Jump to content

2010 - Mika @ Klaipeda, Lithuania - 1 AUGUST REPORTS/PICS/VIDS:


Fmbm

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:tears:

Šiandien visą dieną tik ir galvojau apie tą koncertą. Ir kodėl jis turėjo būti toks beprotiškai fantastiškas? Dabar net sunku patikėti, kad ir aš ten buvau :aah: Tikiuosi kada nors sulauksim ir antrojo koncerto (ir trečiojo, ir ketvirtojo, ir penktojo, ir n-tojo tuo pačiu :teehee:).

P.S. O aš jau maniau, kad viena pati vis skaitau senas naujienas iš naujo :naughty: smagu žinoti, kad ne :teehee:

 

man jau kokią savaitę niekaip neišėjo iš galvos:wub2: o vakar iš vis - ištisai nejučiom žvilgčiojau į laikrodį ir galvojau, ką prieš metus tokiu metu veikiau: maždaug, va, tokiu metu praėjom su draugais pro apsaugą, tokiu metu MIKA pasirodė ant scenos... :roftl:

liūdniausia tai, kad ir man tai atrodo kaip nereali fantazija: taip, šokinėjau, rėkiau (kaip ir visi), šviesos, muzika ir t.t. bet vis tiek negaliu patikėti, kad ant scenos buvo Mika, neįsisavinau to ir per visus metus. todėl man būtiniausiai reikia antrojo koncerto :aah: ir greitai :mf_rosetinted:

dėl straipsnių skaitymo - žinoma, tu ne viena :teehee: mane vakar buvo apėmusi labai didelė nostalgija :blush-anim-cl:

 

I'm incredibly nostalgic. Thinking of it the whole day.

It was the happiest day of my life - all my dreams concerning this gig came true!

 

yeah, that was one amazing day indeed :wub2:

Edited by Debesy
Link to comment
Share on other sites

man jau kokią savaitę niekaip neišėjo iš galvos:wub2: o vakar iš vis - ištisai nejučiom žvilgčiojau į laikrodį ir galvojau, ką prieš metus tokiu metu veikiau: maždaug, va, tokiu metu praėjom su draugais pro apsaugą, tokiu metu MIKA pasirodė ant scenos...

liūdniausia tai, kad ir man tai atrodo kaip nereali fantazija: taip, šokinėjau, rėkiau (kaip ir visi), šviesos, muzika ir t.t. bet vis tiek negaliu patikėti, kad ant scenos buvo Mika, neįsisavinau to ir per visus metus. todėl man būtiniausiai reikia antrojo koncerto ir greitai :mf_rosetinted:

dėl straipsnių skaitymo - žinoma, tu ne viena :teehee: mane vakar buvo apėmusi labai didelė nostalgija :blush-anim-cl:

 

Skaitau ir atrodo, kad čia apie mane parašyta :shocked::roftl: Gal tik išskyrus tą vietą apie ėjimą su draugais, nes maniškių rate kažkodėl neatsiranda Mikos gerbėjų :sneaky2: gerai, kad bent sesę pavyko įkalbinti, tai nereikėjo vienai eiti į koncertą :teehee: Nors kai geriau pagalvoju, būčiau ir viena nepražuvus... Vis tiek viskas ką mačiau ir girdėjau tai buvo Mika, aplinkinis pasaulis kažkaip tiesiog išnyko :mf_lustslow:

Ir tu net neįsivaizduoji, kaip aš laukiu to antrojo koncerto :fangurl: nors neee, nuojauta sako, kad įsivaizduoji :naughty: Kaip manai, Mika kitais metais įtrauks Lietuvą į savo turo sąrašą? :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Skaitau ir atrodo, kad čia apie mane parašyta. Gal tik išskyrus tą vietą apie ėjimą su draugais, nes maniškių rate kažkodėl neatsiranda Mikos gerbėjų. gerai, kad bent sesę pavyko įkalbinti, tai nereikėjo vienai eiti į koncertą. Nors kai geriau pagalvoju, būčiau ir viena nepražuvus... Vis tiek viskas ką mačiau ir girdėjau tai buvo Mika, aplinkinis pasaulis kažkaip tiesiog išnyko.

Ir tu net neįsivaizduoji, kaip aš laukiu to antrojo koncerto :fangurl: nors neee, nuojauta sako, kad įsivaizduoji. Kaip manai, Mika kitais metais įtrauks Lietuvą į savo turo sąrašą?

 

aš visada maniau, kad Miką mėgstantys žmonės turėtų būti daugiau ar mažiau panašūs :huglove: tarp maniškių irgi buvo mano sesuo! deja, iš mūsų aštuonių tik aš ir mano sesės draugė buvome tikrai pamišusios dėl Mikos :naughty: todėl nors ir pavyko surinkti kompaniją, buvome ne fan zonoje. ir visgi, neabejoju, kad nei vienas iš mūsiškių, kuriuos su sesers drauge įkalbėjome eiti į koncertą, vėliau nei kiek nesigailėjo :kachinga:

žinoma, kad įtrauks! noriu tuo tikėti :teehee: be to, juk jis rašė, kad Vilnius - jo metų atradimas. o Mika juk taip dažnai twitteryje nesisvaido pagyrimais kiekvienam miestui :wub2: ir aišku, kad įsivaizduoju tavo laukimą. net turiu žodį jam apibūdinti - ogi neišmatuojamas! bent jau toks maniškis :aah:

 

Nors kai geriau pagalvoju, būčiau ir viena nepražuvus..

o aš būčiau :aah: žinoma, ne koncerte, bet po to - džiaugiausi, jog turėjau žmonių, kurie mane vedė, nes jaučiausi dar nesugrįžusi į žemę :roftl:

Link to comment
Share on other sites

ir visgi, neabejoju, kad nei vienas iš mūsiškių, kuriuos su sesers drauge įkalbėjome eiti į koncertą, vėliau nei kiek nesigailėjo :kachinga:

 

Va čia tiesa :teehee: Nors mano sesers nereikėjo įkalbinėt - ji jau žinojo, kad eis į nerealų koncertą :thumb_yello: Aš tai buvau su sese ir kitais lietuviškais ir žinoma MFC fanais, kurie atvyko. Kitą kartą dėkitės prie mūsų :wink2:

O Mika pažadėjo grįžti. Ne tik kad Vilnius jo metų atradimas, aš prisimenu ir Jimm:y tweetino, kad "Loving Lithuania" bet ir Imma negailėjo pagirų savo bloge :wub2: Gal ne kitame, bet dar kitamet tikrai :wub2:

Man asmeniškai smagu matyti lietuviškus Mikos fanus ir dar čia :wub2:

Edited by Foxxy
Link to comment
Share on other sites

O Mika pažadėjo grįžti. Ne tik kad Vilnius jo metų atradimas, aš prisimenu ir Jimm:y tweetino, kad "Loving Lithuania" bet ir Imma negailėjo pagirų savo bloge. Gal ne kitame, bet dar kitamet tikrai.

Man asmeniškai smagu matyti lietuviškus Mikos fanus ir dar čia.:

 

tuomet neabejoju, kad jie sugrįš :wub2: tikrai norėčiau koncerto, kur nesi ,,pirmakartis" ir gali atsipalaidavęs mėgautis fantastišku šou (nes jau žinai, kad šou tikrai bus toks). o Lietuvai tikrai reikia Mikos (kad išsklaidytų liūdnumą). eidama iš koncerto nemačiau nei vieno pikto ar nepatenkinto veido!

 

Man asmeniškai smagu matyti lietuviškus Mikos fanus ir dar čia :wub2:

 

man ir visada miela, kai pamatau, jog kažkas iš mūsiškių parašė. neabejoju, kad mūsų čia gana daug, tik dauguma, kaip kad aš, stebi viską pasyviai iš šalies. būtų smagu, kad mūsų thread būtų gyvesnis :teehee:

Link to comment
Share on other sites

man ir visada miela, kai pamatau, jog kažkas iš mūsiškių parašė. neabejoju, kad mūsų čia gana daug, tik dauguma, kaip kad aš, stebi viską pasyviai iš šalies. būtų smagu, kad mūsų thread būtų gyvesnis :teehee:

 

Kažkur pasimetė mūsų thread'as, atsimenu tik aš ir tokia Karolina rašydavom, dabar neįsivaizduoju koks jo likimas :aah:

Bet reik susirast ir atgaivint, ką sakot? :wink2:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=19015

Edited by Foxxy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ok , this belongs here.... 'Mika in Klaipeda" ;-)))

 

 

wilk-i-zajac.jpg

 

 

that's what I thought when I saw M on stage...;-)

 

actually...they were selling those hats there...it was a lovely festival there...and Klaipeda is a port town...liked walking in the cobbled streets ..wanted to buy this hat myself but was in a kind of hurry...now I regret;-) but I will buy this type of hat for sure...in my country...

Edited by Melisanda
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 9 years later...

 May 13, 2022  12:30 p.m

 

https://thepostedia.com/entertainment/17388.html

This year’s Eurovision host Mika presents a new song: he shared his memories of Lithuania

 

The much-loved charismatic Lithuanian British performer and songwriter Mika has released a new single “YO YO”.

“I wanted to create a song to cry and dance at the same time. A song that would make the world feel better about all this harshness. Create something that would always be close to the listener and could comfort them. I wrote this song for you to listen to in your bedroom or club,” the singer explains of the new single.

 

One of the main faces of the 66th Eurovision Song Contest

Three Eurovision Song Contest hosts are welcomed by three presenters, Laura Pausini, Alessandro Cattelan and British pop star Mika.

In 2007, Mika, who won worldwide acclaim for her song ‘Grace Kelly’, told the Eurovision Song Contest that she had been a big fan of the contest since she was a child, so it’s a ‘pleasure’ to host the event.

On May 14, during the Eurovision final, the performer promises to put on an unforgettable and well-known hit show and perform the latest work “YO YO” live for the first time.

 

Only the most beautiful souvenirs from Lithuania

 

The performer, who has given many impressive concerts in Lithuania, does not spare fine words when talking about Lithuania: “When I talk to someone from Lithuania, I always respond very well, positively”, said the performer in an interview.

 

“When I first visited Lithuania, I had several days off in Vilnius before the concert at the Sea Festival. I drank beer, visited restaurants… I discovered an amazingly beautiful city – the buildings, the streets, the people, the weather – it was just awesome. I was staying in the heart of the old town. There was a beer brewery restaurant across from my hotel. was really amazing, I had a great time. I went to several art galleries and bought paintings there. Those paintings from Lithuania still hang on the walls of my house,” the artist happily recalls. .

The talented Mika has been on stage for a decade. He has been repeatedly honored with prestigious awards at the Grammys, World Music Awards, MTV Awards, Ivor Novello and more. The British interpreter surprises his fans with his original style, his simplicity and his daring stage decisions.

 

Source: The Delfi

mika-ir-laura-pausini-90214699.thumb.jpg.87a883d36d7a9a5926f344d47ff690e5.jpg

 

Šių metų „Eurovizijos“ vedėjas Mika pristato naują dainą: pasidalino ir prisiminimais apie Lietuvą

https://www.delfi.lt/veidai/muzika/siu-metu-eurovizijos-vedejas-mika-pristato-nauja-daina-pasidalino-ir-prisiminimais-apie-lietuva.d?id=90214491

 

 

VIDEO in 2010

https://www.delfi.lt/video/pramogos/mika-pribloske-nesenkancia-energija.d?id=62635617

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • silver changed the title to 2010 - Mika @ Klaipeda, Lithuania - 1 AUGUST REPORTS/PICS/VIDS:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy