Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

On 9/29/2023 at 5:47 PM, Tunde Pfeffer said:

 

Szia! Igen, láttalak korábban, hogy hozzászóltál valamelyik poszthoz. Gondoltam is rá, hogy rád írok, hogy esetleg Londonba nem jössz-e, de akkor ezek szerint nem. Én még sosem voltam Mika koncerten, de most eljött a pillanat! :-)))  Láttam videókat azokról a koncertekről, nagyon jó hangulat lehetett ott (is), irigyellek! 

Biztos nagyon jó lesz a londoni, mindig különleges showkat csinál ott, otthon érzi magát ott mindig. Én vagy a berlinin, vagy a párizsin gondolkoztam, mivel mindig a párizsi Bercyben vannak a legnagyobb koncertjei, de úgy voltam vele, hogy nagyszabású shown voltam már, kis intim koncerten viszont még nem és azokról mindig szimpatikusabbak a videók, sokkal közetlenebbnek tűnik ott és olyan, mintha azokat jobban élvezné. Meg mivel csak magyarul, németül és angolul beszélek (tehát franciául és olaszul egy szót sem :lmfao:) mindenképp olyan helyre akartam menni, ahol értem végre, amiket mesél koncert közben. Londonba nehezebb kijutni, Berlinbe Bécsből pedig nem egy nagy etwas és egyébként is nagyon kíváncsi vagyok, hogy tizensok év után milyen különleges visszatéréssel készül Németországba :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
1 hour ago, ZsembesVombat said:

Engem is felírhatsz! :)

 

Bocsi, nem tudjátok, Mika nem tervez koncertet Budapest közelében?

 

Budapesti koncertekről még nincs hír, de új időpontokat még bejelentenek

 

No news of any Budapest concerts yet, but new dates are still being announced

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy