Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Ne bih ja govorila u ime Srbije...nego u ime nas sa Ex-yu thread-a...

 

Neki text, a u potpisu....Good Ex-yu girls?

mhmh ne znam, meni je u redu da bude bas Srbija. Ali moze i ex yu. Ja sam za dogovor :biggrin2:

Zato sam i pitala sta ustvari zelimo da uopste porucimo, pa onda mozemo mozgati kako da to i formulisemo.

Jaoj Boze , da :doh:

 

sta? :blink: ja i dalje ne razumem, jos svoj "jao da" momenat nemam po ovom pitanju :roftl:

 

Keti, meni to isto sve super super zvuci, nigde niko iznerviran meni ne deluje, a ton kojim je receno...ja bih to pripisala umoru i ostalim nepovoljnim okolnostima u tom momentu.

 

 

Jaoj Boze ponovo cemo ga videti!:wub2:To me bas cini srecnom.:blush-anim-cl:

 

Ja gledam jurovizznn! Go Milan! :yay: Jos mi se svidjaju Belgija i Nemacka. Nisu ni Rusi losi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Totalno sam forgat Ex Yu devojke! Na tom sam mislila :thumb_yello:

 

aaa aha, ma to je u redu, ali ipak je on gost u nasoj zemlji...dogovoricemo se u svakom slucaju...meni je i jedno i drugo ok:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

kuc kuc :D

 

Hellooooo Dani! Kako si?

aaa aha, ma to je u redu, ali ipak je on gost u nasoj zemlji...dogovoricemo se u svakom slucaju...meni je i jedno i drugo ok:thumb_yello:

 

U tom slucaju je najbolje odraditi dva :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

mhmh ne znam, meni je u redu da bude bas Srbija. Ali moze i ex yu. Ja sam za dogovor :biggrin2:

Zato sam i pitala sta ustvari zelimo da uopste porucimo, pa onda mozemo mozgati kako da to i formulisemo.

 

Keti, meni to isto sve super super zvuci, nigde niko iznerviran meni ne deluje, a ton kojim je receno...ja bih to pripisala umoru i ostalim nepovoljnim okolnostima u tom momentu.

.

 

Meni je isto bolje da bude samo Serbia. Ipak je u SRBIJI... ne negde drugde.:thumb_yello:

 

 

Pa dobroo, jeste verovatno si u pravu..:wink2:

 

Ja sam baš zadovoljna evrovizijskom pobednicom!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2: Podseća me na Lily Alen...

 

Nije loše, mada me malo nervira :huh: ko su drugi i treći? Ova Duška VL ništa ne reče :sneaky2: mi 13. :tears:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš zadovoljna evrovizijskom pobednicom!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2: Podseća me na Lily Alen...

i ja, skroz! bilo je tih komenatara, mada mene ne, mene podseca na Kate Nash, a bilo je i tih komentara:naughty: a ja bassss volim Kate Nash:blush-anim-cl:

Nemacka mi je bas ok.

ali i Francuska...ale ale aleee :groovy:

meni su oni Francuzi vise izgledali da bi trebali na otvaranju sv. prvenstva u J. Africi da nastupe:mf_rosetinted:

Meni je isto bolje da bude samo Serbia. Ipak je u SRBIJI... ne negde drugde.:thumb_yello:

 

 

 

Nije loše, mada me malo nervira :huh: ko su drugi i treći? Ova Duška VL ništa ne reče :sneaky2: mi 13. :tears:

ona je samo neke tehnicke detalje pricala, sto se mene tice smorila je i jos je pogresno izgovarala!

Valjda su 2. i 3. Turska i Rumunija, Turci su mi bili super ali vise bih volela da je Belgija umesto Rumunije.

volela bih da smo mi bolje prosli :sad:

Link to comment
Share on other sites

ona je samo neke tehnicke detalje pricala, sto se mene tice smorila je i jos je pogresno izgovarala!

Valjda su 2. i 3. Turska i Rumunija, Turci su mi bili super ali vise bih volela da je Belgija umesto Rumunije.

volela bih da smo mi bolje prosli :sad:

 

Turci su bili extraaa, drago mi je što su tako dobro prošli :punk: Ne znam zašto je Ukrajina prilično loše prošla... Devojka je sasvim sama izašla tamo na scenu, i otpevala da se smrzneš...ali da, pesma nije komercijalna!

 

Ja sam očekivala da uđemo u top 5 :boxed:

Link to comment
Share on other sites

ja sam ocekivala u prvih deset! pih! dobro, ajd opet nije tako lose...

 

 

btw, verovatno ste videli danas je Mika tvitovao kako seta po Istanbulu pre koncerta, pa mislim da kad bude kod nas prvo ce malo da seta po BGu i onda cu ja da naletim na njega i taman cemo predvece zajedno za NS :biggrin2: Izgleda da ne samo da sam zaspala pred racunarom nego sam vec pocela i da sanjam.:naughty:

 

Kazu da je u Turskoj pricao, one uobicajene njegove recenice izmedju pesama, na turskom! Najbolje ce biti ako Kat pobedi i bude njegov host (btw je li postavila sliku za lajkovanje, ja nisam jos videla!?:blink:) i on je zamoli da ga nauci par reci i izadje Mika i kaze "Bok Novi Sad" :roftl::roftl::roftl:

 

Znas kako, Kat, ako tako bude ti kazi da ne znas da govoris srpski i predlozi mene za uciteljicu! :das::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ooh but son't you be sad!! Just because a damn teacher said that doesn't mean she's right:wink2: actually teachers are wrong most of the time:aah: like my mum said... :naughty:

 

:huglove: and I can't wait to meet you too!!!!!!!!:biggrin2::huglove:

 

maybe...I hated that teacher:aah:

You're really kind,and I love you all:huglove:

Link to comment
Share on other sites

aaa aha, ma to je u redu, ali ipak je on gost u nasoj zemlji...dogovoricemo se u svakom slucaju...meni je i jedno i drugo ok:thumb_yello:

 

Trebalo bi da bude Serbia and Ex Yu IMO:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

maybe...I hated that teacher:aah:

You're really kind,and I love you all:huglove:

 

 

Oh I believe :aah:

Awww sweety I love you too!:wub2::huglove:

:flowers2:

 

 

btw: Who is this guy?:blink::lmfao:

 

Mitch hewer, Maxxie from Skins:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Kastriraću geografičarku :shocked::mf_rosetinted::tears:

 

jaoj pa sta ti je radila i to sad na kraju godine sram je bilo!?:sneaky2: btw sta radite iz geografije, kada sam ja bila kao ti, radili smo SR Jugoslaviju :boxed: ja sam kao i volela geografiju ali to je bilo uuuzzasno dosadno:aah:

Link to comment
Share on other sites

jaoj pa sta ti je radila i to sad na kraju godine sram je bilo!?:sneaky2: btw sta radite iz geografije, kada sam ja bila kao ti, radili smo SR Jugoslaviju :boxed: ja sam kao i volela geografiju ali to je bilo uuuzzasno dosadno:aah:

 

Imali smo kontrolni i ja sam bila UBEĐENA da ću dobiti 5, dobro jedno pitanje sam malo bila omanula ali je to ipak trebalo da bude 6.5 od 7 poena. I ona meni da 4!!!! Zašto? Zato što sam napisala da se savane prostiru u južnom tropskom pojasu, a nisam precizirala da se nalaze u Južnoj Americi, Africi itd. A pored toga sam napisala i šta ih odlikuje, i kakva je klima tamo, i kakvo je rastinje. I ona slepica nije htela da mi prizna taj odgovor, koji obuhvata i te kontinente!!!:shocked::shocked: ja joj kažem, pa profesorka to se podrazumeva da se tu prostiru, ovim odgovorom sam sve obuhvatila ( a još i u knjizi piše), i ona ne, nisi precizirala. Ja kažem, pa dobro možete valjda makar pola boda da mi date, ipak mi je odgovor tačan (a pola boda mi falilo za 5), i ona neće. Kaže, nisi mi napisala nešto o eukaliptusima. :eek: ja je gledam, kakvi eukaliptusi, nema eukaliptusa u savani :blink: i ona tu krene nešto da mi zakera...i ja p*pizdim, samo sam se okrenula i rekla:"Ma, ZABORAVITE".

 

I sad će da mi zaključi 4 iz proklete geografije i da mi upropasti prosek.

Link to comment
Share on other sites

ajojjj, pa ako ce ti to biti jedina cetvorka, mozda ce ti dozvoliti da odgovaras za 5...ili da ti poklone na nastavnickom vecu:naughty: u davna vremena, kad sam ja isla u skolu :naughty: kad je jedna ocena u pitanju uvek je nesto moglo da se iskombinuje, razredna namoli prof. ili se on sam sazali :naughty: ili te pita za 5 (celo gradivo:aah:) al bas gre'ota jedna cetvorka!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy