Jump to content

'thirteenturningfourteensoonandallMikaobsessives' group


bubuciiis

Recommended Posts

hey girls.... tommorow i think i am going to an aquarium all day!

 

so i wont be back until late, maybe 6 or so. liene, youll probablly be on, you always are on late. anyone else who is,,,, see you then!

 

Im due for a good daydream! HEY! WE SHOULD MAKE A BOOK! that would be great! hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HI GUYS !!

ok SAMMY I LOVED YOURE PICS.

we dont have lollipops like that in Riga. maybe in center but i live ALMOST out of riga but STILL in. hehe. :wink2: you have COOL shoes, COOL purse, and OMG does mika cd costs only 11 $ ? :shocked: it costs here 11 Ls (= pounds) :thumbdown:

and DVD costs here 15 - 16 Ls, but for you 14 $ ? dollars are half smaller than pounds :shocked:

 

Hi grace, welcome :wink2:

 

And sammy i think i will be up when youre home at 6, (1 am for me LOL) cause i really wanna talk to you. i feel like thread is very quite last days. i wanna talk to you guys more. :thumb_yello:

but i cant promise sammy, if my mom finds out .... ouch ;D

 

oh oh oh im gonna make those earing holes today :yay:

my mom is angry, she says i dont have to. but i will anyway. !!

 

and maybe i will make a video of room today, or maybe tomorrow.

 

 

so WHO IS ONLINE ?

Link to comment
Share on other sites

no, its not bad!^^

just that with äüö is quite hard, isn't it?^^

Do you now what my last sense in my siggie means..?^^

 

Hehe, ich bin fies^^(ok, das mein ich nicht! xD)

 

last sentence in youre siggie ?

english und deutch ?

english and german :roftl:

 

oh ok i will try some more.

my teacher would be happy if i would TRY to speak in lessons. but i hate german lessons. sorry :blush-anim-cl:

 

ich finde deutchland interesante land. es ist sehr modern. Berlin ist haupstadt von Deutchlands.

 

LOL. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

how are ya?:bleh:

haha.. don't know germany.. i know russian:das:

 

im fine, you ?.

lets speak latvian please.

im tired and its hard to write in english :D

 

es šodien iešu durt ausu caurumus. BEIDZOT.

mana mamma it kā negrib bet man vienalga.

es to gribu jau kops 4 klases, mamma galvenais atļāva 4 klasē bet 8ajā vairs neļauj LOL.

Link to comment
Share on other sites

im fine, you ?.

lets speak latvian please.

im tired and its hard to write in english :D

 

es šodien iešu durt ausu caurumus. BEIDZOT.

mana mamma it kā negrib bet man vienalga.

es to gribu jau kops 4 klases, mamma galvenais atļāva 4 klasē bet 8ajā vairs neļauj LOL.

OK :D

O, forši- apsveicu! :yay:

Man izšāva, kad man bija 15 gadu. Tā bija dzimšanas dienas dāvana, ko man draudzene ar savu ģimeni uzdāvināja, tā kā manai mamma pat nevarēja būt iebildumu..:roftl: Tici man- vsp nesāp! vismaz man nemaz nesāpēja.. :thumb_yello: Kādu laiku atpakaļ gribēju vēl kādu pīrsingu.. bet tas tā uznāk, un pāriet..:naughty: Bet tetovējums man agri vai vēlu būs.lol

Link to comment
Share on other sites

OK

O, forši- apsveicu!

Man izšāva, kad man bija 15 gadu. Tā bija dzimšanas dienas dāvana, ko man draudzene ar savu ģimeni uzdāvināja, tā kā manai mamma pat nevarēja būt iebildumu..:roftl: Tici man- vsp nesāp! vismaz man nemaz nesāpēja.. :thumb_yello: Kādu laiku atpakaļ gribēju vēl kādu pīrsingu.. bet tas tā uznāk, un pāriet.. Bet tetovējums man agri vai vēlu būs.lol

 

oh man uz varda dienu uzdavinaja kaķi kad man bija 10. mamma NEĻĀVA. bet yā arī bij draudzene ar savu ģimeni tāpēc viņa samierinājās. kad viņš nomira viņa nozvērējās nekādus dzīvniekus bet tgd man ir cits kaķis ko mana māsa atrada mežā netālu no Jelgavas :D

un mums nācās viņu paturēt :naughty:

 

es jau ar domāju ka nesāpēs. nu es CERU :D

aahhg nevaru sagaidit :wub2::mf_lustslow:

 

tetovējums ? stilīgi ..

Link to comment
Share on other sites

oh man uz varda dienu uzdavinaja kaķi kad man bija 10. mamma NEĻĀVA. bet yā arī bij draudzene ar savu ģimeni tāpēc viņa samierinājās. kad viņš nomira viņa nozvērējās nekādus dzīvniekus bet tgd man ir cits kaķis ko mana māsa atrada mežā netālu no Jelgavas

un mums nācās viņu paturēt :naughty:

 

es jau ar domāju ka nesāpēs. nu es CERU

aahhg nevaru sagaidit

 

tetovējums ? stilīgi ..

 

awww.. tikko atcerējos.. mans kaķis arī ir pazudis, laikam nomira, nezinu.. pagājušo mēnesi nebiju vienu dienu mājās un kad atbraucu mamma teica, ka Piķi (haha, viņu sauc piķis (cash):naughty:) sakoda suņi un viņš aizmucis prom tik ātri ka nevarēja noķert. Tad nu jau ilgu laiku nav bijis mājās, nezinu..:blink:

nesāpēs, es tā domāju.. tas ir tas pats kā hm.. kā ods iekostu ausī :roftl:

Jā, bet ne jau lielu.. gribu mazu sirsniņu, melnu uz pirksta.... fakuci :lmfao: jo manam mīļākajam dziedātājam (besides mika:naughty:) tāds ir un superīgi izskatās.:wub2:

Cikos iesi?

Link to comment
Share on other sites

awww.. tikko atcerējos.. mans kaķis arī ir pazudis, laikam nomira, nezinu.. pagājušo mēnesi nebiju vienu dienu mājās un kad atbraucu mamma teica, ka Piķi (haha, viņu sauc piķis (cash)) sakoda suņi un viņš aizmucis prom tik ātri ka nevarēja noķert. Tad nu jau ilgu laiku nav bijis mājās, nezinu..

nesāpēs, es tā domāju.. tas ir tas pats kā hm.. kā ods iekostu ausī :roftl:

Jā, bet ne jau lielu.. gribu mazu sirsniņu, melnu uz pirksta.... fakuci :lmfao: jo manam mīļākajam dziedātājam (besides mika) tāds ir un superīgi izskatās.

Cikos iesi?

 

sirsniņa uz fakuča ? yeah.. tik reāli. gribās tatūzi, bet ja jav man ne'jauj pat auskarus ... par tetuvējumu mamma vnk apkritīs :roftl:

 

aaw tavs kaķis ir pazudis ? :thumbdown:

man žēl.

 

jā es arī iedomājos ķa varētu sāpēt. :roftl: man nav bail, tikai tāds "exciting" brīdis :D

 

es iešu ap sešiem, bet drīz braukšu uz trenežazieru zāli :naughty:

Link to comment
Share on other sites

sirsniņa uz fakuča ? yeah.. tik reāli. gribās tatūzi, bet ja jav man ne'jauj pat auskarus ... par tetuvējumu mamma vnk apkritīs :

aaw tavs kaķis ir pazudis ?

man žēl.

 

jā es arī iedomājos ķa varētu sāpēt. man nav bail, tikai tāds "exciting" brīdis

 

es iešu ap sešiem, bet drīz braukšu uz trenežazieru zāli :naughty:

 

a tu paprasi, prikola pēc, es gribu zināt, ko viņa teiks.. :lmfao:

Ja.. :thumbdown:

Bet nebūs tik, traki, tici man..

kačāsi musīšus?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

HI GUYS !!

ok SAMMY I LOVED YOURE PICS.

we dont have lollipops like that in Riga. maybe in center but i live ALMOST out of riga but STILL in. hehe. :wink2: you have COOL shoes, COOL purse, and OMG does mika cd costs only 11 $ ? :shocked: it costs here 11 Ls (= pounds) :thumbdown:

and DVD costs here 15 - 16 Ls, but for you 14 $ ? dollars are half smaller than pounds :shocked:

 

Hi grace, welcome :wink2:

 

And sammy i think i will be up when youre home at 6, (1 am for me LOL) cause i really wanna talk to you. i feel like thread is very quite last days. i wanna talk to you guys more. :thumb_yello:

but i cant promise sammy, if my mom finds out .... ouch ;D

 

oh oh oh im gonna make those earing holes today :yay:

my mom is angry, she says i dont have to. but i will anyway. !!

 

and maybe i will make a video of room today, or maybe tomorrow.

 

 

so WHO IS ONLINE ?

 

im here!

 

omg girls i have THE CUTEST pics to show you!

 

 

mikas like 16, 15,14.

 

THERES ONE WHERE HES LIKE 8. I almost cried it was so cute, OMG! ill post em here in a sec!

Link to comment
Share on other sites

Ok...so when he was young he was in a performance of CABARET, the musical.

 

 

SO SHARP!!!!!!

 

mika01.jpg

cabaret.jpg

 

 

 

This one youve probablly seen....

mika119.jpg

 

 

AHHH! THIS IS ONE OF MY FAVORITES!

mika02.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

and finally girls, are you ready for this one???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mika00.jpg

OMG I JUST WANNA KISS THAT LITTLE FACE!

Link to comment
Share on other sites

ive already seen all of them but its nice to see them again.

i love Mika YOUNGER, well i love him now too, but younger he was closer my age :das::naughty:

 

ok girls have to go now.... willl come back with earings already :thumb_yello:

 

bye liene! have fun!

and heres one to make you drool.....

 

 

mika03.jpg

 

WHY CANT I BE HER!?!??!!?!:blowup::snog:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy