Jump to content

What are you supposed to be doing?


Mika Mad

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Irw. Ma töesti ei oska eesti keelt.:roftl:

Mu see söbranna on lollipopist vaimustuses.:naughty:

 

pole midagi :D kõike ei peagi oskama.. lihstalt ilus keel ja miks mitte parandada.. kus viga näed laita, seal tule ja aita;)

 

enivei.. mul on sõbranna ka vaimustuses kogu aeg laulab seda:naughty:

Link to comment
Share on other sites

pole midagi :D kõike ei peagi oskama.. lihstalt ilus keel ja miks mitte parandada.. kus viga näed laita, seal tule ja aita;)

 

enivei.. mul on sõbranna ka vaimustuses kogu aeg laulab seda:naughty:

 

Nojah.:wink2:

Ma olen ka sellest vaimustuses, ma arrrrmastan seda laulu! Tegelt ma armastan üldse tervet plaati.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

oh sa pepu, tahaks ka prantsuse keelt osata ;D

a ma oskan nats itaaliat, ma ostsin sõnaraamatu sest ma sügisel lähen (h) a praegu ei leia üles ;P

a juulis ma lähen inglismaale, sellel ajal võiks mingi mika kontsert olla ! nii väga võiks olla, ma oleks täiesti õnnes õnnejunn kes oleks vägaväga õnnelik :D saite ikka aru kes ma oleks ? :D

 

tavai, ma teen kõigile muffineid ! (kui kokku saame ;D)

Link to comment
Share on other sites

oh sa pepu, tahaks ka prantsuse keelt osata ;D

a ma oskan nats itaaliat, ma ostsin sõnaraamatu sest ma sügisel lähen (h) a praegu ei leia üles ;P

a juulis ma lähen inglismaale, sellel ajal võiks mingi mika kontsert olla ! nii väga võiks olla, ma oleks täiesti õnnes õnnejunn kes oleks vägaväga õnnelik :D saite ikka aru kes ma oleks ? :D

 

tavai, ma teen kõigile muffineid ! (kui kokku saame ;D)

 

Sa oled nii armas!

Ma öpin ka praegu prantsuse keelt, mingi paar kuud tagasi hakkasin öppima aga siiamaani ei oska mitte midagi eriti.:naughty: A noh ma öpin iseseisvalt ka niiet ma ei peagi oskama seda nii väga.

Tahaks ka niiiii väga Mikat näha ja Inglismaale minna janiiedasi janiiedasi.

Link to comment
Share on other sites

oh sa pepu, tahaks ka prantsuse keelt osata ;D

a ma oskan nats itaaliat, ma ostsin sõnaraamatu sest ma sügisel lähen (h) a praegu ei leia üles ;P

a juulis ma lähen inglismaale, sellel ajal võiks mingi mika kontsert olla ! nii väga võiks olla, ma oleks täiesti õnnes õnnejunn kes oleks vägaväga õnnelik :D saite ikka aru kes ma oleks ? :D

 

tavai, ma teen kõigile muffineid ! (kui kokku saame ;D)

 

noja. vahetame pr keele oskuse ära Inglismaale minekuga?:roftl: Ma pole oma 15 eluaasta jooksul kuskil käinud.. ahja, ei lähe ka, sest ma ei julge lennata:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sa oled nii armas!

Ma öpin ka praegu prantsuse keelt, mingi paar kuud tagasi hakkasin öppima aga siiamaani ei oska mitte midagi eriti.:naughty: A noh ma öpin iseseisvalt ka niiet ma ei peagi oskama seda nii väga.

Tahaks ka niiiii väga Mikat näha ja Inglismaale minna janiiedasi janiiedasi.

 

ma olen 8 aastat õppinud:D aga ega ERITI aru siiski ei saa, kui prantslane räägib. nad räägivad nii kiiresti XD

 

JEEEI for muffinid :))

Link to comment
Share on other sites

a kuidas sa hakkasid seda iseseisvalt õppima ?

a kuulge, räägiti et mika õppis mingi 9 aastat hiina keelt ka ju ;O a mai tea kas see tõsi on muidugi..

liibanoni, prantsuse, inglise, hiina ? ossapoiss

 

Hiina keelt ta ei ole öppinud minu meelest.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

mh, ma ka alguses mõtlesin et elusees ma lennukisse ei astu, esimene kord kui ma lennukiga sõitsin lendasin ma saaremaale (h) xD ja järgmise korra lennukiga lendasin juba 12 tundi :| ojaa, see oli väga jube.. alustuseks nii kaua sõita ei soovita ;) aga muidu pole viga midagi

Link to comment
Share on other sites

Tahaks ka prantsuse keelt osata:wink2:

Minks, miks sa sinna Inglismaale lähed? Kas kooliekskursioon v perega või miks? Ise lähen kooliga, aga me ei lähe aint Inglismaale vaid mingi Rootsi ja Saksamaa ja Belgia ja Prantsusmaa on ka sees, mõnest kohast sõidame lihtsalt läbi, aga paljudes ööbime ka. Ma ei jõua just Londonit ära oodata.

Link to comment
Share on other sites

Tahaks ka prantsuse keelt osata:wink2:

Minks, miks sa sinna Inglismaale lähed? Kas kooliekskursioon v perega või miks? Ise lähen kooliga, aga me ei lähe aint Inglismaale vaid mingi Rootsi ja Saksamaa ja Belgia ja Prantsusmaa on ka sees, mõnest kohast sõidame lihtsalt läbi, aga paljudes ööbime ka. Ma ei jõua just Londonit ära oodata.

 

mm, meil on nii et mingi õpilane inglismaalt tuleb suvel nädalaks ajaks minu perre, nagu peame teda laulupeole viima ja eestit näitama jne ja siis lähen mina tema perre nädalaks ;D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy