Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Mene nema nema ručku... Ko je gladan nek se snadje sam!!!

A sad ću i ja da zbrišem neopaženo, i Ani ostavim sve prljave šolje!!! Pssssttt!:naughty: :naughty: :naughty:

 

I ja odem...mama me već treba da ji pomognem oko rublja i poslje ću oprati i ove prljave šolje.:mf_rosetinted:

 

Laku noć! Lijepo spavajte i bez brige, sutra ću vas čekati čiste šolje.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

verjetno da s prjatli mal po mestu. končno pučitnceeeeeeeeeee!!!! sam še jutr ubistvu sam tko al pa tko germo na en koncert z šolo. a maš ti tut počitnce?

 

O, ti kr zavidam.:biggrin2: Jaz nimam več takih počitnic, je na faksu malo drugače vse skupaj. Na kaki koncert pa grete to?

Link to comment
Share on other sites

8fcw4rd.gif

 

 

 

:naughty:

 

Hvala, hvala...:biggrin2:

Mada, nema potrebe za tim klanjanjem, Ana. Ja jesam vaš duhovni guru...i bez mene biste bili izgubljeni...ali se mi ipak ovde zalažemo za jednakost.:bleh::biggrin2::bleh:

 

Baš imam inspiraciju danas!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hvala, hvala...:biggrin2:

Mada, nema potrebe za tim klanjanjem, Ana. Ja jesam vaš duhovni guru...i bez mene biste bili izgubljeni...ali se mi ipak ovde zalažemo za jednakost.:bleh::biggrin2::bleh:

 

Jednakost?! Ma, kako si dobra!:mf_rosetinted::wub2:

 

Baš imam inspiraciju danas!:biggrin2:

Tako se čini.

Link to comment
Share on other sites

Guru možemo biti samo Ana i ja...i ti kad napraviš broj postova kao nas dve, a do tada...ne zaluđuj se!:bleh::naughty:

 

Eh...znaš kako to ide... Neko priča, i priča, i priča...a na kraju ništa ne kaže. A neko, opet, ima samo 700 postova...al svaki mu je zlatan!!!:bleh: :bleh: :bleh:

 

(ok, sad i zvanično...previše kenjam!!!)

Link to comment
Share on other sites

Eh...znaš kako to ide... Neko priča, i priča, i priča...a na kraju ništa ne kaže. A neko, opet, ima samo 700 postova...al svaki mu je zlatan!!!:bleh: :bleh: :bleh:

 

(ok, sad i zvanično...previše kenjam!!!)

 

:roftl:

 

Imala sam neke postove koji so i kazali nešto.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Imala sam neke postove koji so i kazali nešto.:bleh:

 

Samo ću da se nasmejem:roftl: :roftl: :roftl:

 

Eh deco moja...još ste vi mlade i zelene...

A ti Dragana...smej se, slobodno...ko se smeje duže živi! Ali ko se poslednji smeje...najsladje se smeje!:naughty:

(samo izazivaj pa ću da krenem i sa zagonetkama, doskočicama, rebusima, poukama!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy