Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A šta si sad pobegla!!!

Ja ti poslala, a ti ni hvala da kažeš!!!CCCCCCC!!!:bleh:

Ajde oraspoloži me malo inače ću da:blowup:

Pišem ceo dan seminarski!!!Upoređujem stari i novi prevod Gogolja!!!

Oči su mi ovakve :eek:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Koju snimku?:shocked:

 

EDIT: Već sam ju vidjela ali ne vidi se mene.:sweatdrop: Kakva sreča jer bi umrla, da bi vidjela sebe

Kako ti ide seminarski?

 

Kakav seminarski? Gde je seminarski? Hocu seminarski!

:naughty: :naughty: :naughty:

Salim se!

A inace, ne citam ja bas forum...ja citam samo ono sto mi vi napisete:wink2: Previse postova za moj ukus, na svakom.

Link to comment
Share on other sites

Kakav seminarski? Gde je seminarski? Hocu seminarski!

:naughty: :naughty: :naughty:

Salim se!

A inace, ne citam ja bas forum...ja citam samo ono sto mi vi napisete:wink2: Previse postova za moj ukus, na svakom.

 

Vidim ja da ti ne čitaš forum!!!:bleh:

I gde si ti juče ceo dan???:sneaky2: Ceo dan čekam da mi odgovoriš....a tebe nema...

I nemoj da mi staješ na žulj za seminarski i ovako sam sva prebledela od pisanja...Pišem i plačem...:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da ti ne čitaš forum!!!:bleh:

I gde si ti juče ceo dan???:sneaky2: Ceo dan čekam da mi odgovoriš....a tebe nema...

I nemoj da mi staješ na žulj za seminarski i ovako sam sva prebledela od pisanja...Pišem i plačem...:crybaby:

 

Gogolj bese...Revizor? Pa to je lepo, i relativno kratko, sta se bunis... Zamisli da si dobila Rat i mir??? E za to bi bilo razloga plakati!

A ja sam juce imala turneju po drugaricama! Prvo isla da vidim neku bebu (Hehehe, neku bebu! Vidi se da majcinski instinkt sve vrca iz mene! :naughty:) Onda do drugarice na rodjendan, koja takodje ima bebu. Previse dreke za moje usi, taj dan! Al dobro, preziveh...

Link to comment
Share on other sites

Nije Revizor već Taras Buljba.Da plačeš!!!A da sam dobila Rat i mir onda bi verovatno...ne znam šta!!!!

AAAA!!!Ideš da gledaš bebe!!!Nešto mi je tu sumnjivo!!!!:wink2:

I nemoj da se sada tu foliraš kako ti ne prija dreka...ustvari se ti pripremaš samo što nećeš da nam kažeš!!!:wink2: Tajnovita si!!!

Znaš kako mene moj sin svaki dan pita jel imam bebu u stomaku i da li mi raste stomak???:shocked:

I to sve pod uticajem moje jetrve koja je moje godište i za koji dan treba da rodi 3-će!!!Eto šta žene mojih godina rade, a ja se Mikališem!!!A šta mi fali...

Mlada sam...( ne još zadugo)..lepa...pametna:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Nije Revizor već Taras Buljba.Da plačeš!!!A da sam dobila Rat i mir onda bi verovatno...ne znam šta!!!!

AAAA!!!Ideš da gledaš bebe!!!Nešto mi je tu sumnjivo!!!!

I nemoj da se sada tu foliraš kako ti ne prija dreka...ustvari se ti pripremaš samo što nećeš da nam kažeš!!! Tajnovita si!!!

Znaš kako mene moj sin svaki dan pita jel imam bebu u stomaku i da li mi raste stomak???

I to sve pod uticajem moje jetrve koja je moje godište i za koji dan treba da rodi 3-će!!!Eto šta žene mojih godina rade, a ja se Mikališem!!!A šta mi fali...

Mlada sam...( ne još zadugo)..lepa...pametna:bleh:

 

Puj, puj, puj....nemoj tu da mi baksuziras! Volim ja decu...al jedno pola sata...u proseku. Ono...dok se jos pomalo stide. Kad se naviknu na tebe i krenu da ti skacu po glavi, vise mi nisu toliko slatki. A svoju da imam...pa ni u 30-oj mi nije kasno. Moja mama je mene rodila sa 31 pa mi nista ne fali (ok, ne bi se svi sa tim slozili...al veruj mi na rec!) A da, bas se postavilo pitanje na baby party-ju ko je u kakvoj vezi, koliko dugo traje i sl. I sad krecu: ja sam 7 godina s deckom, ja 6, ja 4... I ja kazem : Mika i ja smo zajedno...pa tu negde od maja... I zamisli, njima se to ne racuna?!? Pa ja sam u Miku zaljubljenija nego sto sam bila u mnoge svoje bivse! Ok, mozda on bas nije sa mnom, al ja s njim skroz jesam! I kao, ne racuna se???Nepravda!!! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

E pa to ti je toooo!!!Ulaziš u 9-ti mesec!!!:bleh:

Tebe ću da sparim u društvo sa mojom sestrom!!!I ona voli decu izdaleka!!!:biggrin2:

Pre neki dan je računala sa koliko godina sam ja rodila i skontala da je ona sada u tim godinama i rekla:''Ne daj Bože!!!''

Kod mene je u porodici tradicija rodi relativno mlad!!!Mene je mama rodila sa nepune 23, a ja Necu sa nepune 24!!!Ali mi smo Rh(-) pa ne bi ni valjalo drugačije!!!

Moj dragi muž je mom sinu pre neki dan rekao''Mama će ti roditi bebu kada joj prođe mladost''-koji bezobrazluk!!!Nemam ja vremena za bebu sad kada je tu Mika...:wub2: :wub2: i Nick:wub2: s vremena na vreme...

No, jel ovo beše MFC???

Link to comment
Share on other sites

Moja snaja je imala pobačaj u 30-toj ali se ona i prehladila a Rh(-) je...a i druga trudnoća joj je bila kritična-porođaj!!!Neću da te plašim!!!

Ako ti i dete niste isti Rh faktor primi se rogam!!!

Link to comment
Share on other sites

Moja snaja je imala pobačaj u 30-toj ali se ona i prehladila a Rh(-) je...a i druga trudnoća joj je bila kritična-porođaj!!!Neću da te plašim!!!

Ako ti i dete niste isti Rh faktor primi se rogam!!!

 

Da, nisam mogla da se setim kako se zove...ali jeste to neka vrsta blokade, za antitela.

Hm...mislicu o tome neki drugi put!

Link to comment
Share on other sites

Jeste, zato ideš i vadiš krv svakih mesec dana u trudnoći!

Mada sve ti zavisi od organizma!!!Svakom može da se desi!!

Nemoj uopšte da se okupiraš tim glupostima!!I da lupaš glavu...

Svaki organizam-priča za sebe!!!

Link to comment
Share on other sites

Jeste, zato ideš i vadiš krv svakih mesec dana u trudnoći!

Mada sve ti zavisi od organizma!!!Svakom može da se desi!!

Nemoj uopšte da se okupiraš tim glupostima!!I da lupaš glavu...

Svaki organizam-priča za sebe!!!

 

Svakih mesec dana se u trudnoci vadi krv??? :yikes: Ma dajjj!!! Pa onda mi nema druge nego da usvojim dete. Meni pred odlazak kod zubara i pred vadjenje krvi treba psihicka priprema od po mesec dana!

Link to comment
Share on other sites

A da, bas se postavilo pitanje na baby party-ju ko je u kakvoj vezi, koliko dugo traje i sl. I sad krecu: ja sam 7 godina s deckom, ja 6, ja 4... I ja kazem : Mika i ja smo zajedno...pa tu negde od maja... I zamisli, njima se to ne racuna?!?

 

:lmfao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy