Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Elvileg a Cebrate az elsò single és Franciaotszágban, Olaszországban ěstalán még egy-kět országban ki is adtàk - kevés sikerrel. Ez persze nem meglepő. Ehhez készîtettek videot New Yorkban, de měg nem mutatták be. Most mâr persze rájöttek, bogy ez nem a legjobb választás, így Angliâban az Origin of Love lesz az 1. single. Ehhez is elkészült már a video.

valószínűleg 3 hetet csúszik majd a lemez kiadàsa egyébként.

Link to comment
Share on other sites

Én is szeretnék menni, de még elég távoli ez a november. Szerintetek gyorsan fogynak majd a jegyek? Csak azért kérdem, hogy mennyi gondolkodási időm van.:teehee:

 

A legnagyobb kérdés nálam a szállás, nagyon nincs pénzem most arra, hogy 1 éjszakára foglaljak szállást Bécsben, viszont 5-6-nál előbb nem indul vonat vissza. Szerintetek ki lehet bekkelni szállás nélkül? Többször voltam Bécsben, imádom, szeretem, de eléggé "alvós" város, az éjszakai élet nem igazán olyan, mint Pesten.

 

No, elnézést, hogy bombázlak Titeket a kérdéseimmel.:blush-anim-cl:

 

Két éve nekünk is kérdéses volt a szállás,de mi már profik vagyunk,tudjuk a megoldást:D van egy szuperjó éjszakai busz,mi azzal mentünk párszor végállomástól végállomásig:D éjszaka a PU nincs nyitva,vmikor 4 körül nyit,mi az első vonattal hazajöttünk.

Link to comment
Share on other sites

Elvileg a Cebrate az elsò single és Franciaotszágban, Olaszországban ěstalán még egy-kět országban ki is adtàk - kevés sikerrel. Ez persze nem meglepő. Ehhez készîtettek videot New Yorkban, de měg nem mutatták be. Most mâr persze rájöttek, bogy ez nem a legjobb választás, így Angliâban az Origin of Love lesz az 1. single. Ehhez is elkészült már a video.

valószínűleg 3 hetet csúszik majd a lemez kiadàsa egyébként.

 

Oh, a Celebrate volt az első single? :shocked: Erről valahogy lemaradtam. A dalt meghallgattam, hááát.... nekem nem igazán jött be. Akkor ezek szerint inkább az Origin of love-val akarnak robbantani... hmm... ez is érdekes választás. De mondjuk nekem eddig (meglepő módon) a Make you happy jött be az összes közül. A helyükben lehet, hogy kockáztatnék. Én az Originben sem látok óriási potenciákat, de majd meglátjuk. Nehezen lehet szerintem kikalkulálni, melyik dal lesz tutisiker és melyik nem.

 

Azt lehet tudni, miért csúszik az album megjelenése?

Link to comment
Share on other sites

Két éve nekünk is kérdéses volt a szállás,de mi már profik vagyunk,tudjuk a megoldást:D van egy szuperjó éjszakai busz,mi azzal mentünk párszor végállomástól végállomásig:D éjszaka a PU nincs nyitva,vmikor 4 körül nyit,mi az első vonattal hazajöttünk.

 

Az éjszakai busz jó ötlet. Kösz a tippet!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Sziasztok!

 

Én is tervezem hogy megyek megint!!! Lehet hogy hülye kérdés, de most nov. 4-én vagy 5-én lesz a koncert??? Mert egyszer ez van kiírva, máskor az :S

 

Sziasztok!

 

Biztos 5-én lesz, én már vettem jegyet és azon 5-e van. Egyébként azért néztem fel ide ennyi idő után, hogy van-e esetleg valaki, aki tervezi, hogy jön? (És nincs fent a facebook csoportban, ahol már felvetettük a témát.)

 

Kriszti te hogyan és kikkel tervezed, hogy mész? Csak mert én tuti megyek, de egyenlőre úgy tűnik egyedül, mert ketten is biztosra mondták, hogy tudnak jönni velem de lemondták... :( Mindenesetre a jegyem már megvan és ha más nem én komolyan kimegyek tök egyedül :D Mikáért megéri :wub2:

 

De persze azért jobb lenne csapatban menni :wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

 

Biztos 5-én lesz, én már vettem jegyet és azon 5-e van. Egyébként azért néztem fel ide ennyi idő után, hogy van-e esetleg valaki, aki tervezi, hogy jön? (És nincs fent a facebook csoportban, ahol már felvetettük a témát.)

 

Kriszti te hogyan és kikkel tervezed, hogy mész? Csak mert én tuti megyek, de egyenlőre úgy tűnik egyedül, mert ketten is biztosra mondták, hogy tudnak jönni velem de lemondták... :( Mindenesetre a jegyem már megvan és ha más nem én komolyan kimegyek tök egyedül :D Mikáért megéri :wub2:

 

De persze azért jobb lenne csapatban menni :wink2:

 

szia Dóri!

 

írtam neked üzenetet!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Sziasztok, nem tudom, mennyire vagytok itt még aktívak, de ha már idetaláltam, akkor csatlakoznék én is ahhoz az első listához :)

Miután kábé három héttel ezelőtt 6 nap alatt sikerült végighallgatnom Mika egész diszkográfiáját, jó érzés volt felfedezni, hogy vannak ezen a fórumon más magyarok is : D Shame on me hogy csak most találtam rá erre az elképesztő srácra, de pótolom, amit csak lehet ;)

Link to comment
Share on other sites

Szia Nóra!

Régen elég sok magyar volt a fórumon, de mostmár inkább csak akkor látogatnak ide, ha a közelben koncertezik - azaz nem gyakran.:teehee:

Mindig jó új magyar rajongót felfedezni:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Én pedig örülök, hogy felfedeztem ezt a fórumot :)) És akkor mostantól megpróbálom gazdagítani az aktív magyarok csekély számát :D Bár bevallom, kicsit ijesztő egy ekkora, nyüzsgő fandomba csöppenni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kriszti, köszönöm az üdvözlést! :huglove:

Most olvastam, hogy jön Szigetre és mivel épp lyukas órám van, jobb híján anyut hívtam fel a hírrel :') mindenképp megyek, meg akartam venni a TOOL-ot de akkor inkább egy Sziget napijegy lesz abból a pénzből :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Kriszti, köszönöm az üdvözlést! :huglove:

Most olvastam, hogy jön Szigetre és mivel épp lyukas órám van, jobb híján anyut hívtam fel a hírrel :') mindenképp megyek, meg akartam venni a TOOL-ot de akkor inkább egy Sziget napijegy lesz abból a pénzből :biggrin2:

 

De jó!!! :thumb_yello: 2 éve is remek show-t adott, én annyira örülök h jön, mert én se Ausztriába nem voltam novemberben, se a Balaton Sound-on, úgyhogy már rég nem láttam!!!

Link to comment
Share on other sites

De jó!!! :thumb_yello: 2 éve is remek show-t adott, én annyira örülök h jön, mert én se Ausztriába nem voltam novemberben, se a Balaton Sound-on, úgyhogy már rég nem láttam!!!

 

Én meg még sajnos soha, ami miatt rendesen átkozom is magamat xd de nem baj, most bepótolom! :t:naughty:humb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Én meg még sajnos soha, ami miatt rendesen átkozom is magamat xd de nem baj, most bepótolom! :t:naughty:humb_yello:

 

 

Na akkor biztosan hatalmas élmény lesz neked! Nagyon jó csapat jött össze a múltkor is. A 8 óra várakozás szinte semminek tűnt.

 

Ja igen, amúgy rám számíthattok a korai helyfoglalásban az első sorban :D

Link to comment
Share on other sites

Na akkor biztosan hatalmas élmény lesz neked! Nagyon jó csapat jött össze a múltkor is. A 8 óra várakozás szinte semminek tűnt.

 

Ja igen, amúgy rám számíthattok a korai helyfoglalásban az első sorban :D

 

Az utóbbi két hónapban vagy tonnányi élő fellépést néztem meg arra gondolva, hogy nekem ezt az embert látnom kell élőben, erre tessék! :biggrin2:

Jó lenne majd minél több emberrel találkozni ott, mert bár szerencsére pesti vagyok, nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz kivel mennem :doh:

Link to comment
Share on other sites

Az utóbbi két hónapban vagy tonnányi élő fellépést néztem meg arra gondolva, hogy nekem ezt az embert látnom kell élőben, erre tessék! :biggrin2:

Jó lenne majd minél több emberrel találkozni ott, mert bár szerencsére pesti vagyok, nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz kivel mennem :doh:

 

Én gyulai vagyok és szintén egyedül megyek :) Általában így van, lassan megszokom :D De aztán az első fél órában belefut az ember a többi rajongóba és lesz társasága :)

 

Suzie, Pucsesz, többiek, ha jártok még erre, remélem jöttök! :)

Link to comment
Share on other sites

Én gyulai vagyok és szintén egyedül megyek :) Általában így van, lassan megszokom :D De aztán az első fél órában belefut az ember a többi rajongóba és lesz társasága :)

 

Suzie, Pucsesz, többiek, ha jártok még erre, remélem jöttök! :)

 

Végül is a lényeg, hogy ott már nem leszünk egyedül :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok:)

Én is megyek természetesen,nagyon jó lesz:))

Képzeljétek..barátnőm egy ismerősén keresztül kb minden koncertre,fesztiválra ingyen szerez jegyeket és most ez az ismerőse megkérte, hogy segítsen neki és ő fog vizet hordani meg ilyeneket egy csomó fellépőnek.Remélem Mikához bejutok valahogy:D:D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok:)

Én is megyek természetesen,nagyon jó lesz:))

Képzeljétek..barátnőm egy ismerősén keresztül kb minden koncertre,fesztiválra ingyen szerez jegyeket és most ez az ismerőse megkérte, hogy segítsen neki és ő fog vizet hordani meg ilyeneket egy csomó fellépőnek.Remélem Mikához bejutok valahogy:D:D

 

Ez remek! Ingyen jegy és még énekelned sem kell az idétlen "kórusban"...:naughty:

 

Valószínűleg én is megyek a Szigetre.A legjobb az lenne, ha egy napon és színpadon lennének a Blurrel. Úgy abszolút megérné a jegy ára.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy