Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mah krneki eni tko iz glasbene šole učenci pač. veseu božič! dones dobimo povhno sorodnikov domov zaradi praznikov, pa morm full pospravlat :( kr neki. hvala bgu da mi mikini komadi krajšajo čas.

 

 

Hihi, to pa poznam...polno bajto, namreč. Nonstop neki obiski, da te kr glava peče...ponedeljek je bil itak razred zase, zgodaj sem se zbudila, laufala po mestu in iskala zadnja darilca, potem me je foter poslal po rukolo (!!), ki jo je nujno rabil za pripravo neke jedi, seveda je nikjer niso meli, ena stara babura me je nadrla, ko malega psa, groza v glavnem. Rukola je moja božična nočna mora.:naughty: Je blo pa pol zvečer boljše.:) Vesel božič nazaj, čeprav ga je zdaj že skoraj konec.:)

In pa ja- hvala bogu za Miko!:biggrin2:

A v glasbeno šolo hodiš? Kaj pa delaš-igraš, poješ?? Malo sem radovedna.

Link to comment
Share on other sites

th90037.gif

 

A ova?

 

Kakvo je to kašnjenje svako veče-ajde za juče si se opravdala, ali za danas...:sneaky2:

 

 

Šta ti je doneo?:biggrin2:

 

I ova se ne vidi.:blink:

 

Ma danas sam ovdje.:biggrin2: Ali juče je bio ljut dan. Prvo sam išla u grad da još nešto nakupim i onda je tata želio da mu kupim rukolo (nadam se da se isto kaže i na srpskom)...a ova je bila noćna mora. Nigdje je niso imali.:thumbdown: Bila sam u svima supermarketima u našom gradu. Sad je rukola moja božićna noćna mora.

Link to comment
Share on other sites

Wow...znaci on ipak postoji...samo ja nikad nisam bila dovoljno dobra da i mene poseti!:thumbdown:

Šta si dobila? Šta si dobila?

 

Ah, ništa nisam dobila...ja uvijek nakupim darove za božič a svi ostali za novo godinu. Kad hodi Deda Mraz.:biggrin2:

dedek%20mraz-1v.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima!:blush-anim-cl:

 

A jelo se je juče...danas samo ostanki.:naughty: Ja sam imala svoj vegi meni a ostali jeli so meso...i ja bih ga ako bi bila bivšetina.:naughty:

 

Kako juce? Pa danas je Božić? I Božić se čeka, kao i Nova godina....prethodni dan, u ponoć?

Link to comment
Share on other sites

Kako juce? Pa danas je Božić? I Božić se čeka, kao i Nova godina....prethodni dan, u ponoć?

 

Da, danas je Božić...ali juče je bio...am, christmas eve.:biggrin2: I onda je večera, neki ljudi idu i v crkvu,...Mi samo imamo večeru i posle gledamo TV.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy