Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, very quick summary!

 

He talks about his mum, how she went through different 'phases', first she was a hippy, then a massive Rolling Stones fan (she wanted to be the head of the American fan club, that's what me & Robi were referring to).

 

He says he's always been fascinated by 'trends', he has hundreds of books covering various different cultural periods (such as punk, or the freak shows of the 20s).

 

When he writes he forgets everything around him - he even forgets to wash, saying he has more important things to do. He loses contact with friends.

 

He says about when he met Kanye West in LA, and doesn't understand how he can be so creative and so immersed in reality at the same time.

 

He's no longer obsessed with fashion. He talks about how influential Facebook has become.

 

He says that fashion now changes too quickly to be identified with a way of life, unlike back when his mum was a hippy.

 

Not done an Italian-English summary since uni, I'm out of practice :roftl:

dok cekamo originalnu verziju...:wink2:

 

ps mama p dakle, nas pooooootpuno razume :roftl::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

iz tog magazina su rekli da ce sutra :original:

 

(i da ce uvek objavljivati i originalnu verziju da ne moramo svaki put da pitamo :lmfao:)

 

Ahahahaha...nije valjda da su toliko bili dosadni?:naughty:

 

A ja devojke sutra put putujem... Ako budete ovako revnosne u pisanju kao prethodnih par dana, neću imati puno gradiva da nadoknadjujem kad se vratim. Držite fige...opet moram da pričam pred puno ljudi.:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha...nije valjda da su toliko bili dosadni?:naughty:

 

A ja devojke sutra put putujem... Ako budete ovako revnosne u pisanju kao prethodnih par dana, neću imati puno gradiva da nadoknadjujem kad se vratim. Držite fige...opet moram da pričam pred puno ljudi.:boxed:

 

 

:bye:

Leeeeejdiiiiiiz! Stvarno niko ništa ne piše....:blink: Ja nešto honorarisala ovih dana:mf_rosetinted:

 

Je l' sam propustila štogod?!

 

Ivona, sreeeećno!:thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello: A kad se vratiš, imam jednu porudžbinicu za tebe. :das: I da znaš, o Sari se lepo staram. Stavila sam je na novi omiljeni šal, tako da je svuda vodim sa sobom!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:bye:

 

Ivona' date=' sreeeećno!:thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello: A kad se vratiš, imam jednu porudžbinicu za tebe. :das: I da znaš, o Sari se lepo staram. Stavila sam je na novi omiljeni šal, tako da je svuda vodim sa sobom!:biggrin2:[/quote']

 

E drago mi je to čuti! Ipak su svu moji radovi kao moja deca...:naughty:

 

:bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha...nije valjda da su toliko bili dosadni?:naughty:

 

A ja devojke sutra put putujem... Ako budete ovako revnosne u pisanju kao prethodnih par dana, neću imati puno gradiva da nadoknadjujem kad se vratim. Držite fige...opet moram da pričam pred puno ljudi.:boxed:

 

da:roftl:

 

ali nema jos kolumne, danas je u Italiji neki praznik tako da valjda ce sutra.

 

 

srecno!!!:thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

 

a sto se tice pisanja...verovatno ce te sacekati neki moj monolog:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

da:roftl:

 

ali nema jos kolumne, danas je u Italiji neki praznik tako da valjda ce sutra.

 

 

srecno!!!:thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

 

a sto se tice pisanja...verovatno ce te sacekati neki moj monolog:mf_rosetinted:

 

Joj, prezauzeta sam, a nešto me MFC smorio, da budem iskrena.

Nema ni nekih novih vesti u vezi s njim, čekam i ja na tu kolumnu.:wink2:

Pozdrav svima od mene i Keti :huglove:

Link to comment
Share on other sites

sta je bre ovo, ja kad na fejsu okacim mikin klip odmah padnu silni lajkovi, a na fan clubu samo par redovnih clanova, eee...

 

a da, nisam se predstavila..

mah, mah svima, ja danas banula ovde prvi put, sta ima, sta se radi? :) kad ce mika opet u srbiju? :blush-anim-cl: posto sam Exit propustila... :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

sta je bre ovo, ja kad na fejsu okacim mikin klip odmah padnu silni lajkovi, a na fan clubu samo par redovnih clanova, eee...

 

a da, nisam se predstavila..

mah, mah svima, ja danas banula ovde prvi put, sta ima, sta se radi? :) kad ce mika opet u srbiju? :blush-anim-cl: posto sam Exit propustila... :crybaby:

 

Mi smo malo ali odabrano društvo!:biggrin2:

 

Dobro nam došla Lujko! Ko si, gde si, odakle si, čime se baviš?

Link to comment
Share on other sites

jeeej, ipak ima zivota na forumu :P nisam bila sigurna koliko je ovo mestasce aktivno ;)

iz BGa sam i uglavnom se bavim predavanjem engleskog i irskim plesom (ubistvena kombinacija :biggrin2:).

posto vas nisam nasla ranije, jesam li mnogo propustila ovde? ;)

 

Ma jokkk, neke tri godine ženskih priča...:bleh: Jedan koncert u Beču, zajedničko druženje na Exitu...i tu i tamo još po nešto. Al nadoknadićeš...

Ovde doživesmo već osmo izdanje: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=24176&page=185

 

A koje si godište?

Link to comment
Share on other sites

ih, pa dame se ne pitaju za godine... :biggrin2:

imam neki trip da cu biti najstarija ovde, hehehe... ;)

dogodine punim 30, masala :teehee:

 

je l se to organizujete kad je neki Mikin cert u okruzenju pa idete, ili... ?

 

Hey! :bye:

:welcomeani:

 

Pa, tako nekako...U martu su Ina, Vedrana i annabelle( Ana, izvini ako sam omašila nick :teehee: ) bile u Beču, a Janchyzla i ja u avgustu u Budimpešti...Sve u svemu, ume ovde da bude veeeoma zanimljivo...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hey! :bye:

:welcomeani:

 

Pa' date=' tako nekako...U martu su Ina, Vedrana i annabelle( Ana, izvini ako sam omašila nick :teehee: ) bile u Beču, a Janchyzla i ja u avgustu u Budimpešti...Sve u svemu, ume ovde da bude veeeoma zanimljivo...:naughty:[/quote']

 

:clap:

obzirom da svega par mojih prijatelja voli Miku, raduje me da znam da cu imati sa kime da idem na naredni konecrt, kad bude prilike, hihihihi ;)

Link to comment
Share on other sites

ih, pa dame se ne pitaju za godine... :biggrin2:

imam neki trip da cu biti najstarija ovde, hehehe... ;)

dogodine punim 30, masala :teehee:

 

je l se to organizujete kad je neki Mikin cert u okruzenju pa idete, ili... ?

 

Nemas brige, nisi najstarija...a Vedrana i ja smo ti vrlo blizu (29 dogodine...al ko uopste razmislja koliko ce imati dogodine?!?)

Btw ovde i onako svi podetinjimo!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

oho-ho, em džindžer, em lujka, pa ti si skroooz na pravom mestu! :biggrin2:

 

ja kad na fejsu okacim mikin klip odmah padnu silni lajkovi

stvarno:blush-anim-cl: baš lepo :biggrin2:

 

posto sam Exit propustila...

:shocked: kako ti se to smelo dogoditi?!

 

imam neki trip da cu biti najstarija ovde, hehehe...

dogodine punim 30, masala

ma jok, mislim da je (na celom MFCu) približno ujednačen broj članova ispod 20 i preko 30 god.:naughty:

 

ja sam pretprošle godine imala 26 godina (:bleh::wink2:)

je l se to organizujete kad je neki Mikin cert u okruzenju pa idete, ili...

za sada smo to uspeli čitav po jedan ali vredan put, i bilo je diiiiiiiiivno:wub2:

prvo su nas sprečavale vize i novci, a sada samo novci:aah:

ali, sve u svemu, dobro je ipak :original:

 

Još jednom, dobro nam došla :flowers2:

 

btw, kako se zoveš?

Edited by Vedrana
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy