ..

Edited by keti
Link to comment
Share on other sites

 

E to ti je genijalno onda!

 

Ček,šta ti znači ovo "100% se po *tiiit* ? Pjbao ? jeste vala..na koncertima se baš uspali...mada,s druge strane,opet nešto nisam sigurna...ne izgleda baš kao toliki jbač...možda u stvari i izgleda...sve mi je to čudno i zbunjena sam... ali da je gej - to sigurno nije!![/COL

 

 

 

Vidim da si editovala post - ma što brate,pa nije ti rano...ja nameravam tad....

jel'da?:das:

 

 

 

da,da pjebao:glasses2:

uh i ja sam....bem ti....necu jos to da kazem:bleh:

trebali bi otvorit tred o tome,zanima me sta bi rekli svi....

a znam da 100% svi imaju neki kometar i mislljenje i da zele da znaju i razglabau o tome,al sta ce ti rec bice "JAO KAKV TRED,TO JE NJ PRIVATNOST...."bla bla bla:naughty:

 

 

kad tad???????? :roftl:

 

a da! gej nije nema sile!

Link to comment
Share on other sites

jel'da?:

 

 

 

da,da pjebao:glasses2:

uh i ja sam....bem ti....necu jos to da kazem:bleh:

trebali bi otvorit tred o tome,zanima me sta bi rekli svi....

a znam da 100% svi imaju neki kometar i mislljenje i da zele da znaju i razglabau o tome,al sta ce ti rec bice "JAO KAKV TRED,TO JE NJ PRIVATNOST...."bla bla bla:naughty:

 

:

 

 

 

kad tad???????? :roftl:

 

a da! gej nije nema sile!

 

Znam,ali šta ti vredi kad niko neće da komentariše,mislim hoće ali bi ovi glupi moderatori na ktaju verovatno zatvorili thred....a kako bi se zvao "Svi ljudi koje je Mika jbao!" ?? :roftl: znaš šta,jedna DžekVajolet,ona se više ne javlja,pisala je jednom neka sranja da je on bio sa ne znem kim,kreso ne znam koga,ja sam bila u depresiji posle čitanja toga ali je ona kasnije priznala da je sve izmislila. :sweatdrop:

 

 

Onaj ko kaže da je Mika gej - može da mi pljune pod stopala!!

Edited by keti
Link to comment
Share on other sites

 

Znam,ali šta ti vredi kad niko neće da komentariše,mislim hoće ali bi ovi glupi moderatori na ktaju verovatno zatvorili thred....a kako bi se zvao "Svi ljudi koje je Mika jbao!" ?? znaš šta,jedna DžekVajolet,ona se više ne javlja,pisala je jednom neka sranja da je on bio sa ne znem kim,kreso ne znam koga,ja sam bila u depresiji posle čitanja toga ali je ona kasnije priznala da je sve izmislila.

 

Pa oko 16. godine...samo vrrrlo oprezno,možda ćemo morati da editujemo postove jer sve ovo moja keva pročita

 

Onaj ko kaže da je Mika gej - može da mi pljune pod stopala!!

 

:roftl: Bem ti Zemlju da ti bem Zemlju!:lmao:

 

kako si luda...pa vidis...

 

e pa sto se vise ne javlja? izbacili je?

 

E CEK CE,ZAR TI NISU U KREVET OD 10?:naughty:

 

....

 

hahahahahaha:roftl: jes...i meni

 

cu on gej...smeker najveci,najjaci...:mf_rosetinted:

Edited by Daniella92
Link to comment
Share on other sites

 

:ro: Bem ti Zemlju da ti bem Zemlju!:lm:

 

kako si luda...pa vidis...

 

e pa sto se vise ne javlja? izbacili je?

 

E CEK CE,ZAR TI NISU U KREVET OD 10?:ny:

 

.... e,ma st je 16god,bre...osjecam se ko beba..ali sa/za miku,majke mi,ne bi se razmisljala:shocked:

 

hahahahahaha:r: jes...i meni

 

cu on gej...smeker najveci,najjaci...:mf_rod:

 

Ma nisu je izbacili,ona je bila glavna ovde,otprilike mozak MFC-a!! Nego se nešto ne javlja,valjda se oladila od Mike...ja sma se par puta svađala sa njom.. :mf_rosetinted: jesam ali izgleda da je tata zaboravio na kaznu :roftl:

 

Vala ne bih ni ja :shocked: pa naravno...on je tako dobar i pažljiv...ljubav :wub2:

 

Pa naravski :mf_rosetinted: samo neko da mi kaže da je gej,U ŠTA ĆU DA MU/JOJ RADIM,ima da je ugazim,da krene tuga da je vata...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

 

Ma nisu je izbacili,ona je bila glavna ovde,otprilike mozak MFC-a!! Nego se nešto ne javlja,valjda se oladila od Mike...ja sma se par puta svađala sa njom.. jesam ali izgleda da je tata zaboravio na kaznu

 

Vala ne bih ni ja pa naravno...on je tako dobar i pažljiv...ljubav

 

Pa naravski samo neko da mi kaže da je gej,U ŠTA ĆU DA MU/JOJ RADIM,ima da je ugazim,da krene tuga da je vata...

a jel'te?:blink: pa svasta...kako neko moze da se oladi od njega???

 

hahahahaha,boli te uvo :thumb_yello:

 

uh,jeste...on je cista...pure ljubav nasa:wub2:

 

hahahahah a sta ce mu koji đavo onaj trotinet?:roftl:

i najzesci mi je onaj dio "these r my truks...bla bla" kako je bio srecan .loooodak:wub2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

a jel'te?: pa svasta...kako neko moze da se oladi od njega???

 

hahahahaha,boli te uvo :th

 

uh,jeste...on je cista...pure ljubav nasa:2:

 

hahahahah a sta ce mu koji đavo onaj trotinet?:rtl:

i najzesci mi je onaj dio "these r my truks...bla bla" kako je bio srecan .loooodak:wub2:

 

 

Pa samo šabani poput nje eto ko:mf_rosetinted:

 

Toliko ga voviiiiiiiiiiimmmm....:blush-anim-cl:

 

Joj a što,meni je baš car sa tim trotinetom!! Ja sam isto LUUUDAA za trotinetima,obožavam ih,bajsove mrzim :naughty: tako da...:wub2:

Ma divan mi je sav...

 

haahah ocu bree:naughty:

 

E fala velika :roftl:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa samo šabani poput nje eto ko

 

Toliko ga voviiiiiiiiiiimmmm....

 

Joj a što,meni je baš car sa tim trotinetom!! Ja sam isto LUUUDAA za trotinetima,obožavam ih,bajsove mrzim tako da...

Ma divan mi je sav...

 

 

 

E fala velika

:roftl: bem ti zemlju ... :rolls_eyes:

 

cush troinetisti....eh.... :naughty:

 

ma skroz ste mi zanimljivi:biggrin2:

 

 

eh,odo ja:thumbdown: 1 je...a $utra u 6 na noge...doh!

 

 

e da,nema na cemu:das:

 

byeeee

 

xxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

IMPORTANT! ALL FOURPLETS PLEASE READ

 

 

You guys.....im on 48 hour mika prohbation. Im not allowed to talk, think of, or listen to mika until 2:15 friday afternoon. My friends decided i was becoming a danger to myself and others. (biting myself and screaming when i watch the dvd)

SO NO MIKA....as an experiment....for me for 48 hours. All my posters and pictures are either down or covered. I know its sad, but its "for my health" just until friday.

 

Anyway, i have alot of homework to do so i wont be on until friday probablly.

 

MARIE, YOU OWE ME A DAYDREAM GIRL! Ive been wating for it to come to start my mika free time, so if u got it, send it! it will kick off my mika-less-ness.

(which started yesterday, but i failed miserably today in spanish when i was scolded for not paying attention. What was i doing? Spelling Micheal Holbrook Penniman in sign language and searching the map on the wall of france lebanon and london. XD My teacher yelled at me and i didnt get the answer to the question they asked. And made a bad example of me like..."NINAS that dont pay attention, like our chica sammy, dont understand the lesson."

 

so anyway.......no mika for me for a few days. JUST AS AN EXPERIMENT. its been hard, REAL HARD, i tried to sneak in watching PDP during lunch on my laptop, but again i was caught by my friends and another 12 hours was slapped onto my time. Then they found me listening to mika's grace kelly in french from PDP. Another 12 hours.

 

 

so im gunna actually TRY to chill. So.......ill talk to you soon. IM GUNNA DIE! WISH ME LUCK!

 

And marie....dont think ive forgotten. IM WATHICNG YOU. no, im just kidding. hehe

Link to comment
Share on other sites

so basically, a combination of a mental health break and homework will be keeping me from MFC for 48 hours. If youd like to PM me, because i will miss stuff on the thread. Im still here for a few minutes though

 

good luck. please, please, survive--what would this place be like without sammy rae?

 

i sent your daydream in code, i hope you figured it out. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy