Jump to content

What are you supposed to be doing?


Mika Mad

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jep.

 

appi mu isa vaatas mu moblat ja seal oli mika pilt taustaks:blush-anim-cl: :blush-anim-cl: markmark:D

 

Mul oli ka Mika pilt vahepeal, aga täna ma koolis kirjutasin oma pinali peale " Life in cartoon motion " Ja tegin sellest pilti ja panin selle taustaks.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

mm, meil on nii et mingi õpilane inglismaalt tuleb suvel nädalaks ajaks minu perre, nagu peame teda laulupeole viima ja eestit näitama jne ja siis lähen mina tema perre nädalaks ;D

 

On jaa lahe! Luckyluckylucky!

Link to comment
Share on other sites

mm, meil on nii et mingi õpilane inglismaalt tuleb suvel nädalaks ajaks minu perre, nagu peame teda laulupeole viima ja eestit näitama jne ja siis lähen mina tema perre nädalaks ;D

 

Vau, väga äge. Saad palju inglise keelt harjutada:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Mul oli ka Mika pilt vahepeal, aga täna ma koolis kirjutasin oma pinali peale " Life in cartoon motion " Ja tegin sellest pilti ja panin selle taustaks.:naughty:

 

:naughty: ma mõtlesin ka midagi kirjutada, aga ma ei pidin selle pildi panema.. noh. selle laheda avatari pildi.. :D ja siis vahepeal oli see mömmiga pilt ka:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

ma tahaks borati vaadata :D jah, ma pole veel näind :D

me läksime perega minu sünnipäeva puhul kinno ja mis välja tuleb ? :D alla14 keelatud :D nii et teised läksid borati vaatama ma seda devil wears pradat. noh, ma ise käskisin neil minna seda vaatama ja mind ära unustada, kuigi minu sünnipäev oli, aga noh.. mis teha ;D

vähemalt läksime pärast restorani mis ei olnd keeltud :P

Link to comment
Share on other sites

ma tahaks borati vaadata :D jah, ma pole veel näind :D

me läksime perega minu sünnipäeva puhul kinno ja mis välja tuleb ? :D alla14 keelatud :D nii et teised läksid borati vaatama ma seda devil wears pradat. noh, ma ise käskisin neil minna seda vaatama ja mind ära unustada, kuigi minu sünnipäev oli, aga noh.. mis teha ;D

vähemalt läksime pärast restorani mis ei olnd keeltud :P

 

haa borat:roftl: haige film ma ütlen :D

aga jah, ei vedand, et vaadata ei saanud :/

Link to comment
Share on other sites

sellepärast ma tahangi et kõik räägivad et ei sa ei taha seda näha sest see on nii jube ja ropp ja mis kõik veel :D

see nv ma pean seda nägema ! ja saag 3 ka ;D

 

õõh ma vihkan õudukaid..:/

Ei aga Borat.. ma ei teagi. Kas just väga ropp.. Aga lihstalt.. Haige :D

Link to comment
Share on other sites

:naughty: ma mõtlesin ka midagi kirjutada, aga ma ei pidin selle pildi panema.. noh. selle laheda avatari pildi.. :D ja siis vahepeal oli see mömmiga pilt ka:mf_lustslow:

 

Awwwwww see avatar on ju nii kena ja see mömmiga on ka nii ninnunännu.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy