Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ala ti brzo čitaš!!!:bleh:

Ne znam šta objektivno da kažeš!!!

Pitaj Ivonu!!!

Ona ima odgovore na sva pitanja u životu!!!:naughty:

Al ti Dragana imas lepo misljenje o meni! :biggrin2: Nemam bas na sva pitanja odgovor, ali trudim se...sta reci!

Evo, npr. treba da kazes da li si Ana, ili Anabela...ili nesto trece...jer mi Dragana nije odgovorila (a zali se da mi njene postove ne citamo dovoljno pazljivo:bleh: )

Link to comment
Share on other sites

Ja ti opraštam!!!Zato što te volim:wub2:

Ja moram da idem na kupanje!!!I da kupam dete!!!Sutra opet kod lekara ujutru!!

I na :sleep_1: :sleep_1: :sleep_1:

Ljubim vas i pozdravljam!!!

Toliko od mene za danas!!!Čujemo se sutra!!!Ko preživi noć!!!

Laku noć!!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja ti opraštam!!!Zato što te volim:wub2:

Ja moram da idem na kupanje!!!I da kupam dete!!!Sutra opet kod lekara ujutru!!

I na :sleep_1: :sleep_1: :sleep_1:

Ljubim vas i pozdravljam!!!

Toliko od mene za danas!!!Čujemo se sutra!!!Ko preživi noć!!!

Laku noć!!!:wink2:

 

:blush-anim-cl:

 

Lepo spavaj!

Link to comment
Share on other sites

Ne na pustom ostrvu! Tamo nema gde fen da se ukljuci! Nisam ja taj..."povratak prirodi" tip. Bolje na nekoj exkluzivnoj destinaciji, sa vrlo dobrim vezama ka civilizaciji.:naughty:

 

E pa sad!!!Nije nego!!!Imaš Miku šta će ti fen!!!!

 

Ja uopšte ne mogu da poverujem da dečko nije strejt!!!Mislim da se folira i da nas vuče za nos, jer kako bi nam bio zanomljiv da nije tajnovit???:das:

Dečko piše takve pesme!!!I tako peva!!!:wub2:

 

A da nije sve kako izgleda, dokazaću ti!!!Molim te pogledaj spot do kraja!!!Možda ti se neće svideti pesma, pa je utišaj!!!

 

http://youtube.com/watch?v=h0B9qAUT48c

 

Ja sam samo gledala da Nemanja ne vidi to pošto on uvek ima extra pitanja i extra zapažanje u vezi sa nenormalnim stvarima!!!:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Mislis ne moras pevati falseto da bi bio gay? Ma znam ja to...nije ni svaki feminiziran muskarac gay. ( ne kazem da je Mika feminiziran, nego kao primer navodim). Nisam ja zakljucila to po Mikinom ponasanju, nego po izjavama... Cinjenica je da ga je ta gay scena prvenstveno podrzala, i moguce da i zbog toga ne zeli da se izjasni...ali mislim da su mu ipak vecina fanova devoojcice

(od 12 do 27 god :bleh: koje se u njega zaljubljuju). Puno vise gubi tim ako kaze da je gay nego ako kaze da je streight! A s obzirom da ne zeli da kaze, kontam da je to zato jer moze puno da izgubi... Huh, jel ima smisla ovo sto sam sad rekla?:biggrin2: Svi bismo mi njega slusali u obe varijante...jer i pre nego sto sam videla spot i pevaca, meni se Grace Kelly uvukla u glavu... Ali je cinjenica i to da bi rastuzio 70% svojih fanova takvom izjavom...:(

Link to comment
Share on other sites

kao npr koje izjave???!!!

Moguće da zbog gay scene neće da se izjasni!!!On je za mene jedno veliko dete zarobljeno u telu čoveka!!!Mislim, vidiš to po njegovom ponašanju!!!Sav je kao veliko slatko dete!!!

Ako ćeš po načinu oblačenja da presudiš-opet ti nije neki preduslov!!!90% njih nosi uzane pantalone da im se bolje vidi dupence koga uzgred rečeno nemaju svi oni što bi moja drugarica rekla "usukani"(koji su uvek bili moji favoriti, a udala se za suštu suprotnost), a ovi koji to nisu(" usukani") oni ni ne mogu da stanu u takve pantalone!!!I šta kao gay-ovi su svi mršavi???Pa nemoj da se lažemo!!!

Mogu i ja da budem lezbos pa da se oblačim sasvim normalno!!!

Sada se ja gubimmmm....

Gledala sam na youtube-u neku emisiju gde je voditeljka(neka krampača) konstatovala da je on Gay!!!Na osnovu čega???

Joj, sad sam se samo iznervirala!!!Sama sebe!!!

Link to comment
Share on other sites

Da, ali ništa konkretno!!!

Nemoj više to da mi radiš!!!Ubedićeš me da je gay, a ja u to neću da verujem!!!

I mojim drugaricama kada kažeš Mika, ko je to, to je onaj dečko što je kao devojčica!!!Meni se odmah prevrne u stomaku!!!Odmah znam na šta misle!!!

On nije gay!!!Ja to tvrdim!!!

Link to comment
Share on other sites

Da, ali ništa konkretno!!!

Nemoj više to da mi radiš!!!Ubedićeš me da je gay, a ja u to neću da verujem!!!

I mojim drugaricama kada kažeš Mika, ko je to, to je onaj dečko što je kao devojčica!!!Meni se odmah prevrne u stomaku!!!Odmah znam na šta misle!!!

On nije gay!!!Ja to tvrdim!!!

 

I ja ti verujem!!! I drzim te za rec!!!

 

A od moje drugarice brat ga zove:" Onaj sto peva, ko da mu zavrcu jajca :bleh: "

Link to comment
Share on other sites

I ja ti verujem!!! I drzim te za rec!!!

 

A od moje drugarice brat ga zove:" Onaj sto peva, ko da mu zavrcu jajca :bleh: "

 

E to je vec bezobrazno!!!On je ljubomoran sto on tako ne peva!!!Sramota!!!

Ma ja se gadim na takve komentare!!!Sta si ti sad superioran!!!

Link to comment
Share on other sites

A nije bas tako, to je sala bila.

A i sta nas briga sta ko misli, mi volimo Miku i to je to. Mozda je i bolje sto muskarci imaju to misljenje o njemu...onda se automatski ne osecaju previse ugrozeno. A nemaju pojma kako bi ih taj "sto lici na devojcicu" ugrozio, samo kad bi bio malcice dostupniji :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma u pravu si!!!Volimo ga do neba!!!I dalje!!!On ni ne zna koliko je voljen!!!

Samo ja ne volim tako neslane šale!!!

 

Znaš ti kako sam ja ladno njega sanjala jednom!!!(pre mesec-dva)

Kao nas dvoje setamo tu po Limanu2 i držimo se za ruke!!!I samo to!!!I ceo dan mi je bio High!!!:wub2: Divan san!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy