Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onda, ne smemo vas više ostaviti same, ni slučajno:naughty:

 

:shun: :shun:

Verujem da i Šaki deli moje smajlije... :shun:

 

(sad moraš da nam okačiš neku lepu sliku ovde! kao spontano i sve će biti u redu...)

Link to comment
Share on other sites

caosss, evo za laku noc...:pinkbow:

mika006.jpg

 

si850400614xfr6.jpg

 

mika502.jpg

ahh, srce moje, ne tuci tako ludo :fangurl:

 

 

 

jedva cekam kraj njegove turneje samo da bi nabacio koje kilo, bas je jaako tanjusan sada:blink:

1PxW4dh6IWjgF-5FGk5aTw.jpg

 

 

 

i evo malo i iz :das: kategorije:naughty:

 

ikx7mzP7n3qBT-1fJtydyQ.jpg

 

KP8Vnlj99n6wxy-40f-XQg.jpg

 

zZjjb_hIMh-j87WEFgOtQw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, sve je to tačno, ali ni traga ni glasa od njega samog o Exitu (bez obzira što je izgubio mobilni i to), a evo sada tvituje i iz Rumunije i Rusije, i svi sa MFC a to pozdravljaju i raduju se.

Mislim da je njegov nastup bio odličan, ali je pao u senku zbog ostalih mnogo agresivnijih osoba. Pa proverite samo Lenine tvitove i šta mu je rekla n aerodromu. Da je neko od nas džonjao na beogradskom airportu sa korpom cveća svi bi rekli da smo napadne.:aah:

 

Šta mu je rekla na aerodromu? Opet ja s pitanjima...:bleh:

Ja ne znam, Bojana, što vi to sve toliko primate k srcu... Možda to, na neki čudan način, i imponuje čoveku, kad zna da neko ko ga uopšte ne poznaje, zbog njega spava na aerodromu, samo da bi mu uručio cveće... Ali ne verujem da tu osobu on smatra normalnom. Ok mi je onda da takvim pacijentima i pokloni malo više pažnje. Jel se sećate kakva je frka ispala jednom, kad je Mika preko reda, prišao devojci u kolicima i popričao s njom, dao joj autogram, šta li? Ovde su se debate vodile da li je ta devojka zaslužila taj autogram, ili ga je dobila samo zbog kolica!?!:mf_rosetinted:(U to koliko ovde ima pacijenata i kako nije sve tako ružičasto kako se čini, smo se uverili davno) Po meni je ova puno veći invalid od te devojke...

Meni je sasvim ok da se seća moje ogrlice :biggrin2::biggrin2::biggrin2: i da smo ostavile utisak vernih, ali NORMALNIH fanova, koji ne prelaze rampu i ne vuku ga za rukav.

 

 

 

P.S. Ko je Albert?

Edited by Ina
Link to comment
Share on other sites

Šta mu je rekla na aerodromu? Opet ja s pitanjima...:bleh:

Ja ne znam, Bojana, što vi to sve toliko primate k srcu... Možda to, na neki čudan način, i imponuje čoveku, kad zna da neko ko ga uopšte ne poznaje, zbog njega spava na aerodromu, samo da bi mu uručio cveće... Ali ne verujem da tu osobu on smatra normalnom. Ok mi je onda da takvim pacijentima i pokloni malo više pažnje. Jel se sećate kakva je frka ispala jednom, kad je Mika preko reda, prišao devojci u kolicima i popričao s njom, dao joj autogram, šta li? Ovde su se debate vodile da li je ta devojka zaslužila taj autogram, ili ga je dobila samo zbog kolica!?!(U to koliko ovde ima pacijenata i kako nije sve tako ružičasto kako se čini, smo se uverili davno) Po meni je ova puno veći invalid od te devojke...

Meni je sasvim ok da se seća moje ogrlice i da smo ostavile utisak vernih, ali NORMALNIH fanova, koji ne prelaze rampu i ne vuku ga za rukav.

 

 

 

P.S. Ko je Albert?

 

pa prema njenom izvestaju, nista narocito - pitala ga je li zna ko je ona, on rekao da zna, dala mu poklone za njega, setru, brata...i ne znam jos koga sve bese, pa se on tu iscudjavao kako ima za sve poklone, slikali se i to je to...ne znam sta je bilo u ostalim prilikama kada su se sreli, valjda ga je tri puta videla :dunno:

 

jao da, rekao je nema slikanja i ni sa kim nije hteo da se slika, a zamisli sa devojkom u kolicima jeste...sram ga bilo, kakva neprincipijelnost :rolls_eyes:

 

...jer mika sam mornar ja..pii piiii:biggrin2:

lithu7.jpg

lithu16.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa prema njenom izvestaju, nista narocito - pitala ga je li zna ko je ona, on rekao da zna, dala mu poklone za njega, setru, brata...i ne znam jos koga sve bese, pa se on tu iscudjavao kako ima za sve poklone, slikali se i to je to...ne znam sta je bilo u ostalim prilikama kada su se sreli, valjda ga je tri puta videla :dunno:

 

jao da, rekao je nema slikanja i ni sa kim nije hteo da se slika, a zamisli sa devojkom u kolicima jeste...sram ga bilo, kakva neprincipijelnost :rolls_eyes:

 

...jer mika sam mornar ja..pii piiii:biggrin2:

lithu7.jpg

lithu16.jpg

Pa valjda aerodrom,navatala ga je na Crvenom Trgu i na koncertu posle, to bi bilo to,mislim... :dunno:

jaooo cooool! :boing:

 

 

ja sam to uvek pevala kao ''tuuu tuuuuuuuu''! :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda aerodrom' date='navatala ga je na Crvenom Trgu i na koncertu posle, to bi bilo to,mislim... :dunno:

jaooo cooool! :boing:

 

 

ja sam to uvek pevala kao ''tuuu tuuuuuuuu''! :teehee:[/quote']

 

aaa, pa ne znam to ostalo, cekam da gospodja napise ostatak izvestaja...pa da ga neko prevede:naughty:

 

ee, da bice da je tuu tuuuuu, nisam odavno gledala crtani :naughty:pitala jos i brata on mi rekao prrr brrrrrr :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

aaa, pa ne znam to ostalo, cekam da gospodja napise ostatak izvestaja...pa da ga neko prevede:naughty:

 

ee, da bice da je tuu tuuuuu, nisam odavno gledala crtani :naughty:pitala jos i brata on mi rekao prrr brrrrrr :lmfao:

 

za aerodrom nisam sigurna, ali za Trg znam da je tvitovala...ili su to moje ruke u mom fantomskom sećanju....:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Šta mu je rekla na aerodromu? Opet ja s pitanjima...:bleh:

Ja ne znam, Bojana, što vi to sve toliko primate k srcu... Možda to, na neki čudan način, i imponuje čoveku, kad zna da neko ko ga uopšte ne poznaje, zbog njega spava na aerodromu, samo da bi mu uručio cveće... Ali ne verujem da tu osobu on smatra normalnom. Ok mi je onda da takvim pacijentima i pokloni malo više pažnje. Jel se sećate kakva je frka ispala jednom, kad je Mika preko reda, prišao devojci u kolicima i popričao s njom, dao joj autogram, šta li? Ovde su se debate vodile da li je ta devojka zaslužila taj autogram, ili ga je dobila samo zbog kolica!?!:mf_rosetinted:(U to koliko ovde ima pacijenata i kako nije sve tako ružičasto kako se čini, smo se uverili davno) Po meni je ova puno veći invalid od te devojke...

Meni je sasvim ok da se seća moje ogrlice :biggrin2::biggrin2::biggrin2: i da smo ostavile utisak vernih, ali NORMALNIH fanova, koji ne prelaze rampu i ne vuku ga za rukav.

 

 

 

P.S. Ko je Albert?

 

Mislim Ivona da nas dve definitivno nismo iz istog filma.:mf_rosetinted: Pogledajte razočarenje naših rumunskih suseda u vezi s njegovim ponašanjem tamo. Ne znam šta se tačno desilo, ali ispada da su veoma oštećene, kao i Čehinje.:mf_rosetinted:

A što se tiče vašeg poklona, vi mislite da je potpuno normalno da se toga seća.:mf_rosetinted:

Ne znam zašto bi se to automatski podrazumevalo:dunno:

Ja ga nikada nisam pitala da li se seća šta smo mu sve poklonile u Berlinu i Hamburgu. Jednostavno, ljudi su različiti.:mf_rosetinted::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Mislim Ivona da nas dve definitivno nismo iz istog filma.:mf_rosetinted: Pogledajte razočarenje naših rumunskih suseda u vezi s njegovim ponašanjem tamo. Ne znam šta se tačno desilo, ali ispada da su veoma oštećene, kao i Čehinje.:mf_rosetinted:

A što se tiče vašeg poklona, vi mislite da je potpuno normalno da se toga seća.:mf_rosetinted:

Ne znam zašto bi se to automatski podrazumevalo:dunno:

Ja ga nikada nisam pitala da li se seća šta smo mu sve poklonile u Berlinu i Hamburgu. Jednostavno, ljudi su različiti.:mf_rosetinted::mf_rosetinted:

 

Htedoh reći da sasvim sam zadovoljna time... To je puno više nego što sam očekivala. Pri tom ga nisam pitala da li se seća, već je on to sam rekao...

Dakle to mi je sasvim (i više nego dovoljno) da budem sretna... kako njegovim nastupom na Exitu, tako i time šta smo dobili od njega. Pa se ne nerviram da li je i ako je neko dobio više...

Link to comment
Share on other sites

Htedoh reći da sasvim sam zadovoljna time... To je puno više nego što sam očekivala. Pri tom ga nisam pitala da li se seća, već je on to sam rekao...

Dakle to mi je sasvim (i više nego dovoljno) da budem sretna... kako njegovim nastupom na Exitu, tako i time šta smo dobili od njega. Pa se ne nerviram da li je i ako je neko dobio više...

 

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Mikina jedina obaveza ja da izadje na binu i odradi svirku što bolje može.Ostalo je sve samo njegova dobra volja i plus. A to što je on navikao ljude na m&g, pa kad se zalomi da ga ne bude...

Link to comment
Share on other sites

Mikina jedina obaveza ja da izadje na binu i odradi svirku što bolje može.Ostalo je sve samo njegova dobra volja i plus. A to što je on navikao ljude na m&g' date=' pa kad se zalomi da ga ne bude...[/quote']

 

...bude belaja! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Mikina jedina obaveza ja da izadje na binu i odradi svirku što bolje može.Ostalo je sve samo njegova dobra volja i plus. A to što je on navikao ljude na m&g' date=' pa kad se zalomi da ga ne bude...[/quote']

 

:thumb_yello::thumb_yello:

mada bez m&g...ajoj...tako budesh blizu,a o5 bez prilike da ga..malo smorish:aah:

:teehee:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=pMzRssRsgMg&feature=related

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=i-HvlHeHZOw&feature=related

 

 

Zaista sam oduševljena kako su ruski mediji propratili Mikin nastup.

Evo nekoliko priloga i divnog intervjua ko razume ruski, veoma pametnog.:wub2:

Vidi se koliko je bio srećan.:wub2: Mi samo možemo da se učimo od njih.:biggrin2: Tako se to radi, a naši nisu nikoga od učesnika intervjuisali niti su napravili bilo kakav prilog na TV, osim nekoliko intervjua za Radio B92 (ne sa njim) i valjda njegovim kratkim intervjuom za radio Yellow Cab.

Ponovo sam gledala video snimke sa Exita i videla koliko je bilo dobro i atmosfera sjajna. Ali....to nije dovoljno.:wink2:

Edited by Shine
Link to comment
Share on other sites

ja nazalost ne znam ruski dalje od haraso i spasiba..i ja tebja ljubju:naughty:...i ja ne panjimaju:naughty:(kako god se to sve pisalo)..a mozda je neko od nasih i trazio intervju, pa nije dobio, i u Rumuniji je odbio,a i Lena kaze u Rusiji je dao samo taj NRJ, a da je intervju za MTV odbio :dunno:

 

 

Zao mi Szigeta, tako blizu...a meni tako daleko. Eh. Dobro. Sta sad. Dva puta ove godine, malo li je.

Link to comment
Share on other sites

ja nazalost ne znam ruski dalje od haraso i spasiba..i ja tebja ljubju:naughty:...i ja ne panjimaju:naughty:(kako god se to sve pisalo)..a mozda je neko od nasih i trazio intervju, pa nije dobio, i u Rumuniji je odbio,a i Lena kaze u Rusiji je dao samo taj NRJ, a da je intervju za MTV odbio :dunno:

 

 

Zao mi Szigeta, tako blizu...a meni tako daleko. Eh. Dobro. Sta sad. Dva puta ove godine, malo li je.

 

Pa jeste, ni mi nismo očekivale 3 koncerta u jednoj godini. Još da smo bile u Beču...:aah:

Možda je i to u pitanju, ko zna, ali su tamo medijski pokrili njegov nastup što se vidi iz ona druga dva videa i očito mu ukazali veliku čast.:wink2: Dalje, koncert je pušten na radiju, i to je sigurno napravljen takav ugovor.

Rekla bih da je njemu stalo do ruskog tržišta, možda i i iz nekih privatnih razloga (profesorka i to :naughty:).

Primetila sam da našim medijima veoma malo muzičara želi da da intervju: dosada Enrike, Sting, Geta, Leonard Koen, Dajana Krul....u poslednje vreme. Neki dođoše i odoše, nismo ni znali da su bili (npr. Tokio Hotel, Dylan, Elton John, da ne pominjem Madonu).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy