Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

 

Más. Reggel a DM-ben jártam, és láttam buborékfújó pisztolyt, ami egyből 5-6 ember kézi buborékfújását helyettesítheti. Plusz lehet még kapni speciális utántöltőt is, amivel garantált a siker. Ha a Happy Ending alatt sikerülne ezeket elereszteni, akkor egész jó hangulat kerekedne, akár kora esti szürkületben lesz a koncert, akár késő este.

 

Én is megnézem. Jó lenne, ha minél többen vennénk, és akkor hatna a dolog.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Én is megnézem. Jó lenne, ha minél többen vennénk, és akkor hatna a dolog.:wub2:

 

Majd a BS Facebook profilra is felírom a koncert előtt 1-2 héttel a fake accounton, amivel már írtam oda:teehee: , plusz a Mikasounds-on is esetleg küldhetünk üzenetet a magyaroknak majd.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Majd a BS Facebook profilra is felírom a koncert előtt 1-2 héttel a fake accounton, amivel már írtam oda:teehee: , plusz a Mikasounds-on is esetleg küldhetünk üzenetet a magyaroknak majd.

 

Van olyan aki MS-on fent van de itt nincs?

Link to comment
Share on other sites

Van olyan aki MS-on fent van de itt nincs?

 

A múltkor néztem, hogy van úgy 30-40 magyar rajongó a MS-on. Írni kellene majd nekik. Lehet persze, hogy csak regisztráltak, de ha DM-et küldünk, akkor talán kapnak értesítést a levelezőrendszerükön keresztül és infóhoz jutnak tőlünk. :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Valaki írt a francia koncert promótereinek és az alábbi infókat kapta:

- album 2012-ben

- a nyári koncerteken új dalokat is játszik.

Ez utóbbi eddig is ismert volt, de most így nekem olybá tűnik, hogy minden koncerten játssza majd ezeket. Szóval, remélem, nálunk is. És egyben az jut eszembe, hogy mi lenne, ha egy kifejezetten egyszerű dalt megtanulna mindenki angolul és azt énekelnénk a fellépése előtt? Én az 'Only Lonely One'-ra gondoltam..:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Valaki írt a francia koncert promótereinek és az alábbi infókat kapta:

- album 2012-ben

- a nyári koncerteken új dalokat is játszik.

Ez utóbbi eddig is ismert volt, de most így nekem olybá tűnik, hogy minden koncerten játssza majd ezeket. Szóval, remélem, nálunk is. És egyben az jut eszembe, hogy mi lenne, ha egy kifejezetten egyszerű dalt megtanulna mindenki angolul és azt énekelnénk a fellépése előtt? Én az 'Only Lonely One'-ra gondoltam..:teehee:

 

Nagyon jól eltaláltad a jelenlegi kedvencemet :) És én szívesen énekelek, főleg ezt a dalt :))

Link to comment
Share on other sites

Valaki írt a francia koncert promótereinek és az alábbi infókat kapta:

- album 2012-ben

- a nyári koncerteken új dalokat is játszik.

Ez utóbbi eddig is ismert volt, de most így nekem olybá tűnik, hogy minden koncerten játssza majd ezeket. Szóval, remélem, nálunk is. És egyben az jut eszembe, hogy mi lenne, ha egy kifejezetten egyszerű dalt megtanulna mindenki angolul és azt énekelnénk a fellépése előtt? Én az 'Only Lonely One'-ra gondoltam..:teehee:

 

Az én énekhangomról nem szeretnék nagyon bővebben nyilatkozni,legyen elég annyi,hogy nincs éppen...hogyismondjam...jó hangom,na!DE persze ettől függetlenül bennevagyok!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Valaki írt a francia koncert promótereinek és az alábbi infókat kapta:

- album 2012-ben

- a nyári koncerteken új dalokat is játszik.

Ez utóbbi eddig is ismert volt, de most így nekem olybá tűnik, hogy minden koncerten játssza majd ezeket. Szóval, remélem, nálunk is. És egyben az jut eszembe, hogy mi lenne, ha egy kifejezetten egyszerű dalt megtanulna mindenki angolul és azt énekelnénk a fellépése előtt? Én az 'Only Lonely One'-ra gondoltam..:teehee:

 

Szuper hírek! :boing:

 

Only Lonely One? Öhm, megnézem, megvan -e ez nekem... bevallom, nekem nem túl nagy kedvencem, de felőlem mehet. Addig megtanulom. :naughty:

EDIT: megnéztem, megvan. Ez még ráadásul énekelhető. Szóval oks.

Edited by marlasinger
Link to comment
Share on other sites

Csak azért gondoltam erre a számra, mert nagyon egyszerű a dallama és a szövege is, ugyanakkor remek a ritmusa. A private gig-en is elénekelte januárban, így még azt se zárnom ki, hogy esetleg felveszi az új lemezére. (eddig csak a demo változat jelent meg egy kislemez B oldalán)

 

:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Igen, róla és hozzá hasonló kelet-európai zsidó immigránsokról, akik felvirágoztatták az ameriakai kiadókat a II. világháború előtt és közvetlenül utána.

 

http://www.mikasounds.com/blog

 

Gergely Tiborról már egy korábbi blogban is írt, 2008-ban, de ezek eltűntek a Mikasoundsról :dunno:

 

tibor04.jpg?w=320&h=319

 

firetrucktibor-gergely.jpg?w=600&h=361

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Helóóó:)

Jegy a kezemben, szóval azt hiszem, csatlakoznék a fesztiválos projekthez. Rajongóból sosem elég. :):blush-anim-cl:

 

:boing:

:welcomeani:

 

Hamarosan hozzáadlak a listához. Most az Eurovíziós Dalfesztivált nézem :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Suzie, majd engem is felírsz? :)) Köszönöm ^^

Kész.:thumb_yello:

Bocsi, azt hittem, már felvettem a neved korábban. Persze ez a lista már régi - azóta néhányak felől semmi hír - talán csak nem szeretnek ide írogatni :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Kész.:thumb_yello:

Bocsi, azt hittem, már felvettem a neved korábban. Persze ez a lista már régi - azóta néhányak felől semmi hír - talán csak nem szeretnek ide írogatni :dunno:

 

Milyen listáról van szó?:shocked:

 

Most én csak időközönként tudok ide jönni, mert próbaidőszak kellős közepén vagyok, de júniustól már aktívabban leszek. Még a DM-be sem volt időm bemenni, de erre is sort kerítek majd.

Link to comment
Share on other sites

Milyen listáról van szó?:shocked:

 

Csak a thread elején az 1. posztban összeírtam a magyar felhasználók neveit, mert a Mikasounds site-tal ellentétben az MFC-n nem lehet országonként keresni a felhasználókra.

Megnéztem, Te sem voltál fenn, így gyorsan felírtam a neved:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Csak a thread elején az 1. posztban összeírtam a magyar felhasználók neveit, mert a Mikasounds site-tal ellentétben az MFC-n nem lehet országonként keresni a felhasználókra.

Megnéztem, Te sem voltál fenn, így gyorsan felírtam a neved:teehee:

 

Nem is figyeltem az első posztot.:teehee: Köszi, hogy felvettél a listára.:flowers2:

Link to comment
Share on other sites

@marlasinger

épp ajánlani akartam neked a Eurovision thread-et. A döntő estéjén sokan szoktunk oda írni (tradíció 2007 óta) és nagyon jól szoktunk szórakozni azzal, hogy fikázzuk az előadókat és megpróbáljuk megjósolni a nyerteseket.:teehee:

 

A mai naping nem felejtem, mikor Zsinával együtt szégyenkeztünk és szabadkoztunk Ádok Zoli iszonyú béna és röhejes proukcija miatt. Csak kicsit volt égő a magyar versenyző:roftl:..

 

Wolf Kati dala viszont általában mindenkinek tetszik.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

@marlasinger

épp ajánlani akartam neked a Eurovision thread-et. A döntő estéjén sokan szoktunk oda írni (tradíció 2007 óta) és nagyon jól szoktunk szórakozni azzal, hogy fikázzuk az előadókat és megpróbáljuk megjósolni a nyerteseket.:teehee:

 

A mai naping nem felejtem, mikor Zsinával együtt szégyenkeztünk és szabadkoztunk Ádok Zoli iszonyú béna és röhejes proukcija miatt. Csak kicsit volt égő a magyar versenyző:roftl:..

 

Wolf Kati dala viszont általában mindenkinek tetszik.

 

ÁÁÁ, így már értem. Akkor ez nem egy "halálkomoly" thread. Akkor jó.:naughty: Attól féltem és nem is írtam bővebben, hogy majd letámadnak, ha rosszat írok vagy kritizálok. Végig kellett volna olvasnom a threadet, csak tényleg nem volt rá energiám.

Ádok Zoli...jáj, ne is mondd....:aah:

 

Wolf Kati tényleg jó, nagyon szeretem, bár mintha ma nem lett volna a toppon. De ettől függetlenül az egyik legjobb a sok...... között.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

@marlasinger

épp ajánlani akartam neked a Eurovision thread-et. A döntő estéjén sokan szoktunk oda írni (tradíció 2007 óta) és nagyon jól szoktunk szórakozni azzal, hogy fikázzuk az előadókat és megpróbáljuk megjósolni a nyerteseket.:teehee:

 

A mai naping nem felejtem, mikor Zsinával együtt szégyenkeztünk és szabadkoztunk Ádok Zoli iszonyú béna és röhejes proukcija miatt. Csak kicsit volt égő a magyar versenyző:roftl:..

 

Wolf Kati dala viszont általában mindenkinek tetszik.

 

Hú nem irigyellek titeket az Ádok Zolis ügy miatt. Most is adtak le belőle részletet és belegondoltam, hogy ezt küldték oda a magyarok?? :o Hát én is szégyenlem magam miatta. De most Wolf Kati ügyes volt, szurkolt neki az egész család itthon :)

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁ, így már értem. Akkor ez nem egy "halálkomoly" thread. Akkor jó.:naughty: Attól féltem és nem is írtam bővebben, hogy majd letámadnak, ha rosszat írok vagy kritizálok.

 

Az MFC-n általában kevés komoly thread van. Ha véletlen akad, akkor nyitunk egy komolytalant, hogy szórakozhassunk...:naughty: Pl. Mika szinte minden testrészéről nyitottak már thread-et, ahová küldön csoportosítva gyűjtödetik a hasonló képeket.. :shocked: ..így például Mika szeme, füle, göndör fürtjei, mosolya, vicsora..stb:blink:, így egyszer valaki viccből nyitott egyet a bőrének pórusairól....:biggrin2:...igaz, volt, aki azt is komolyan vette:roftl:

 

Általában egyébként a dalokat szoktuk elemezni az eurovíziós thread-en. Régen sok olyan rajongó volt az MFC-n, aki elég széles könnyűzenei tudással rendelkezik - mára talán csökkent egy kicsit a számuk, de így is jól el lehet beszélgetni. Korábban én sem néztem az Eurovíziós Delfesztivált, de most már minden évben várom - jó játék. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Az MFC-n általában kevés komoly thread van. Ha véletlen akad, akkor nyitunk egy komolytalant, hogy szórakozhassunk...:naughty: Pl. Mika szinte minden testrészéről nyitottak már thread-et, ahová küldön csoportosítva gyűjtödetik a hasonló képeket.. :shocked: ..így például Mika szeme, füle, göndör fürtjei, mosolya, vicsora..stb:blink:, így egyszer valaki viccből nyitott egyet a bőrének pórusairól....:biggrin2:...igaz, volt, aki azt is komolyan vette:roftl:

 

Ezeket láttam, igen, csak nem tudtam eldönteni, hogy most komoly, hogy a szürke alsónadrágjáról beszélgetnek és posztolnak képeket?!:roftl: De ezek szerint nem.

Viszont az a thread, ahol a véleményeket lehet elmondani a cikkeiről, az elég komoly. Azt hiszem, azt szoktam átnyálazni erősebben, mert érdekel, meg tényleg ott komoly témákról van szó.

 

Általában egyébként a dalokat szoktuk elemezni az eurovíziós thread-en. Régen sok olyan rajongó volt az MFC-n, aki elég széles könnyűzenei tudással rendelkezik - mára talán csökkent egy kicsit a számuk, de így is jól el lehet beszélgetni. Korábban én sem néztem az Eurovíziós Delfesztivált, de most már minden évben várom - jó játék. :teehee:

 

Lehet, hogy én is kipróbálom.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok Kicsi (és kevésbé kicsi) Lányok és Fiúk (ha vannak)!

Jelentem: a BS-re megvettem a jegyet, még nem tudom, hogy mikor és hogyan jutok oda, de ott leszek VELETEK!

Buborékfújó pisztolyt MINDENKÉPPEN veszek, TI IS VEGYETEK - szerintem nagyon jó ötlet!

Transzparens: SING NEW SONGS PLS vagy csak NEW SONGS vagy akármi - jó lenne, de ki csinálja meg?

És igen: ÉNEKELJÜK AZ ONLY LONELY ONE-t, én imádom ezt az egyébként nagyon egyszerű kis dalát, szoktam magamban is dúdolni.

És amit még javasolni szeretnék: ha nem is tudunk megegyezni valami egyen-öltözetben, mert az tényleg nem egyszerű, azt lehetne azonban kivitelezni, hogy MINDENKIN LEGYEN VALAMI ARANY-SZÍNŰ cucc, pl. egy kendő, gyöngy, napszemüveg, póló arany felirattal, kalap, stb - én vettem az elmúlt hetekben arany gyöngyönket egy hobbi boltban, sokfélét, abból fogok fűzni egy jó hoszzú láncot, amit többször körbe tudok tekerni a nyakam körül.

Már alig várom, hogy ott legyünk!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok Kicsi (és kevésbé kicsi) Lányok és Fiúk (ha vannak)!

Jelentem: a BS-re megvettem a jegyet, még nem tudom, hogy mikor és hogyan jutok oda, de ott leszek VELETEK!

Buborékfújó pisztolyt MINDENKÉPPEN veszek, TI IS VEGYETEK - szerintem nagyon jó ötlet!

Transzparens: SING NEW SONGS PLS vagy csak NEW SONGS vagy akármi - jó lenne, de ki csinálja meg?

És igen: ÉNEKELJÜK AZ ONLY LONELY ONE-t, én imádom ezt az egyébként nagyon egyszerű kis dalát, szoktam magamban is dúdolni.

És amit még javasolni szeretnék: ha nem is tudunk megegyezni valami egyen-öltözetben, mert az tényleg nem egyszerű, azt lehetne azonban kivitelezni, hogy MINDENKIN LEGYEN VALAMI ARANY-SZÍNŰ cucc, pl. egy kendő, gyöngy, napszemüveg, póló arany felirattal, kalap, stb - én vettem az elmúlt hetekben arany gyöngyönket egy hobbi boltban, sokfélét, abból fogok fűzni egy jó hoszzú láncot, amit többször körbe tudok tekerni a nyakam körül.

Már alig várom, hogy ott legyünk!

 

Szia! :) Én úgy terveztem h egy napraforgót tűzök a hajamba vagy teszek fel egy kalapra. Az úgy jó lesz? Mert nincsenek igazán arany dolgaim :) A buborékfújó pisztolyt meg megnézem a héten :)

Am lehet egy kérdésem? Neked van számlád a jegyhez vagy csak a blokk? Mert engem itt ijesztgetnek hogy a hivatalos jegyárusító helyeket gyakran hamis jegyet adnak el. :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy