Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Anyukád cibál el?:roftl: Nyugi, jó lesz. Bár elég depis számokat fog előadni, azt látom a playlisten. :teehee:

 

Igen,a drága:teehee: Én is szeretem,de nem ismerek valami sok számot tőle,de a Freedom megvan,azt szeretem.Szerinted arra van esély?

Link to comment
Share on other sites

Igen,a drága:teehee: Én is szeretem,de nem ismerek valami sok számot tőle,de a Freedom megvan,azt szeretem.Szerinted arra van esély?

 

Úgy tűnik, igen, de ezen kívül sem sok a saját szám (bevastagítottam a saját számokat):

 

SETLIST:

 

Through (Never performed live before)

My Baby Just Cares For Me

Cowboys & Angels

True Faith

Let Her Down Easy (Terence Trent D'arby Cover)

Kissing A Fool

Going to A Town (Rufus Wainwright Cover)

Roxanne

It Doesn’t Really Matter (Never performed live before)

Brother can you spare a Dime

Medley (??????????)

Patience (Never performed live before)

John & Elvis (Never performed live before)

Russian Roulette (Rihanna Cover)

You Have Been Loved

You’ve Changed

Love is a Losing Game (Amy Winehouse Cover)

Where I Hope You Are (New Song)

Praying For Time

Wild Is The Wind

A Different Corner

Feeling Good

You And I

Amazing/I’m Your Man/Freedom

I Remember You

Link to comment
Share on other sites

Úgy tűnik, igen, de ezen kívül sem sok a saját szám (bevastagítottam a saját számokat):

 

SETLIST:

 

Through (Never performed live before)

My Baby Just Cares For Me

Cowboys & Angels

True Faith

Let Her Down Easy (Terence Trent D'arby Cover)

Kissing A Fool

Going to A Town (Rufus Wainwright Cover)

Roxanne

It Doesn’t Really Matter (Never performed live before)

Brother can you spare a Dime

Medley (??????????)

Patience (Never performed live before)

John & Elvis (Never performed live before)

Russian Roulette (Rihanna Cover)

You Have Been Loved

You’ve Changed

Love is a Losing Game (Amy Winehouse Cover)

Where I Hope You Are (New Song)

Praying For Time

Wild Is The Wind

A Different Corner

Feeling Good

You And I

Amazing/I’m Your Man/Freedom

I Remember You

 

Tyűűha,Amy Winehouse,Rihanna,Rufus...érdekes lesz.

Köszi a playlistért:wub2:

 

Te elmentél érte a Wembleybe?:shocked::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tyűűha,Amy Winehouse,Rihanna,Rufus...érdekes lesz.

Köszi a playlistért:wub2:

 

Te elmentél érte a Wembleybe?:shocked::roftl:

 

Ja, igen, még 2006-ban. Az volt az első, utolsóként bejelentett turné körútja...Azóta több utolsó is volt.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

hogy tetszik az új dal?

[YOUTUBE]-YQuql7l6PU&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

 

 

@DuMika Milyen volt a koncert?

 

Iiiiigen,a dalt imádom!

 

A koncert?Háááááááát ááá nagyonjóvolt volt ott jó néhány hölgy 50felett akik folyamatosan üvöltötték h "FUUUUCK ME,GEORGE".Ezt leszámítva irtószupi volt édesanyám majdnem elfelejtett levegőtvenni.Aranyos ez az idős úr.

Link to comment
Share on other sites

A koncert?Háááááááát ááá nagyonjóvolt volt ott jó néhány hölgy 50felett akik folyamatosan üvöltötték h "FUUUUCK ME,GEORGE".Ezt leszámítva irtószupi volt édesanyám majdnem elfelejtett levegőtvenni.Aranyos ez az idős úr.

 

:lmfao: Örülök, hogy nem untad magad halálra. Melyik szám tetszett legjobban?

Link to comment
Share on other sites

Az Amy Winehouse feldolgozás nagyon jó volt, a Rihanna úgyszint.

Meeeeg ha jól tudom Through a szám címe,az a sajátja,nem?

érdekes, hogy a sajátjai közül ez tetszett a legjobban. Nem a legdallamosabb, és talán unalmasnak is tűnhet. Élőben még nem hallottam, de megnézem, hátha fenn van. A szövege miatt elég megindító lehetett élőben.

Én szerettem volna meghallgatni a Cowboys and Angels-t végre élőben, de akkor majd legközelebb.:teehee:

 

 

 

OLYAN JÓ EZ AZ ÚJ MIKA DAL! :swoon:

Link to comment
Share on other sites

Azért az megnyugtató és jó látni, hogy a rajongók 99%-a imádja az új dalt :)) Nem tudom miért, de szeretem, ha (majdnem) mindenki együtt rajong valamiért.

Mondjuk a Mika Family-ben még nem igazán csalódtam ;)

 

Igen, a korábbi dalok esetén azért ez nem volt ilyen egyértelmű :teehee:

Remélem, olvasta legalább a tweet-eket. Szerintem ez egy olyan dal, ami minden korosztályhoz szól, és abszolút el tudom képzelni, hogy játszák majd itthon is a rádiók.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sziasztok!:newyear:

Nem nagyon írunk már erre a fórumra,de ha valamelyikőtök mégis nézi,akkor Békés Boldog Karácsonyt kívánok nektek!Remélem sok ajándékot kaptok(és adtok) :blush-anim-cl:

Minden jót!Vigyázzatok magatokra az ünnepek alatt is :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!:newyear:

Nem nagyon írunk már erre a fórumra,de ha valamelyikőtök mégis nézi,akkor Békés Boldog Karácsonyt kívánok nektek!Remélem sok ajándékot kaptok(és adtok) :blush-anim-cl:

Minden jót!Vigyázzatok magatokra az ünnepek alatt is :teehee:

 

Köszönöm - a többiek nevében is :teehee:

 

Én meglehetősen elfoglalt voltam az utóbbi hetekben, hónapokban, így nem volt sok időm ide írni, bár azért folyamatosan olvasgattam a fórumot.

Mondjuk nem sokan maradtunk itt aktívak, de tavasszal biztosan felpörögnek az események, főleg, ha a következő lemez jobb és sikeresebb lesz, mint az előző.

 

Neked is boldog karácsonyt kívánok, és remélem, találkozunk jövőre is!:newyear:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello all of you!!!

 

I have one question to ask... :biggrin2:

 

I want to open paypal, but ine Serbia we don't have that opportunity. I know we can go to oteh country and open paypal, and I want to know do you have that opportunity. I need paypal cos I want to sell my creations on internet, and I need paypal.

 

Thank you

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
NOVEMBER 5. BÉCS - Mika koncert.

:yay:

Még nem hivatalos, de megjelent a dátum. Ki jön?

 

Én is láttam!!!! :wub2: már alig várom! Én mindenképp megyek, remélem nem jön közbe semmi. És 4-én van a szülinapom és hát ez isteni ajándék lenne!!

Edited by Kriszti
Link to comment
Share on other sites

Hú,de rég írtunk ide:) én is Bécs miatt írok.Mi Dórival elég valószínű,hogy megyünk. Szerintem vonattal,úgy mint 2 éve.25€ a kirándulójegy. Ez tartalmazza az oda-vissza utat és Bécsben a közlekedést.Ez a legkedvezőbb nekünk eddig.

Link to comment
Share on other sites

Én is szeretnék menni, de még elég távoli ez a november. Szerintetek gyorsan fogynak majd a jegyek? Csak azért kérdem, hogy mennyi gondolkodási időm van.:teehee:

 

A legnagyobb kérdés nálam a szállás, nagyon nincs pénzem most arra, hogy 1 éjszakára foglaljak szállást Bécsben, viszont 5-6-nál előbb nem indul vonat vissza. Szerintetek ki lehet bekkelni szállás nélkül? Többször voltam Bécsben, imádom, szeretem, de eléggé "alvós" város, az éjszakai élet nem igazán olyan, mint Pesten.

 

No, elnézést, hogy bombázlak Titeket a kérdéseimmel.:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem lesz jegy egy darabig, mert jelenleg nem olyan nèpszerű Mika. Az Origin of Love szàm megjelenésével ez remélhetőleg változik majd.

Én nem tervezem az ott alvást és egyelőre a vonattal utazàs szerepel a terveimben, de majd meglátjuk. Vagy kibírom a reggeli vonatig vagy tovàbb megyek este Müncbenbe. Az is jó koncertnek ígérkezik

Link to comment
Share on other sites

Szerintem lesz jegy egy darabig, mert jelenleg nem olyan nèpszerű Mika. Az Origin of Love szàm megjelenésével ez remélhetőleg változik majd.

Én nem tervezem az ott alvást és egyelőre a vonattal utazàs szerepel a terveimben, de majd meglátjuk. Vagy kibírom a reggeli vonatig vagy tovàbb megyek este Müncbenbe. Az is jó koncertnek ígérkezik

 

Köszi a választ!

Akkor még várok a jegyvásárlással. Egyelőre csak youtube-on nézegetem a mostani fellépéseket, ízlelgetem az új dalokat. Az Originből lesz single, videó?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy