Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

matko.. nie bylo mnie tu wczoraj i dzis i mam tyle stron do nadrobienia i tylko pol godz.. slodka ta wiadomosc od Miki, fajnie, ze sie cieszy. milo, ze Paris bedzie na dvd bo ja juz nic nie pamietam prawie z tamtego giga. :boxed: martwi mnie troche, ze on chce jeszcze te pomysly rozwijac, bo ja nie chce cyrku, wszystko, czego chce to male, nieskomplikowane koncerciki bez zadnej oprawy. ok, zamykam sie. ale tak naprawde, to pisze posta w jednym celu:

Annia!! dzieki dzieki dzieki... :wub2: :wub2:

hmmm tez niewiele pamietam z niego i bardzo bym chciala, zeby wyszedl na dvd.... a co do twoich zmartwien- kurcze tu mamy konflikt z mika, bo on gdzies mowil, ze chce zrobic kariere, wielkie koncerty itp....i mysle, ze wlasnie do tego dazy.... a male, kameralne koncerty to juz przeszlosc niestety...no chyba, ze raz na czas trzasnie ekskluzywny gig dla vipow :wink2:.....albo np. przyjedzie do polski- mysle, ze az taaaaak duzo ludzi by nie zebral, choc pewnie wiekszosc mfc zjawilaby sie u nas- tanio i egzotycznie, heh....

 

@ meg.pl---- no co??? :naughty: i co? i co w koncu z martinem???

Link to comment
Share on other sites

szmeg, idz spac!

 

ale czemu ty na mnie krzyczysz? :blink: że niby jak masz już ponad tysiac postów to myślisz że możesz? że taka fajna jesteś? spadówa parówa :mf_rosetinted: would you like me to show you? huh? :roftl:

Link to comment
Share on other sites

hmmm tez niewiele pamietam z niego i bardzo bym chciala, zeby wyszedl na dvd.... a co do twoich zmartwien- kurcze tu mamy konflikt z mika, bo on gdzies mowil, ze chce zrobic kariere, wielkie koncerty itp....i mysle, ze wlasnie do tego dazy.... a male, kameralne koncerty to juz przeszlosc niestety...no chyba, ze raz na czas trzasnie ekskluzywny gig dla vipow :wink2:.....albo np. przyjedzie do polski- mysle, ze az taaaaak duzo ludzi by nie zebral, choc pewnie wiekszosc mfc zjawilaby sie u nas- tanio i egzotycznie, heh....

 

@ meg.pl---- no co??? :naughty: i co? i co w koncu z martinem???

 

kolejny raz mnie rozbejałaś LOL (znow mi sie literki mieszaja...najpierw ojebrzać, a teraz rozbejrzać LOL) no fakt egzotycznie LMFAO

 

a z martinem to kiszka...niestety powiedział, że nie zostawi żony i dzieci dla mnie, ale możemy być sekretnymi kochankami :mf_rosetinted: na wiad urodzinowa nie odpisal (pewnie to Aneta przeczytala i od razu usunela...pinda jedna...) aa gig na ktory Shophie idzie to jest 21 chyba.... jakos tak...

 

kurczak musze cos wymyslic dla joany na prezent...w SB ma urodziny... tzn i tak nie zdaze wyslac ale z opoznieniem przesle LOL

Link to comment
Share on other sites

hmmm tez niewiele pamietam z niego i bardzo bym chciala, zeby wyszedl na dvd.... a co do twoich zmartwien- kurcze tu mamy konflikt z mika, bo on gdzies mowil, ze chce zrobic kariere, wielkie koncerty itp....i mysle, ze wlasnie do tego dazy.... a male, kameralne koncerty to juz przeszlosc niestety...no chyba, ze raz na czas trzasnie ekskluzywny gig dla vipow :wink2:.....albo np. przyjedzie do polski- mysle, ze az taaaaak duzo ludzi by nie zebral, choc pewnie wiekszosc mfc zjawilaby sie u nas- tanio i egzotycznie, heh....

 

@ meg.pl---- no co??? i co? i co w koncu z martinem???

 

wlasnie wiem.. a on nic tylko kariera i kariera, pomyslalby chwile o nas :mf_rosetinted:

mam mieszane uczucia, bo jakkolwiek glupio to brzmi, troche ten Mika mnie obchodzi i chcialabym, zeby mu sie wiodlo w zyciu dobrze. niech juz biega po tych stadionach z tymi smokami i klaunami jak tak bardzo chce, ale uwazam, ze nie przestanie robic malych koncertow. a ze w kilka godzin beda sold out to inna sprawa..

 

ale czemu ty na mnie krzyczysz? :blink: że niby jak masz już ponad tysiac postów to myślisz że możesz? że taka fajna jesteś? spadówa parówa :mf_rosetinted: would you like me to show you? huh? :roftl:

 

bo ja tak z milosci krzycze szmeg..

i jaha, myslalas, ze bedziesz tu brylowala jako jedyna tysiecznica a tu zonk, superaga wkracza do akcji i po ptokach! wiedzialam, ze cie zolc zalewa :roftl:

by the way your hair looks fabulous :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

To ZNÓW JA!

 

Z masakrytyczną wiadomością.

Bo masakra jest.

Usuwam jak najwięcej niepotrzebnych postów/tematów... Bo... NIE DA SIĘ już zmienić znaków na polskie. Nowe posty są już ok, ale stare to zamiast:

 

Mikuś lubi literki: ĄĘŻĆŃŹ nigdy nie gardził ążźćńół, ale się spsuło, jest psikus i wszędzie mamy ????.

 

Jest:

 

Miku? lubi literki: ?????? nigdy nie gardzi? ?????ó?, ale si? spsu?o, jest psikus i wsz?dzie mamy ????.

 

Wierzcie mi - tych postów za nic nie da się czytać. Wszystko muszę zmieniać ręcznie.

Wezmę się najpierw za najważniejsze - spolszczenie raportów itd.

 

Wszystkiego na pewno mi się nie uda... Ale najważniejsze pozmieniam. Później będę miała prośbę do Was, żeby każda jak może to przeedytowała trochę postów, bo to naprawdę strasznie wygląda... Ja już padam na twarz, gdyby nie to to forum mogłabym Wam dać do użytku już dzisiaj.

Styl dokończyć mogę w biegu, bo najważniejsze jest... Uporządkować tematy już połowę uporządkowałam... No nie wiem...

W sumie to macie (nie zważać na to że jest tak dużo białego itd... styl dokończę na pewno, bo póki widzę te ???? zamiast polskich liter, to mi sie odechciewa): http://penniman.webd.pl/forum/index.php

ALE błagam - jeszcze sie nie logujcie.

I nieskończone tak więc póki co nie rozsyłajcie adresu.

 

Dziękuję za uwagę.

A.

Link to comment
Share on other sites

To ZNÓW JA!

 

Z masakrytyczną wiadomością.

Bo masakra jest.

Usuwam jak najwięcej niepotrzebnych postów/tematów... Bo... NIE DA SIĘ już zmienić znaków na polskie. Nowe posty są już ok, ale stare to zamiast:

 

Mikuś lubi literki: ĄĘŻĆŃŹ nigdy nie gardził ążźćńół, ale się spsuło, jest psikus i wszędzie mamy ????.

 

Jest:

 

Miku? lubi literki: ?????? nigdy nie gardzi? ?????ó?, ale si? spsu?o, jest psikus i wsz?dzie mamy ????.

 

Wierzcie mi - tych postów za nic nie da się czytać. Wszystko muszę zmieniać ręcznie.

Wezmę się najpierw za najważniejsze - spolszczenie raportów itd.

 

Wszystkiego na pewno mi się nie uda... Ale najważniejsze pozmieniam. Później będę miała prośbę do Was, żeby każda jak może to przeedytowała trochę postów, bo to naprawdę strasznie wygląda... Ja już padam na twarz, gdyby nie to to forum mogłabym Wam dać do użytku już dzisiaj.

Styl dokończyć mogę w biegu, bo najważniejsze jest... Uporządkować tematy już połowę uporządkowałam... No nie wiem...

W sumie to macie (nie zważać na to że jest tak dużo białego itd... styl dokończę na pewno, bo póki widzę te ???? zamiast polskich liter, to mi sie odechciewa): http://penniman.webd.pl/forum/index.php

ALE błagam - jeszcze sie nie logujcie.

I nieskończone tak więc póki co nie rozsyłajcie adresu.

 

Dziękuję za uwagę.

A.

 

biedna Annia....buuuu ja bym pomogła ale pojutrze wyjeżdżam na wakacje...nie wiem ile mnie nie będzie... :( ale jak wrócę, to pomoge....

 

@agnieszek... bejbe...ja to juz mam 2.5 tys wiec nie podskakuj :P i tak teraz zwolnilam :D well...thank you...any tho?

Link to comment
Share on other sites

smeg a ty nie mialas do pracy jechac, a nie na wakacje? :wink2: annia, ladna stronka, a co z tym co wiesz?????

i nie mozna czegos napisac na stronie starego serwera, ze np. prace trwaja czy cus.....

aha i chetnie bym pomogla w edycji ale no niestety nie mam pl znakow, ewtl. moge kopiowac, ale to jest juz poczworna praca, chyba ze nikt inny czasu nie bedzie mial to sie zglaszam...

Link to comment
Share on other sites

heh, no to tyle dobrego, ze ja raczej nie uzywam polskich znakow :wink2:

strasznie zaluje, ale nie bardzo moge teraz pomagac. zjechaly do domu wszystkie hermany, za dwa dni mam ostatni egzamin, a w srode ruszam z rodzenstwem w piatke na 2tygodniowe wakacje.. przepraszam, chcialabym jakos czynnie w tym uczestniczyc, ale naprawde nie dam teraz rady :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Udało się mię!

Jeszcze gdzieniegdzie są "?", ale to już ręcznie dam radę poprawić ^^.

 

Tak wiec ostatnie porządkowania, dokańczanie stylu i fruuuu...

Jak już będzie wszystko na cacy to się odezwę.

 

I Noa, odezwę się do Ciebie później ;).

Link to comment
Share on other sites

no......:mf_lustslow: to z la rochelle? czytam wlasnie powiesc o tym koncercie na jednym blogu.....dziewczyna po prostu pisze dluzej niz sie to dzialo....hmmmm....chyba niezrozumiale to napisalam, ale egal

emka, czy w twoim videle JCGE z amst. ok 1.45 mika caluje Saranayde???? :shocked::bleh:

Link to comment
Share on other sites

spodnie są stąd Festival Internacional de Benicassim (FIB) 18-07-2008 link

 

emka, czy w twoim videle JCGE z amst. ok 1.45 mika caluje Saranayde????

hmm... muszę sprawdzić :blink:

 

EDIT: eee, chyba nie.... wygląda jakby chciał ją uderzyć :naughty:

Link to comment
Share on other sites

a ja dostalam dzis smsa od takich znajomych co byli u mnie przejazdem w zeszlym tygodniu......no i dzis byli w Nimes ..... i sie okazalo ze Mika tez tam dzis jest.....:mf_lustslow: i od razu o mnie pomysleli i napisali....

w sumie nie wiem po co to pisze, heh, ale przez to poczulam sie znow jakos blizej miki :naughty::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

spoko loko, dobrze rozumiem czemu to piszesz.. i czemu tak sie czujesz.. :wink2:

 

avoca dokonczyla dzis album urodzinowy i da go jutro Mice! to tam po lewej na gorze to ja :naughty:

http://s206.photobucket.com/albums/bb235/avoca_mikacards/?action=view&current=P7220005.jpg

godzine wycinalam ten napis, a potem wspielam sie na drzewo, zeby urozmaicic zdjecie. czy to juz ten moment kiedy powinnam zaczac sie martwic? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

yes yes yes!!!! dvd moze juz we wrzesniu!!!!:punk:

 

i mika nas chyba naprawde kocha..... cytuje z mikasounds

M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!

 

ha! Mika szuka big girl na bejrut!!!! chyba sie zglosze!!!! yes!

 

EDIT- kurka ciagle cos dopisuje, ale was nie ma, pmfc nie ma a tyle sie dzieje....

musze go znow zacytowac, tym razem z myspace

OH! and by the way, YES it is ME who is writing these. From now on this is what we will do!! lol If any comment/blog/bulletin is signed off with an M/Mx?M! whatever! than I swear on my many tooth fillings that IT IS ME who wrote it MYSELF!! lol ok? :)

 

normalnie gosciu wyluzowal...zrobil sie znow bardziej otwarty i przystepny, tak jak na saaamym poczatku.....lubie go takiego.......

Link to comment
Share on other sites

hehe...TAK TAK TAK! ja sie martwie juz od miesiecy.....:boxed: a toa kartka 1oo lat pod twoim zdjeciem to od kogo? bo nie moge sie doczytac...

 

wlasnie ja tez nie, ale smiesznie, ze tez z Polski :naughty:

 

yes yes yes!!!! dvd moze juz we wrzesniu!!!!:punk:

 

i mika nas chyba naprawde kocha..... cytuje z mikasounds

M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!M!x!

 

ha! Mika szuka big girl na bejrut!!!! chyba sie zglosze!!!! yes!

 

EDIT- kurka ciagle cos dopisuje, ale was nie ma, pmfc nie ma a tyle sie dzieje....

musze go znow zacytowac, tym razem z myspace

OH! and by the way, YES it is ME who is writing these. From now on this is what we will do!! lol If any comment/blog/bulletin is signed off with an M/Mx?M! whatever! than I swear on my many tooth fillings that IT IS ME who wrote it MYSELF!! lol ok? :)

 

normalnie gosciu wyluzowal...zrobil sie znow bardziej otwarty i przystepny, tak jak na saaamym poczatku.....lubie go takiego.......

 

skad wiesz, ze we wrzesniu?? fakin szit, ze tez jutro wybywam, tez bym sie zglosila :naughty: tam jest napisane, ze trzeba miec transport do Bejrutu..

tez lubie te blogi, balam sie, ze beda w odbiorze tak sztywne jak ich zapowiedz, ten pierwszy vid, ale nie, sa wlasnie takie.. przystepne :wink2:

 

nie wiem też' date=' ale tam jest chyba napisane Asiula- Swe..?[/quote']

 

czyli mamy tu gdzies Polish Girl Under Cover.. hmm..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy