Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad me bas mrzi da trazim, ali cini mi se da je E. komentarisala kako nije rekao nista na poljskom...i da nista od uobicajenih rekvizita nije imao...samo odsvirali i otpevali i to je to :dunno:

 

*nasla

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=3177761&postcount=69

 

Aaa, e grazie per link! :flowers2:

 

Možda mu je Poljski mnooogo težak :naughty:

Link to comment
Share on other sites

bamp bamp :boing:

 

pozdrav i od mene :bye:

 

@shine ali nije nista naucio da kaze na poljskom :shun::naughty:

 

To sam čula i baš me čudi, verovatno nije imao vremena da uči još i poljski.:naughty:

Pa mogao je tamo da priča na srpskom, što da ne?:aah:

Link to comment
Share on other sites

Sta je bilo-bilo je...

A sto se tice medijske paznje...Pa kod nas realno nikada niko nije nesto extra propracen...2 min na City-ju, 2 min na Milica na kvadrat i to je to:teehee:

 

Ah da, zaboravih: ove godin je inače bilo jako malo snimaka koncerata: samo Placebo, LCD System, Chemical Brothers i Faith No More. A ostali ništa.

Verovatno naši to ne plaćaju.:blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cekaj jos dok predavanja pocnu, nigde nece biti nikoga...kao ni Mike sto nema:no: ali 30. bi trebalo druga kolumna da izadje :das::blush-anim-cl:

 

Kolumna je inače žešće provokativna koliko su nam prevele ukratko Italijanke.

Mika se bavi religijom, katoličkom crkvom, pedofilijom, etc.

Zanimljiv pogled na stvari....No comment.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Kolumna je inače žešće provokativna koliko su nam prevele ukratko Italijanke.

Mika se bavi religijom, katoličkom crkvom, pedofilijom, etc.

Zanimljiv pogled na stvari....No comment.:mf_rosetinted:

 

Izasla kolumna?! Gde, gde? Može link?

Link to comment
Share on other sites

Fala Šaki!!!

 

Moram da pročitam još koji put da bi iznela mišljenje...

 

Za sad znam samo da imamo još nešto zajedničko, Mikan i ja - "Whenever I see a church I am attracted to it."

 

Meni se dopalo.

Pogotovo to što je poreklom pravoslavac :aah:

A i otkriva dosta toga o sebi.:aah:

Link to comment
Share on other sites

jaojjj Miko.....ciiiiiikooo!:wub2::wub2::wub2:

 

Hvala najlepse na linku. :flowers2:

Meni se znacajno vise dopada od prve, ovo je bas onako kako sam zamisljala da to treba da izgleda, tj. sta ja volim da cujem od njega - vidjenje i stav na temu raznih drustvenih pojava. Mislim da se tako dobija mnogo bolji i istinitiji uvid u licnost, nego pricicama o zivotu, koje se jos kod njega sa svakom verzijom i pomalo razlikuju. Irelevantnost mog uvida u njegovu licnost zanemarimo ovaj put:naughty:...a mozda i nije nevazno, ipak jeste bitno koga volis.

 

Za Melkite, ako se tako uopste kaze kod nas, sam prvi put cula u njegovoj prepisci sa Lobutinom. Moram reci da se sa mnogim njegovim stavovima slazem. Kad god me neko pita da li sam religiozna uopste ne znam sta da odgovorim, ni da, ni ne nisu istina, mozda mi sada pomognu neke njegove recenice. :naughty:

 

Perhaps the ceremony focuses me and also gives me confidence.
Religion has given me a code of ethics and an ability to embrace spirituality.
I step inside and love the escape and detachment I feel within those walls. As an institution, it has never felt more detached from the world we live in. I seek refuge in their buildings, I say prayers, I believe in God, but my God is tolerant and inclusive.
I am 27, I am pro choice, pro contraception, pro gay union, pro tolerance, and most of all pro faith if not religion.

 

Amin!

 

Samo (jedno maleeecno, malecno samo:teehee:)...sa osam godina je shvatio da se u crkvi homoseksualnost krije, osudjuje i represija ohrabruje? Duboko za osmogodisnjaka. Ok, svi smo razliciti, ali eto npr. ja:blush-anim-cl::naughty: nisam imala nikakvu svest o seksualnosti u tom uzrastu, a kamo li bila u stanju da uvidim neciji tudji stav o tome...i psihologija ustalom kaze da je to latentni period, izmedju falusnog i puberteta.

 

Prva kolumna je u redu u kontekstu toga sto je prva i za italijanski casopis, ali ova je, prema mom skromnom misljenju, i bolje i iskrenije napisana.

 

Mika, odlican 5.

Link to comment
Share on other sites

jaojjj Miko.....ciiiiiikooo!:wub2::wub2::wub2:

 

Hvala najlepse na linku. :flowers2:

Meni se znacajno vise dopada od prve, ovo je bas onako kako sam zamisljala da to treba da izgleda, tj. sta ja volim da cujem od njega - vidjenje i stav na temu raznih drustvenih pojava. Mislim da se tako dobija mnogo bolji i istinitiji uvid u licnost, nego pricicama o zivotu, koje se jos kod njega sa svakom verzijom i pomalo razlikuju. Irelevantnost mog uvida u njegovu licnost zanemarimo ovaj put:naughty:...a mozda i nije nevazno, ipak jeste bitno koga volis.

 

Za Melkite, ako se tako uopste kaze kod nas, sam prvi put cula u njegovoj prepisci sa Lobutinom. Moram reci da se sa mnogim njegovim stavovima slazem. Kad god me neko pita da li sam religiozna uopste ne znam sta da odgovorim, ni da, ni ne nisu istina, mozda mi sada pomognu neke njegove recenice. :naughty:

 

 

 

 

 

 

Amin!

 

Samo (jedno maleeecno, malecno samo:teehee:)...sa osam godina je shvatio da se u crkvi homoseksualnost krije, osudjuje i represija ohrabruje? Duboko za osmogodisnjaka. Ok, svi smo razliciti, ali eto npr. ja:blush-anim-cl::naughty: nisam imala nikakvu svest o seksualnosti u tom uzrastu, a kamo li bila u stanju da uvidim neciji tudji stav o tome...i psihologija ustalom kaze da je to latentni period, izmedju falusnog i puberteta.

 

Prva kolumna je u redu u kontekstu toga sto je prva i za italijanski casopis, ali ova je, prema mom skromnom misljenju, i bolje i iskrenije napisana.

 

Mika, odlican 5.

 

Evo i tebi jedna petica!

Vedrance, a da i ti krenes da pises?:wink2:

 

I meni je značajno bolji nego prvi, a slažem se s Vedranom i u ostalim tačkama... (čudno, znam, ali istinito)! Ja bih samo da je malo duže i filozofskije. Tek je zagrebao površinu, a već kraj.

 

I brine me da mu nisu ti popovi još u 8-oj godini isprali mozak. Možda on ustvari samo misli da je gay? Kako ide ono iz filozofije? Nasleđe vs. vaspitanje vs. ...?:naughty:

 

Ok, sad krećem da zvučim ko onaj dr. geografije što je izmislio lek protiv homoseksualizma. Evo, stidim se... Nisam ja takav homfob stvarnoooooo...samo ne bih da je Mikan toooo...iz ličnih razloga. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Evo i tebi jedna petica!

Vedrance, a da i ti krenes da pises?:wink2:

 

I meni je značajno bolji nego prvi, a slažem se s Vedranom i u ostalim tačkama... (čudno, znam, ali istinito)! Ja bih samo da je malo duže i filozofskije. Tek je zagrebao površinu, a već kraj.

 

I brine me da mu nisu ti popovi još u 8-oj godini isprali mozak. Možda on ustvari samo misli da je gay? Kako ide ono iz filozofije? Nasleđe vs. vaspitanje vs. ...?:naughty:

 

Ok, sad krećem da zvučim ko onaj dr. geografije što je izmislio lek protiv homoseksualizma. Evo, stidim se... Nisam ja takav homfob stvarnoooooo...samo ne bih da je Mikan toooo...iz ličnih razloga. :boxed:

o hvala, moze, npr. kolumnu za neki tinejdzerski casopis...kad se vec ponasam kao prezrela tinejdzerka:mf_rosetinted:

 

 

:roftl: to se zove podici poricanje na sasvim novi nivo:naughty:

 

 

znam, i ja bih stosta iz licnih razloga, ali :no::dunno:

Link to comment
Share on other sites

1. da moram obavezno ici na white lies, kad uhvatim prvu priliku da izadjem iz kuce idem da kupim kartu :D

 

2. Meni je najbolja Unfinished business, pa onda Farewell to Fairground, Death, to lose my life, to su sve singlovi

 

- To Lose My Life

 

- Unfinished Business

 

- Farewell To Fairground
Link to comment
Share on other sites

1. da moram obavezno ici na white lies' date=' kad uhvatim prvu priliku da izadjem iz kuce idem da kupim kartu :D

 

2. Meni je najbolja Unfinished business, pa onda Farewell to Fairground, Death, to lose my life, to su sve singlovi

 

- To Lose My Life

 

- Unfinished Business

 

- Farewell To Fairground[/quote']

mm, hvala, super, poslusacu, steta da propustim koncert, kad vec dolaze, a mozda mi se dopadnu:naughty:

 

Narode, ne znam za vas, ali ja ove recenzije nisam ranije citala :boxed::boxed::boxed:

 

Procitajte i komentare, mnooooogo su bolji od samih tekstova.

 

LICM

http://www.popboks.com/tekst.php?ID=5819

(2/10!? covek je gluv:aah:)

 

TBWKTM

http://www.popboks.com/tekst.php?ID=7685

 

Exit

http://www.popboks.com/vest.php?ID=13283

da, mi smo mikisti:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

mm, hvala, super, poslusacu, steta da propustim koncert, kad vec dolaze, a mozda mi se dopadnu:naughty:

 

Narode, ne znam za vas, ali ja ove recenzije nisam ranije citala :boxed::boxed::boxed:

 

Procitajte i komentare, mnooooogo su bolji od samih tekstova.

 

LICM

http://www.popboks.com/tekst.php?ID=5819

(2/10!? covek je gluv:aah:)

 

TBWKTM

http://www.popboks.com/tekst.php?ID=7685

 

Exit

http://www.popboks.com/vest.php?ID=13283

da, mi smo mikisti:mf_rosetinted:

 

Da, sve mi je to odavno poznato. Keti nije htela da ih prevede za Mika in Serbia jer su uvredljivi po njega. Ovaj poslednji je onako...kao malo bolji.Ja sam inače ostavljala komentare za oba CD-a a za Exit ću uskoro.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy