Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

:naughty::naughty::naughty:

 

Ja nisam gledala...Sto??? Zar je toliko krvoprolice??? Ja vec 2 dana gledam "Clash Of The Titans" i nikako da ga odgledam(posebno mi je interesantan posto igram igricu "Titan Quest":biggrin2:)

 

ma da je prosto krvoproliće ni pola muke (da, to sam rekla, prosto krvoproliće i ni pola muke:aah::aah::aah:) UMOBOLNOST najgore vrste!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sve mozgam da i mi nešto uradimo na Exitu, ali ništa jos pametno nisam skontala :dunno: razmišljala sam isto o nekom natpisu koji bi okačili preko one barijere za publiku, pošto će mfc, razume se, da drži prvi red :biggrin2: mislila sam da to ne bi bilo skupo da se napravi, mada ne znam, mozda i bi :dunno: a ne znam ni da li bi on to skontao sa bine :blink: a mislila sam i o slatkišima, ali prvo ne znam ni jedan tradicionalni srpski slatkiš :blink: (ali ne mora ni da bude) i ne znam da se ne istopi, biće vrućinčina... ali sam se pića setila, mada ne znam ni to koliko košta, ali kontam da podelimo na nas koliko će biti bilo bi podnošljivo - znate one viljamovke što bude i cela kruška u flaši? Meni je to baš extra zanimljivo :biggrin2:

 

ostali? da čujemo predloge!:biggrin2:

 

Ništa od hrane se ne može uneti na Exit...tako da ostaje samo da mu negde isporučimo, a ne verujem baš da će na sva zvona govoriti gde je odseo.

 

Što se banera tiče ja mogu da se raspitam. Na običnom papiru ne bi izašlo mnogo...par stotina dinara...a znam i gde bismo mogli da odštampamo najpovoljnije.

 

Druga varijanta za koju ja znam je na onom impregniranom platnu...i nas je za MAKETIME jedan izasao 4500 din...dimenzija kao na ovoj slici.http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1098661806#!/photo.php?pid=31185709&op=1&o=global&view=global&subj=1098661806&id=1098661806

E sad, valjda postoji i neka varijanta na obicnom platnu....

 

 

Ali mora se priznati, onaj Ser gej T. je mogo dobar glumac, mnogo.

 

I da se ogradim :blush-anim-cl: svi ovi moji utisci su bazirani na odgledanom trejleru i na tome što sam pričitala da se dešava na kraju filma... od čega su ljudi povraćali i kolabirali na projekcijama za distributere u Kanu. Jedan je jadan nos polomio jer se srušio usput u pokušaju da napusti salu.

 

Juuuu, ja za to nisam ni čula... Odoh sad da istražim...

 

A o Sergeju nemam ni jednu lepu reč! Meni je on običan ljigavac...

Link to comment
Share on other sites

Ništa od hrane se ne može uneti na Exit...tako da ostaje samo da mu negde isporučimo, a ne verujem baš da će na sva zvona govoriti gde je odseo.

 

Što se banera tiče ja mogu da se raspitam. Na običnom papiru ne bi izašlo mnogo...par stotina dinara...a znam i gde bismo mogli da odštampamo najpovoljnije.

 

Druga varijanta za koju ja znam je na onom impregniranom platnu...i nas je za MAKETIME jedan izasao 4500 din...dimenzija kao na ovoj slici.http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1098661806#!/photo.php?pid=31185709&op=1&o=global&view=global&subj=1098661806&id=1098661806

E sad, valjda postoji i neka varijanta na obicnom platnu....

 

 

 

 

Juuuu, ja za to nisam ni čula... Odoh sad da istražim...

 

A o Sergeju nemam ni jednu lepu reč! Meni je on običan ljigavac...

 

dobro od hrane ne može, ali viljamovka?!:biggrin2:

 

jbte, pa šta da jedemo čitav dan na tvrdjavi kad zauzmemo busiju pred binom?! beeeeeezvezeee! thumbs down!

 

4500 hiljade je mnogo, onda eventualno da se raspitamo kakvu jeftinu varijantu imaju, najobičnije platno i print, samo jedno veče da izdrži:mf_rosetinted:

 

A što to toliko ne voleš Serđa? Nisam ni ja fan, ali jeste vanredno dobar glumac.

Link to comment
Share on other sites

dobro od hrane ne može, ali viljamovka?!:biggrin2:

 

jbte, pa šta da jedemo čitav dan na tvrdjavi kad zauzmemo busiju pred binom?! beeeeeezvezeee! thumbs down!

 

4500 hiljade je mnogo, onda eventualno da se raspitamo kakvu jeftinu varijantu imaju, najobičnije platno i print, samo jedno veče da izdrži:mf_rosetinted:

 

A što to toliko ne voleš Serđa? Nisam ni ja fan, ali jeste vanredno dobar glumac.

 

Apsolutno nista ne moze da se unosi...ni flasirana voda, kao ni na Mikin koncert. Poenta je da sve tamo kupis...logicno...:boxed:

 

Ali, ako ti je za utehu, necemo cekicati ceo dan, jer se ulaz na Exit otvara tek oko 17-18h!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hmh...odgledala trailer, i iskreno, po tvojoj prici spremila sam se i za puno gore...

Al, kad kazes da ljudi povracaju...

Kritike su mu dobre...ako se ljudi koji gledaju takve stvari mogu smatrati relevantnim...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nista ne moze da se unosi...ni flasirana voda, kao ni na Mikin koncert. Poenta je da sve tamo kupis...logicno...:boxed:

 

Ali, ako ti je za utehu, necemo cekicati ceo dan, jer se ulaz na Exit otvara tek oko 17-18h!:biggrin2:

derikože, kao i svugde:sneaky2: pa kako onda da mu damo viljamovku sa kruškom u flaši ZA IME SVETA!?!:crybaby::roftl:

Hmh...odgledala trailer, i iskreno, po tvojoj prici spremila sam se i za puno gore...

Al, kad kazes da ljudi povracaju...

Kritike su mu dobre...ako se ljudi koji gledaju takve stvari mogu smatrati relevantnim...:boxed:

 

pa ne znam...želuci nam nisu isto baždareni :naughty: meni je baš baš strašan, a naajstrašniji mi je taj kraj :yikes: još samo to samo čitala:boxed:

 

čitam negde scenarista kaže kako je bi potreban takav "udarac u stomak" da bi se "prenela neka ideja" koja jbte ideja se prenosi silovanjem novorodjenčeta do smrti?!?! Osim da je dotični gospodin zreo za psihoterapi!!!

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam...želuci nam nisu isto baždareni :naughty: meni je baš baš strašan, a naajstrašniji mi je taj kraj :yikes: još samo to samo čitala:boxed:

 

čitam negde scenarista kaže kako je bi potreban takav "udarac u stomak" da bi se "prenela neka ideja" koja jbte ideja se prenosi silovanjem novorodjenčeta do smrti?!?! Osim da je dotični gospodin zreo za psihoterapi!!!

 

Ok, sad sam skontala da sam gledala light verziju trailera...ima i noviji...

 

A nisam procitala to sta je na kraju...:boxed::boxed::boxed:

Daj mi link...na mail...

Link to comment
Share on other sites

Ok, sad sam skontala da sam gledala light verziju trailera...ima i noviji...

 

A nisam procitala to sta je na kraju...:boxed::boxed::boxed:

Daj mi link...na mail...

 

imam samo za necenzurisani trejler, nije neka naročito velika razlika u odnosu na taj restricted, a kraj nisam gledala, samo čitala u komentarima ljudi... ne znam gde ima niti bih to u životu gledala :mad3:

Link to comment
Share on other sites

Pa sad me zanima o čemu se radi...jer sam skontala da mu je ona krvava u stvari žena!:naughty:

 

ufff, više ni minut neću da razmišljam o tome :aah: ojjj bolje da idem na spavanjac, rano ustajem, a vikelri su mi još na glavi :naughty: da, rešila sam sutra da doskočim kiši! Ukovrdžaću se sama, pa mi niiiiišta ne može!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ufff, više ni minut neću da razmišljam o tome :aah: ojjj bolje da idem na spavanjac, rano ustajem, a vikelri su mi još na glavi :naughty: da, rešila sam sutra da doskočim kiši! Ukovrdžaću se sama, pa mi niiiiišta ne može!:naughty:

 

Pametno!

Ja nemam viklere...

Odoh i ja...sutra ustajem pre 6...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Vedrana...sledeći put kad se setiš nekog sličnog filma (pod "sličan" mislim na sve od Dosijea X pa nadalje), budi srce pa nemoj to da podeliš s nama...:mf_rosetinted:

 

Sati sna: 1-2

Broj koliko sam puta ustala da proverim šta to šuška...: 3

 

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Laku noć ciko, lepo spavaj :bye:

 

Jaoj, dobro je sto ovo nisam videla sinoc ne bi mi bilo do spavanja:biggrin2:...Sve lepsa do lepse slike:wub2:!

Kada smo kod filmova jel gledao neko triler "The M achinist"?...ne volim trilere ali mi je ovaj mnogoo dobar(iz 2004 god a ocena mu je i dalje preko 7)

Link to comment
Share on other sites

Vedrana...sledeći put kad se setiš nekog sličnog filma (pod "sličan" mislim na sve od Dosijea X pa nadalje), budi srce pa nemoj to da podeliš s nama...

 

Sati sna: 1-2

Broj koliko sam puta ustala da proverim šta to šuška...: 3

:shocked:

 

:roftl::roftl::roftl:

 

sorryyyyy! od sada komentarisem samo komedije! i romanticne komedije! :blush-anim-cl:

Kada smo kod filmova jel gledao neko triler "The M achinist"?...ne volim trilere ali mi je ovaj mnogoo dobar(iz 2004 god a ocena mu je i dalje preko 7)

ja nisam...ali ja basss retko gledam filmove vec nekoliko godina..ne znam sto:blink:

aaw guys!am I the only one,who don't speak english here?

Hello! :bye: Welcome! :biggrin2:

Actually you are the only one who does speak English here:naughty: so far :teehee:

 

Ina and I were in Vienna in march too, but I don't remember you!:aah: Or maybe I do, but I don't know it's you:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ivona, sad tek videh u koliko sati je tvoj post napisan! Pa da ne ides na net ne bi morala pre 6 ustati :bleh: Je li stvarno i kada tako rano ustajes zvirnes na net pre nego krenes?:blink:

 

Piše 4:58, ali je ustvari bilo 5:58...

A da, koliko god rano da moram da ustanem, više mi znači 20 min uz jutarnju kafu (koja se pije pred računarom), nego 20 min duze spavanja...

Bez toga ne mogu sočiva da uguram u oči...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy