Jump to content

What are you supposed to be doing?


Mika Mad

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ühesõnaga mina seda plaati poest ei leidnud :/ Ma ei saa aru mis värk, miks kõik räägivad, et on olemas, aga siis ei ole ka? :roftl: Kui 5ndal ka ei ole, siis ma ei tea mis ma teen:naughty:

 

See pidi suuremates plaadipoodides olema. Käisid sa suuremates plaadipoodides?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jah, ma ei tea Tallinnas eriti nurgataguseid :D Ei tegelt ma käisin jah Laseringides ja siis seal Virus ka.. Müsteerium selle plaadiga:roftl:

 

On küll jah..Aga mine homme uuesti ja kui homme ka pole siis käi nii kaua iga päev kuni löpuks on.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

On küll jah..Aga mine homme uuesti ja kui homme ka pole siis käi nii kaua iga päev kuni löpuks on.:naughty:

 

:naughty: Lõpuks on ikka 5ndal siis on jeei mõttekas :D Ma ei saa aru, kõik Justinid ja Robbied on kohe olemas.. Ja siis just Mikat pole..:D

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Lõpuks on ikka 5ndal siis on jeei mõttekas :D Ma ei saa aru, kõik Justinid ja Robbied on kohe olemas.. Ja siis just Mikat pole..:D

 

Ongi noh, need on alati seal enneaegselt kohal.:naughty:

Ma nägin neid MTV uudiseid kus Mika oli just ja vötsin selle digikasse linti ja mu vend hakkas löugama meelega just selle ajal meelega. Täiesti lame ta on!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ongi noh, need on alati seal enneaegselt kohal.:naughty:

Ma nägin neid MTV uudiseid kus Mika oli just ja vötsin selle digikasse linti ja mu vend hakkas löugama meelega just selle ajal meelega. Täiesti lame ta on!!!!!!!!

 

nooooooo lahe vend sul siis:thumbdown:

See koht oli lahe, kus Mika rääkis kogu aeg et "that wouldn't make sense .. does it make sense?" vms :D lahe koht oli:naughty:

Link to comment
Share on other sites

nooooooo lahe vend sul siis:thumbdown:

See koht oli lahe, kus Mika rääkis kogu aeg et "that wouldn't make sense .. does it make sense?" vms :D lahe koht oli:naughty:

 

See on jah lahe, ta on nii ninnunännu siis.:naughty:

Mu ema hakkas ka naerma selle koha peale.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy