Jump to content

Recommended Posts

Aháááá xD! Pravda, to sem vlastně taky jednou slyšela :-) To teda nevím o.O Zvláááštní... o.O Proč se vůbec bojí do tý vody lízt :-O

Tak ja osobne vodu hrozne zbožňujem :mf_lustslow:! A hlavne ked je strašne hlboká.......cítim sa v nej veľmi slobodne a ked je možnosť že more tak som v raji.....:hypo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak ja osobne vodu hrozne zbožňujem :mf_lustslow:! A hlavne ked je strašne hlboká.......cítim sa v nej veľmi slobodne a ked je možnosť že more tak som v raji.....:hypo:

Já taky strašně zbožňuju vodu o.O Nevím, asi má nějakou špatnou zkušenost nebo co :P :-O

A děkuju za rozhovor :-) Já už tak děsně dlouho nečetla žádnej takovejhle časopis :-O

Link to comment
Share on other sites

Veronca: však nevadí :biggrin2:

 

REBEKA: O Postřelmově jsi ani slyšet nemohla, je to vesnice:))

 

Jinak já vodu taky miluju! Nejspíš Miku k tomu překecala ta holka, co je s ním na tom skútru:sneaky2: Nevíte, kdo by to mohl být?

Link to comment
Share on other sites

Veronca: však nevadí :biggrin2:

 

REBEKA: O Postřelmově jsi ani slyšet nemohla, je to vesnice:))

 

Jinak já vodu taky miluju! Nejspíš Miku k tomu překecala ta holka, co je s ním na tom skútru:sneaky2: Nevíte, kdo by to mohl být?

Viem o nej iba že sa volá Lorna, je Lollipop Girl a vyzerá že sa mu vtiera......a navyše ešte aj namyslene....idiotka :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Fu, uz neviem, niekde nahodou na nete.

Barun, mozem ti polozit "dovernu" otazku? Preco nemas ziadny avatar? Mas na to nejaku zvlastnu pricinu? Alebo?

Rebeka, ty si to ale rafinovane vymyslela že nad avatar máš iba bodku..............meno asi hovorí za všetko.....:)

Link to comment
Share on other sites

Já taky strašně zbožňuju vodu o.O Nevím, asi má nějakou špatnou zkušenost nebo co :P :-O

A děkuju za rozhovor :-) Já už tak děsně dlouho nečetla žádnej takovejhle časopis :-O

Neni za čo....ja si také antošské časopisy kupujem len ked mám tušáka, že tam bude čosika o Mikovi....je tam ako Slnko uprostred tých šumov - 50 cenťákov, Fergáčky, Rihanny a iných kreatúr:glasses3:.....ako ich môžu hádzať do jedného vreca s Mikom???

 

Ách, kde tento svet speje?

Link to comment
Share on other sites

Neni za čo....ja si také antošské časopisy kupujem len ked mám tušáka, že tam bude čosika o Mikovi....je tam ako Slnko uprostred tých šumov - 50 cenťákov, Fergáčky, Rihanny a iných kreatúr:glasses3:.....ako ich môžu hádzať do jedného vreca s Mikom???

 

Ách, kde tento svet speje?

Každej hold poslouchá něco jinýho... :-) Musí se vyhovět všem ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hello Girls! Asi uz sa vam dostalo do usi, ale vcera konecne nasadili na radiu Express Happy Ending, ako hit tyzdna. Uviedli to ako "vianocnu piesen", co by na to asitak povedal Mr Penniman? (-:

Vánoční píseň? o.O Tak to tam je asi někdo mimo... co to má co dělat s vánocema? :D sííííla ... zřejmě v tom bude zakódovaný nějaký hlubší smysl, který nevidí ani Mika, jen samotný moderátor ;) ... Ale že si dali načas:) Já vůbec nemám ponětí, jestli u nás v rádiích Miku hrajou, už jsem žádné neslyšela ani nepamatuju :-O

Link to comment
Share on other sites

Hello Girls! Asi uz sa vam dostalo do usi, ale vcera konecne nasadili na radiu Express Happy Ending, ako hit tyzdna. Uviedli to ako "vianocnu piesen", co by na to asitak povedal Mr Penniman? (-:

Trapoši, expresakov neznašam, občas počuvam len keby náhodou hrali mikáča.Že vraj novinka týždna - nech sa strčia - tomu hovorim skorosť na druhú.....a relax maju ako hymnu tak to je trošku......čo keby zahrali niečo poriadne - stále len tých vytrasených babrákov - blunta a rihannu.....kvôli nim Slováci nemožu vedieť čo je to MiKáááááá

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy