Jump to content

What are you supposed to be doing?


Mika Mad

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ei.:roftl: Igasuguste muude asjadega, aga mitte Take that'iga.:naughty:

 

Nojah :roftl: Ma mäletan nende coverit laulust "how deep is your love" ai kui traagiliseks ma seda videot siis pidasin :naughty:

 

Õõh.. ma sõin liiga palju sibulat ja süda on NII paha. imelik on olla:/ sibul on ju super kasulik.. aga miks mul nii kahtlane olla on ..:/

Link to comment
Share on other sites

Nojah :roftl: Ma mäletan nende coverit laulust "how deep is your love" ai kui traagiliseks ma seda videot siis pidasin :naughty:

 

Õõh.. ma sõin liiga palju sibulat ja süda on NII paha. imelik on olla:/ sibul on ju super kasulik.. aga miks mul nii kahtlane olla on ..:/

 

Ma vist isegi olen seda how deep is your love ka kuulnud, aga vöibolla ei ole ka. Kuidas sa sibulat saad süüa? See on niiii röve asi mu meelest.

Üks mu söber küsis mu käest praegu mingit head laulu ja ma soovitasin talle lollipop'i.

Ta oli nii et " Ooookei, mida sa peale Mika veel kuulad? " Ma vastasin et Mikat.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ma vist isegi olen seda how deep is your love ka kuulnud, aga vöibolla ei ole ka. Kuidas sa sibulat saad süüa? See on niiii röve asi mu meelest.

Üks mu söber küsis mu käest praegu mingit head laulu ja ma soovitasin talle lollipop'i.

Ta oli nii et " Ooookei, mida sa peale Mika veel kuulad? " Ma vastasin et Mikat.:roftl:

 

Sibul on NIIIIII hea ju?? Küüslauk ka njämma :)

Heh :roftl: talle ei meeldi Mika? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Sibul on NIIIIII hea ju?? Küüslauk ka njämma :)

Heh :roftl: talle ei meeldi Mika? :shocked:

 

Sibul on öka.:naughty: Küüslauk veel aitab süüa aga sibul on vuihh.

Vist meeldib küll sest ta ütles mulle praegu et see on hea laul.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sibul on öka.:naughty: Küüslauk veel aitab süüa aga sibul on vuihh.

Vist meeldib küll sest ta ütles mulle praegu et see on hea laul.:naughty:

 

sibul on hea ja h'stihästi kasulik, kui mitte arvestada seda, et ta praegu tõesti mu südamele pihta hakkas..:boxed:

Link to comment
Share on other sites

sibul on hea ja h'stihästi kasulik, kui mitte arvestada seda, et ta praegu tõesti mu südamele pihta hakkas..:boxed:

 

Ma söön ainult rohelist sibulat, valge on röve.:naughty:

My interpretation on nii hea laul! Mul iga päev hakkab mingi uus laul täiega meeldima.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

maioska (a) xD ma tean et ma möku olen ;D

 

fuuhhhh :D

ma päris vastlakuklit ei saand ma tegin omale muffinit vaniljekastmega hoopis :D mul ka päris paha olla, 6 tükki ära söönd xD

 

Mu ema teeb hästi häid muffineid, ma koguaeg söön neid nii palju et paha on olla.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy