Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ajde! Ufff...zamisli ti gde ce ona sutra biti u ovo vreme? I s kim ce biti!!! Ljubomorna sam...evo priznajem...sta mogu :emot-sad:

 

Srecan put Ana, i diiiivnoooo se provedi...i misli malo i na nas tamo:wink2: Ocekujemo vrlooo iscrpan izvestaj...pamti i najsitnije detalje...i slikaj nam ga malo!:biggrin2: A o onom planu...nikom ni reci:wink2:

 

SRECAN PUT, jos jednom!!!:original:

Link to comment
Share on other sites

I ako budeš u prilici izljubi ga i izgrli i za nas dve i kaži mu da dodje ili na Exit ili na Eurosong da ga čekaju tamo dve lude lude za njim!!!

Ivona, ako dobijem karte za Minhen, vodim te!!!Spavaćemo ispred ambasade dok nam ne daju vize, ali idemo!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

I ako budeš u prilici izljubi ga i izgrli i za nas dve i kaži mu da dodje ili na Exit ili na Eurosong da ga čekaju tamo dve lude lude za njim!!!

Ivona, ako dobijem karte za Minhen, vodim te!!!Spavaćemo ispred ambasade dok nam ne daju vize, ali idemo!!!:thumb_yello:

 

Jao divna si!!! Evo drzim fige! I mojoj babi cu reci da ih drzi! Ona taj zadatak uvek jako ozbiljno, tj. bukvalo shvati...i onda sedi i stvarno drzi stisnute pesnice, skoncentrisana, npr od 3h do 3:45 ako moja sestra, recimo, u to vreme radi kontrolni:roftl: Ali uspeh je skoro 100% zagarantovan!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Male su šanse!!!Da dele kutijicu žvaka mene ne bi izvukli, ali ja se nadam!!!

A znaš ko će biti tamo???!!!

Ma to bi bilo COOL!!!

Galeb vodi!!!(znaš ko je to!!!)

Sada nam ostane samo da se nadamo, a i sama si rekla nada poslednja umire...

Link to comment
Share on other sites

Male su šanse!!!Da dele kutijicu žvaka mene ne bi izvukli, ali ja se nadam!!!

A znaš ko će biti tamo???!!!

Ma to bi bilo COOL!!!

Galeb vodi!!!(znaš ko je to!!!)

Sada nam ostane samo da se nadamo, a i sama si rekla nada poslednja umire...

 

?!? Galeb vodi?!?

Danas mi definitivno inteligencija nije u plusu! :blink:

Nemam pojma! Ko ce sve biti tamo?

Link to comment
Share on other sites

Normalno!!!Ispred ambasade na betonu!!!Pesma za bubrege!!!

Ali to je ljubav!!!:wub2:

 

Aj sad...sta ce ti bubrezi kad imas Miku? A i on deluje kao fin decko, mozda ti pozajmi jedan svoj...

 

 

mmm...ovo je trebalo da zvuci smesno...al i nije bas, sad kad procitam...

Link to comment
Share on other sites

Aj sad...sta ce ti bubrezi kad imas Miku? A i on deluje kao fin decko, mozda ti pozajmi jedan svoj...

 

 

mmm...ovo je trebalo da zvuci smesno...al i nije bas, sad kad procitam...

 

Smešno je!!!:biggrin2:

Doduše meni je sve smešno!!!

I ono "peva ko' da mu zavrću jajca" mi je bilo smešno sinoć kada sam legla da spavam...Počeo ceo krevet da mi se trese od smeha!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro!!!

Sada je pola 7 i ja za 2,5 sata odoh u školu!!!

Pošto si navikla da se ja prva javim, da ne menjam tradiciju!!!

Ana će sada verovatno na voz....

Vidiš kako sam bila sinoć dobra prema tebi???I kako sam te utešila, a ti nisi ni pročitala!!!I dobro je pošto da si nešto napisala ja bih ostala do 12 da ti odgovorim!!!

Nemoj samo da bojkotuješ vikendom ovaj thread!!!:bleh:

Meni je muž danas kod kuće pa će biti gužve oko kompa!!!Ali on mora da uči!!!I ja bih trebala!!!:sneaky2:

Jel znaš šta je danas????:wub2:

Još juče sam zaboravila da ti kažem imaš na introduction forumu neku devojku koja sluša Snow Patrol(valjda sam dobro napisala)Nije im loš pevač-kad leži!!!-taj sam spot gledala

Toliko o mojoj ozbiljnosti!!!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Vidiš kako sam bila sinoć dobra prema tebi???I kako sam te utešila, a ti nisi ni pročitala!!!I dobro je pošto da si nešto napisala ja bih ostala do 12 da ti odgovorim!!!

Nemoj samo da bojkotuješ vikendom ovaj thread!!!:bleh:

Jel znaš šta je danas????:wub2:

Još juče sam zaboravila da ti kažem imaš na introduction forumu neku devojku koja sluša Snow Patrol(valjda sam dobro napisala)Nije im loš pevač-kad leži!!!-taj sam spot gledala

Toliko o mojoj ozbiljnosti!!!:bleh:

 

Hahahaha, i meni je najbolji u tom spotu...nije zato sto lezi, nego....ma, ustvari mozda je i zato :biggrin2:

A da si me utesila, jesi...sto jes jes...samo sam kasno procitala, tek jutros....a sinoc sam neutesna otisla da spavam...smrc :emot-sad:

Ma salim se, naravno. I niko me jos nije zvao Ince...a bas me svakako zovu...

 

I da slucajno ne zaboravim...Niku srecan rodjendan, i sve najlepse u daljem zivotu i radu, zeli prijateljica njegove verne obozavatljke...uz pesmu 'Ostavi devojku da Gaga ne pati' :naughty:

To je najnoviji hit Granda, ne znam da li si cula :tongue2:

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, i meni je najbolji u tom spotu...nije zato sto lezi, nego....ma, ustvari mozda je i zato :biggrin2:

 

AAAAAA!!!A ja mislila ti fina!!!!:bleh:

Mislila sam da sam samo ja dvosmislena!!!!:biggrin2:Ali neka, neka!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy