Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Dziękuję Wam bardzo :blush-anim-cl:.

A wiecie, że podobno to, czego słuchałyśmy, to tylko jakiś remix? Podobno jest też normalna wersja - ta, która ma być wydana na płycie z okazji jubileuszu radia BBC 1. Albo jakiegoś innego, nie pamiętam :naughty:. W każdym razie to cudownie, jestem pewna, że zwykła wersja jest śliczna :wub2:.

 

Dzięki ci Boże :punk: Grace Ally też jestem przekonana że zwykła wersja jest lepsza ...czuje to w kościach :biggrin2:

 

A nie wiecie może czy RMF albo Zetka mają strone internetową na której można słuchac radia online jak na BBC ?! :punk:

 

Dobrze kochane życze wam dobrej nocy do usłyszenia jutro :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Rany, tak się cieszę, że są tu Polscy fani Miki!!! Tak szczerze... Mam bzika na jego punkcie. A właśnie, słuchaliście jego płyty? Nie? To zapraszam do kupna. Płyta nie kosztuje dużo, ale powinna kosztować miliony za ten głos!!! Zapraszam wszytkich do jej kupowania. Ja ją już mam.

 

PS Ostatnio puszczają 8 na płycie piosenkę Miki, czyli "Big girl, you are beautiful"!!! Polecam

Link to comment
Share on other sites

Rany, tak się cieszę, że są tu Polscy fani Miki!!! Tak szczerze... Mam bzika na jego punkcie. A właśnie, słuchaliście jego płyty? Nie? To zapraszam do kupna. Płyta nie kosztuje dużo, ale powinna kosztować miliony za ten głos!!! Zapraszam wszytkich do jej kupowania. Ja ją już mam.

 

PS Ostatnio puszczają 8 na płycie piosenkę Miki, czyli "Big girl, you are beautiful"!!! Polecam

 

Witamy :biggrin2:. Wszyscy mamy tu bzika na punkcie Miki :wub2::naughty:. I fajnie, że kupiłaś płytę, to w końcu podstawowy ekwipunek każdego fana! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Rany, tak się cieszę, że są tu Polscy fani Miki!!! Tak szczerze... Mam bzika na jego punkcie. A właśnie, słuchaliście jego płyty? Nie? To zapraszam do kupna. Płyta nie kosztuje dużo, ale powinna kosztować miliony za ten głos!!! Zapraszam wszytkich do jej kupowania. Ja ją już mam.

 

PS Ostatnio puszczają 8 na płycie piosenkę Miki, czyli "Big girl, you are beautiful"!!! Polecam

 

Witamy Kolejną Rodaczke :biggrin2:

 

No widze że rośniemy w siłę :punk:

 

Ha ha ha podoba mi się twój post właśnie tak się czuje za każdym razem jak słucham Miki a za pierwszym razem to normalnie był odlot :biggrin2:

I musze powiedzieć że moja obsesja nie maleje ale się pogłębia z każdym dniem :roftl:

 

Udanego weekendu :punk:

Link to comment
Share on other sites

Witamy Kolejną Rodaczke :biggrin2:

 

No widze że rośniemy w siłę :punk:

 

Ha ha ha podoba mi się twój post właśnie tak się czuje za każdym razem jak słucham Miki a za pierwszym razem to normalnie był odlot :biggrin2:

I musze powiedzieć że moja obsesja nie maleje ale się pogłębia z każdym dniem :roftl:

 

Udanego weekendu :punk:

 

O tak, moja także się pogłębia i pogłębia. Pół życia spędzam na MFC :naughty:. I uśmiecham się momentalnie, kiedy słyszę jego piosenkę. Albo kiedy w ogóle ktoś wypowiada jego imię :wub2:. I strasznie cieszy mnie oglądanie tych wszystkich wywiadów z jego udziałem! Kocham go niestamowice.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :biggrin2: Grace Ally to podobnie jak ze mną uwielbiam oglądać z nim wywiady a teraz jeszcze je czytać xD Czuje się wtedy taka szczęśliwsza :roftl:

 

Tylko jeden wywiad nie chce mi się wyświetlić ten gdzie na końcu mówi że jego siostra jest troche szalona :naughty:

 

Pozdrawiam serdecznie :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :biggrin2: Grace Ally to podobnie jak ze mną uwielbiam oglądać z nim wywiady a teraz jeszcze je czytać xD Czuje się wtedy taka szczęśliwsza :roftl:

 

Tylko jeden wywiad nie chce mi się wyświetlić ten gdzie na końcu mówi że jego siostra jest troche szalona :naughty:

 

Pozdrawiam serdecznie :biggrin2:

 

O nie, nie wiem, o którym mówisz! :blink: Czy to możliwe, żebym go nie widziała? :shocked: Gdzie próbujesz otworzyć ten wywiad? Podasz link?

Link to comment
Share on other sites

Rubik :sneaky2:. I Flinta :shocked::sneaky2: :sneaky2: :sneaky2:. Ale to nic, 18 miejsce też nie jest takie złe! :thumbdown:.

Kurczę , trudno się dziwić skoro w RMF znają tylko dwa utwory !

Gdyby puścili np." Can't Stand Losing You" na pewno byłby na pierwszym:biggrin2:

 

Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

Heeej, tak dobrze nam szło i znowu jest cicho! Nie możemy pozwolić umrzeć naszemu poslkiemu wątkowi! :biggrin2:

 

Musimy zacząć pilnować list przebojów i innych takich głupot, gdzie można głosować na Mikę. Wypchniemy go na pierwsze miejsce, stanie się megapopularny w Polsce i zaproszą go na koncert. A wszystko dzięki nam :biggrin2:. Brzmi kusząco, nieprawdaż? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

O Boże! Ale mam zaległości :roftl: Ze mnie to już chyba w ogóle żadna fanka, bo przestałam tu wchodzić. Ale żeby nie było- Miki słucham nadal ;)

 

Miło, że do nas wpadłaś, dawno Cię tu nie było! :wink2: I nie mów, że żadna z Ciebie fanka - przecież to, że nie bywasz często na MFC w ogóle nie ma na to wpływu. Kto raz pokochał Mikę, na zawsze pozostanie jego fanem :naughty:.

Link to comment
Share on other sites

Miło, że do nas wpadłaś, dawno Cię tu nie było! :wink2: I nie mów, że żadna z Ciebie fanka - przecież to, że nie bywasz często na MFC w ogóle nie ma na to wpływu. Kto raz pokochał Mikę, na zawsze pozostanie jego fanem :naughty:.

 

Dokładnie Grace Ally :thumb_yello:

 

Ostatnio widziałam Mike - "Happy Ending" na VH1 polskim w wake up :biggrin2:

Co mnie troszke zdziwiło bo na tej piosence ja raczej bym zasneła:naughty:

 

Pozdrawiam Serdecznie :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Grace Ally :thumb_yello:

 

Ostatnio widziałam Mike - "Happy Ending" na VH1 polskim w wake up :biggrin2:

Co mnie troszke zdziwiło bo na tej piosence ja raczej bym zasneła:naughty:

 

Pozdrawiam Serdecznie :wub2:

 

NAPRAWDĘ? Najnowszy teledysk w polskim programie!!! :punk: To prawda, że to taka piosenka bardziej na dobranoc, ale z drugiej strony zawsze się ożywiam, kiedy widzę lub słyszę cokolwiek związanego z Miką :naughty:. Chyba zacznę co rano włączać VH1 :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

NAPRAWDĘ? Najnowszy teledysk w polskim programie!!! :punk: To prawda, że to taka piosenka bardziej na dobranoc, ale z drugiej strony zawsze się ożywiam, kiedy widzę lub słyszę cokolwiek związanego z Miką :naughty:. Chyba zacznę co rano włączać VH1 .

 

To dziwne :blink:. Żadnych komentarzy dotyczących włosów Miki? :

 

Witaj !!

 

Dokładnie też się ożywiam jak widze Mike :naughty:

 

Może jeszcze nie wszyscy widzieli jego włosy :roftl:

Ja osobiście jestem w lekkim szoku wiadomo chciałam zobaczyć go w prostych włosach fajnie wygląda xD

 

Jednak ja chciałą bym go zobaczyc w naturalnych włosach wydaje mi się że w takich wygląda najlepiej :blush-anim-cl:

tzn. nie poskręcanych jak świderki z makaronu ani nie super wyprostowanych tylko w zwykłych jego naturalnych :biggrin2:

 

Pozdrawiam serdecznie xD

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewna, że nie na wszystkich zdjęciach ma nienaturalne włosy. Zresztą makaronowe świderki też są bardzo apetyczne :naughty:.

 

A z prostymi włosami Mika wygląda niesamowicie! Płakałam ze śmiechu, kiedy zobaczyłam te zdjęcia :roftl:. Moim zdaniem jego loczki są cudowne piękne seksowne zachwycające i w ogóle, ale parę razy do roku mogę popatrzeć na wyprostowane :biggrin2:. Byle nie za często, nie zniosłabym tego! :lmfao: :lmfao: :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy