Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hello everybody :bye:

 

ma biće više views, polako tek smo na 13. strani:thumb_yello:

 

Ivona i ja smo takodje isle na NM, bilo je ok, ali u suštini je ponuda jaaako tanka, naši muzeji su...nepostojeći :sad: ili drže eksponate po nekim podrumčinama :blink:

 

Bilo bi lepo da se vidimo pre Exita, ali ja sad ne znam kako to da uklopimo, kad očigledno Keti je sad baš udarnički period u školi, a kada njoj popusti ostalima će da bude ispitni rok. :dunno:

 

Jeste videli što su ove devojke iz Portugala organizovale za njihov koncert? Zlatna srca (dobro, to je bilo u dogovoru sa organizatorima koncerta) i onaj veliki platneni baner - hvala za ovu zlatnu noć ili tako nekako. Baš lepo.

 

A koje su to italijan stajl slike?!:shocked: Je te nisam videla :shocked:

Link to comment
Share on other sites

aaaaa! :doh: da, da znam te slike, i meni se svidjaju samo mu jeste džemperak nekako kratak bio:blink:

 

izgleda da sam ja jedina koja nije toliko obratila paznju na look:naughty:....ja sam samo zevala u glavu-i jos uvek to radim:naughty::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ivona i ja smo takodje isle na NM, bilo je ok, ali u suštini je ponuda jaaako tanka, naši muzeji su...nepostojeći :sad: ili drže eksponate po nekim podrumčinama :blink:

 

 

 

Jeste videli što su ove devojke iz Portugala organizovale za njihov koncert? Zlatna srca (dobro, to je bilo u dogovoru sa organizatorima koncerta) i onaj veliki platneni baner - hvala za ovu zlatnu noć ili tako nekako. Baš lepo.

 

Meni sinoć uopšte nije bilo loše...

Ponuda sasvim ok, mada...činjenica je da sam od BG-a očekivala više...ali nisam ni razočarana.

 

Ja nisam videla ta srca...aj mi daj link...

Link to comment
Share on other sites

pa nisam se ni ja razočarala...jer sam prethodno pročitala šta je u ponudi:roftl:

 

ali jeste, svejedno je bilo vrlo fino!

 

evo baner

32467_391165263180_689253180_4207301_5420606_n.jpg

 

a srca možeš da vidiš na ovom snimku, trebalo je da ih podignu kad počne WAG...ali su greškom svi digli kad je počela Rain :naughty: kažu da je on bio baš iznenadjen i oduševljen:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

a srca možeš da vidiš na ovom snimku, trebalo je da ih podignu kad počne WAG...ali su greškom svi digli kad je počela Rain :naughty: kažu da je on bio baš iznenadjen i oduševljen:blush-anim-cl:

 

Jaooo super ideja... Ali, ko je to finansirao?

Btw...malcice falsira, ili mi se cini?

Link to comment
Share on other sites

ne znam za falširanje da ocenim...

 

ideju za srca su predložili organizatoru koncerta kojima se to dopalo i oni su onda napravili srca i delili na ulazu, a baner su se same devojke sa mfc organizovale... a wonka i jos zboravih tačno ko, su mu ostavili i u hotelu korpu sa slatkišima:wub2:

Link to comment
Share on other sites

ne znam za falširanje da ocenim...

 

ideju za srca su predložili organizatoru koncerta kojima se to dopalo i oni su onda napravili srca i delili na ulazu, a baner su se same devojke sa mfc organizovale... a wonka i jos zboravih tačno ko, su mu ostavili i u hotelu korpu sa slatkišima:wub2:

 

Aaaaaa, divna ideja... Eto, šaljite korpe sa slatkišima na moju adresu...odsešće kod mene!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Jel ti bese ides na aerobik???:wink2:

 

Cccc partibrejkeru! Devojci je valjda dozvoljeno da sanjari!?:mf_rosetinted:

 

Al...činjenica je, da od nas koji jedu očima, čitav život gladnih i debelih...nikad neće ispasti twiggy!:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Cccc partibrejkeru! Devojci je valjda dozvoljeno da sanjari!?:mf_rosetinted:

 

Al...činjenica je, da od nas koji jedu očima, čitav život gladnih i debelih...nikad neće ispasti twiggy!:boxed:

 

nista tog dana ti je valja dozvoljen presedan od aerobika:thumb_yello:...jos samo nam reci sta sve da stavimo pa da ti uzitak bude veci! Ta korpa ce tebi, a za Miku sl put kada dodje:wink2:!

Link to comment
Share on other sites

nista tog dana ti je valja dozvoljen presedan od aerobika:thumb_yello:...jos samo nam reci sta sve da stavimo pa da ti uzitak bude veci! Ta korpa ce tebi, a za Miku sl put kada dodje:wink2:!

 

Eh, sad je kasno...kad si mi već sipala so na ranu...:crybaby:

 

Odoh, na ručak...da utopim tugu...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Eh, sad je kasno...kad si mi već sipala so na ranu...:crybaby:

 

Odoh, na ručak...da utopim tugu...:biggrin2:

 

:roftl::roftl::roftl:...Ludo pozitivna!

Eeeeeeeeeeee a gde ti je solidarnost!? Od danas sam na dijeti:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

pa nisam se ni ja razočarala...jer sam prethodno pročitala šta je u ponudi:roftl:

 

ali jeste, svejedno je bilo vrlo fino!

 

evo baner

32467_391165263180_689253180_4207301_5420606_n.jpg

 

a srca možeš da vidiš na ovom snimku, trebalo je da ih podignu kad počne WAG...ali su greškom svi digli kad je počela Rain :naughty: kažu da je on bio baš iznenadjen i oduševljen:blush-anim-cl:

 

 

A, to je lepo, ali oni imaju logistiku i pare i plus to je bio solo gig za razliku od njegovog festivalskog nastupa ovde. Mi jedino da skupimo pare za korpu cveća, slatkiša ili šampanjac, i ostavimo mu u back stageu, why not?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

hello everybody

 

ma biće više views, polako tek smo na 13. strani

 

Ivona i ja smo takodje isle na NM, bilo je ok, ali u suštini je ponuda jaaako tanka, naši muzeji su...nepostojeći :sad: ili drže eksponate po nekim podrumčinama

 

Bilo bi lepo da se vidimo pre Exita, ali ja sad ne znam kako to da uklopimo, kad očigledno Keti je sad baš udarnički period u školi, a kada njoj popusti ostalima će da bude ispitni rok.

 

Pa ne znam, ona će malo da odahne krajem maja,dok završi ove godišnje testove, a i ja. I meni je druga polovina juna frka, ali mogli bismo ipak neki vikend?:wink2:

A što se NM tiče, Keti je išla, a ja nisam ove godine mogla, ali slažem se da je ponuda prilično siromašna, a glavni nam muzeji ne rade: Narodni i MSU na Ušću:lmfao:

 

Jeste videli što su ove devojke iz Portugala organizovale za njihov koncert? Zlatna srca (dobro, to je bilo u dogovoru sa organizatorima koncerta) i onaj veliki platneni baner - hvala za ovu zlatnu noć ili tako nekako. Baš lepo.

 

A koje su to italijan stajl slike?!:shocked: Je te nisam videla :shocked:

 

Ma bilo je tu slika sa bradicom i u nekom mačo fazonu, pokušaću ponovo da nekako da ih pronađem, slala je to Keti na Gasmic nebrojeno puta, ali sada nam je propao foto buket sa starim slikama.:boxed:

 

aaaaa! :doh: da, da znam te slike, i meni se svidjaju samo mu jeste džemperak nekako kratak bio:blink:

 

:naughty::thumb_yello:

 

Baš vala, prekratak. I one zlatne cipelice:sneaky2:

 

 

Bojana, imate li link za snimak iz kog je taj preeeedivni gif u vašem potpisu?

 

A to sam dobila na poklon od jedne devojke sa MFCa koja mi je to izvukla iz nekog njegovog videa, meni su pokvareni zvučnici i ništa ne slušam dok se ne poprave, a i ne gledam.:aah:

Link to comment
Share on other sites

A, to je lepo, ali oni imaju logistiku i pare i plus to je bio solo gig za razliku od njegovog festivalskog nastupa ovde. Mi jedino da skupimo pare za korpu cveća, slatkiša ili šampanjac, i ostavimo mu u back stageu, why not?:roftl:

 

ja sve mozgam da i mi nešto uradimo na Exitu, ali ništa jos pametno nisam skontala :dunno: razmišljala sam isto o nekom natpisu koji bi okačili preko one barijere za publiku, pošto će mfc, razume se, da drži prvi red :biggrin2: mislila sam da to ne bi bilo skupo da se napravi, mada ne znam, mozda i bi :dunno: a ne znam ni da li bi on to skontao sa bine :blink: a mislila sam i o slatkišima, ali prvo ne znam ni jedan tradicionalni srpski slatkiš :blink: (ali ne mora ni da bude) i ne znam da se ne istopi, biće vrućinčina... ali sam se pića setila, mada ne znam ni to koliko košta, ali kontam da podelimo na nas koliko će biti bilo bi podnošljivo - znate one viljamovke što bude i cela kruška u flaši? Meni je to baš extra zanimljivo :biggrin2:

 

ostali? da čujemo predloge!:biggrin2:

 

Osmeh u tom gifu mu je preeeedivan! Ne mogu da prestanem da ga gledam :wub2:

Link to comment
Share on other sites

je li neko od vas gledao film ili trejler za "S.r pski. fil m"?:shocked::shocked::shocked:

(razmaci i tačkice da ne iskočimo nekome u pretrazi:naughty:)

 

jbte, samo ne znam kako su onakvi glumci pristali na ono:shocked: i ajde i nek prave i najmorbidniji mogući film, možda je i to neka umetnost :mf_rosetinted: ali zašto, za ime sveta, zašto takav naziv?!?! Malo nam je stvarno svih mogućih sranja, pa neka se i ta bolest nazvana filmom, za koju je de Sad mala beba, zove srpskim! :mad3:

 

Zar ne bi trebalo neka državna institucija da reaguje, tj. zar nije trebala pre nego što je film pušten u javnost...to je degradacija i kaljanje ugleda i časti jednog naroda, sa kojim film ama baš nikakve veze nema...kao da sad neko napravi septičku jamu i nazove je npr. mojim vlastitim imenom i prezimenom! Je li to sme da se radi?:blink: A utoliko gore što je ovde u pitanju ceo narod!

 

A onakva bolesna ideja može, ja sam ubedjena samo nekome psihički duboko poremećenom pasti na pamet, tako da ja predlažem da se taj scenarista podhitno na psihijatrijsku evaluaciju pošalje!

 

Ali mora se priznati, onaj Ser gej T. je mogo dobar glumac, mnogo.

 

I da se ogradim :blush-anim-cl: svi ovi moji utisci su bazirani na odgledanom trejleru i na tome što sam pričitala da se dešava na kraju filma... od čega su ljudi povraćali i kolabirali na projekcijama za distributere u Kanu. Jedan je jadan nos polomio jer se srušio usput u pokušaju da napusti salu.

Link to comment
Share on other sites

Ali mora se priznati, onaj Ser gej T. je mogo dobar glumac, mnogo.

 

:naughty::naughty::naughty:

 

Ja nisam gledala...Sto??? Zar je toliko krvoprolice??? Ja vec 2 dana gledam "Clash Of The Titans" i nikako da ga odgledam(posebno mi je interesantan posto igram igricu "Titan Quest":biggrin2:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy