Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Ja odustajem!!!

Pokušala sam da vas animiram, dala sam sve od sebe... Mika mi je svedok! Ali ne vredi! Danas ili niste raspoložene, ili ste nešto ljute na mene...:annoyed_h4h:

 

Ne, ne...nismo ljute.:no: Barem ne ja.:biggrin2: I sumnjam da bi i Dragana bila. :biggrin2:

 

 

 

Imam jedno pitanje...treba mi mala lekcije iz srpskog jezika.:blush-anim-cl: Zašto jedan put kažete bih i drugi bi?:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne, ne...nismo ljute.:no: Barem ne ja.:biggrin2: I sumnjam da bi i Dragana bila. :biggrin2:

 

Dragana sigurno jeste...:sneaky2: Takva joj je boja glasa...tj slova...danas!

 

 

 

Imam jedno pitanje...treba mi mala lekcije iz srpskog jezika.:blush-anim-cl: Zašto jedan put kažete bih i drugi bi?:blush-anim-cl:

 

Pravilno ide ovako:

 

Ja Bih

Ti Bi

On/Ona/Ono Bi

Mi Bismo

Vi Biste

Oni Bi

 

Mada, ja nekad u prvom licu jednine izostavim to slovo "H"...Ko ovde još pazi na pravopis? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Pravilno ide ovako:

 

Ja Bih

Ti Bi

On/Ona/Ono Bi

Mi Bismo

Vi Biste

Oni Bi

 

Mada, ja nekad u prvom licu jednine izostavim to slovo "H"...Ko ovde još pazi na pravopis? :wink2:

 

Hvala!:flowers2: Ja poznajem jedno osobu koja ovdje pazi na pravopis.:fisch: Ali sad je nije bilo već duže vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Pa ja..e sad definitivno odoh! Ćaos!!!

 

Ćaosssss! :wink2:

 

Hvala!:flowers2: Ja poznajem jedno osobu koja ovdje pazi na pravopis.:fisch: Ali sad je nije bilo već duže vrijeme.

 

Ma tu je ona...undercovered...samo nas posmatra.:shocked:(Sad tu treba da dodje muzika iz X-files)

Eh, ali kad nema stručnjaka na vidiku, Ana, moraćeš da se zadovoljiš nama laicima...onako, za prvu pomoć! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ma tu je ona...undercovered...samo nas posmatra.:shocked:(Sad tu treba da dodje muzika iz X-files)

Eh, ali kad nema stručnjaka na vidiku, Ana, moraćeš da se zadovoljiš nama laicima...onako, za prvu pomoć! :naughty:

:naughty:

 

Ne bih ne željela njezine pomoći.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Moram da primetim, iako nisam stručnjak, da je "bih" upotrebljeno na pravom mestu!:biggrin2:

Bravo Ana!

 

 

:winner_first_h4h: Ne bih uspjela bez vaše pomoći.:blush-anim-cl:

Idem i ja sada...ceo dan sam danas na nogama...

Ćaosss & laku noć!:cheerful_h4h:

 

I ja idem....sutra će biti dug dan...Lijepo spavaj!

Čujemo se!

Link to comment
Share on other sites

Ohoho, to su već krenule pripreme za NG? Ja čim napravim kolače, počastiću vas. Da, da...ja i kolače znam da pravim, a ne samo bivšetinu na sve načine!:wink2:

 

Ana, jel tebi 25. Božić? Da znam...da ti čestitam kad bude?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy