Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da da Tatjana, Tanja, Tasa Taska,koji godnadimak vam odgovara :D :D :D

pa evo me, malo mi je trebalo vremena da vas andjemm, ali sad sam tu i sprema za akciju xD

 

koje godiste ste ljudi?? da pokusam da stvorim kakvu takvu lsiku o vama ?? :D :D

Link to comment
Share on other sites

da da Tatjana' date=' Tanja, Tasa Taska,koji godnadimak vam odgovara :D :D :D

pa evo me, malo mi je trebalo vremena da vas andjemm, ali sad sam tu i sprema za akciju xD

 

koje godiste ste ljudi?? da pokusam da stvorim kakvu takvu lsiku o vama ?? :D :D[/quote']

 

Ovde ces dobiti verovatno jos jedan!:wink2:

 

A što se godišta tiče...ima nas raznih. a ja se sad osećam jakoooooo matoro kad vidim tvoje :boxed:

Vedrana i ja smo '82.

Link to comment
Share on other sites

jao ja sam mislila da ste neka decica xDxD

izvinjavam se :))

 

ma sta matore' date=' ne pricaj gluposti :D :D

iz novog sada ste???

evo ako hocte nepotreban faq, ja sam rodjena u novom sadu, mada sad zivim u bg-u xDxD[/quote']

 

Ja sam iz NS-a, a iz BG-a vas ima dosta. Vedrana, Keti, njena mama Shine... Al upoznaces vec sve u hodu. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

naravno da volim Gublera, msm ko ne?? tako je micaaaa, skoro da ga volim kao Miku xD

ma da, uzas...pocinjem da kriziram, a sad sam evo zaglavila an ovom forumu, koji je, moram priznati 692 puta zanimljiviji od knjiga koje moram da predjem, ali valjda ce sve biti ok, samo da prodje taj 30. jun i onda SLOBODA naredna 3 meseca xD

e jel imate fejsbukove??? xD

Link to comment
Share on other sites

naravno da volim Gublera' date=' msm ko ne?? tako je micaaaa, skoro da ga volim kao Miku xD

ma da, uzas...pocinjem da kriziram, a sad sam evo zaglavila an ovom forumu, koji je, moram priznati 692 puta zanimljiviji od knjiga koje moram da predjem, ali valjda ce sve biti ok, samo da prodje taj 30. jun i onda SLOBODA naredna 3 meseca xD

e jel imate fejsbukove??? xD[/quote']

 

 

Imamo! I dodaćemo te ako glasaš za Katju!

Yup...ucena! Al stvarno je njena slika najbolja!

 

Odeš na "attend" ovde http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1098661806#!/event.php?eid=127544060594841

 

I onda "like" na ovu sličku! http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1098661806#!/photo.php?pid=1371036&id=1144666895&subject=127544060594841&ref=mf

 

 

Ja sam stvarno pogrešila profesiju!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

molekularnu biologiju :)

 

elooooo

sha se polazhe? je l te hvata frka? :]

i ja sad upisujem' date=' opet..

engleski! ejmin!

ima svi na forumu da nam drzhe fige oko 29og, i 30og!

a ivona predvodnik pozitivnog razmishljanja :']

Link to comment
Share on other sites

naravno da volim Gublera' date=' msm ko ne?? tako je micaaaa, skoro da ga volim kao Miku xD

ma da, uzas...pocinjem da kriziram, a sad sam evo zaglavila an ovom forumu, koji je, moram priznati 692 puta zanimljiviji od knjiga koje moram da predjem, ali valjda ce sve biti ok, samo da prodje taj 30. jun i onda SLOBODA naredna 3 meseca xD

e jel imate fejsbukove??? xD[/quote']

jeste, secer:blush-anim-cl:

 

jes jes ovaj forum zna da bude jako zarazan, a naaaarocito kad ima da se uci:naughty:

 

 

of skroz, taman da i ti lajkujes Kat za hosta, cek samo da nadjem link.

Link to comment
Share on other sites

molekularnu biologiju :)

jaoooj' date=' super, i ja sam u nekom (davnom) momentu o tome razmisljala! sta se polaze biologija i hemija? kakva je navala ovih dana na taj smer?

Imamo! I dodaćemo te ako glasaš za Katju!

Yup...ucena! Al stvarno je njena slika najbolja!

 

Odeš na "attend" ovde http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1098661806#!/event.php?eid=127544060594841

 

I onda "like" na ovu sličku! http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1098661806#!/photo.php?pid=1371036&id=1144666895&subject=127544060594841&ref=mf

 

 

Ja sam stvarno pogrešila profesiju!:biggrin2:

Ivona brzi gonzales, najbrzii mis na celom internetu:naughty::thumb_yello:

 

I još jednom se pokazalo kako veeeeeliki umovi slično razmišljaju

yesss :D

Link to comment
Share on other sites

naravno da cu da glasam :D :D :D

jao bogme trese, mada mislila sam da ce biti gore, al ok, snalazim se xD

pa samo biologiju polazemo, ali bukvalno sve iz sve 4 godine prirodnog smera, tako da ima poprilicno, al bice valjda dobro :))

lajkovala

fenomenalna je slika :))

sad cu da kazem svim joim drugarima da likeuju xD

Link to comment
Share on other sites

naravno da cu da glasam :D :D :D

jao bogme trese' date=' mada mislila sam da ce biti gore, al ok, snalazim se xD

pa samo biologiju polazemo, ali bukvalno sve iz sve 4 godine prirodnog smera, tako da ima poprilicno, al bice valjda dobro :))

lajkovala

fenomenalna je slika :))

sad cu da kazem svim joim drugarima da likeuju xD[/quote']

 

E onda si zvanicno nasa!:wink2:

Reci svima...ako vec nisu glasali za onu (piiiiiiiiiiiiip - ovde ide neka Katjina rec), koja otvara fake profile i obecava ljudima (sladoled?) ne bi li glasali za nju. Ne znamo je, al je kolektivno ne volimo!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

cituckala sam malo po prethodnim postovima pa sam primetila da iam neko takav

sram da ih bude!!!!!!

 

Nemoj da čitaš, pobeći ćeš...

 

Čovek se jako opusti, kad je ovako prikriven...i konta da to niko ne čita. A s obzirom da nas ti tri godine nisi našla, izgleda da smo se dobro sakrivali...:wink2:

 

Daj link da te dodamo na face-u, pa ga posle obrisi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy