Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Halo curice! Kako ide?

 

Vidim, da ste imale debato o Miki i njegov spolnoj usmerjenosti. Ovo je nešto o čemu na tem forumu ne razgovoramo jer WE DON'T CARE.:mf_rosetinted: To znači, da nam (vsaj meni osobno) je svejedno ali je ali nije gay, meni je važno samo, da tako lijepo pjeva i da je taki srček!:wub2:

To što ne želi reči je samo njegova stvar i nitko nima prava o tem mozgati.:wink2: Stvarno mi idu na živce ljudi koji i ne poznajejo ni jedne njegove pesmi ali puni so priča o tem kako je on gay kao da je to sve što je treba znati o njem.:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Halo curice! Kako ide?

 

Vidim, da ste imale debato o Miki i njegov spolnoj usmerjenosti. Ovo je nešto o čemu na tem forumu ne razgovoramo jer WE DON'T CARE.:mf_rosetinted: To znači, da nam (vsaj meni osobno) je svejedno ali je ali nije gay, meni je važno samo, da tako lijepo pjeva i da je taki srček!:wub2:

To što ne želi reči je samo njegova stvar i nitko nima prava o tem mozgati.:wink2: Stvarno mi idu na živce ljudi koji i ne poznajejo ni jedne njegove pesmi ali puni so priča o tem kako je on gay kao da je to sve što je treba znati o njem.:sneaky2:

 

Znamo da se ne prica o tome, ali kontam, posto nas niko ne razume ovde, onda smemo...A ti nas valjda neces odati :wink2: Mada sam ja sigurna da to sve nas jednako zanima... A s obzirom da mi znamo sve sto se ima znati o njemu, i sve njegove pesme, i volimo ga prvenstveno zbog toga...onda valjda smemo ponekad i tu zabranjenu temu da pomenemo... Cisto radoznalosti radi:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Hvala za informaciju Ivona!!!

 

Baš nas briga o čemu možemo da pričamo, a o čemu NE!!!Mi smo ovde dok nas ne izbace!!!:naughty:

 

Kako vam se svidja moj novi avatar!!!Moram da ga menjam kao i potpis!!!Mislim nema smisla!!!:bleh:

 

Ana, kada putuješ???Jel se čujemo sutra???

Link to comment
Share on other sites

Hvala za informaciju Ivona!!!

 

Baš nas briga o čemu možemo da pričamo, a o čemu NE!!!Mi smo ovde dok nas ne izbace!!!:naughty:

 

Kako vam se svidja moj novi avatar!!!Moram da ga menjam kao i potpis!!!Mislim nema smisla!!!:bleh:

 

Ana, kada putuješ???Jel se čujemo sutra???

 

Nema na cemu, ajde prikaci i ti nesto da nam se forum sareni :wink2:

 

A snimila sam avatar, mada nije u skladu sa potpisom... Pa sad da ne bi muzevljevu sliku kacila, bolje potpis promeni :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Dragana, jesi ti to dobila neku titulu a ne hvalis nam se?!?

Evo, sad vise ne smes da se zalis da uvek prva moras da napises nesto ovde! Ja em sam sinoc izasla, em sam vec budna, em se prva javljam ovde na raport, em za sat vremena idem da RADIM...(da, da...drugi radni dan vec!:biggrin2:) Toliko sam vredna danas da se brinem za sebe! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

E pa da!!!Titulu sam dobila još pre neki dan samo je nisam odmah prijavila jer su je možda drugi više zaslužili nego ja, ali što bi rekao moj profa književnosti:"Ko prvi devojci, njegova devojka, a ko poslednji njegova žena":bleh:

Od danas je Dragana ozbiljnija osoba!!!Mora da pazi šta piše!!!

Nego svaka čast za prvo javljanje!!!Kao si se provela u gradu???

Ja sam danas trebala da idem u školu, ali su mi učenici otkazali čas!!!I to ti je tako!!!I onda sam ja uvek kriva i zbog taga me zezaju u školi!!!

Mogu samo da se požalim da mi se zdravstveno stanje pogoršava!!!Moj sin i ja se takmičimo ko će jače da kašlje!!!A i odjutros me je stomak porobadao toliko da nisam mogla da stojim!!!

Srećno na predavanju, javi se da čujem kako je bilo!!!

Odoh da grejem detetu ručak!!!

Link to comment
Share on other sites

E pa da!!!Titulu sam dobila još pre neki dan samo je nisam odmah prijavila jer su je možda drugi više zaslužili nego ja, ali što bi rekao moj profa književnosti:"Ko prvi devojci, njegova devojka, a ko poslednji njegova žena"

Od danas je Dragana ozbiljnija osoba!!!Mora da pazi šta piše!!!

Nego svaka čast za prvo javljanje!!!Kao si se provela u gradu???

Ja sam danas trebala da idem u školu, ali su mi učenici otkazali čas!!!I to ti je tako!!!I onda sam ja uvek kriva i zbog taga me zezaju u školi!!!

Mogu samo da se požalim da mi se zdravstveno stanje pogoršava!!!Moj sin i ja se takmičimo ko će jače da kašlje!!!A i odjutros me je stomak porobadao toliko da nisam mogla da stojim!!!

Srećno na predavanju, javi se da čujem kako je bilo!!!

 

Evo me! Prezivela i drugi radni dan...doduse jedva! Ja kao da fizikalisem na gradjevini...tako se osecam kad se vratim. :boxed: Mada, mozda je taj osecaj i posledica sinocnjeg izlaska...:drinks_wine: ...al necu da priznam! Ovi moji ne smeju da otkazuju vezbe, al su mi zato jedno 20 000 puta rekli:" Dobro...a jel mozemo sad da idemo?"

 

Cestitam za titulu! Svaka cast! Sad sve sto me zanima vezano za MFC mogu da pitam tebe? Hihihih, cek sad kad ti zavucem neka pitanja...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj, nemoj molim te!!!

Nisi ti takva!!!

Moram da ti priznam da sam navučena na tebe i da si mi nedostajala!!!

Znam kako je kada završiš sa časom!Kao da si okopala jutro zemlje!!!

Nemoj da piješ i bančiš pred radni dan!!!Ne valja ti toooo!!!!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj, nemoj molim te!!!

Nisi ti takva!!!

Moram da ti priznam da sam navučena na tebe i da si mi nedostajala!!!

Znam kako je kada završiš sa časom!Kao da si okopala jutro zemlje!!!

Nemoj da piješ i bančiš pred radni dan!!!Ne valja ti toooo!!!!:bleh:

 

A jeste, sad se ucuruje, cim sam pripretila pitanjima...:bleh:

E a za bancenje si u pravu... A i sada postoji opasnost da sretnem nekog od studenata u izlasku... I zamisli nalete na mene, onako...hm...veselu... Onda mi je dzaba da posle glumim autoritet na vezbama :bleh: Mada nije da ja moje asistente nisam sretala...u raznim stanjima...

Link to comment
Share on other sites

A mi smo imali dobrog asistenta iz književnosti, samo niko nije išao na vežbe zato što je davio mačiće!!!Šta mu vredi što je sladak???:bleh:

Pazi kako se ponašaš!!!Da moj direktor zna kako se ja ponašam izbacio bi me iz škole!!!:bleh: Ja da predajem deci???:bleh:

Nemoj da mi pretiš, naljutiću se!!!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

A mi smo imali dobrog asistenta iz književnosti, samo niko nije išao na vežbe zato što je davio mačiće!!!Šta mu vredi što je sladak???:bleh:

 

Sta je radio??? Pa zasto??? E svako danas moze da radi na fakultetu...(kad su i mene primili:bleh: )

Link to comment
Share on other sites

A bio je dosadan!!!!Šta si mislila???Da je stvarno hvatao mačiće i ubijao ih!!!:bleh::biggrin2:

Ko još to danas radi!!!???:bleh:

 

:mf_rosetinted: Ja sam ovde inkognito!:fisch:

 

Evo...priznajem, glupava sam, pokricu se usima :emot-sad:

To je i mene zacudilo...ko jos danas davi macice? Al reko, kad ti tako kazes...ja tebi sve verujem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy