Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Ma preživećeš...i ja nekad mrzim goste nedeljom, pogotovo popodne:thumbdown:.Ako me večeras nema znajte da sam u gostima!

 

Da, ali ću ostati.:boxed: Mah, u istino mi je grozno...samo želim da bismo bili sami.

 

Lijepo se provodi večeras!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Da, ali ću ostati.:boxed: Mah, u istino mi je grozno...samo želim da bismo bili sami.

 

Lijepo se provodi večeras!:thumb_yello:

 

Hvala!Baš i nije neki provod...idem da posetim neke rođake kod kojih nismo bili odavno.Već me je sramota koliko dugo nismo bili kod njih!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Onda će biti toliko bolje.:thumb_yello: Bit će dosti za kazati i nadoknaditi.

 

Uh pa baš i ne znam...ja nekako nedeljom volim da sam kod kuće...to mi najviše prija.Doduše sada je raspust, inače uvek moram da spremam sve za novi radni dan!:sneaky2: Čujemo se devojke...kuckamo se!:thumb_yello:

Popijte jednu i za mene!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Uh pa baš i ne znam...ja nekako nedeljom volim da sam kod kuće...to mi najviše prija.Doduše sada je raspust, inače uvek moram da spremam sve za novi radni dan!:sneaky2: Čujemo se devojke...kuckamo se!:thumb_yello:

Popijte jednu i za mene!:wink2:

 

Bomo, bomo.:wink2: A ti uživaj i se čujemo sutra!

Link to comment
Share on other sites

Hej,cao zenske!Kako ste?(valjda me niste zaboravile)

 

Radi li kafe nedeljom?Primate li me?

Eto ja cu oprati solje samo me primite!

 

Svracala sam ja i ranije,ali ste uglavnom nesto kuvale,a ja pokusavam da smrsam pa se zato nisam ukljucivala.

Da,kad sam vec kod mrsanja,imate li neki recept kako skinuti 2-3 kg do 31.uvece?

Link to comment
Share on other sites

Hej,cao zenske!Kako ste?(valjda me niste zaboravile)

 

Radi li kafe nedeljom?Primate li me?

Eto ja cu oprati solje samo me primite!

 

Svracala sam ja i ranije,ali ste uglavnom nesto kuvale,a ja pokusavam da smrsam pa se zato nisam ukljucivala.

Da,kad sam vec kod mrsanja,imate li neki recept kako skinuti 2-3 kg do 31.uvece?

 

Hej!

Radi kafe i nedeljom....:wink2: samo danas nema Dragane jer je išla u posjet a nemam pojma gde je Ivona. Nadam se da će doći.

 

 

A zbog mrsanja- ne brini se o tom sada.:biggrin2::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Radi kafe i nedeljom....:wink2: samo danas nema Dragane jer je išla u posjet a nemam pojma gde je Ivona. Nadam se da će doći.

 

 

A zbog mrsanja- ne brini se o tom sada.:biggrin2::wink2:

 

Evo i mene...

Al nisam baš u zavidnom raspoloženju, pa bolje da vas ne zarazim depresijom...

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene...

Al nisam baš u zavidnom raspoloženju, pa bolje da vas ne zarazim depresijom...

 

Što je? Ne budi tužna. :no:

 

ma,u pravu si,pa vec mesecima mi Mika lepo govori da su big girls beautiful

a ja tu cepidlacim za par kg viska!

 

A Mika zna najbolje.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Što je? Ne budi tužna. :no:

 

Ma...krvna slika mi je jako loša...i hematolog mi je dao uput za gomilu analiza dodatnih...imedju ostalog i vadjenje koštane srži.

A sada gledam po netu, i kad vidim šta sve to može da bude...uopšte mi nije dobro, i jako sam u panici.

Link to comment
Share on other sites

Ivona,bas mi je zao,iskreno se nadam da to nije nista strasno.

drzim ti palceve da sve bude dobro.

(sta ti je lose?Le?Er?)

 

Trombociti...

Normalno je od 140.000-400.000, a ja imam 45.000

I nije greska u nalazima...dva puta vadjena krv, i rezultat je isti.

Link to comment
Share on other sites

Ma...krvna slika mi je jako loša...i hematolog mi je dao uput za gomilu analiza dodatnih...imedju ostalog i vadjenje koštane srži.

A sada gledam po netu, i kad vidim šta sve to može da bude...uopšte mi nije dobro, i jako sam u panici.

 

Šta da ti kažem? Ne znaš kako mi je žao da čujem ovo i znam da riječi kao ''ne brini se'' i ''sve će biti OK'' neće pomoći ali ne smiješ misliti na sve najlošije. Ovo se sad može čuti previše pokroviteljstvo ali u istini mislim da će bit bolje.

Link to comment
Share on other sites

Šta da ti kažem? Ne znaš kako mi je žao da čujem ovo i znam da riječi kao ''ne brini se'' i ''sve će biti OK'' neće pomoći ali ne smiješ misliti na sve najlošije. Ovo se sad može čuti previše pokroviteljstvo ali u istini mislim da će bit bolje.

 

Ma...nije meni loše...ja se osećam super. Kud sam i išla da vadim krv! Sad mi samo nema spavanja narednih mesec dana dok ne sačekam sve te rezultate. A ja sam užasan paničar, a u smišljanju najgorih mogućih scenarija sam prvak sveta... To nam je u genima.

Link to comment
Share on other sites

45000 ja zaista malo,pa,nemam pojma,mislim da bi sa toliko niskim tr mogla da se ocekuju krvarenja u kozi(kao male crvene tackice) i slicno tome,iz nosa ili sta znam,vec... ti kazes da se osecas super,pa pretpostavljam da ima neko bezazleno objasnjenje.Ma,hajde imas 25! to naprosto mora biti u redu!

Skoro sam imala isti slucaj u mojoj okolini,ali se na kraju ispostavilo da je bila greska u nalazu.

Link to comment
Share on other sites

45000 ja zaista malo,pa,nemam pojma,mislim da bi sa toliko niskim tr mogla da se ocekuju krvarenja u kozi(kao male crvene tackice) i slicno tome,iz nosa ili sta znam,vec... ti kazes da se osecas super,pa pretpostavljam da ima neko bezazleno objasnjenje.Ma,hajde imas 25! to naprosto mora biti u redu!

Skoro sam imala isti slucaj u mojoj okolini,ali se na kraju ispostavilo da je bila greska u nalazu.

 

Modrice mi izlaze nekad, same od sebe. Ali tih tackica nemam, to je i dr prvo pogledao. I nemam problema sa zarastanjem rana i sl.

Ma...moze biti gomila stvari u pitanju...sve jedna lepsa od druge...

Link to comment
Share on other sites

Ma...nije meni loše...ja se osećam super. Kud sam i išla da vadim krv! Sad mi samo nema spavanja narednih mesec dana dok ne sačekam sve te rezultate. A ja sam užasan paničar, a u smišljanju najgorih mogućih scenarija sam prvak sveta... To nam je u genima.

 

Poznajem ovo...I ja sam paničar.

Ali kako sam već kazala- sigurna sam da će sve biti u vredu.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy