Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

ajojjj, pa ako ce ti to biti jedina cetvorka, mozda ce ti dozvoliti da odgovaras za 5...ili da ti poklone na nastavnickom vecu:naughty: u davna vremena, kad sam ja isla u skolu :naughty: kad je jedna ocena u pitanju uvek je nesto moglo da se iskombinuje, razredna namoli prof. ili se on sam sazali :naughty: ili te pita za 5 (celo gradivo:aah:) al bas gre'ota jedna cetvorka!

 

Hhahaa, bilo bi lepo da mi to bude jedina četvorka :roftl: ali imaću valjda 4 četvorke, ako sve bude po planu.. a ako mi zaključi 5 iz geosa imaću 3 četvorke. Uopšte ne moram da budem 5.oo, niti želim, niti mogu, jer je to u ovoj školi nemoguće sem ako nisi rođen za učenje / mnogo voliš da učiš :naughty:

Ali me je iznervirala jer nije htela ni pola boda da mi da, a bila sam više napisala od dosta njih koji su dobili 5, plus je počela da mi priča o eukaliptusima kojih u savanama nema.... toliko o njenoj genijalnosti :thumbdown:

 

Rekla je da može da se popravi ocena u petak, ali ja ne znam da li da je popravljam. Šta ako me opet bude zeznula za tako neku glupost?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rekla je da može da se popravi ocena u petak, ali ja ne znam da li da je popravljam. Šta ako me opet bude zeznula za tako neku glupost?!

 

Ako ti je cetvorka zagarankovana pokusaj!

Keti nemoj da se nerviras, na nepravdu ces tek nailaziti! Tebi je 0.5 izmakla petica...meni za tri boda cela godina! Glavu gore..A ona je samo dokazala koliki je necovek!

Link to comment
Share on other sites

pa dobro onda Keti, za jednu ocenu gore-dole ti se ne menja prosek bas previse, ali kada si vec ucila, dakle treba samo da obnovis gradivo, sto da ne odgovaras? Nista ne gubis. Eventualno koji zivac.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

pa dobro onda Keti, za jednu ocenu gore-dole ti se ne menja prosek bas previse, ali kada si vec ucila, dakle treba samo da obnovis gradivo, sto da ne odgovaras? Nista ne gubis. Eventualno koji zivac.:mf_rosetinted:

 

A živci su i onako precenjeni...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

i to delija:roftl: ili da ne kazem ono kako ih partizanovci nazvase gaylija :lmfao:

 

 

 

Hehehe, to garant pise neki rodoljub...:bleh:

ih sto si neka...antirodoljubna :bleh:

Edited by Vedrana
Link to comment
Share on other sites

i to delija:roftl: ili da ne kazem ono kako ih partizanovci nazvase gaylija :lmfao:

 

zezaj, zezaj...promecu ja u crno-belo:naughty: (crni marker je cudo, jes malo vise posla, ali...vredece), on ustvari i ne zna da mu crvena ocajno stoji :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Naš je!

:naughty:

101297911.jpg

:wink2:

 

i to delija:roftl: ili da ne kazem ono kako ih partizanovci nazvase gaylija :lmfao:

 

 

VOŠA leeeeeeeeeee, VOŠA leeeeeeee, VOŠA leeee-oleeeee-oleeeeeee

 

Hej, hej, Vojvodino volimo te mi...hej, hej, Vojvodino naša ljubavi!

Moje je srce crveno-belo, jer je to boja ljubavi...

Link to comment
Share on other sites

VOŠA leeeeeeeeeee, VOŠA leeeeeeee, VOŠA leeee-oleeeee-oleeeeeee

 

Hej, hej, Vojvodino volimo te mi...hej, hej, Vojvodino naša ljubavi!

Moje je srce crveno-belo, jer je to boja ljubavi...

 

:roftl::roftl::roftl:

Jaoj sto si luda...:aah:

 

Ali...Imam i ja jednu...Radnicki, novi sampion, pevamo radnicki novi sampion a mi (crveno-beli :naughty:) djavoli zajedno s'njim!!!! :naughty:

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

Naš je!

:naughty:

101297911.jpg

:wink2:

 

VOŠA leeeeeeeeeee, VOŠA leeeeeeee, VOŠA leeee-oleeeee-oleeeeeee

 

Hej, hej, Vojvodino volimo te mi...hej, hej, Vojvodino naša ljubavi!

Moje je srce crveno-belo, jer je to boja ljubavi...

 

Slažem se, crveno-belo je i moja kombinacija, mada mu ni druge ne stoje loše:wub2:

Link to comment
Share on other sites

VOŠA leeeeeeeeeee, VOŠA leeeeeeee, VOŠA leeee-oleeeee-oleeeeeee

 

Hej, hej, Vojvodino volimo te mi...hej, hej, Vojvodino naša ljubavi!

Moje je srce crveno-belo, jer je to boja ljubavi...

 

:roftl: da nije bilo ovog nastavka ispod bila bi bas zabrinuta sta ti je!:shocked::blink::boxed:

 

nikad cula :dunno: ni jednu navijacku pesmu ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Jaoj sto si luda...:aah:

 

Da li si ti htela da vidiš one MIkine slike na kojima liči na Italijana?:teehee:

Ev, našla sam ih:

 

pekjgh.jpg

17th.jpg

g0u.jpg

17th2.jpg

ape0.jpg

 

Šta misliš? Nisu baš sve loše, ali mi se odevna kombinacija ne sviđa.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Da li si ti htela da vidiš one MIkine slike na kojima liči na Italijana?:teehee:

Ev, našla sam ih:

 

pekjgh.jpg

17th.jpg

g0u.jpg

17th2.jpg

ape0.jpg

 

Šta misliš? Nisu baš sve loše, ali mi se odevna kombinacija ne sviđa.:aah:

 

aaaahhhhhh, hvala vam...:huglove:

cipele:aah:, dzemper:aah:

Ali mi je i dalje kjut:wub2:

I pored cipelica i dzempera:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Jaoj sto si luda...:aah:

 

Da li si ti htela da vidiš one MIkine slike na kojima liči na Italijana?:teehee:

Ev, našla sam ih:

 

pekjgh.jpg

17th.jpg

g0u.jpg

17th2.jpg

ape0.jpg

 

Šta misliš? Nisu baš sve loše, ali mi se odevna kombinacija ne sviđa.:aah:

 

YaaaaY??Where?When?Why didn't i've seen it before?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hey, Guys!

 

Listen, I need a bit of your help: I've got a little project and it's going pretty bad. Would you like to contribute to this: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=23496 :biggrin2:

 

Thanks a lot!

Hey Bianka, I'm sorry but I'm one completely unartistic (and that's probably not even a word:naughty:) person, I don't even participate in similar projects for Mika coz I simply have no idea what to do, so I'm sorry I have nothing to contribute for that project :dunno: Lovely idea though! :thumb_yello:

YaaaaY??Where?When?Why didn't i've seen it before?:biggrin2:

can't remember exactly, but loooong time ago, sometime between LICM and TBWKTM...some fashion event I think...cute, but sweater should have been a bit bigger.

Link to comment
Share on other sites

evo neki radijski intervju, od juce, sa Mikom

ne znam gde je prvi deo, moram da idem, nisam ga ni preslusala...ali izgleda da je rekao da se vidja s nekim :dunno: ne i s kim naravno..

 

A šta su svi poludeli sada, kao da on to nije i ranije govorio da seviđa s nekim, pa je singl, i sve tako u krug poslednjih godinu dana.

To me strašno podseća na našu Mariju Šerifović koja je pred svoj kocert ovde u Beogradu davala opširne intervjue o svom "andjelu", da bi pre neki dan u Blicu osvanula informacija kako je raskinula trogodišnju (???) vezu s tim tipom jer joj je posao preči (kao ide da završi svoj album na engleskom).

Ma, šio mi ga Đura.:roftl::naughty:

Verujem da Mika ima nekoga ili neku, i da je sve to moguće, ali i on je majstor reklame.:aah:

Link to comment
Share on other sites

A šta su svi poludeli sada, kao da on to nije i ranije govorio da seviđa s nekim, pa je singl, i sve tako u krug poslednjih godinu dana.

To me strašno podseća na našu Mariju Šerifović koja je pred svoj kocert ovde u Beogradu davala opširne intervjue o svom "andjelu", da bi pre neki dan u Blicu osvanula informacija kako je raskinula trogodišnju (???) vezu s tim tipom jer joj je posao preči (kao ide da završi svoj album na engleskom).

Ma, šio mi ga Đura.:roftl::naughty:

Verujem da Mika ima nekoga ili neku, i da je sve to moguće, ali i on je majstor reklame.:aah:

 

upravo! :dunno:

 

 

 

:roftl: otkad to nisam čula

Link to comment
Share on other sites

upravo! :dunno:

 

 

 

:roftl: otkad to nisam čula

 

E pa Vedranče, mi stariji pamtimo takve izraze.:naughty:

Btw, Darkove slike na Završnoj izložbi DKCa su prelepe.:wub2:

Mislila sam da ćete vi možda doći da se upoznamo sve tri, ali slaba vajda.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy