Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Dobro, dobro!!!Samo da se zna!!!:bleh:

Koja sam ja budala, sramota me i da pričam!!!:blush-anim-cl: Ali mi smo već svoji...Pre neki dan se ja logg out sa foruma da vidim šta će se desiti i jedva se ponovo logg in, zaboravila lozinku!!!:biggrin2::bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobro, dobro!!!Samo da se zna!!!:bleh:

Koja sam ja budala, sramota me i da pričam!!!:blush-anim-cl: Ali mi smo već svoji...Pre neki dan se ja logg out sa foruma da vidim šta će se desiti i jedva se ponovo logg in, zaboravila lozinku!!!:biggrin2::bleh:

 

E taj problem i ja imam... na svemu sto postoji a na sta se moze ulogovati ja imam razlicite i usere i lozinke. Imala sam to i popisano na nekom papiricu, al u mojoj sobi bi se i dete od 7 godina izgubilo (zbog nereda, ne zato sto je soba velika), a ne jedan papiric. Tako da sad neke mailove ne mogu da proverim dok se papir ne nadje... Znam, znam...ti ces sad reci da je mozda to znak da je vreme da spremim sobu?! Mmmm, pa mozda si i u pravu. Kad malo bolje razmislim bilo je tih znakova i pre par meseci... Al ne dam se ja!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Imam ja tako jednog za kojim stalno sklanjam i brišem!!!Znaš koga!!!Kada dođe kući samo šutne stvari na sve strane!!!!:sneaky2:

Ja sam bolesnik pa svoj orman slažem svaki drugi dan!!!Po bojama!!!Dobro ne baš po bojama, ali po frekvenciji nošenja i novini!!!:biggrin2:

Raqnije sam i usisavala svaki dan, ali sam se sada nešto prepustila...Stigle me godine...:wheelchair:

Dok sam živela sa mojima stalno sam za njima ribala i šizofrenisala pa su me zvali Živčana i mama mi je jednom rekla :"ti kada budeš imala svoju kuću, sređuj je kako ti hoćeš, ovo je moja kuća!!"

Najviše volim da usisavam u 9-10 sati uveče!!!Tada me uhvati manija čistoće!!!:biggrin2:

EEE, nije lako živeti samnom!!!:bleh: Što je najgore rodila sam istog takvog!!!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Pazi...tebe ako uhvati manija ciscenja, a ne budes imala sta da cistis...nemoj uopste da se ustrucavas, slobodno navrati! Ja prasinu ne brisem dok se ne pojave bas jako vidljivi tragovi na namestaju...ali sa pazljivim rukovanjem to ne mora da se desi dosta dugo... Samo vracas stvari tacno, u milimetar, na mesta na kome su stajali...znas ono, da se ne primeti razlika :biggrin2: A i kad krenem da brisem...(takav dan moji uvek apeluju da se proglasi drzavnim praznikom), onda nista od stvari ne dizem sa njihovog mesta...brisem samo oko njih...hvatam krivine gde god mogu! A orman...pa na stolici imam vise stvari nego u ormanu...mislim ne mozes vracati unutra ono sto si vec jednom obukao...a mozes to jos jednom obuci...a onda posle i kad operes tu stvar, dzaba je stavljati u ormar kad ces je opet morati izvaditi...to je zacarani krug. Al ja se vadim na to da je nered odlika intelektualaca :biggrin2: li je to samo odlika ovnova...ne znam:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Joj, ala bi ja tebe dovela u red!!!

Biće da je to odlika ovnova!!!

Samo ja kada sklanjam imam jednu manu!!!Sve čistim i šoram u ladle, ali problem je što zaboravim gde sam šta sklonila pa ni ja ni onaj kome sklanjam ne znaju gde je šta sklonjeno!!!Tako ja mom ujaku(pošto on nije oženjen) spremam i vičem babi kako joj je sin aljkav!!!Ali on svaki put kada čuje da ja dolazim da spremam babi striktno naredi da mu ništa ne diram!!!

A kod moje mame princip:"Peglam po potrebi".U njenoj spavaćoj sobi večito Teheran i onda me pita;"Kad ćeš doći da spremamo spavaću sobu?"-Pa nisam ti je ja ni usrala!!!

A ti kada budeš zainteresovana-samo javi...Ali ne garantujem ti da ćeš posle mog spremanja nešto naći....:biggrin2:

E, a za Germany sam ozbiljno mislila!!!Najozbiljnije!!!

Link to comment
Share on other sites

E vidis, a ja skoro uvek znam gde mi je sta...ok zaboravicemo na onaj papiric s lozinkama...i ono dete od 7 godina koje bi, po mojoj slobodnoj proceni, sad trebalo da ima vec negde oko 16 :bleh:

Salim se! Ne lepo je biti uredan, ja se bas divnim takvim ljudima...Al meni je nekako zivot prekratak da bih ga trosila na brisanje prasine (na koju sam, usput, jos i alergicna) i slicne dosadne poslove. A ako mi neko dodje da bi gledao da li mi je nered...pa tako neko ne treba da mi dolazi!!! Ili, brate, uzmi krpu pa na posao, ako ti vec smeta...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Halo cure, ja sam se vratila kuči prije dvije sata...a šta da kažem...bilo je MIKASTIČNO!!!!!:mf_lustslow::punk::band::yay::groupwave::toot::woot_jump:

 

Bit če i kratka reportaža ali sada sam jako umorna jer sam ovaj vikend spavala samo 6 sati ali to stvarno nije bitno! Najvažnije je, da sam vidjela Miko i da je stao samo možda kakav cm od mene! No sam šov poslje 'sretnje' bio je FENOMENALAN!!!!!!!!!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jučer je stvarno bio najbolji dan mog života!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma hoću se potruditi i napraviti jedan za vas dvoje eksluzivko, jer ćete biti prve za koje ću pisati!:biggrin2: Ali stvarno, još sam over the moon, tako da vjerovatno će biti mnogo pogreška i zato se unaprijed izvinjavam!

 

 

OK, gdje početi?? U Bolgono smo prispeli u 3 sata i još nam je ostalo mnogo vremena, da malo prošetamo kroz taj grad ali kad smo sa prijateljicom došle u centar, dobila sam odgovor jedne druge prijateljice iz Italije, koja je i ionako bila tamo (i ona je na tem forumu), da čekajo ispred dvorane...nakon toga smo se odločile, da idemo nazad k dvorani ali prije tega da idemo nešto pojesti ali svi so restaurani bili zatvoreni zato smo išle mimo dvorane i šta vidimo za nju? Curice sa MFC-ja, koje so čekale na vhodu za band i jasno pridružile smo se jim. Tako smo čekale na Miko par sati ali kada je dospeo sve je bilo zaboravljeno!!:biggrin2: Malo je razgovaro sa nama i ja sam mu mogla dati poklon koji sem imala za njega in zahvalio se mi: Thank You (tada sam umrla i išla u nebesa)...jer me je pogledao o uči, mislila sam da hoću umreti. Stvarno!:wub2: On je najslađiji dečko na svem svijetu. I kako je i lijep...stvarno lijep!! Njegove se fotke ne trebajo retuširati.:biggrin2:

 

Nakon što je ušao i me smo odbrzile ispred dvorane gdje smo dobile i dobro poziciju (druga vrsta:o )...Ali njegov šov!!

Ah, ovo je najbolija stvar koja sam vidjela u svom životu!!!:band::woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Ok, šov...trebam, da počnem u novem postu jer se može staviti samo 7 smajlova u jedan post...

 

ŠOV JE NAJBOLJI I FENOMENALAN!!

 

Ne mogu vam opisati ovih emocija, občutenj...svega je bilo previše!:wub2: Taj dečko ima toliko energije i kad vidiš, da sve radi iz ljubavi i strasti i tebe to ućini tako sretnim!:blush-anim-cl::trumpet:

Bio je kostko, bila je i napihljiva big girl, odpjevao je sve pjesme iz CD-ja, Holy Johnny, How Much Do You Live:wub2: i jedan cover. Počao i završio je s Relax, Take It Easy. Bilo je mnogo balona, konfeta. Kada je svirao na piano mogla bi i umrjeti jer je čisti genij!:winner_first_h4h:

 

Any Other World...ah, ova pjesma u živo je nešto posebno!:blush-anim-cl:

 

Fotke će doći ali ih trebam prvo skinuti sa fotoaparata.

Link to comment
Share on other sites

DIVNOOOOOOOO :wub2::wub2::wub2:

 

Divnooo Ana, bas mi je drago zbog tebe! Mogu da zamislim koji je feeling uzivo, kada i snimci koncerata preko youtube-a deluju fantasticno!

I pricali ste s njim??? Sta? Sta? Sta? Prepricaj nam, molim te!

I sta si mu poklonila? I koliko je trajalo to sve? I...ufff...bas ti zavidim! Al onako ti lepo zavidim :wink2:...drago mi je zbog tebe stvarno!

Jedva cekam slike!!!

 

 

Aaaaaaaa, zasto sam se ja rodila u j***noj Srbiji iz koje nema izlaza!?

Link to comment
Share on other sites

Ana se izgleda nece danas vise javljati...a ja svaki cas proveravam da se nije neceg jos prisetila, pa nam napisala :sad: Al dobro, neka je...nek se naspava...

A odoh i ja da pokusam da legnem pre ponoci, posto sutra ustajem pre petlova... Laku noc :sleep_1:

Link to comment
Share on other sites

Evo mene.:blush-anim-cl:

 

Poklonila sam mu jedan mali drveni privesjak za ključove u oblikoj medvedja, drzi ga u roci na jednoj sliki. Pokazat ću.

 

2gtra12.jpg

Ali ne vidi se tako dobro.^^

 

55otgp.jpg

 

 

Stvarno si želim, da bih mogla ostajati nakon koncerta jer je razgovaro sa svima, davao avtograme, slikao se...ali dobro, možda drugi put...nadam se!:wub2::blush-anim-cl:

 

Ah, tako sam sretna!:biggrin2: Dobro, trenutno baš i nisam...ne znam tako sam malo melanholična:biggrin2: , ne mogu da vjerujem sve što se dogodilo i ne mogu da vjerujem, da je već pored.

Link to comment
Share on other sites

Evo mene opet prva!!!

Sličice su super!!!Sladak jeeeee!!!!Jel ih imaš još????!!!!Pokaži nam ih mooolliimm teee!!!!:biggrin2:

I poklon ti je super!!!Vidi se!!!:thumb_yello:

A jesi ti dobila njegog autogram????

Blago tebi!!!Videla si Miku!!!!I slušala ga live!!!!I pogledao te je u oči!!!:wub2:

Joj topim seee!!!!:wub2:

Joj, Ivona ima 13, a ja 12 godina!!!!

Link to comment
Share on other sites

Da, stvarno je sladak!!!:wub2: Ah znate- danas baš nisam normalna.:hypo: Sva ta sreča...ovo je previše za mene. Ludiram!!:insane::biggrin2:

 

Njegov avtogram nisam dobila jer smo išli kući brzo nakon koncerta.:sneaky2: Ali nadam se, da će biti prilika za ovo jer bi umrla, da bih razgovarala sa njim, dobila avtogram i naravno slikala se sa njim...Ah!

 

A ja imam 10 godina. :cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Ti si melanholicna?!? :emot-sad: A sta mislis kako je meni? :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Al dobro...sad znam osobu koja je videla Miku! :naughty: Kazu da si sa svakom osobo na svetu povezan preko najvise 6 ljudi...Npr ja znam nekoga u Sloveniji , ko zna nekoga u Londonu, ko zna nekoga ko radi u nekoj diskografskoj kuci...itd. Najviseeee 6 osoba!!! To deluje bas malo! A mi vec znamo nekoga ko "zna" Miku!!!:wink2: Znaci samo je pitanje vremena dok ga i mi ne upoznamo!!!

 

E super ste poziciju imali, i slike su divneeeeeee...ne znam sta vise reci, sem da sednem i parim oci:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

E sličice su stvarno super!!!I ja sam ti čačkala po myspace-u!!!Stvarno šta piše???

Joj blago tebi...Videla si Mikuuu!!!:biggrin2:

A baš šteta za autogram!!!Ali Bože moj, sledeći put:thumb_yello: :wink2:

Da si sada obavila sve šta bi ti ostalo za sledeći put!!!

Joj Mika:wub2: Live!!!Skinuo majcu:mf_lustslow:

Da Ivona nije rekla ja ne bih ni zapazila!!!Eto kakvu moć zapažanja imam!!!:bleh:

 

Nama Ivona ostaje sve to da obavimo u dogledno vreme čim se ukaže prva prilika...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy