Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

hej wszystkim.. kamiva, swietne zdjecia! i filmiki, moje ulubione love today.. love today z berlina nigdy nie ujrzy swiatla dziennego.. calkiem M. zagluszylam i w ogole go nie slychac.. co nawiasem mowiac uwazam za niezle osiagniecie, w koncu facet ma prawie cztery oktawy.. anyway, dzieki za linki! a jesli chodzi o londyn.. troche sobie trzeciego poplakalam a nastepnego dnia doszlam do wniosku ze nie jest tak zle, lepiej byc w londynie zamiast siedziec na nudnych wykladach z historii jezyka. pojechalam zobaczyc i podpisac sie na abbey road i spotkalam smiesznych azjatow. bylo ich czterech wiec trzech zaangazowalam do zdjecia na pasach. prawie jak the beatles. prawie robi ogromna roznice.. pozwiedzalam, kupilam troche ciuchow i prezentow gwiazdkowych. tak wiec wypad ogolnie nie byl najgorszy i z kazdym dniem plakalam coraz mniej :] najgorsze, ze ze nie moge byc w londynie 25 i 26.. ale ale.. moze uda mi sie oddac bilety. i moze wtedy kupie ten na 28. a ze to bedzie jeden koncert a nie dwa nie bede musiala wydawac na nocleg i bedzie mnie stac na lot.. moze.. w kazdym razie, ciesze sie, ze mialyscie tylko w polowie takiego pecha jak ja, pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za linki :]

Cieszę się, że nie marwisz się już za bardzo i że miło spędziłaś czas! :huglove: Trzymam kciuki, żeby udało Ci się pojechać do Londynu 28-ego!

 

..hehehe..

..niestety nie.. :mfr_lol:

 

Również życzymy miłej nocki.. :*

Byłam przekonana, że tak! :biggrin2: Tym bardziej gratuluję talentu! :shocked:

 

Hello Polish-people! Just invading your lovely thread to ask to to vote for Grace Kelly as best UK-song of 2007. You can use my signature-link. You can vote as often as you like, after voting close the window, wait a few minutes and then you can vote again. Thanks!:punk:

We're voting all the time! :thumb_yello::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

calkiem M. zagluszylam i w ogole go nie slychac

Tym się akurat nie przejmuj.. u nas jest przecież podobnie :P

 

a jesli chodzi o londyn.. troche sobie trzeciego poplakalam a nastepnego dnia doszlam do wniosku ze nie jest tak zle, lepiej byc w londynie zamiast siedziec na nudnych wykladach z historii jezyka

Brawo za pozytywne nastawienie! :thumb_yello:

Tak nam było szkoda że nie mogłyśmy się spotkać na koncercie.. Pomimo, że nie wybierałyśmy się na koncert 3, kiedy dowiedziałyśmy się że został odwołany długo nie mogłyśmy w to uwierzyć.. to było coś na zasadzie :

CO ? ? NIEEE.. JUTRO PRZYJDZIEMY RANO DO KOLEJKI I OKAŻE SIĘ ŻE TO BYŁ ŻART..

 

A co do Lutego..

Pierwotnie, kiedy tylko dotarłyśmy do domu zabukowałyśmy loty na luty.. do 27. Wyobraźcie sobie nasze miny kiedy pojawiła się nowa data koncertu = 28 !

Więc chcąc nie chcąc postanowiłyśmy zarezerwować nowy lot na 29 bo nie darowałybyśmy sobie wyjechać w trakcie najlepszej zabawy.. wrrrr... Agnieszko.. mamy nadzieję że uda Ci się być tam z nami !!! Trzymamy kciuki !!! :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie xD

 

Dziewczyny to te koncerty w lutym są 28 czy 26 ??

Bo się lekko pogubiłam :wink2:

 

Aha Kamiiva i Agnieszko mogły byście napisać jakimi liniami lotniczymi leciałyście i z jakiego sprawdzonego żródła kupujecie bilety :)

Z góry dzięki za odpowiedz :wub2:

 

Pozdrawiam i życze miłej niedzieli :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie xD

Aha Kamiiva i Agnieszko mogły byście napisać jakimi liniami lotniczymi leciałyście i z jakiego sprawdzonego żródła kupujecie bilety :)

 

Co do lotów.. to jeżeli chodzi o loty z wawy to polecamy Wizzair, zazwyczaj wychodzi najtaniej.. ale jest naprawdę wiele tanich linii lotniczych z połączeniami z różnych miast.. wystarczy porównać ceny jeśli już się zna konkretny termin :)

A jeśli chodzi o bilety na koncert :naughty: nie wiemy czy nasze źródła są sprawdzone..

 

Pierwsze bilety na koncert w Paryżu kupiłyśmy na stronie MOSAICO..

 

Następne na Londyn ze strony TICKETWEB.CO.UK --> przesyłka do Polski BEZ PROBLEMU !!!

 

Raz zaryzykowałyśmy kupując na Ebayu.. przesyłka zależy od sprzedającego.. wybrałyśmy opcję przesłania do Londynu.. ta opcja okazuje się być często NAJTAŃSZA :thumb_yello: chociaż to zależy od aukcji - trzeba dobrze poszukać !

 

..ostatnio zamówiłyśmy z głównej strony Miki (GigsAndTours) - jeszcze zastanawiamy sięczy dojdą :bleh: z tym, że przesyłkę wziełyśmy również na adres angielski, bo ponoć są problemy z wysyłką do Polski :thumbdown:- co z resztą Agnieszka może potwierdzić ..

 

Czyżbyś planowała jakiś koncert w najbliższym czasie?? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie xD

 

Dziewczyny to te koncerty w lutym są 28 czy 26 ??

Bo się lekko pogubiłam :wink2:

 

Aha Kamiiva i Agnieszko mogły byście napisać jakimi liniami lotniczymi leciałyście i z jakiego sprawdzonego żródła kupujecie bilety :)

Z góry dzięki za odpowiedz :wub2:

 

Pozdrawiam i życze miłej niedzieli :wub2:

 

heh, zdecydowanie odradzam ten seeticket.com. po pierwsze nie wysylaja overseas. nie mialam okazji sprawdzic jak by takie odbieranie biletu na miejscu wygladalo. moze byloby to jakos sensownie zorganizowane, ale bardzo nie podoba mi sie fakt, ze informuja o tym miesiace po zamowieniu biletow. lutowy wyjazd bardzo niepewny, ale ewentualnie bede zamawiala z tej samej strony co kamiiva, ticketweb.co.uk, od kilku osob slyszalam ze sa ok. a jesli chodzi o loty to z mojego ogromnie bogatego doswiadczenia z ostatniego weekendu polecam wizzair, polecam ryanair, odradzam norwegian. nie wiem czy oni lataja poza skandynawie, ale ostrzegam tak na przyszlosc. opoznienia, brak informacji a w samolocie prawie zamarzlam.

 

jesli rzeczywiscie zastanawiasz sie nad wypadem w lutym to wizzair ma akurat promocje na 28 i 29.. :das:

 

kamiiva, jestescie szalone. myslalam, ze przesadzam z dwoma koncertami w londynie a wy jedziecie na trzy.. great! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :**

 

Z tego co widze to na stronie TICKETWEB.CO.UK bilety na 28 są już dziś od 9 rano do sprzedania ?!!

 

O matko Aga to Norwegian aż taki straszny :shocked:

 

Do zobaczenia :wub2:

 

Ps jutro przylatuje moja siostra z Irlandii i przywiezie mi DVD Miki słodko xD

Link to comment
Share on other sites

..Oooo.. tylko uważaj z tym dvd.. można łatwo stracić kontrolę na dawkowaniem :mfr_lol:

 

Już czuje w kościach że strace kontrole :roftl:

AA już się doczekać nie moge ale raczej obejrze dopiero w środe rano bo wiecie przywitanie itp to się jakoś powstrzymam :naughty: chociaż ciężko mi będzie patrzyć i nie włączyć :naughty::biggrin2:

 

Miłej nocki :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

matko, jaki spokoj.. wszyscy zaszyli sie w domach i ogladaja dvd miki caly czas.. :] jakos nigdy nie mialam w zwyczaju glosowac na takich roznych stronach ale roty.tv mam teraz jako startowa i glosuje kilka razy dziennie. bo umbrella cos rosnie za bardzo. a nie moze wygrac z grace kelly. lubilam ambrele przez kilka pierwszych tygodni ale pozniej jak slyszalam to 'under my umbrella ela ela e e e' to wzrastal znacznie moj poziom agresji.. a grace kelly normalnie jest w moich top 3 fejwryt traks ewer.. anyway, o czym ja? aha.. glosujmy kochane :] bez sensu troche ten post, niewyspana jestem, ale tak tylko, cisze postanowilam przerwac

Link to comment
Share on other sites

Fakt cichutko coś u nas :P

Głosujemy Głosujemy.. :thumb_yello: :thumb_yello:

 

A żeby nie było tak cicho to powiedzcie może dziewczęta co sądzicie o nowej wersji Relax i covera Teardrop z Radio 1 Live Lounge???

Po prostu nie jesteśmy w stanie się od tych kawałków odczepić.. :wub2: cudne.. nie wiem który bardziej..

Nie wiem też który robi większe wrażenie.. wykonanie Teardrop jest świetne, ale pewnie również dlatego, że nowy kawałek.

A Relax.......... ach.......... niby nie nowy a zdecydowanie nowy..

nie wiem czy na was tez tak działa ale wydaje mi się słuchając go (podobnie zresztą jak we wcześniejszej wersji akustycznej), że że to całkiem inna piosenka, że całkiem inne uczucia ma przekazać, że całkiem inny klimat ma zbudować wokół tekstu ale też i wokół słuchacza.. i jeszcze brak słowa "Relax".

Link to comment
Share on other sites

Fakt cichutko coś u nas :P

Głosujemy Głosujemy.. :thumb_yello: :thumb_yello:

 

A żeby nie było tak cicho to powiedzcie może dziewczęta co sądzicie o nowej wersji Relax i covera Teardrop z Radio 1 Live Lounge???

Po prostu nie jesteśmy w stanie się od tych kawałków odczepić.. :wub2: cudne.. nie wiem który bardziej..

Nie wiem też który robi większe wrażenie.. wykonanie Teardrop jest świetne, ale pewnie również dlatego, że nowy kawałek.

A Relax.......... ach.......... niby nie nowy a zdecydowanie nowy..

nie wiem czy na was tez tak działa ale wydaje mi się słuchając go (podobnie zresztą jak we wcześniejszej wersji akustycznej), że że to całkiem inna piosenka, że całkiem inne uczucia ma przekazać, że całkiem inny klimat ma zbudować wokół tekstu ale też i wokół słuchacza.. i jeszcze brak słowa "Relax".

 

uwielbiam normalna wersje relax. uwielbiam jechac samochodem i wlaczyc ja glosno. niebo wydaje sie jasniejsze, droga rowniejsza. ale wersja akustyczna mnie powalila i nawet sie troche wzruszylam. teardrop tez bardzo udane.

 

bede w brixton 28.. dostalam mejla o tytule christmas gift od mojej cudownej niezawodnej siostry a w srodku potwierdzenie od ticketweb. uwielbiam swieta :biggrin2: probuje namowiec teraz przyjaciol na wspolny wyjazd.

 

nie wiem czy to ta wersja relax, czy ten bilet, czy to, ze bede ubierala choinke dzis i juz sie z tego ciesze, ale jakos tak mi fajnie teraz.. take it easy.. troche przedwczesnie, ale co tam.. cudownych swiat everyone..

Link to comment
Share on other sites

bede w brixton 28.. dostalam mejla o tytule christmas gift od mojej cudownej niezawodnej siostry a w srodku potwierdzenie od ticketweb. uwielbiam swieta :biggrin2: probuje namowiec teraz przyjaciol na wspolny wyjazd.

 

SuPeR !!! :woot_jump:

Fajnie, że jednak Ci się udało !

No to w takim razie nie pozostaje nam nic innego jak wspólne odliczanie do Lutego :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle to hello wszystkim moim kochanym rodaczkom! :roftl:

-----------

Sorki ale mam pytanko takie banalne do ALICJI (Grace Ally):

kochana, jak Ty sobie zrobiłaś ten napis, który masz w stopce? Kurde bo sama chciałabym taki mieć... Cudeńko... :mf_lustslow: Proszę jak tu zaglądniesz to odpisz. :biggrin2: No chyba że ktoś inny jest w stanie mi pomóc:)

~Diana~

------------

Buziaki wszystkim! :) MiKAlutkiego wieczorka!

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle to hello wszystkim moim kochanym rodaczkom! :roftl:

-----------

Sorki ale mam pytanko takie banalne do ALICJI (Grace Ally):

kochana, jak Ty sobie zrobiłaś ten napis, który masz w stopce? Kurde bo sama chciałabym taki mieć... Cudeńko... :mf_lustslow: Proszę jak tu zaglądniesz to odpisz. :biggrin2: No chyba że ktoś inny jest w stanie mi pomóc:)

~Diana~

------------

Buziaki wszystkim! :) MiKAlutkiego wieczorka!

 

Witamy :biggrin2:

 

Chyba możemy Ci pomóc trochę.. tutaj masz wątek z którego dowiesz się wszystkiego jak takie Cudeńko zdobyć:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?p=873338#post873338

 

:)

Link to comment
Share on other sites

:punk: You Rock! :punk:

Are You trying to learn Polish with translator?

WITAMY! (WELCOME!)

Yes we know that Polish is difficult :naughty: But we can understand what You say however.. it's not so easy to outguess the main meaning:wink2:

It looks so funny :wink2:

Jak się masz?

Dobrze, Dziękuję :biggrin2:

A Ty?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy